Aydın Jigolo

Ateşin Seni Yakmaya Başladıysa Aydın Jigolo Emre Ateşini Söndürecek

Merhaba bayanlar, seks isteğinin bir insanı ne zaman saracağı ve içine ateş bastıracağı hiç belli olmaz. Sıradan bir kafede oturuyorken karşınıza çıkacak bir erkeğin görüntüsüyle aniden içinizde azgınlık duyguları kabarmaya başlayabilir. Bu duyguların kabardığını hissettiğinizde evde yalnız başınaysanız ve seks isteğinizi giderecek kimse yanınızda yoksa baskı daha da artacaktır. Bu duruma düştüğünüzde ya ortamınız uygunsa acilen mastürbasyona başvuracaksınız ve rahatlamaya çalışacaksınız ya da acilen bir erkek bulacaksınız. Şu an bu durumdaysan ve ateşin seni yakmaya başladıysa Aydın jigolo Emre ateşini söndürecek. Ateşi yükselen kadınlarla mücadele etmekte üstüme yoktur, deneyimlerimle adeta bir itfaiyecinin en hararetli ateşleri söndürdüğü gibi sizin ateşinizi söndürecek sizi rahatlatacağım. Yaşım 29, boyum ve kilomsa Avrupa standartlarına uyan 180’e 70 kilo. Beyaz tenliyim, belim ve kalçalarım ince, göğsüm geniş olduğu için yüzücü fiziğindeyim ama yüzme bilmiyorum. Aydın gibi denize yakın bir ilde büyüdüğüm halde yüzme bilmiyor oluşum çok tuhaf geliyor herkese ama bu çocukluktan gelen bir korku. Başından geçen kötü bir olay neticesinde denizden korkmaya başladım ve sonrasında bir daha denize giremediğim için yüzme öğrenemedim.

Maksadım zaten serinlemek için denizde yüzeceğime, sizinle ter içinde kalarak zevk denizinde yüzmektir. İki yıllık üniversite bitirdim ve üniversiteden sonra çeşitli işlerle hayatıma düzen vermeye çalıştım ama maaşlar yüzünden adam gibi bir düzen kurmak neredeyse imkansız olduğu için daha farklı arayışlara başladım. Aldığım maaşla ancak kira ve gıda masraflarına harcama yapıyor ayda bir defa zorla eğlenceye üç kuruş ayırabiliyordum. Bu kalitesiz yaşantı canımı sıkıyordu, önceden baba parasıyla okuyor, ek işlerde arada bir çalışıyor ve kolayca eğlenmeye zaman ayırıyordum ama artık öyle bir lükse sahip değildim. Kız arkadaşımı bile bir kafeye kahve içmeye götüremeyeceksem neden böyle işlerde zaman öldüreyim demeye başladığımda Aydın jigolo ilanları ile alakalı bir tanıtım gözüme ilişti. Arkadaşlarla muhabbet ettiğimizde seksle alakalı konulara girdiğimizde anında dikilen ve tahrik olmaya başlayan bir yapıda olduğumdan bu ilan anında dikkatimi çekmişti. Kendimi iyi seks yapan biri gibi görüyordum. Kız arkadaşlarımın inlemeleri komşularımı birçok defa uykularından uyandırmış ve bu konuda şikayetler almıştım. Bunu yapacak kabiliyetim varsa o zaman bu mesleği de yapacak kabiliyetim var diye düşünmüş ve bu yolda ilerlemek istemiştim.

Okumuş, aklı başında olan ve daha önceden birkaç iş deneyimi olan biri olarak artık bir işe başlıyorken gözü kapalı o işe girmemeyi öğrenmiştim. Bu iş fırsatını görünce de farklı davranmamış ve sakince araştırmamı yaptıktan sonra fikrimi netleştirmiştim. Kararımı verdiğim anda Aydın jigolo sitesi artık karşımda açık halde duruyordu, yapılacak tek şey ilanı paylaşmaktı. İlanı paylaşmak içinse önce bir ilan hazırlamak gerekiyordu. Örnek ilanları inceledikten sonra seks yeteneğimi daha iyi anlamaya başlamıştım, klasik seks için ideal bir erkektim ama fanteziler için ya da kostümlü heyecanlara hizmet vermek için eksik yönlerim olduğunu fark ettim. Bu sorun olmadan yine de işe başlayabilirdim, önce klasik seks erkeği olarak işe başlardım daha sonra fantezilerde hizmete geçer ve sırasıyla kostümlü veya fetiş hizmetler diye kendimi geliştirmeyi sürdürürdüm. Bu çok mantıklıydı aynen düşündüğüm şekilde hareket ederek önce klasik seks hizmetinden randevu vermeye başladım. Yirmi beş yaşındaydım, yakışıklıydım. Çoğu kadının standartlarına göre seks makinasından farksız bir erkek kıvamındaydım. Yakışıklılığımın sayesinde kolayca randevularım canlanmış ve birer ikişer ücretli ilişkilerde boy göstermeye başlamıştım.

Yaşanamayanların Yaşanabildiği Aydın Jigolo Siteleri  

Bu dünyada tahmin etmediğim birçok doğaçlama olaylarda gerçekleşiyordu ve bu sürpriz gelişmeler beni heyecanlandırıyordu. Bazen bir kadın sevişmenin ortasında çantasını açıyor ve çantasından olmadık bir seks oyuncağı çıkararak yatağa atıyordu. Seks oyuncaklarıyla ilişki yaşamaya böylece başlamış oldum ve çokta keyif aldım. Bu güzel heyecanları geliştirmekten mutluydum, hangi konuda gelişeceğim konusunda hiç bir sıralama yapmamıştım. Gelişme konusunu tamamen işin seyrine bırakmıştım, ilişkiye girdikçe karşılaştığım olayların beni şekillendirmesine izin verecektim. Yaşanamayanların yaşanabildiği Aydın jigolo siteleri böylece beni bugünüme şekillendirmeye başladı.

Jigolo başvurusu yapıyorken ihtimal vermediğim sayısız olay başımdan geçmişti. Daha ilk günlerde arkası arkasına fetişinden, kostümlüsüne varana ne kadar bilmediğim olay varsa yaşama şansım olmuştu. Bayanlar benimle görüştüklerinde onlara söyledikleri seks türünü bilmediğimi ifade ediyordum ama bayanlar olsun ben biliyorum diyerek yine de bana geliyorlardı. Böylece hiç kendimi germeden her konuda adım adım bilgilenmeye başlamıştım. Tam bir yılda artık az çok her seks türünde kabiliyetim gelişmişti. Çoğu tabumu yıkmıştım ama sadece BDSM hakkındaki düşüncelerim değişmemişti ve grup seks yapmamıştım. Bu konudaki fikirlerimde hala bir değişiklik olmadığı için öyle istekleri asla kabul etmiyor, bir deneyeyim demiyorum. Peşin çalışan ve ücreti uygun sayılan biriyim, eve gelen biriyim, evi uygun olmayanlar içinse ev konforum gayet iyidir.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir