Bir jigolonun hayatı

Bir jigolonun hayatı

Bir jigolonun kaleminden Jigololuğun detayları

 

‘Furkan’, 30 yaşında, on yıldır jigolo olan bir ses sanatçısı. İstanbul merkezli ve dünya çapında kadın müşterileri var.

Spor arabalarında ‘para aldım’

Bir jigolo olmak eskort veya fahişe olmaktan farklıdır. Bir kadın ile harika seks yapıyorum ve o faturaların tamamını ödüyor. Müşterilerim beni şampanyayla besliyor ve pahalı mekanlara götürüyor. Ayrıca takım elbise ve spor araba gibi hediyelerle de mest oluyorsunuz.

Müşteriler ünlülerden şirket yöneticilerine kadar çeşitlilik gösteriyor

Genel olarak, çoğu başarılı, bekar, dul, yaşlı kadınlar sizi tercih edebiliyor. Adınız bilindikten sonra yurtdışında bulunan ve İstanbul’a gelen zengin insanlar ile de çalışma imkânınız bulunuyor. Artık ülkeye döviz sokma zamanı. İki ile üç aylık bir sürede bir müşteriye sahip olma eğiliminde olduğum için, eğlenceli ve iyi bir konuşmacı olmak yardımcı oluyor. Tıpkı ‘normal’ ilişkilerin doğal bir zaman aralığı olduğu gibi bir jigolo ile de bir ilişki kurarsınız. İlk birkaç dakika içinde bir kadının kıkırdama sesi ile daha anlamlı bir şey isteyip istemediğini bilirsiniz. Bu bir kimya meselesi. Seninle konuşma veya flört etme şekli.

Kurallar, müşterinin yaşını asla sormamayı içerir

Bir müşteriniz varken diğer kadınlardan bahsetmek ya da bir şey için ödeme yapmak tamamen bir hatadan ibarettir. Bu kuralı fark etmem 500 TL parama mal oldu. Siz benim yaptığımı yapıp fatura ile yüz yüze bakışmayın.

Jigolo olmanız kurallarınızın olmayacağı anlamına gelmez

Bir defasında müşterim beni kırbaçlamak istedi. Ancak ne kadar zengin olursa olsun bir kişinin bana yapamayacakları var. Kibar bir şekilde ortamı terk ettim. Sizde kendi sınırlarınızı belirleyebilirsiniz.

Bir gün evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Ama geçmişimden pişman değilim. Neden pişman olayım? Her erkeğin rüyasını yaşıyorum.

 

0 thoughts on “Bir jigolonun hayatı

  • Merhaba Kocaeli de ikamet eden 42 yas bakımlı kulturel kendine ozen gosteren bayan masorum cıddi elit ne istediğini bilen jıgolo arayan bayanlar arayabilir nom

  • Mrb mersin den ferhat ben 4 yillik jigoloyum tecrubeli yakisikli kndine bakan cok temiz isinin ehli bi insanim isimin hakini veren gerçek bi jigoloyum bunca yildr yptim iste hp musterilerimi memnun etim bundan snrada oyle olur inslh eger szde cidiyseniz gercek bi jigolo ile birlikde olmak istiyorsaniz detaylari konusablirz arayin. Makul ucret aliyorum cnku dedim gbi dort yildir aktif yapiyorum bu isi artik bnim icn bi yaşama sebebi gbi oldu bunca yil musterilerimi bayanları hp mutlu etim icin cok talep gören bir jigoloyum. Eğer szde grckdende gercek bi jigolo ile birlikde olmak istiyorsaniz daha once gerck bi jigolo ile birlikde olmak olup bu zevkin tanidini aldysanz arayin soluksuz bi geceler kndinzi tam bi kadin gbi hisetceniz isinin ehli gerck bi jigolo sze tmda bunlari yasatir. Tl musterideyken kpali olur ama donus saglarim gece gunduz araya blirsinz malum cok taleb goren birim tecrubeli isinin ehli bi jigolo oldumdan yogunum tl im acik oldunda ztn musaitimdr kndinzi bu zevkden mahrum birakmak istemyen gerckdende gerck bi jigolo ile brlikde olmk isteyen arasin

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir