jigolo uşak

Bursa Jigolo

Çılgın İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem

İstekler karşılandıkça insanlar daha mutlu hayatlar yaşamaya başlarlar. Bu nedenle insanlar isteklerine ulaştıkça yeni şeyleri istemeye, yeni hayaller kurmaya devam ederler. Benim hayatımda isteklerim yaşantımın her evresinde bana yön vermiştir. Cinsel isteklerim yaşamıma yön vermeye başladığında lisedeydim, giderek aklımdan kadınlar çıkmamaya başlamış ve isteklerim cinsel ağırlıklı hale gelmeye başlamıştı. İsteklerim artmaya ve üstümde baskı kurmaya başlamıştı, bu baskıyla kız arkadaşlarımı ilişkide daha ileriye geçmeye zorlamaya başladım. Çoğu manitan daha ancak sevişmeyle tatmin olma aşamasındayken ben artık cinselliği her şeyiyle yaşamak için çırpınmaya başlamıştım ama çevremde bana bu isteğimi verebilecek bir tane bile kadın yoktu. Böylece ücretli sevgililerle takılmaya başladım. Muhteşem kadınların ilanlarına bakıyor ve en ateşlisini arayarak çılgın isteklerimi gerçekleştiriyordum. Artık normal manitalarla sadece eğlenmek için takılmaya başlamıştım. Cinsele isteklerim kabarmaya başladığındaysa yine bir ücretli sevgiliyle buluşarak isteklerimi gideriyordum. O günlerden ücretli seksin nasıl yürüdüğünü öğrenmeye başlamıştım ve çılgın istekleriyle Bursa jigolo Ekrem kadınların aklını alır gibi fanteziler düşlemeye başlamıştım.

Üniversiteye başladığımdaysa ben yüzlerce profesyonel bayanla ilişkiye girmiş bir erkektim, bu nedenle okul çevresinden ayarladığım manitalardan hiçbir beklentim yoktu çünkü onların daha seks hayatının çok başlarında olduklarının bilincindeydim ve hiçbirinin benim isteklerimle başa çıkabilecek kapasitelerinin olmadığını biliyordum. Buna rağmen seks birlikteliği yaşayabildiğim manitalarımla yine benim tecrübelerimle güzel ilişkiler yaşıyor ve onlara seksin olması gereken halini gösteriyordum. Üniversiteli jigoloların paylaştıkları bir makaleyle karşılaşınca Bursa jigolo siteleri yeniden aklıma gelmiş ve bu sefer bu konuya daha ciddi takılmaya başlamıştım. Öncelikle ücretli bayanlarla takılırken öğrendiğim jigoloların takıldıkları siteleri araştırmaya başladım. Böyle bir mesleğimin olması bana sayısız avantaja sahip olma fırsatı verirdi, hem olgun kadınlarla ilişkilerim olurdu, hem çok iyi kazanıp, eğitim hayatımda da zorlanmadan yıllarımı tamamlayabilirdim. Böylece avantajların neşemi yerine getirmesiyle kendimi birden başvuru sayfasında ilanımı yazıyorken buldum, ucunda felaket yok diyerek ani bir hareketle ilanımı yayınladım. Tüm bunları yapıyorken sanki rüya görüyordum, kendimi uzaktan izliyor gibi bir duyguya kapılmıştım ama her şey gerçekti ve gerçekten o ilanı yayınlayınca bir jigolo olmuştum.

Bursa biliyorsunuz çok ilginç bir şehir, hem turizm bölgesi hem sanayi bölgesi, burada her türden insan görebiliyor, olmadık şeylerle karşılaşıyorsunuz. Üniversite çevresindeyken bunların çok farkında değildim ama jigololuğun heyecanına kapılıp gece hayatında farklı ortamları öğrenmeye başlayınca birçok şeyden haberdar olmaya başlamıştım. Meğer benim ücretli yaşadığım önceki ilişkilerimde ben çok masum şeyler yaşıyormuşum, heyecan sandığım olaylar sadece küçük eğlencelermiş, asıl heyecan jigolo hayatlarında yaşanıyormuş. Bursa jigolo ilanları iş kadınlarıyla da, normal bir işte çalışan kadınlarla da, evli olanlarla da, bekarlarla da tanıştırmaya başlamıştı. her kadının kendince heyecanlı olduğunu düşündüğü istekleri oluyordu, bende biraz kendimden bu isteklere bir şeyler ekleyerek olayı daha da heyecanlı hale getirip, kadınları daha fazlasını merak etmeye zorluyordum. Kadınlar kendi isteklerinden bahsetmeye başladıklarında, sohbetimizde bende “aslında benimde sizinkine benzer şöyle bir hayalim var” diyerek olayın daha heyecanlı ne şekilde yaşanabileceğini örneklendiriyordum. Bayanlar benim fantezimi duyduklarında beğenirlerse olur onu yapalım diyorlar ya da ikisini birden yaşamak istiyorlar.

Üçlü İlişkiye Giren Bursa Jigolo Sitesi Erkeği Ekrem

Hayatımda hiç üçlü seks yapmamıştım, bu konudaki ilk deneyimim jigolo olduktan birkaç ay sonra bir doğum gününe davet edildiğimde yaşanmıştı. O davetten sonrada üçlü ilişkiye giren Bursa jigolo sitesi erkeği Ekrem hizmetlerim başlamıştı. Doğum günü partisine gittiğimde bunun bir parti olduğundan haberim yoktu, kapıyı çaldım, kapı açılında süsleri gördüm ve bir parti olduğunu anladım ama partide sadece iki bayan vardı. Beni içeri buyur ettiler ve bana da ikramlardan verip, alkollü içecek ikram ettiler. Sohbet gayet harikaydı ve neşeliydi, birlikte danslar ediyor, eğleniyor ve yorulunca sohbete devam ediyorduk. Sekse geçmek için bayanlardan birinin gitmesini bekliyordum ama kimsenin gitmeye niyeti yoktu, saat ilerliyordu, aklımdan her halde bu gece sadece eğlence olacak seks olmayacak diye geçmeye başlamıştı.

Gece yarısı olmuştu ki; biz halen dans ediyor ve içiyorduk. Bayanlardan biriyle koltuğa oturmuş sohbet ediyordum, diğer bayan dans ediyordu, ben sohbete dalmış, fantezilerimden bahsediyorken, dans eden bayan aniden kucağıma oturarak benimle sevişmeye başladı. Diğer bayanda anıda sevişmeye ortak oldu ve koltukça üçümüz birlikte ilişki yaşamaya başladık, tabi koltuğa üçümüz sığmayınca ilişki halının üzerinde devam etti. Bir saatten fazla delice seviştik ve hepimiz birer defa orgazm olunca, grup olarak duşa girdik ve duşta çok daha güzel bir ilişki yaşadık. Duştan sonra biraz soluklanalım dediler ama soluklanma süremiz iki dakikayı bulmadan biz yine ateşli şekilde halının üzerinde yuvarlanmaya birbirimize oral yapmaya başladık, beni ağzımda sürekli bayanlardan birinin vajinası vardı, bayanlarda sırayla aletimi yalayıp duruyordu. O evin yatak odasını görmek bir türlü o gece nasip olmadı, çünkü tüm gece halının üstünde seviştik. Sonrasındaysa artık üçlü ilişkilerde bende varım diyerek her çeşit üçlü ilişkiye evet demeye başladım.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir