adana jigolo 2021

Adana Jigolo Tolga Her Eğlencenin Adamı

Adana Jigolo Tolga Her Eğlencenin Adamı

Eğlenmek farklı bir kültürdür, bu kültüre yatkın olmayan kişilerle ancak belirli koşullarda eğlenebilirsiniz, eğlence kültürü kısıtlı insanlarla vakit geçirdiğinizde koşullar değişince eğlenceden asla keyif almazsınız. Adana jigolo Tolga her eğlencenin adamı olarak ne tür eğlenceden keyif alırsanız size o keyfi veriyorum. Keyif adı altına her neyi koyuyor, hangi olayları keyif almaktan sayıyorsanız hepsini size harika ortamlarda yaşatırım. Eğlence mekanlarının en iyilerinde, restoranların en kalitelilerinde, cinselliğin en zevklisinde sizinle özel şeyler paylaşmaya yönelik bir hizmet anlayışına sahibim. Yıllar çabuk geçiyor, bu yılları avantaj hakine getirmekte, doğru değerlendirmeyip dezavantaj haline kişinin kendi elindedir, eğer kişiler doğru düşünüp hareket etmeyi seçerlerse her gün bir şeyler öğrenilerek dopdolu geçebilir. Ben mesleğimde geçirdiğim her günün bana bir şeyler katması için çabalayan biriyim. Öğrendiğim ya da hizmetime eklediğim her olayın sizi memnun edeceğini bildiğim için bu çabam bana asla bir yük gibi gelmedi aksine beni daha fazlasını öğrenmeye itti.

Seks hayatıma giren her kadından da bir şeyler öğrenmeye çabaladım, ne de olsa herkesin yaşanmışlığı ve sahip olduğu teknik çok farklı, bende tüm bu farklılıkları kendime avantaja çevirmeyi bir oyuna çevirdim. Kiminin öpüşmesinden, kiminin okşayış şeklinden bir şeyler kaparak kendime has teknikler geliştirerek seks olaylarında kendi tekniğimle ilişkiye girmeye başladım. Tabi bunları daha Adana jigolo siteleri ilişkilerinden çok önce yapmaya başlamıştım. İlişki kültürümle birlikte, takıldığım kadınlarda değişmeye başlamıştı, sekste yükselişe geçince yaşıtlarımın benim hızıma uyum sağlayamadıklarını görerek yaş ortalamasını yükseltmeye başladım ve benden yaşça olgun bayanlarla eğlenmeye, onlarla sevgili olmaya başladım. Olgun bayanların eğlence anlayışlarına hayran kalmıştım, birlikte olduğum kadını değiştirmeden artık bir gece meyhanede eğleniyorken, başka bir gece yine aynı kadınla kalabalık bir kulüpte eğlenmenin keyfini yaşamaya başlamıştım. bu hayatı öyle çok sevmiştim ki; artık yaşıtlarım önümde çıplak yatsalar bile onlara dönüp bakmıyor, onlarla gönül eğlendirmeye çalışmıyordum, günlerce bir sevgilim olmasa bile olgun bir bayanla çıkmaya başlayana kadar boş durmayı daha çok tercih ediyordum.

Olgun bayanlarla sevgili olmanın avantajları bitmiyordu, cep harçlığında kaliteli eğlenceye, en iyi seks anlarına kadar her şeye sahiptim ama ilişki uzadıkça, olgun bayanın bana davranışları değişiyor, daha çok sahiplenmek istiyordu ve bu bende rahatsızlık hissetmeme neden oluyor, o kadının himayesi altına girmiş bir jigolo gibi hissediyordum. Yaşamım bir bakıma gerçekten jigolo hayatına benziyordu sadece benim ilişkilerim gecelik yaşanmıyor, çok daha uzun sürüyordu ama karşılığı sadece bedava eğlence ve cep harçlığı ile sınırlı kalıyordu. Adana jigolo ilanları ile kendime olgun kadınlar arasaydım hayatım daha düzenli olur ve bazı hayallerimi de gerçekleştirme imkanım olurdu, bu şekilde bir yaşamla ancak günümü geçirmekten fazlasına sahip olamazdım. Biraz oturup düşünmeye ve ciddi kararlar vermem gerekiyordu. Böylelikle son ilişkimden ayrıldığımda kendimi bir süre bekar evime kapattım ve kendime düşünecek zaman verdim. Günlük harçlıklarla bir jigolo gibi olgun bayanlarla yaşamaya devam edebilirdim ya da gerçekten bir ücretli partner olmaya çalışarak hayatımı düzene koymayı seçmek arasında ikilemdeydim. Hangisine karar vereceğim diye düşünürken bir hafta harcadım ve bu tür sitelere önce bakmayı ve sonrasında karar vermeyi düşündüm.

Olgun Bayanların Favorisi Adana Jigolo Sitesi Yakışıklısı Tolga

Siteleri ziyaret ettikçe jigolo hayatının birebir aynısını yıllardır yaşadığımı daha iyi görmeye başladım, gördükçe de kendime kızmaya başladım, boşa geçmiş iki seneden bahsediyorum, az zaman değildi. Bu kadar süreyi bir sitede geçirmiş olsaydım, çoktan kadınların gözünde bir profesyonel gibi görünmeye başlamış olurdum ama daha ilk adımımı atıp atmama aşamasına bile daha gelememiştim. Oysa çoktan olgun bayanların favorisi Adana jigolo sitesi yakışıklısı Tolga olarak bir şanım olabilirdi. Neyse ki; daha hiçbir şey için geç kalmış sayılmazdım, yaşım 24 olmuştu ama seks deneyimlerim küçümsenmeyecek şekilde iyiydi, yakışıklılık zaten sorun olmayacak düzeydeydi. 185 boy, 73 kilo ile mankenden farksızdım. Kumral ve dalgalı saçlı oluşum ise farklı bir karizma ekliyordu bana. Böylece yeni bir yaşantıya başlamak üzere önceki tüm değerlerime ve yaşantıma o saniyede bir nokta koyarak güzel bir tanıtım yazısı paylaştım.

Telefon numaramın farklı olması gerektiğini hiç düşünmemiş ve aynı numarayı kullanmaya başlamıştım, tanıdığım olgun bayanların hepsinin telefonlarında kayıtlıydım ve siteye gelirlerse beni hem fotoğraflarımdan tanıyacaklardı, hem de fotoğraflarımdan tanıyamasalar bile numaramı tuşladıklarında benim ismimi telefonlarında görerek şaşıracaklardı. Jigolo arayan bayanlar içinde görüştüğüm seviştim çok sayıda kadın olduğunu biliyordum ve hepsinin de benimle yeniden görüşmek isteyeceklerinden adım gibi emindim. Düşündüğüm şekilde de oldu, tanıdığım ilişki kurduğum tüm olgun bayanlar birer ikişer beni aradılar ve bu sefer cep harçlığıyla değil, adam gibi jigolo ücretimi ödeyerek benimle yeniden ilişkiye girmeye başladılar. Şu an beşinci yılımı dolduruyorum ve çok daha üstün bir hizmete sahibim, tüm bayanları gecelerime davet ediyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir