jigolo

Çorum Jigolo

Arzularınızı Şahlandıran Çorum Jigolo Samet

Merhaba hanımlar, cinsel hayatta insanın başından geçen maceralar genellikle soluk birer anı olsalar da hep hafızanızın bir kenarında kalır, bazı maceralarda ise yaşananlar öyle etkileyicidir ki; ömür boyunca benzerlerine ulaşmak için çabalarsınız. Ben arzularınızı şahlandıran Çorum jigolo Samet, 28 yaşındayım, profesyonel sporcu geçmişimden dolayı gelişmiş bir vücut yapısına sahibim. Sporu bir yıl önce bıraktım ama hiç spor yapmadığım halde vücudum iriliğinden bir şey kaybetmedi. 185 boyundayım, 84 kiloyum, vücut kıllarımı spor hayatına başladığımda almaya başladığım için saçım dışında bedenimde kıllı bir bölge bulunmuyor. Spor dünyasındaki kişilerin performanslarına sahip çıkmaları için seks perhizi yaptıklarını duymuşsunuzdur. Benimde seks perhizi yapmam istenirdi ama ben bunu yapamayacak kadar azgındım, gizli saklı kamplardan kaçarak ilişkiye girerdim ve bu yüzden birçok defa da ya ceza aldım ya da takımdan atıldım. Yine de hiç uslanmadım gözümde ne spor, ne kariyer vardı, seks her şeyin üstündeydi ve beni bir mıknatıs gibi kendine doğru çektiği için asla seksten uzak kalamıyor, ilişki kurdukça daha çoğunu yaşamaya çalışıyordum.

Spor hayatıma başladığımda on beş yaşındaydım v geleceğim parlaktı ama seksle tanışınca spor hayatını gözüm görmez oldu ve her fırsatta sporu boşlayıp seks peşinde koşmaya başladım. On dokuz yaşımdayken milli sporcu olma fırsatı yakalamıştım ama ben milli bir sporcu olmak yerine milli bir jigolo olarak meşhur olma yolunu benimsedim. Çok uzun müddet Çorum jigolo siteleri ilişkilerimden sitedeki bayanlar dışında kimsenin haberi olmadı. Gizli çalışmak beni aşırı zorluyordu, takım çalışmalarına katılmak zorundaydım, maçlara çıkıyordum ve bazen günlerce bir randevu verecek vaktim olamıyordu. Birçok bayanı müsait olmadığım gerekçesiyle geri çeviriyordum ve bu beni sayısız seks macerasına girmekten alı koyuyordu. Sabretmek zordu ama bir şekilde senelerce bu zorluğa dayanmak zorunda kalmıştım.  Müsait olunduğum günlerdeyse verdiğim randevuya gireceğim diye müthiş heyecanlanıyordum ve boş olacağım günleri iple çekiyordum. Spor kariyerim giderek gerilemeye başladığında ve bol miktarda ceza yemeye başladığımda daha çok vaktim olmaya başlamıştı, bu nedenle ne aldığım cezalar, ne uzaklaştırmalar umurumda olmuyor, aksine müthiş seviniyordum.

Geçtiğimiz sene artık spor kariyerime veda etme vaktimin çoktan geçtiğini birkaç sene önce bırakmam gerektiğini düşünmeye başlayınca spora son noktayı koyarak tüm vaktimi sadece Çorum jigolo sitesi hayatıma ayırmaya başladım. Sporu bıraktığımda seks işçisi olduğumu da saklamanın bir manası kalmamıştı, o yüzden ne meslek yaptığımı soran herkese açıkça jigoloyum demeye başladım. Jigololuk yaptığımı açıkça söyleyebilmek beni çok rahatlatmıştı, bu ilişkilerimde bile açıkça kendini belli ediyordu, fırsat buldukça ilişki yaşadığım bayanlar dahi sporu bıraktın açıldın diyorlardı. Gerçekten de sporu bırakınca performansım inanılmaz artmıştı, normalde performansım oldukça iyiydi ama şimdi enerjim sanki hiç bitmeyecek gibi sevişmeye başlamıştım. Kadınlarda normalinden iki kat daha çok beni sevmeye başlamışlardı ve daha çok görüşmeye gelmeye başlamışlardı. Beş altı yılda kazandığım müşterilerimin iki mislini son bir senede kazanmıştım. Şu an durumumu ele alırsak neredeyse ekstra bir randevuya gidemeyecek durumdayım, her günüm sonunda azgınlığımı gerektiği şekilde kullanabileceğim bir meslekle içli dışlı geçmeye başladı.

Azgınlık Alan Çorum Jigolo İlanları 

Azgınlık kimi insanlarda geçici bir duyguyken, benim gibiler de bu duygu kalıcı olarak her yaşanır. Geçici azgınlığa sahip kişiler için azgınlık alan Çorum jigolo ilanları ne kadar etkili buluşmalar yaşatıyorsa, azgınlığı kişiliğine yapışmış kişiler içinde buradaki ilanlar en mükemmel ilişkiler kurma imkanı verir. Ben senelerdir azgınlığımla mücadele ederken çevremden kişilerle arayışa girmedim, doğrudan uygun bir ilanla sisteme katıldım ve her fırsatta normal bir ilişkideki zevklerden çok daha üstün olanlarıyla cinsellik yaşadım. Seksi seviyorum diyerek, tatsız ilişkilerle şans arayan kişilere benim mantığım basmıyor, seksi seviyorsanız, heyecanlı geceler geçirmek istiyorsanız o zaman doğrudan ya bir profesyonel olmalısınız ya da profesyonellerle yatıp kalkmalısınız. Ben jigolo randevularına ayıracak vaktim olmadığı dönemlerde dahi profesyonel olduğum halde sadece profesyonelleri arayarak ilişkiye girmeyi daha çok seviyordum.

İki profesyonelin paylaştıkları gecelerdeki heyecanı çoğu insan tahmin bile edemez, jigolo siteleri kariyerimdeki bazı randevularım da yine benzeyen ilişkilere girebiliyorum. Görüştüğüm bazı olgun hanımlarım deneyimleri küçümsenemeyecek kadar fazla olabiliyor ve benimle aynı tempoda ve uyumlu sevişerek kaliteyi muazzam hale getirebiliyorlar. O tarz bir kadının hakkından zaten acemi erkeklerin başa çıkmaları imkansızdır, çünkü acemi erkekler böyle bir kadını ne tatmin edebilirler, ne eğlendirebilirler. Oysa profesyonel görüşmelerimde ben performansımın mükemmelliği ve eğlenceli kişiliğimle en bilgili bayanın bile mest olduğu cinsel ilişkileri kurabiliyorum. Sayısız pozisyon, kaliteli ön sevişme, fantezi heyecanları, erotik masaj gibi hizmetimde yüzlerce farklı heyecanı tadacaksınız. Zaman ve yer sonunuz içinde en iyi tercih olurum çünkü saatler konusunda kimseyi kırmam ve evinizde görüşüp risk almak yerine benim evimde buluşmamızda sorun olmaz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir