Antalya Jigolo

Kazanova Yavuz Antalya Jigolo Hizmetlerinde

Çapkınlık hayatıyla meşhur olan kişilere genel olarak Kazanova denir, bende turizmde çalışıyorken, turistlerin kalbini çalmakta zorlanmayan ve tatilci bayanlara harika tatil geçirmelerinde yardımcı olan bir çapkındım. Sırf çapkınlık daha kolay diye yıllarca birbirinden farklı ve kaliteli otellerde animatörlük yaparak çapkınlık hayatımı canlı tuttum. Genellikle gelen turistler bir hafta kaldıkları için ilişkilerimde bir haftadan uzun süremiyordu. Turistler geldikleri ülkelere döndükleri zaman arada bir telefonda sohbetlerimiz oluyordu ama hepsi o. Sonraki sene gelirlerse yine kaldığımız yerden yine bir haftalık ilişkimize devam ediyordum. Bir haftalıkta olsa turist hanımlar çılgınca eğlenebiliyorlar, şehirdeki en iyi yerleri görüyorlar ve seks tecrübelerimle tatillerinin asıl zevkli saatlerini yaşıyorlardı. Yirmi beş yaşında animatörlüğü bırakmaya karar vermiştim artık birer haftalık ilişkiler ve kadın peşinde koşmak beni yormuştu ve daha kolay ilişkilere başlamak istemiştim. Böylece ücretli beylerin ilanlarıyla ilgili araştırmalara giriştim. Beğendiğim siteyi araştırdım ve iyi bir yer olduğundan emin olunca Kazanova Yavuz Antalya jigolo hizmetlerinde diyerek artık yerli bayanlarla gecelik ilişkilerde buluşmaya başladım.

Animatörlüğü bırakalı iki yıl oldu ve zamanlamanın harika olduğuna inanıyorum çünkü Covid-19 nedeniyle artık turizm oldukça zor durumda ve bu hem işimi, hem ilişkilerimi etkileyecekti.  Animatörlüğü bıraktığımda artık eğlence yaşamının en küçük ayrıntısını bile biliyordum. Şehrin her köşesinde hangi eğlenceyi hangi saatte en canlı şekilde yaşayabiliriz, hangi oteller güvenlidir, hangi mekanlar uygundur ya da pahalıdır her konuda bir fikrim vardı, seks konusunda da engin deneyimlerim olduğu içinde Antalya jigolo sitesi ilişkilerimi daha ilkinde yıllardır sektördeymiş gibi bir rahatlığa ve özgüvene sahiptim. İlk ilanıma seks deneyimlerimin hepsini yazmıştım ama bu yazdıklarımın okunacağını ya da okuyanların inanacağına ihtimal vermiyordum. Daha yaşım anlattığım deneyimlere ulaşacak yaş değildi, bu durumda bayanları şüpheye düşürecek diye tahmin ediyordum. Tüm tahminlerimde yanıldığım için mutluydum, ilanım çok sayıda kadın tarafından okunuyordu ve bayanlar okuduklarının her cümlesine inanarak beni arıyorlardı. Bazı bayanların içlerinde biraz şüpheleri olabiliyordu ve bana deneyimlerimi nasıl kazandığımı sorduklarında bende çalıştığım otelleri ve oradaki ilişkilerimden kısaca bahsederek güven kazanıyor ve görüşmeye başlıyordum.

Böylece randevularımda acemilerin nadiren ulaşabildikleri gecelik ilişkilerle bayanlarla buluşmaya başlamıştım. Her jigolo profesyonelliğe adım, adım yaklaşırken ben adeta uzun atlayış ya da yüksek atlama yapmış gibi ilk haftada zirveye çıkabilmiş ve rakiplerimi kim bu adam dedirtebilmiştim. Antalya jigolo ilanları etkileyici olmalıydı ve ben seks deneyimlerimle gerçekten etkileyici bir ilan vermiştim. İlanlarda gerçekten etkisini göstermişti ve her hafta onlarca randevu veren biri olup çıkıvermiştim. Bu yeri nasıl koruyacağımı hiç araştırmamıştım çünkü ben bile böyle hızlı bir ilerleyiş yaşayacağımı tahmin edemiyordum. Zaten bu meslekte ne tahmin ettiysem hep tersi olmuş ve beni şaşırtarak sevindirmişti. Şanslıydım ama kariyerimi koruma kısmını şansa bırakmaya hiç niyetli değildim, bu nedenle araştırmalarımda bol, bol yenilik yapan biri olmam gerektiğini görünce Show yapmak benim işim dedim ve ilişkilerimde özel gösteriler hazırlamaya başladım. Gösterilerim il tanıştığım bayanlar tarafından çok beğenilmişti ve devamını da görmek istediklerini söylemişlerdi. Yaptığım gösteriler otellerde yaptığım sahne gösterilerine benzer eğlencelerdi ve bende yüzlerce kostüm ve yüzlerce eğlenceli gösteri vardı, tabi bu gösterilere birazda erotizm eklemeyi unutmamıştım.

Jigolo Arayanlar Yeni Gösterilere Bayılacaklar

Gösteri yapmak, görülmemiş heyecanlar yaşatmak benim kanıma işlemiş, o yüzden sürekli yepyeni gösterilerle kadınları eğlendirebiliyorum. Bu nedenle de jigolo arayanlar yeni gösterilerime bayılacaklar. Yeni heyecanlar yaşamaya bir türlü doymayan bayanlar daha üç gün benden ayrı geçirmemişken yine telefon numaramı arıyorlar ve en yakın ne zaman randevu verebilirim onu öğrenmek istiyorlar. Bu ilgi sahneye alışık olmayan kişilerin şımarmalarına, hatta iyice ukala olmalarına neden olabilir, bense yıllarsa sahnede gösteri yapmış yüzlerce insanın coşkusunu yaşamış biri olarak bu ilgiyi çok alışmış biriyim, o yüzden burada bayanların bana ilgi göstermeleri ya da hizmetlerimi taktir etmeleri beni şımartmıyor. Güzel kazandığım halde yaşantım oldukça mütevazi, bu yönümde bayanlara ilginç geliyor, neden lüks bir aracımın olmadığını ya da şatafatlı eşyalar almadığımı soranlar oluyor.

Evimde sadece bir tarz hakim, sadece büyük bir televizyon, sadece bir koltuk takımı, oldukça dolu bir bar, sadece bir yatak odası var, ufak ama her ihtiyacı karşılayabilen bir ev. Bu bana yetiyor, evimi beğenmeyen bayanlar otele gitmeyi tercih edebilirler ama otelde evimdekinden daha farklı ne bulacaklar merak ediyorum. Otel odaları daha kasvetli ve daha küçük, Antalya jigolo siteleri otellere gitmeyi isteyen ya da tüm hizmetini müşterilerinin evlerinde vermek isteyen beylerle doludur, benim için çok önemli olmayan bir konudan söz ediyorum. Yer açısından sizin tercihlerinize saygım var, evinizde görüşmeyelim derseniz sizi evime getirebilirim, eve gelmem diyorsanız otele ya da Kaleiçi motellerinden birine gidebiliriz. Bana göre rahatsız edilmeyeceğimiz her yer bana uyar.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir