balıkesir jigolo 2021

Balıkesir jigolo

Balıkesir Jigolo Ekrem’le Asla Kuru Kalmazsınız

Bayan tahrik olduğunda, bir erkeği hayal etmeye başladığında anında vajinasında önce hafif bir nemlenme olmaya başlar daha sonrada o nem yoğun bir ıslaklığa dönüşür ama bunu yakışıklı olduğunu düşünen her erkeğin başarabildiği söylenemez. Erkeğin görünüşü, konuşması, davranışları gibi olaylar zinciri bir kadını etkiler ve hazzı kadına yaşatır. Mesela Balıkesir jigolo Ekrem’le asla kuru kalmazsınız. Farkına varmadan çok kalp kırdığımı hissediyorum, bazen de bayramların açıkça benimle ilgilendiklerini gözümden kaçırdığım oluyor, bu durumda bayanları üzüyor ama inanın bana ilgi gösteren bir kadını bilerek ve isteyerek asla görmezden gelip ilgisini karşılıksız bırakmam. Kadınlar bana ilgi göstermiyor olsalar bile ben onlara her zaman çok kibar davranır, ilgisini çekmeye çalışırım. Yaşım 32, beyaz tenliyim, sporcuyum, renkli gözlü, 185 boyunda, 80 kiloda gözden kaçırmayacağınız biriyim. Uzun boyluyum ve kısa bayanlar boyumu dezavantaj olarak değerlendiriyorlar oysa uzun boyumla ve güçlü kollarımla yaşayacaklarımızı hayal ederek bu durumun aslında dezavantajdan çok ciddi bir avantaj olduğunu görürler.

Güçlü yapımla sizi havaya kaldırarak, yatağa götürmeden becerebilecek kuvvetteyim, kaç erkek gerçek anlamda sizi becerirken ayaklarınızı yerden kesebiliyor, ben sizi becerirken hem gerçek anlamda hem zevkten ayaklarınızı yerden kesiyorum. Güçlü kaslara sahip değilken farklı pozisyonlarla, gücümün yettiği pozisyonlarla her türlü tatmini hissettirerek ilişkilerimi gerçekleştirdim. Yapı erkeklerin kadınlarda daha çok merak uyandırdıklarını gördüğümde spora başladım, vücudum irileştikçe artan ilgi beni daha fazla spora itti ve artık bu görüntüyü korumaya çalışarak ilginin devam etmesini sağlıyorum. İri bedenim ve yüksek performansımdan doğam müthiş gecelerle bayanları Balıkesir gecelerinde eğlenceden eğlenceye, zevkten zevke uçurmaya devam ediyorum. Balıkesir jigolo siteleri farklı yapılarda ve ten rengine sahip onlarca partnerin yuvası gibidir, burada bayanlar dilediklerinde esmer biriyle dilediklerinde beyaz tenli yakışıklı biriyle gecelere harika imzalar atarlar. Ben sitedeki beyaz tenli yakışıklılar arasındaki en uzun kişilerden biriyim ve yakışıklı görüntümle de ön sıralarda durduğumu biliyorum. Önceleri iri erkeklerin hantal olduklarını ve on dakika dans ederlerse enerjilerini kaybedeceklerine inandığım için enerjimi korumak için önce ince bedenimi korumaya çalışırdım ama neredeyse benden on santim uzun ve iri bir jigoloyla tanıştığımda ve bu arkadaşın performansını gördüğümde yandığımı en baştan vücudumu geliştirerek daha farklı bir imaj sergileyebileceğimi düşündüm.

Vücut geliştirmeye başladığımda yirmi dört yaşını bitirmiştim ve üç yıl çok ağır şartlarda hiçbir takviye doping almadan sadece sporla vücut geliştirmeye başladım. Vücudum hantallaşmasın diye durmadan esnekliğimi koruyacağım koşu ve atletizm gibi sporlarla da uğraşmaya başladım ve böylece çok enerjik ve iri yapılı biri olmayı başardım. Şimdi saatlerce dans etsek, üzerine saatlerce sevişsek bile sabah kahvaltı ettikten sonra akşama kadar durmadan ilişkimize son gaz devam etmemiz mümkün. Balıkesir jigolo ilanları benim fotoğraflarımı değiştirmekten resmen bıktı. İki ayda bir durmadan resim değiştiriyordum, beden ölçüm her değiştiğinde eski fotoğrafın yerini yenisi alıyordu. Bu davranışım iyi bir imaj sergilememe yardımcı olmuştu, bayanlar benim dürüstlüğümü ve mesleğime verdiğim önemi görüyorlar, benden sorun yaşamayacaklarını anlayarak, tarzları olmadığım halde bile beni arıyorlardı. Esmerlerden hoşlandıkları halde ya da ince yapılı erkeklerden hoşlandıkları halde beni arayarak gecelerini riske atmış kadınların endişeli hallerini gördüğümde hemen beni demek için geldiklerini anlarım. En başında onlara pişman olmayacaklarını, harika bir gece geçireceğimizi söyleyerek başlarım performansımı sergilemeye, performansımı gördükçe bayanlar gevşemeye başlarlar ve sonunda şans verdikleri için pişman olmadıklarına karar verip geceye daha çok asılırlar.

Ateşli Muamele Seviyorsanız Balıkesir Jigolo Sitesi Numaramı Kaydedin

Seksi güzel yaşayan kişilere sorarsanız bunun gerçekleşmesi için hepsi de size sevişmek çok önemli der. Sevişmek gerçekten ilişkinin temelidir. Hiç sevişmeden birbirinizin tenine dokunmadan bir birleşme yaşandığında mastürbasyondan bile düşük zevk aldığınız bir ilişki gibi yaşanır. Ateşli muamele seviyorsanız Balıkesir jigolo sitesi numaramı kaydedin çünkü sevişme üslubu en gelişmiş erkekler kategorisindeyim. Bende en standart seks olaylarında bile sevişmenin standart üstü yaşanmasını savunan partnerler arasındayım. Kaliteyi önemseyen birinden zaten düşük standartlarda bir hizmet bekleyemezsiniz.

Hizmetlerim jigolo başvuru yaptığım tarihte elbette bu kalitede hizmetler değildi, bende düşe kalka, bazen hatalar yaparak yaşadıklarımdan bazen merak ederek araştırdıklarımdan ve yaşanmışlıklarım sayesinde hizmetimde belirli bir kaliteye ve istikrara gelmeyi başardım. Yıllarca verdiğim şehvetli randevularda durmadan farklı heyecanlara tanıklık ederek bilmediğim şeylerle bile karşılaştığım oluyor. Özellikle ücretimi kalitemdeki diğer arkadaşlardan bir miktar daha düşükte tutuyorum ki; bana tüm bayanlar kolayca ulaşsınlar ve belki daha farklı heyecanları benimle paylaşma fırsatını ücretim nedeniyle kaçırma şansızlığını yaşamayayım. Baskı altında yetişen birçok erkeğin hayalleri ne kadar zenginse kadınlarında hayalleri diğer kadınlara göre daha zengin oluyor bu nedenle özel fantezilerde benimde ilgim sekste daha da yoğunlaşıyor, merakım nedeniyle daha iştahla fantezilere yöneliyor ve hepsinde bir hazine arıyorum.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir