istanbul jigolo olmak

İstanbul Jigolo

Dizi Oyuncusu İstanbul Jigolo Mert’le Geceleriniz Daha Heyecanlı

Merhaba bayanlar, yüzlerce dizide ve bazı filmlerde küçüklü büyüklü rol almış bir sinema emekçisiyle İstanbul gecelerinde ünlülerle bir arada keyifli bir gece geçirerek farklı hissedeceğiniz bir gece geçirmek istemez misiniz? Dizi oyuncusu İstanbul jigolo Mert’le geceleriniz daha heyecanlı ve oldukça farklı geçecek. Tanınan bir yüz olunca nereye gitsem muhakkak beni bir dizide görüp tanıyan ve şahsen tanışmak isteyen birileri çıkıyordu ve bu kişilerden bazıları ünlü hayranı olduğu içinde bizzat benimle tanışmaya çalışıyordu. Tanışma konusunda bazı ünlüler çok samimi olmazlar ve sadece selam verip kendi muhabbetlerine bakarlar ama ben samimiyet arttırmayı sever ve ilişkimi sonrada devam ettiren bir sıcaklıkla insanları karşılardım. Bu yolla tanıştığım bayanlar arada bir özel hayatımın bir parçası olurdu ve bir süre yeni tanıştığım insanlarla arama biraz mesafe koyar ve hayatımdaki insanla ilgilenirdim. Bu süreçte onlara ilgi göstermediğimi düşünen bazı kadınlar normal birliktelik kurmuyorsun bari ücretli birliktelik yaşayalım diyerek daha farklı yollarla bana ulaşmayı denemeye başlarlardı. Film ve dizi sektörü biraz nankör bir meslek her zaman iş imkanı olmayabiliyor bu nedenle çok boşta kaldığım ve dara düştüğüm dönemler oluyordu, bende öyle durumlarda biraz mecburiyet hissettiğim için gelen ücretli davetleri kabul etmeye başladım.

Dizi sektöründe yüzüm unutulmaya başlayınca artık iş hiç gelmemeye başladı ve sonunda bu dengesiz hayatta şansımı denemek yerine daha garantili bir hayat tarzına yönelmek istedim. Film sektöründen tamamen elimi eteğimi çekerek İstanbul jigolo siteleri sektöründe devam etmek daha hayırlı olur diyerek yoluma burada devam etmeye başladım. Sonuçta seks erkeği olarak kendimi defalarca farklı ortamlarda ispatladığıma inanıyordum, yaşım çok gençti ve tanınan biriydim. Hangi kadın olsa beni tanıdığı için çoğunlukla ilanıma bile bakmadan arayabilirdi. Normalde de telefon numarama sahip olan ve beni bazen arayan önceden ilişki kurduğum belirli bir hayran kitlemde olduğu için içimde bir rahatlıkta olduğu için gerilmeden yeni hayatıma alışma dönemine girdim. Diğer ücretli kişilerin yaptığı gibi ikinci bir numara edinip o numarayı iş numarası olarak kullanmak hiç aklıma bile gelmedi. Özel hayatımda kullandığım numarayı kullanarak çalışmaya başladım. Yeni mesleğim ilginç şekilde aniden çevremde beni tanıyanlar tarafından da duyulmuştu, benim reklamımı kim yapmış, çevreme son kararımı kim duyurmuştu hiç bilmiyorum. Herkesin muhabbet konusu ben olmuştum ve bu konu hayranlarımın hepsinin de kulağına gitmişti.

İstanbul jigolo ilanları fotoğrafımı yayınlayınca ve kararım hayranlarım tarafından da duyulunca hızlı bir telefon trafiğinin içinde buldum kendimi. Önceleri tanınmış biriyle birlikte olmak isteyen bayanlarla birliktelik kurduğum için seks yaşantım inanılmaz hareketli geçiyordu. Bayanlar ünlü sayılabilecek biriyle ilişkiye girdikleri için bunun unutulmaz olmasını istiyorlardı ve genellikle standart bir ilişki yerine daha heyecanlı şeyler yapmak istiyorlardı, onların sayesinde benim seks yaşantımda çok renkli geçiyordu. Şimdiyse öncesinden daha da hareketli bir döneme geçmiştim. Eski görüştüklerim ve yeni görüştüklerim bir anda seks hayatımın hızını iki misline çıkarmıştı. Sitedeki ilanımdaki fotoğrafımdan beni tanıyanlar önce benim gerçekten ben olduğuma inanmıyorlardı ve beni aradıklarında görüntülü konuşarak benim ben olduğumu bizzat doğrulamak istiyorlardı, bende hiç çekinmeden hemen görüntülü sohbete geçerek görüntü açık şekilde sohbete devam ediyordum. Bayanlar fotoğraftaki kişinin gerçekten ben olduğuma inanınca bir dakika dahi tereddüt etmeye ihtiyaç duymadan anında randevuyu istiyorlardı. Benim jigololuğa girişim işte böyle hızlı oldu.

İstanbul Gecelerine Hız Kazandıran İstanbul Jigolo Sitesi

Ben kendimi hem mesleğim nedeniyle, hem kişiliğim nedeniyle hep eğlencenin içinde buldum. Çevrem hep kalabalıktı, çevrem nedeniyle de hep en iyi kulüplerde eğlenmek zorunda kalırdım. Her zaman, herkesle eğlenmeyi bilen, ortama renk ekleyen bir sima olmayı başardım. Tanıdık tanımadık olduğum ortamdaki herkes konuşmalarım ve eğlenme tarzım yüzünden beni sever. Alçakgönüllü ve oldukça mütevazi bir kişiliğim olduğu için insan ilişkilerim hep çok güçlü olmuştur. Şu an yaşım 33, tanınan biri olduğum için kişisel bilgi vermem gerekmiyor diye düşündüğüm için kısa bir hayat hikayesi anlatmak istedim. Geçmiş sosyal hayatım çok eğlenceliydi, aynı eğlenceyi şimdi ücretli görüşmelerime katılan bayanlara da yaşatıyorum. İstanbul gecelerine hız kazandıran İstanbul jigolo sitesi eğlencenin önemli merkezlerinden biri olarak benimle çok daha hareketli hale geldi.

Jigolo ilanlarının arasında kaybolma riskini üzerimde hiç hissetmedim, yeni Partnerler kaderleri gereği ilk zamanlarında profesyonellerin arasından kendilerini göstermeye uğraşırlar ama ben unvanım nedeniyle anında göze batarak hemen ilgiyle ağırlanmaya başladım. Kariyerim nedeniyle lüks yaşam benim özel hayatımda sürdüğü gibi iyeni mesleğimde de sürmeye devam ediyor, lüks bir ortamda buluşup eğlendikten sonra konforuyla saray yavrusuna benzeyen dairemde konforu yaşamaya devam edebilirsiniz. Jigolo arayanlar ünlülere benimle çok daha yakın olacaklar, birazda şanslıysalar, onlarla sohbetlere katılıp, eğlenip ilerleyen saatlerde de, seks tecrübelerimle çılgın gecelerine devam edecekler.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir