jigolo nedir

Bolu Jigolo Olmak İstiyorum

Artık birçok bey Bolu jigolo olmak istiyorum diyerek hayatında farklı bir deneyimin sahibi olmak istiyor. Bunu gerçekleştirmek gerçekten de zor değil. Çünkü onlara yol açacak ajanslar var. Kadınların cinsel ihtiyaçlarını karşılamak ve bu şekilde para kazanmak isteyenler, hemen başvurularını yapabilirler.

Jigolo Başvuru İşlemlerinde Dikkat Edilecekler Neler?

Bolu jigolo olmak istiyorum diyenlerin kesinlikle alanında çok iyi, legal anlamda bir sorunu olmayan ajanslarla çalışması çok önemlidir. Bu sayede hiçbir problemle karşı karşıya kalmazsınız. Bazı şartların olduğunu hemen ifade etmek gerekmekte. Bunun yanı sıra sizden talep edilmiş olan bilgileri mutlaka siteye yazın. Adı, soyadı, telefon numarası ve email bunların arasında dikkat çekmekte. Fotoğraf her daim talep edilir.

Jigolo Olmanın Şartları Nelerdir?

Jigolo olmanın belli şartları var ve bunlar şöyledir;

  • 18 yaşından küçüklerin jigolo olması söz konusu değildir.
  • Erkeklerin mutlaka bakımlarına dikkat etmesi gerekmekte.
  • Uzun boy her daim tercih edilen ve aranan bir şarttır.
  • Yakışıklılık da talep edilmekte.
  • Kilolu olan beylerin genellikle şanslarının olmadığını söylemek lazım.
  • Seks konusunda deneyim aranır.
  • Yeniliklere ve her türlü fanteziye açık olmak şarttır.
  • Tüm bunlara uyum sağlayan kişilerin jigolo olmalarının önünde hiçbir engel yoktur.

Jigolo Olmak Nasıl Avantajlar Kazandırır?

Bolu jigolo olmak istiyorum çerçevesinde bu mesleği icra ederek yaşamınıza çok değişik bir boyut katabilirsiniz. Bunların başında ise para kazanmak geliyor. Artık birçok erkek bu işi bir meslek olarak kabul ediyor. Başka hiçbir işi yapmadan sadece jigolo siteleri üzerinden para elde etmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra seksin inanılmaz ve karşı koyulamaz büyüsüne kapılabilirsiniz. Yaş aralığı son derece farklı olan birçok kadınla güzel zaman geçirmek mümkündür.

Jigololar Nasıl Hizmetler Verir?

Jigolo denildiği zaman akla hemen seks gelir. Bu hizmetin verilmesi en temel şarttır. Her kadının farklı haz noktaları söz konusudur. Kimlerinin sıra dışı ve çok çılgın fantezileri olabilir. Bunların tümünü tatmin etmek şarttır. Aynı zamanda yanlarında beylerle davetlere katılmak isteyen kadınları da geri çevirmemeniz lazım. Jigolo siteleri üzerinden kadınlar sizlere ulaşacaktır.

One thought on “Bolu Jigolo Olmak İstiyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir