jigolo denizli

Çanakkale Jigolo Sitesi

Çanakkale Jigolo Sitesi Prensi Mehmet

Cinselliğin ücretli yaşanmasına bazı kişilerin ısrarla karşı çıkma nedenlerini bir türlü çözebilmiş değilim. Bir hizmet alınıyorsa elbette o hizmetin bir bedeli vardır ve bu bedel ödenmek zorundadır. Ben profesyonelliğe geçmeden önce daha kaliteli birliktelikler yaşayıp, daha güzel alemler yapmak için birçok ücretli ilişkiye girdim ve hiç birinde ödediğim paradan pişmanlık duymadım, çünkü ne zaman mükemmel gece yaşamak istesem ve bir kadını ücretiyle görüşmeye davet etsem, o kadın bana istediğimi her seferinde vermeyi başarmıştır ama normal ilişkilerde bu kadar istikrarlı durumlar yaşanmıyor, bazen güzel, bazen kötü, bazen çok güzel, bazense çok kötü ilişkiler yaşanıyordu. Bende ilişki durumumu seks işçisi durumuna getirince ücretli ilişkilerimde, ücretli bayanlardan gördüğüm ilgi ve kalite neyse aynı ilgiyi ve alakayı müşterilerime göstermeye başladım. Çanakkale jigolo sitesi prensi Mehmet bu yaklaşımıyla olduğu konuma ulaşabildi. Ücretli ilişkiye ödenen emin olun her kuruşunun zevk olarak bir karşılığı vardır, kimsenin parası yanlış tercihler yapılmış olsa da, boşa gitmez, çünkü profesyoneller sıradan insanlardan daha kaliteli sevişirler ve daha kaliteli zevkler yaşatırlar.

Benim randevularıma birçok defa vermediğim bir hizmeti istediği için yanlış seçim yaptığını düşünen bayan katıldı ama yaşattıklarımdan sonra yine de harika bir gece geçirdikleri için mutluluktan uçar vaziyette koynumdan çıktılar. Bunu başaran aşırı yakışıklı bir yüzümün olması ya da fit bir görüntüyle kadınların karşısında dikilişim olmadı, tamamen deneyimlerimle geceyi kurtarmayı ve kadınları memnun edebilmeyi başardım. Üstelik bunları başarıyorken daha çok yeni, çiçeği burnunda bir partnerdim, şu anki halimle karşıma gelen kadınlarsa, günlerce akıllarına geldiğimde azgınlıklarına engel olamayarak sesimi duymak ve yanımda olmak istiyorlar. Çanakkale jigolo siteleri faaliyetine başladığın günden biri hiçbir kadını üzüleceği bir ilişkiye yönlendirmemiştir. Bayanlar burada arzuları neyse, hayalleri neyse hepsini güvenli ortamlarda yaşayabiliyorlar. Bende bu güvenli ortamları VİP kaliteyle sunan profesyoneller arasından özel biriyim. VİP kaliteler sunuyorum, uygun seanslar düzenliyorum. 183 boyunda, kumral, kirli sakallı, 70 kiloda, süper kahramanların sahip olduğu şekilde köşeli ve yakışıklı bir yüze sahip, şık görünen, enerjik, 29 yaşında bir erkeğim.

Çanakkale jigolo ilanları sadece beş senedir hayatımda, öncesinde İzmir’deydim ve orada üniversiteli jigolo kategorisiyle yine ücretli sekste vakit geçiriyordum. Bu nedenle Çanakkale’ye geldiğimde hem kültürlü, hem tecrübeli bir erkek olarak buraya gelme imkanım oldu. Çoğu jigolo ancak bir yer değişikliği yaşadıysa gittiği yeni şehirde profesyonel seviyeden işe başlayabiliyor. Bende Çanakkale hayatıma doğrudan zirvede bir ücretli sevgili konumuyla başladım. Ücretli ilişkilerdeki eğitim asla bitmez, çoğu ücretli sevgili bunu unutarak burnu havada dolaşmaya başlayabiliyor ve hatalardan en büyüğünü yapıyorlar, ben uzun zamandır ücretimi alarak ilişkiye giriyorum ve daima yepyeni şeylerle karşılaştığım için asla kendimi bir üstat olarak görmüyorum, bu işin üstadı olmaz, ancak ustası olabilirsiniz. Usta olmak ve üstat olmak bence aynı şeyler değil, ustalar bile sürekli yenilikleri takip etmeli ve yeni şeyler öğrenmeli ama üstatlar yeni şeyleri bulan ve onları diğerlerine öğreten kişilerdir.

Titreten Orgazmlar Yaşatan Çanakkale Jigolo Sitesi Mehmet

Yaşadığım bu hayata imrenerek bakan ya da kıskanan çok erkek var ama bu hayat bana bahşedilmedi, kendi çabalarımla adeta tırnaklarımla kazıyarak her şeyi kazandım. Bir günlük, bir haftalık ya da bir aylık çaba sarf edip, olmuyor diyerek yolumdan vazgeçmedim, ısrarla şansımı zorlamaya devam ettim ve sonunda olduğum şehirde kendimi bayanlara kabul ettirmeyi başardım. Titreten orgazmlar yaşatan Çanakkale jigolo Mehmet bu nedenle konumundaki yerini oldukça sağlam temellere dayamış durumda, bu nedenle hemen unutulan ücretli erkeklerle bir tutulamıyor ya da kalitesiz bir sevgili gibi görülmüyor.  Çanakkale’ye ilk yerleştiğimde, İzmir’de profesyonelliğe yükselmiş, ücretli seks sektöründe tanınmış biri olduğuma rakiplerimden hiçbiri inanmamıştı. İzmir gibi bir yeri bırakıp bir profesyonel neden daha küçük bir yere yerleşsin ki; diye beni yargılamışlar ve inatla bunun bir müşteri kapma politikası olduğunu düşünmüşlerdi ama ilk randevularımla birlikte rakiplerimin tüm düşünceleri değişmişti çünkü kadınlar öyle yorumlar yapıyorlardı ki; tüm rakiplerimin ağzı açık kalmıştı.

Çanakkaleli jigolo arayan bayanlar benden inanılmaz memnunlardı, ilanımın altına adeta yorum yağıyor ve beni yere göğe sığdıramıyorlardı. Bu durumda rakiplerimde bir panik havası yaratmıştı, hepsi birden ellerindeki müşterilerine sahip olmanın bir yolunu aramaya başlamışlardı ama ben her randevumda resmen Show yapıyor, her seferinde hanımla daha da muhteşem ilişkiler yaşatıyordum. Sonunda rakiplerim artık benimle mücadele edemeyeceklerini anladılar ve kendi kapasiteleriyle hizmet vermeye devam ettiler. Nasıl olsa her gün üç beş müşteriden fazlasına yetişemeyecektim ve randevu veremediğim bayanlara diğer beyler hizmet vereceklerdi. Bu konuda yanılmıyorlardı, şu an günde sadece iki bayana vakit ayırabiliyorum çünkü hiçbir bayan benden kısa randevu almayı istemiyor. Bazen gündüz iki kısa randevu verecek durumlar olabiliyor ama bu çok nadir gerçekleşiyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir