Jigolo Şirketleri Van

Adana Jigolo

Kaslarıyla Show Yapan Adana Jigolo Namık

Merhaba bayanlar, kas yığını erkekleri herkes sevmeyebilir ama iri, kaslı erkekleri sevenlerse böyle birisini gördüklerinde kaçırmamak için ellerinden geleni mutlaka yaparlar. Yakışıklı olmak, iyi giyinmek ya da kibar konuşmak gereklidir ama biraz bakım ve dikkatle bu özellikler kolaylıkla herkesin sahip olabildiği özelliklerdir ama kas sahibi olmak kolay değildir, yıllarca azimle spor yapmalı, disiplinli olmalı ve bu kaslara sahip olduktan sonrada kaslar erimesin diye spor yapmaya devam etmelidir. Ben kaslarıyla Show yapan Adana jigolo Namık, 29 yaşındayım, on beş yaşından itibaren vücudumu geliştirmeye başladım, yirmi bir yaşından itibaren de, gelişmiş vücudumla bayanlarla sevişmeye başladım. Yani profesyonel sekste sekizinci yılımdayım, iri erkeklerle birliktelik kurarken minyon bayanların çekingen olacaklarını düşünebilirsiniz ama aksine minyon bayanlar sanki iri erkeklerle ilişki nasıl yaşanır merak ediyorlar gibi benimle buluşuyorlar. Bende önceleri minyon bayanlarla ilişkiye giriyorken endişeleniyordum, ya penisim canlarını yakarsa, ya vücut ağırlığımla onları ezersem diye korkular duyuyordum ama zamanla bende ufak tefek bayanlara nasıl sevişmek gerekir, nasıl zevkler yaşanır hepsini geliştirmeyi başardım.

Sevişirken gücümü kullanarak farklı pozisyonlara giriyor ve kadınımın boyu posu ne olursa olsun en yoğun zevklere ulaşacağı ilişkilere giriyorum. Adana jigolo siteleri sınırsızlığınızı özgürce ve gizlilikle yaşayabileceğiniz çok özel bir gruba hitap ediyor. Bende iri erkeklerden zevk duyacak bayanlar grubuna hitap ediyorum. Normal bir erkek olarak beni hayal etmemelisiniz, boyum 190, kilom 110 civarı, tamamen kas kütlesi bir erkeğim. Vücut geliştirmeye ilk başladığımda, zamanla karın kaslarım iyice belirginleşmeye, kollarım kalınlaşmaya başladığında kadınların bakışlarını ve vücudumu gözlemlemelerini fark etmeye başlamıştım. Kadınlar karın kaslarıma ve özellikle kalçalarıma dikkatle bakıyorlar ve dudaklarını ısırıyorlardı. Bense bu bakışları gördüğüm halde çok önemsemiyordum çünkü o günlerde daha yaşım küçüktü ve cinsellik çok ilgimi çekmiyordu. Ergenliğimin ortalarına geldiğimdeyse kadınların bakışlarına bende karşılık vermeye başlamıştım ve bu bakışmalar zamanla eyleme dönüşmeye başlamıştı. Bunlar ilk deneyimlerimde ve doğal olarak seksi öğrenmeye başladığım deneyimlerdi. Başladığım her ilişki genelde spor salonunda tanıştığım ve yaşları büyük bayanlarla gerçekleşiyordu. Neden benim kadar genç biriyle bu afetler ilişki yaşıyorlardı diye merak etmiyor değildim, aksine bu soruyu kendime defalarca sormuş ama bir yanıt bulamamıştım.

Yaşım ilerliyor ve sonunda kadınları daha iyi anlamaya başlıyordum, sonunda olgun kadınların enerjimi sevdiklerini anlamaya başlamıştım. Okul hayatımda da gelişmeler vücudumdaki gelişmeler gibi güzel gidiyordu. İyi bir okulu kazanınca okula daha çok yüklenmek zorunda kalmış ve biraz spor salonundan uzaklaşmaya başlamıştım. Gelişmiş kaslı vücudum okulda da çekiciliğini göstermiş, farklı kızlarla ilişkiler yaşamaya başlamıştım. Olgun bayanlar salona gitmediğim için artık daha az hayatıma girip çıkıyorlardı, buna rağmen olgun hatunlar bana çok şey öğrettikleri için ilişkilerim çok özel yanlar barındıran ilişkiler oluyordu, kızlar benimle ilişki için adeta kendileri bana teklifte bulunuyorlardı. Sen seneye başladığımda gece hayatı beni ele geçirmiş durumdaydı, gece hayatına girince de yeniden olgun bayanların takibine girmiştim ve genç kızlardan uzaklaşmaya başlamıştım. Bende olgun hanımların sevişme kalitelerine her zaman hayran kalıyor ve genç olan sekste zayıf bir kadınla birlikteliğimde sevdiğim olgun bayanlardan biriyle seviştiğimi hayal ediyordum. Bu nedenle yeniden olgun bayanlarla görüşmeye başlamaktan memnundum. Hayatımda daha da fazla olgun bayana yer açmak içinde Adana jigolo ilanları bağlantı kanalım olabilir diyerek profesyonel düzeyde seks ilişkilerine girmeye başladım.

Olgun Bayanların Hedefindeki Adana Jigolo Sitesi

Okulda son senemdi ve derslerimde artık ağır gelmediği için profesyonel seks macerama istediğim kadar zaman ayırabilirdim ve spor yapmaya da devam edebilirdim. Böylece hem seksimi, hem vücudumu geliştirmeye ara vermeden devam etmeyi sürdürdüm. Olgun bayanların hedefindeki Adana jigolo sitesi tecrübelerimi daha mükemmel duruma getirebileceğim en değerli ortam olmaya başladığında, bu yeni yaşantıya biraz daha dikkat etmek zorunda olduğunu kavramaya başlamıştım. Böylece maddi rahatlığa da ulaşmanın sayesinde, daha iyi bir eve geçebildim, daha konforlu bir hayat tarzına ulaşarak olgun aşklarımla daha rahat geceler geçirmeye başladım.

Önceleri kılık kıyafet konusunda kaslarımı belli edecek dar giyim tarzını benimsemişken, sonradan artık her şekilde kaslarım belli olmaya başladığı için biraz daha derli toplu, gösterişli şekilde giyinmeye başladım. Artık daha elit görünen bir çam yarmasıydım. Bu görüntüye ulaştığım içinde bayanlar daha ağır yemeklere ve toplantılara da benimle gidip gelmeye başlamışlardı. Ergenliğimde olgun bayanlarla ilişkiler tecrübe etmeseydim, belki okul hayatımın son senesinde jigolo başvurusu yapmayı akıl etmezdim, dişimi sıkar okulu bitirip, normal bir meslekte ilerlemeye gayret edebilirdim ama olgun bayanlar hayatıma girince geleceğimi de daha zevkli hale getirmemi sağladılar. Yıllardır olgun bayanları özel pozisyonlarımla rahatlatmaya devam ediyor ve daha farklı istekler olduğunda o yönden de her müşterime en özel olaylara ulaşma fırsatını güvenilir ortamlarda veriyorum.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir