jigolo

Bilecik Jigolo Olmak İçin İletişim

Bilecik jigolo olmak için iletişim hatlarının devreye sokulmuş olduğunu görmekteyiz. Kent içinde yaşayan ve bir mesleği olan ya da olmayan beyler, bu durumu hemen fırsata çevirebilirler. Özellikle para kazanmak, seksin her türlüsünü yapmak, güzel kadınlarla tanışmak bu işin en büyük avantajları arasında hemen dikkat çekmekte.

Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Bilecik jigolo olmak için iletişim online olarak bilinen site üzerinden çok rahat bir biçimde kurulabilir. Bu tip ajansların cep ve sabit numaraları da vardır. Ancak önemli olan şey doğru bir biçimde sizden istenen bilgileri vermektir. Bunu yapabilmek adına sitede online olun ve başvuru bölümüne gelin. Buraya bir kere tıklamanızın hemen ardından form sayfası açılacaktır. İsminizi yazarak başlayın. Soyadınızı eklemeyi unutmayın. Bunun ardından iletişim verilerini girin. Yani cep telefonu numaranızı kodlayın. Fotoğraf yollamak işin en can alıcı kısmıdır. Resminize göre bir değerlendirme söz konusudur. Bunu da gönderdikten sonra başvuruyu tamamlamış olacaksınız.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Bilecik jigolo olmak için iletişim son derece basit ve kısa süren bir işlemdir. Bunun yanı sıra jigolo olma şartlarının mutlaka bilinmesi gerekmekte. 18 yaşını geçmiş, kilo sorunu olmayan ve atletik vücutlarıyla dikkat çeken beylerin jigolo olması mümkündür. Aynı zamanda cinsel beraberlik deneyimi yüksek olmak zorundadır. Seks yapmayı çok iyi bilmek bir diğer kuraldır.

 

One thought on “Bilecik Jigolo Olmak İçin İletişim

  • Cenk Akyol says:

    Merhaba ben lstanbuk avrupa yakasında oturuyorum seni tanımak isterim sende istersen ara sohbet ederiz 28 yaşındayım 170boy 62kilo kumralim Senle ben karanlık bir odada güzel bi gece geçirmek istiyorum Romantik güzel

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir