Jigolo arayan bayan ilanları

Afyon Jigolo Olmak İstiyorum

Afyon jigolo olmak istiyorum diyenlerin sayısı artık çok fazla. Bunu sağlayabilmek ise sanıldığından daha kolay. Çünkü piyasada güvenilir olarak tanımlanan birçok farklı ajans var. Hem yasal hem de beklentileri karşılayan bu kurumlar üzerinden görüşme talep edebilir ve daha sonra kriterlerin tümünü öğrenebilirsiniz. Böylelikle sevişirken para kazanmak çok kolay olacak.

Jigolo Nasıl Olunur?

Afyon jigolo olmak istiyorum diyenlerin izlemesi gereken bir yol söz konusu. Bunların başında ise başvuru gelmekte. Yasal ve güvenilir olan jigolo ajanslarının resmi sitesine giriş sonrasında ilgili bölüm üzerinden hemen başvuruyu yapmak mümkün olacak. İsim ve soyadına ek olarak email, telefon da girilmeli. Aynı zamanda hem boydan hem de yüzden çekilmiş olan bir fotoğrafın eklenmesi lazım.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

  • Jigolo siteleri başvurusundan önce fiziki olarak bazı özellikleri taşımanız şarttır.
  • Kilo konusunda sıkıntılı olan beylerin jigolo mesleğini icra etmeleri gibi bir durum yok.
  • Genellikle çok spor yapan, kaslı, atletik vücutlu olan erkeklerin bu konuda daha şanslı olduklarını ifade etmek gerekmekte.
  • Bunun yanı sıra güzel Türkçe çok önemli.
  • Çünkü sizi seçecek olan kadınların belli bir eğitim seviyesine sahip olduklarını bilmeniz lazım.
  • Aynı zamanda beylerin cinsel konuda deneyimlerinin bulunması çok önemlidir.

Jigololardan Neler İstenir?

Afyon jigolo olmak istiyorum çerçevesinde kadınların çok farklı taleplerinin olduğunu ifade etmek gerekmekte. Bunların başında ise elbette seks geliyor. Bunun değişik türleri söz konusu olabilir. Böyle anlarda müşterinin sözünün dışına çıkmamak çok önemlidir. Ayrıca kadınların arasında çılgın fantezileri yaşamak isteyenler olabilir. Bunları karşılamanız gerekmekte. Hijyen ve sağlık konusunda taviz verilmemelidir. Gizlilik her daim ön planda tutulmalıdır.

Jigolo Olmanın Avantajları Neler?

Jigolo olan kişiler birçok farklı avantaj sayesinde hayatlarının fırsatlarına sahip olabilirler. Bunların arasında para kazanmak ilk sırada gelir. Ayrıca her daim hayalini kurmuş olduğunuz kadınlarla cinsel beraberlikler yaşanabilir. Bunun önünde bir engel yoktur. Yüksek bir gelip kapısı olması nedeniyle bu meslek çok büyük bir avantaj demektir.

One thought on “Afyon Jigolo Olmak İstiyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir