Adana Jigolo

Adana Jigolo Mehmet Tek Saniye Boşa Harcamaz

Merhaba bayanlar, randevularınızda erkeğinizin zaman öldürmesini mi yoksa her saniyede size bir şeyler kazandırmasını mı beklersiniz? Adana jigolo Mehmet tek saniye boşa harcamaz, her saniyenin dopdolu yaşanarak size zevkler halinde dönmesini sağlar. Oral daha doğrusu karşılıklı oral yani 69 seksi sever misiniz? Bu pozisyona ben bayılırım, sevişirken bilinçsiz olarak sizi o pozisyona yönlendiriyorum ama bunu siz yapmak zorunda değilsiniz, ben sadece bacaklarınızı başımın iki yanına alarak vajinanızı ağzıma yapıştırmaya doyamam, o haldeyken sizde isterseniz ben sizi oral yaparak inletiyorken, sizde arada bir aletimle oynayabilir veya aletimi ağzınıza alabilirsiniz. Oral zevkimi çoğunlukla ücretli bayanları tercih ederek ya da özel hayatıma aldığım kadınlarla gidermek zorunda kalıyorum çünkü mesleğimde yeni tanıştığım müşterilerim oral çekme konusunda çekingen davranıyorlar. Ancak iki üç görüşmeyi yaşadıktan sonra kadınlar kendilerini biraz daha rahatlamış hissediyorlar ve sevişirken daha çok katılımda bulunmaya başlıyorlar. Bu noktanın öncesinde bayanlar açısından mükemmel giden ilişki benim açımdan da mükemmelliğe ulaşıyor. Her buluşmanın sonunda bu kaliteye ulaşacağını bildiğim için yeni bağlantılarda hiç gerginlik hissetmem, her şeyi zamana bırakarak ilişkinin kendi açımdan da dört dörtlük haline oturmasını beklemeyi yeğlerim.

Ben ilişki sırasında bayanın amını hiç çekinmeden yalarken, ağzımın içine orgazm olmalarına bayılırım. Orta boyutlarda bir penisim var ama aletimi mükemmel kullandığım için en iri penislerin vereceği zevklerin üstünde zevk almanızı sağlıyorum. Cim cif fantezisini sadece erkeklerin sevdikleri bir fantezi gibi düşünebilirsiniz ama bir erkeğin spermlerini bayanın üstüne boşaltmasından zevk duyan sayısız kadın var ve özellikle bu olayı benimle gerçekleştirmeye hazır onlarca bayanla hali hazırda görüşmeye devam ediyorum. İlk postada sperm yoğunluğu daha fazla olduğundan cim cif en zevkli ilk postada yaşanır, bende cim cif isteyen Adana jigolo siteleri müşterilerime özellikle cim cif işini ilk postada yapalım diye öneride bulunuyorum. Ateş içinde yanarak kıvranan erotik vücutlarınızda, sımsıcak spermlerimin yüzünüzden göğsünüze doğru akmasını isterseniz ben cim cif uzmanınız olmaya gönüllüyüm. Ben muamelelerde bir ayrımda bulunmuyorum, hepsini kendince güzel yanları var, cim cif farklı heyecanlar yaşatıyor, oral apayrı heyecanlar yaşatıyor. O yüzden ben duruma uyacak muamelelerle sevişmeye başlıyorum ama sizin özellikle isteyeceğiniz muamelelerde ben o muameleye daha fazla ağırlık veriyorum.

Gelen istekler arasında vücudunu tepeden tırnağa yalamamı isteyenler olduğu gibi, seks oyuncaklarıyla boşalmak isteyenlerde çıkabiliyor. Anal isteklerde kullandığım dildo sizi anal sekse hazırlıyorken vajinal ilişkiyle sizi kendinizden geçiriyorum ve zevkinizi ikiye katlıyorum, anal ilişkiye geçtiğimizde de dildo kullanmaya devam edebiliriz, farklı boyutları ve şekilleriyle birçok dildo sahibi olduğumu belirtmeliyim. Seks oyuncakları ve anal ilişkideki uzmanlığım yüzünden pasif erkeklerden ve eş olarak heyecan yaşamayı düşünenlerden arada bir davetler aldığım olur ama bu davetlere giden bir kişi değilim, benim olayımda sadece sen ve ben olmalıyız, üçüncü birine ihtiyacımızın olduğuna inanmıyorum. Bu tür arzularınızı Adana jigolo sitesi ilanları ile giderebilirsiniz, mutlaka o hizmetlerini öne çıkaran onlarca partneri bulacak ve bu isteğinizi gerçekleştireceksiniz ama benimle tek takılarak en iyisine ulaşmayı düşünürseniz, hiç zaman yitirmeyin derim. 24 saat ilanımı bu siteden ziyaret edebilirsiniz ve gördüğünüz numaradan beni 24 saat arayabilirsiniz, size gece gündüz, hafta içi hafta sonu fiyat farkı olmadan hizmet veririm. Benimle otellerde, evinizde, motellerde, evimde ve sadece fırsatını yakaladığınız günlerde değil, özel günlerde de mükemmel ortamlar kurarak ilişkinizi yaşayabilirsiniz.

Evli Bayanlara Tek Hizmet Veren Adana Jigolo Mehmet

Evli çiftlere üçlü denilen ilişkilerde eşlik etmem ama evli olup benimle tek kalmak isteyen bayanlara zevkle randevu vermeye çalışırım, üstelik güvenli bir ortam olan evimde saatlerce gerçek bir erkeğin nasıl seviştiğini o bayanlara gösterebilirim. Evli bayanların istekleri çok daha fazla oluyor, çünkü yaşamak istedikleri olayların sayısı daha da fazladır. Evli bayanın eşi bildiği birkaç pozisyonla sadece kendini tatmin edene kadar ilişki yaşıyorsa, kadın hep yarım zevkler alıyor demektir ve başka bir erkeğe ihtiyacının olması gayet doğaldır. Bu yüzden evli kişilerin randevusuna girmeden önce onlarla sakin bir kafede bir süre sohbet edip günlük hayatlarındaki ilişkilerinin durumu hakkında bilgiler alırım ve ne yaşadıklarını, neler yaşamak istediklerini öğrenerek etkili hizmetime başlarım. Evli kadınlara tek hizmet veren jigolo Mehmet asla yarım zevklerle bir bayanı yüz üstü bırakmaz.

Artık hiçbir bayan şehvetini ve arzularını içinde gizlemek zorunda değil, diğer jigolo arayan bayanlar gibi onlarda benimle buluşarak tüm hayallerini gerçekleştirebilir ve kadının normalde yaşaması gereken her zevki yaşamaya başlayabilir. Size hiç unutamayacağınız muhteşem geceleri çoğu zaman ilk defa deneyeceğiniz pozisyonlarla ve muamelelerle yaşatacağım, her orgazm seviyesine yükseldiğinizde bedeniniz titreyecek ve çığlıklarınızı özgürce atarak rahatlayacaksınız. Bende sınırsızlığın kıymetini daha iyi anlar ve görüşmelerde kademeli şekilde sizde daha sınırsız heyecanları denemeye başlarsınız.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir