jigolo arayan bayanlar 2021

Jigolo Arayan Bayanlar

Jigolo Arayan Bayanlar Tarih Boyunca Hep Vardı

Asırlardır zengin ve varlıklı kadınların yanında hep genç ve yakışıklı erkeklerin olduğu görülür. Eski dönemlerde bu erkeklere jigolo diye bir tabir kullanılmazdı, Osmanlıda jigololara hız oğlanı ismi verilirdi. Jigolo arayan bayanlar tarih boyunca hep vardı ve tarih yazılmaya devam ettiği sürece de var olmayı sürdürecektir. Yalnız kadınların ateşleri tarih boyunca hep alev, alev yanıyordu ve bu ateşi söndürecek erkeklere ihtiyaç duyuyorlardı. Sıradan bir kadının bir jigolosunun olması söz konusu değildi, jigololara genellikle asilzadeler ve varlıklı kadınların çevresinde bulunmasının nedeni, tamamen para ve verilen değerli hediyelerdi. Avrupa’da ve Asya’da asırlardır jigololar kadınları mutlu ederlerken, bizim tarihimdeki kayda geçmiş ilk jigolo vakası 16. Yüzyıla dayanıyor. Resmi kayıtlarda adı geçen kişilerden biri Bali beyin eşi diğerleri ise hız oğlanı tabir edilen iki farklı jigolodur, bu jigololardan biri İstanbul’da yaşayan bir hafızdı.

Günümüzdeki jigoloların çok rahat bir devirde bu hayatı yaşadıklarını ve kıymetini bilmeleri gerektiğini anlayabilmeleri için tarihin sayfaları arasında biraz seyahat etmeleri gerekir. Avrupa’da jigololuğun cezası direk idamdı, Osmanlıda ise yakalanan jigolo falakaya yatırılarak sorgulanır ve poposundan hız oğlanı damgası vurularak hem resmi kayıtlara hem bedenine bir seks erkeği olduğu fişlenirdi. Çoğunlukla sorgulamada her şeyi anlatarak paçayı kurtaracağını düşünse de genelde bu bir namus davasına dönüşür ve ilişkiye girdiği kadının eşi tarafından infaz edilirdi. O günlerde ister Avrupa’da olun ister Asya’da tabiri caizse bir jigolo kelle koltukta hizmet verirdi. Günümüzdeyse güllük gülistanlık bir rahatlıkla bu mesleği yapmanın kıymetini bilmelisiniz, en azından şu an kimse sizi poponuzdan bu bir jigolo yazısıyla dağlamıyor. Jigolo arayanlar geçmişte de yakışıklı ve bakımlı olan erkeklerle ilişkilere girerlerdi, buna önlem olarak Avrupalı erkekler uzun zaman eşlerinden ayrı kalacaklarsa, boynuz yememek için aldıkları çeşitli önlemler vardı.

O günlerde bir yere seyahat etmek aylar sürüyordu, savaşlar ise daha uzun ve erkekler azgın eşleri onları aldatmasın diye çeşitli önlemler geliştiriyordu. Bu önlemlerden biri bekaret kemeriydi, erkek bir geziye ya da savaşa gidecekse karısına iç çamaşırına benzeyen kilitli ve demirden bir külot giydirirdi, anahtarını da yanında götürürdü, bu demir külotta sadece tuvalet ihtiyacını görebileceği kadar ufak delikler bulunurdu. Namusunu güvene aldığını düşünen erkekse huzurla yola çıkardı ama kadının fendi her zaman şeytanı yenmeye yeter, bu konuda kadın yine çaresiz kalmaz ve çilingirlerle ya da yağlarla bu engelden kolayca kurtularak yaşamak istediği yine bir şekilde yaşamayı başarır. Bekaret kemerini çıkararak ilişkiye giren kadınlardan bir tanesi, bu kemerden kurtulmak için yağ ve su kullanmış, zamanla paslanan kemer nedeniyle de tetanoz olarak yaşamını yitirmiştir, yani şu an kadınlarda o dönemlere göre çok şanslılar, bekaret kemeri gibi sorunları hiç olmuyor. Çağımızda artık jigolo olmak veya jigoloların zevk verici hizmetlerini almak bu kadar riskli olaylar olmaktan çıktığı için hepimiz şanslıyız.

Tarihte jigololar hep kadınların koynunda olmaya can atıyorlardı ve tüm risklere rağmen bunu yapmaktan vaz geçmiyorlardı, üstelik bu hizmetin cezası çoğunlukla acı verici işkenceler ve sonunda ölümdü. Şu an jigolo olmanın cezası bulunmuyor, ülkemizde elli binin üzerinde erkek ücretli ilişkiler yaşıyor ve kadınları mutlu etmeyi sürdürüyor. Jigoloların eğitim seviyelerin baktığımızda neredeyse yüzde atmışı yüksek eğitimli üniversite mezunu kişilerdir ve bu kişilerin arasında öğretmenlerden, doktorlara kadar her meslekten erkek görmem mümkündür. Geçmişte de günümüzde de bayanların bu erkeklere ilgi duyma nedenleri hep aynıydı, ilgiye açlık ve tatminsizlik, bu iki duyguyu doyuramayan ve çevrelerinde de bunu başaracak erkek göremeyen kadınlar tıpkı atalarının yaptığı gibi jigoloların kucaklarına atlamak zorunda kalıyorlar. Jigololarsa dün olduğu gibi bugünde bu mesleği coşkuyla yapıyorlar, sadece şu an eskiye göre çok daha rahatlar ve çok daha fazla kadına ulaşabiliyorlar.

Artık jigololarla sevişebilmesi için bir kadının saray eşrafından olmasına, varlıklı ya da bir asilzade olmasına gerek yok. Öyle olsaydı günümüzde de jigoloları sadece siyasetçiler, zengin kadınlar ya da çok ünlü varlıklı kadınlar ararlardı ama artık internetinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla, jigolonun seans ödemesini yapabilecek her kadın, hangi zümreye ait olursa olsun jigolo seansına girebilir ve eksikliğini duyduğu her duyguyu tatmin etmeye başlayabilir. Jigolo siteleri ziyaretçilerine jigoloların ilanlarına ulaşma imkanı verir, burayı ziyaret eden bayan çekinmeden beğendiği bir partneri numarasından arar ve pazarlığını yapar, ücrette ve diğer mevzularda anlaşıldıktan sonrada görüşme gerçekleştirilir. Görüşme yeri yalnız yaşayan bekar bayanlarda sorun olmaz ama evlilik ya da bir ilişki yürüten kadın için bu ilişkiler eski kadar riskli olmasa da yine de gizlilik önemli hale gelir ve daha kısıtlı ortamlarda görüşmek zorunda kalır. Jigolo bu durumlarda ya evini açmak zorundadır ya da bayanı otele yönlendirmek zorunda kalır, otel söz konusu olduğunda ekonomisi dar olan kadınların seçimleri kısıtlanmaya başlar ve hizmetini evlerinde vermeyi kabul eden partnerleri aramaya başlarlar.

Seks insanoğluyla aynı yaştadır, ilk insan soluk alıp vermeye başladığı günden beri seks şehvetinden hiçbir şey kaybetmeden yaşanmaya devam ediyor. Bu kadar senedir sekste gerileme yerine hep gelişme yaşanmıştır, insanların heyecan arayışıyla çoğalan seks pozisyonları ve sevişme teknikleri ile ilk zamanlarından artık çok daha farklı bir seks hayatı yaşamaya başladık. İnsanlık geliştikçe teknoloji gelişti, teknoloji geliştikçe de sekste gelişmeye devam etti ve halen devam ediyor. Şu an çıkan seks oyuncakları, seks bebekleri, yapay vajinalar ve yapay penisler gibi aksesuarlar ve kurgulanan fantezilerle öncesinden çok daha farklı bir zevk dünyasında ilişkiler yaşanıyor. Jigolo ilanları sıradan bir ilişkiden tutun, en çılgın şehvet anlarını yaşatacak seks hizmetlerine kadar her şeye ulaşmanızı sağlıyor. Herkesin seks hayatında farklı bir dönemin başlamasını sağlayan ücretli ilişkileri deneyimlemeye başlayanlar bir bağlılık hissetmeden ilişkilerini yaşayıp, hayatlarını sürdürürler.

Ortada bağlılık olmadığı için kadınların ya da çapkın erkeklerin bu ilişkilerde tek sorumlulukları anlaştıkları ücreti ödemek ve gecenin tüm masrafını karşılamaktır. Gecenin masrafı dediğimizde bazı kişilerin gözleri korkabilir ama korkmanız için bir neden yok, gecenin masrafında saatlik randevularda tek masraf partner ücreti ve otel ücretiyle sınırlıdır, evinizde ya da partnerin evinde ilişki yaşadığınızda ise sadece partner ücretiyle geceyi kapatabilirsiniz.  Gecelik randevularda bile bu görüşmeyi evinizde ya da partnerin evinde yapabilir, içkisinden yemeğini her şeyi evinizde hazırlayıp evinizde eğlenebilirsiniz ve yine ekonomik bir görüşme ortamı hazırlayabilirsiniz. Jigololar ya da eskort bayanlar sizi zorla pahalı yerlere götürmeye çalışmazlar, sizin programınız neyse ona uymak onlar için hiç sorun değildir. Jigolo şirketleri kısa bir araştırmayla size de bütçenize uyacak ve uygun ödemesiyle harikalar yaşatacak bir partnere ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Elinizi Tutsa Bile Heyecanlandıran Bilecik Jigolo İlker

Merhaba bayanlar, birinden etkilenmenin nasıl bir his olduğunu bunu yaşayıncaya dek hiç bilmezdim, bunu bana tarif etmeye çalışanlara hep güler geçerdim, böyle bir şey olamaz derdim. Ta ki başıma gelene kadar bu olayın gerçekliğine inanmıyordum. Bu olay başıma geldiğinde sahibi olduğum iş yerinde oturuyordum ve müşteri bekliyordum, çok sıkıcı bir gün geçiriyordum. Tam uyuklamaya başladığımda içeri bir bayan girdi, dışarıdan gelen ışık nedeniyle önce yüzünü göremedim ama yanına yaklaşınca ay gibi parlayan yüzünü gördüm ve içimin titrediğini hissettim, kızla konuşurken heyecandan kekelemeye başlamıştım. Bu kız benim aklımı almıştı aklımdan çıkaramıyordum, o gün keşke peşine düşseydim dedim ama kız çoktan gitmişti, ne ismini öğrenebilmiştim ne de nerede oturduğunu biliyordum. Artık kızın tekrar tekrardan gelmesini beklemekten başka bir şey yapamazdım. Kız tekrar geldiğinde yine aynı heyecanı yaşadığımda bu kızla mutlaka tanışmalıyım dedim. O güzel kızla ne zaman buluşsam, ne zaman yakınlaşsam hep o heyecan içimde hissedilir halde duruyordu. Ben elinizi tutsa bile heyecanlandıran Bilecik jigolo İlker, size başımdan geçen ufak bir olayı anlatarak sözlerime başlamak istedim.

Ben o kızın sadece güzelliğinden etkilenmemiştim, kızda inanılmaz bir elektrik vardı ve beni kendine çekmişti. Bu elektrik bende de mevcut o yüzden sadece yakışıklılığımdan değil, elektriğimden etkilenerek içiniz titreyecek. Bendeki bu etkiyi ilk defa Bilecik jigolo siteleri buluşmalarımda kadınların benim düştüğüm duruma düştüklerini gördüğümde fark etmeye başladım ama yok canım o kadarda değil ben neyim ki, diyordum kendi kendime ama baktım bir değil, iki değil demek ki bu tılsım bende de var dedim ve bunu fırsata çevirdim. Bu randevularda sadece karizmanın veya tılsımlı etkileyiciliğinizin bir noktaya kadar yararını görürsünüz, asıl olayı eğlence sırasında ve yatakta yaşatmalısınız. Cinsel ilişkiler üzerine çok detay anlatmak beni utandırıyor, bu konuda yaptıklarımı dillendirmek yerine, uygulamalı göstermekte daha iyiyim. Normalde çekingen bir kişilik değilim ama cinsellik konuşulduğunda bayanlarla bı konuda rahat sohbete giremiyorum, ancak bayan bu konuda sohbet açtığında sohbete katılabiliyorum.

İşi sevişmek olan bir erkeğin, seks konusunda utangaç olması ilginç değil mi? Bilecik jigolo sitesi bu konuda açılmamı sağlar diye düşünmüştüm ama halen aynı çekingenliği yaşamaya devam ediyorum. Normalde sevişirken ya da çıplaklıktan yana sıkıntı yaşamıyorum, sadece konuşmakta sorunum var. Seks normalde kendimi en rahat hissettiğim anlardan biridir, bir kadının sımsıcak bedenini tenimde hissetmek, onunla şehvetle öpüşmek, orgazmı tattıktan sonra ona sarılarak soluklanmak kendimi mutlu ve gerçekten huzurlu hissettiğim tek anı oluşturur diyebilirim. Seksten bahsederken erkek erkeğe muhabbetlerde bu çekingenliği hiç yaşamıyorum, sanırım bir bayanla bu muhabbetin yakışıksız olduğunu düşündüğüm için kendimi rahatsız hissediyorum. İlk buluştuğumuzda, eğlenirken ya da baş başa kaldığımızda hiç çekingen olmadığımı göreceksiniz. Aksine bu anlarda inanılmaz eğlenceli ve sıcakkanlı biri haline gelirim.

Eğlenmeye düşkünseniz ama sizin enerjinizde bir erkeğiniz yoksa, ateşliyseniz ama sizin ateşinizi söndürecek azgınlığa sahip bir erkeğiniz yoksa, ilgi istiyor ama size ilgi gösterecek kadar centilmen bir erkeğiniz yoksa, bunların hepsini size gösterip yaşatabilecek bir erkek var burada. Ben yaşında, 183 boyunda, 72 kiloda, çok iri olmayan, uzun bir erkeğim. Beyaz tenliyim, sakalsız, kısa saçlı, kültürlü ve esprili biriyim. İstekleriniz zorlaştıkça Bilecik jigolo ilanları bile size istediklerinizi vermekte zorlanabilir ama ben asla bu konuda sizi pişmanlığa uğratmam. Eğlenceli seks oyunlarımla gecenin ateşli anlarında bile zevk alırken eğlenmenizi sağlarım, kondom kullanma dediğinizde sizi desteklerim çünkü benimde bu lastikle aram çok iyi değildir. Evim bir villa değil ama oldukça konforlu ve rahat edebileceğimiz bir mekandır. Eğlencemizi dilerseniz evimde, dilerseniz şehirdeki güzel ortamlardan birinde yapabiliriz. Sınırsızlığı tattığımdan beri bu konuya eğilmeye başladım ve her fırsattan yararlanarak hizmetimi sınırsızlıkla mükemmelleştirdim.

Bingöl Jigolo Arayan Bayanlar Teninize Hayran

Merhabalar ateşli hanımlar, bir erkeğe kadının neresinden hoşlanırsınız diye sorduğunuzda ayak tırnağından, saç ucuna kadar çeşitli yanıtlar duyarsınız bana sorarsanız eğer birden fazla yanıt alabilirsiniz ama beni en fazla etkileyen yönü sorduğunuzda cevabım kadın teni olacaktır. Kadın teninin o pürüzsüzlüğü ve kendine özgü doğal kokusu başımı döndürür. Kadınların bedenlerinde bölgesel ayrım hiç yapmam bana göre göğüslerinden dudaklarına, vajinalarından minik ayak parmaklarına kadar kadın beni büyüleyen bir tasarımdır ama ten olayına geldiğimizde bu bende adeta bir fetiş durumuna gelmiştir, saatlerce bir bayanın tenini okşayabilir ve koklayabilirim. Netleştirirsem Bingöl jigolo Ekrem teninize hayran, kadınlara hayran, kadının tenine hayranlığım nedeniyle bir kadınla ten uyumsuzluğu hiç yaşadığımı hatırlamıyorum, her kadının teninde kendimi buluyor, tüm zevklere ulaşabiliyorum. Sizin de yakın ilgim ve dokunuşlarımla tensel bir uyumsuzluk çekeceğinizi düşünmüyorum, benim gibi yoğun hazlar hissederek ilişkinizi sürdüreceğinizi düşünüyorum.

Doğup büyüdüğüm ortam hiçbir zaman çok modern görüşe sahip, mükemmel bir ortam olmadı, bir ergen için büyümesi ve bilgilenmesi çok zor olan bir yerde yaşıyordum. Çok küçük bir kasabadaydım ve bu kasabada bir kızla çıkmaya başladığınız zaman o kız artık sizin eşiniz olmak zorunda kalıyordu, bundan başka bir alternatif asla düşünülemezdi. Bu yüzden liseyi bitirinceye kadar elime bir kadın eli değmedi dersem, yalancı durumuna düşmem. Bu ortamdan kurtulmak için, lisede canla başla çalıştım ve üniversiteyi kazanarak bu zor şartlarıyla herkese işkenceli bir hayat sunan kasabadan kurtulmayı başardım. İlk öpücüğümü, ilk flörtümü, ilk el ele gezintimi, ilk sevişmemi ve ilk cinsel deneyimimi üniversiteye başlayınca yaşadım. Yaşadıklarımın etkisi çok özeldi, derslerden başımı kaldırdığım anda aklıma cinsellik geliyor ve kızların yanında soluğu alıyordum. İki yıl durmadan bir kızdan diğerine koşturup durdum, daha hızlı bir seks hayatını arzulamaya başladığımda, kız arkadaşlarımdan farklı taleplerde bulunmaya başladım ama bu konuda beni desteklemekten çok uzak kişiler oldukları için çaresiz kaldım. bu çaresizlikle çözüm arayışımda Bingöl jigolo siteleri düşüncelerimde yer etmeye başladı.

Kızlardan birine seviştikten sonra ben daha heyecanlı şeylerde yaşamak istiyorum dediğimde arkadaşım, daha heyecanlı şeyler yaşamak istiyorsan git sende jigolo ol, o zaman istediğin kadar heyecan yaşarsın diyerek beni terslemişti. Onun beni terslemek için kullandığı bu kelimeler aklıma yatmış ve beni Bingöl jigolo sitesi ilanlarını incelemeye itmişti. Heyecan arıyorsam, kız arkadaşım haklıydı, bu ortamda istemediğim kadar çok heyecanlı kadına ulaşarak, istediğim kadar çok heyecan yaşayabilirdim. Bu hayata girmiş olsam, Bingöl’e geri döndüğümde de bu mesleği yapabilir miyim diye düşünmeye başlamıştım. Sonra gördüm ki; seksen bir ilde bu meslek yaygın olarak yapılıyormuş, benim şehrimde de beş on kişi varmış, bende bir eksik ya da bir fazla ne fark eder dedim ve başvurumu yaptım. En azından mezun olana dek, okuduğum şehirde deneyim kazanırdım, kendi şehrime döndüğümde mesleğime profesyonel olarak devam ederdim.  Bu aklıma yatmış ve beni daha çok heveslendirmişti.

Okul bittiğinde mesleğimde de üç yılı doldurmuş durumdaydım, şehrime döndüğümde Bingöl jigolo ilanları bir hayli çoğalmıştı ama deneyimi en çok olan birkaç partnerden biri olarak burada ilanımı yayınlayacağım için şansım daha fazlaydı. Koca şehir İstanbul’da okuyup, jigololuğa orada başlayınca, Bingöl’de aynı hareketliliği yaşayacağımı düşünmüyordum, daha sakin, daha az görüşmelerde bulunacağıma inanıyordum. En başta nüfus oranı olarak burası, İstanbul’un yanında kocaman bir köy gibi kalıyordu ama düşündüklerim boş çıktı ve her gece ücretli ilişki yaşamaya başladığımda haksızlık ettiğimi anladım. Zaten bana da her gece bir ateşli ilişki yaşasam yeterdi, daha fazlası olsa hayır demezdim ama olmasa da daha fazlasına çok ihtiyacım yoktu, olduğu kadarıyla yetinir, en azından içinde bulunduğum ilişkiyi mükemmel yaşayarak tatmin edecek seviyede yaşayabilirdim. Öyle böyle Bingöl’de beş yıl geçti ve halen harika ilişkilerde sizinle zevk almayı sürdürebildiğim için mutluyum. Numaram değiştiği için ilan yenilemek zorunda kaldım, yeni numaramı kaydedip, randevu istemeyi unutmayın sevgili bayanlar.

Bitlis Jigolo Oktay Oral Sekste Zevkten Titretiyor

Oral seks kişilerin kendilerini partnerleriyle bir bütün gibi hissettikleri birkaç durumdan bir tanesidir. Oral yapmaktan çekinen bir insan, öpüşmekten de, vücut yalamaktan da tiksineceği için ilişkide çok verimli bir partner olamaz ve karşı tarafı memnun etmekte zorluk yaşar. Ücretli ilişkilerde jigololar bayanlardan bunu defalarca görüyorlar, bayanlar oral yapmaya ya da sevişmeye çok istekli olmadıkları halde, jigolonun kendilerine her şeyi yapmalarını isterler. Bu nadir yaşanır bir olay olsa da genelde genç gruptaki bayanların gösterdiği bir davranıştır. Olgun bayanlar ise ne oral sekste ne de karşılıklı yalama durumlarında hiç problem yaşamazlar ve yaşatmazlar. Ben Bitlis jigolo Oktay sizi oral sekste zevkten titretiyor ve tüm vücudunuzu iştahla yalıyorum. Bir kadında bana aynı şekilde karşılık verdiğinde kendimden geçiyorum ve daha şehvetli ilişkiye giriyorum. Sevişirken dudakları partnerinin cildine temas etmeden veya oral yapmadan bir kişi seksten nasıl zevk alabilir çok merak ediyorum, bence oral ve bedeni öpüp yalama insanların birbirlerine daha uyumlu olmalarını sağlıyor.

Uyum sağlandığında sekste zirveye çıkmanın çok daha kolay hale geldiğini tüm seks severler bilirler ama bazen işte aşırı hassas olanlar ve hastalık hastası olan kişiler muamelelerden çekinirler. Muamele olmadan seks hiç olmaz, ben bu ilişkiye asla onay vermiyorum, beş dakikalık zevk olarak seksi gören kişilerden değilim, seks mükemmel yaşanacaksa biriyle yatağa girerim, öyle hemen ayaküstü bir tenha köşede ilişkiye girmeye asla çalışmadım, bazen bayanların bu tip fantezi istekleri olabiliyor o zaman bile önce masa altından bacaklarını okşarım, vajinalarını karıştırır iyice sulandırırım, kısıtlı zamanda ve imkanda bile elimden geldiği kadar azmaların ayardım ederim ve ondan sonra tenha bir kenarda beş dakikalık zevki yaşamalarına yardım ederim, bunu yaparım ama asla benim tarzım olmadan sadece bayanı kırmak istemediğim için yaparım. Bitlis jigolo siteleri ziyaretçilerinden bazıları benimle ilgili kaprisli jigolo yakıştırmasını yapıyorlar ama benim amacım seksi hak ettiği özeni vererek yaşamaktan başka bir olay değil.

Özen gösterilmeyen ilişkileri zaten kendi ortamınızda dilediğiniz kadar yaşama imkanınız varken bana ücret ödeyip bir üzerine yine zevksiz ilişkiler yaşama niyetindeyseniz, ben istediğinizi yapar ücretimi almayı da bilirim. Gerçekten istediğiniz böyle vasat bir ilişkiyse boşuna para harcamayın, rasgele bir erkeği yatağa atın zevkinizi alın. Gerçekten VİP geceler yaşayarak, ilişkinin kralını deneyimlemek istiyorsanız da beni arayın. Bitlis jigolo sitesi vasat ilişkiler yaşatacak hiçbir partneri barındırmadığı için burada aradığınız en yeni erkek bile vasat üstü bir cinsellikle sizi tatmin eder. Ben kalitesiyle artık VİP olarak sınıflandırabileceğiniz kalitede bir ücretli partner olduğum için vasat istekler görüşmelerimde moral bozmama neden oluyor. Benden isteklerinizin beni daha çok zorlamasını isterim, size sizin yaşayamadıklarınızı yaşatmak isterim, bana bunlarla gelirseniz, hayallerinizi süsleyen en ateşli gecelerinden birinde mükemmel bir ilişkide tatmin olma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

Seks hayatımın başından sonuna böyle titiz biri olmaya devam edeceğim, ilk cinsel deneyimlerimde bile üstün körü ilişkilere hiç girmedim, partnerim ne zaman saat konusunda sorun yaşamadıysa o saatler görüşerek dilediği kalitede ilişkileri yaşamaya özen gösterdim ve bunun faydasını sıklıkla yaşadım. Bingöl jigolo ilanları ilişkilerimden beklentisi yüksek olan kadınların bu nedenle tam istedikleri kaliteyi sunabilen bir erkek olmayı başarabiliyorum. Jigolo randevularında sıfır deneyiminiz bile olsa benimle gerçekleştirdiğiniz her deneyim unutulmaz bir anınız olacaktır ve bu dünyada en özel anları hep benimleyken gerçekleştirdiğinizi bileceksiniz. Hizmetlerimin kalitesini bozmamak için hard seks, toplu seks veya BDSM türünden ilişkilere girmiyorum. Pozisyonlarla ve kusursuzlaştırılmış muamelelerle zenginleştirilmiş özel seanslar düzenlerim.

Regl Olmanızı Dert Etmeyen Bolu Jigolo Asım

Adet olmanın sizi engellemesine izin vermeyin, adetli döneminizde olduğunuzda da alıştığınız zevkleri yalamaya devam edin. Bir yılbaşında, özel bir günde ya da doğum gününüzde regl olduğunuz için evde oturup kanamanızla birlikte mi eğleneceksiniz?  Ben her ay bir hafta kanama derdi yaşasaydım bunun benim eğlenmeme ve zevk almama engel olmasına izin vermezdim, sırf bu halim nedeniyle bana ilgi göstermeyecek erkeği de hayatımdan bir defa çıkardığım zaman tekrar geri sokmazdım. Ben regl olmanızı dert etmeyen Bolu jigolo Asım, bu yazımda biraz açık sözlü olmaya çalışacağım, umarım rahatsız olmazsınız. Kanaması olan bir kadınla da zevkle sevişebilir ve cinsel birleşmeye girebilirsiniz, önemli olan bunu nasıl yapacağınızı bilmenizdir. Hatta kanamalı bir kadına oral bile yapmanızda bana göre bir sakınca yoktur, çok derine inmeden oral yapabilir hatta bayanın vajinasını parmağınızla kıvama getirebilirsiniz. Önyargılar veya deneyimsizlik nedeniyle her partner bu durumda olan bayana hizmet vermeyebilir ama ben deneyimlerimle bu olaya defalarca tanık olmuş biri olarak regl döneminizin en şiddetli gününden son gününe kadar sizinle ilişkiye girebilir, oral yapabilir ve zevkle sevişebilirim.

Kanamalı bir bayanla ilk ilişkimi daha Partner olmadan çok öncesinde yaşamıştım, tam ilişki yaşayacağımız gün kızın adeti gelmişti, haftalardır, kızla yatağa gireceğim günün hayaliyle beklerken son dakikada gelen bu kötü sürpriz çok moralimi bozmuştu. Bunun hayallerimi yıkmasına engel olmalıydım. Kızla baş başa kaldığımızda, sen hazırsan ben hazırım dedim, kız ama kanamam dedi, bende sorun değil, sanki daha önceden kanamalı bir vajina görmüşüm gibi iki damla kan değil mi sorun olmaz dedim. Meğer iki damladan çok daha fazlasıymış. O arkadaşımla ilişkim bir yıl devam etti ve her gün ilişkiye girdiğim için bir yılda en azından kırk elli defa en kanlı dönemlerinde de ilişki yaşamış oldum. İlk seferdeki kadar elimize yüzümüze bulaştırmadan giderek daha iyi sonuçlar alarak regl olmuş bir kadınla nasıl sevişmek gerektiğini öğrenmiş oldum. Bolu jigolo siteleri size her durumda zevk verecek erkekleri sunabilir ama adet döneminizde bunu yaşatacak erkekleri çok az sunabilir çünkü her erkek bunu bilmez ve bu ilişkiden çekinir.

Ben azgınlığımla bu dönemlerle başa çıkmanın yöntemlerini öğrenmiş oldum, şimdi tek damla kan bulaştırmadan ateşli ilişkilerde zevkle sevişmemizi sağlıyorum. Regl dönemlerinde kadınların en büyük korkusu kan nedeniyle erkeğin geri çekilmesindir, bunu her kadın utanç verici bir durum olarak görür ve ilişkiden çekinir. Bolu jigolo sitesi bile bu korkulara sahip kadınların korkularının üstesinden gelmesine çoğu zaman yardımcı olamayabilir. Ancak benim rahatlığımda bir partnere ulaşabilirseniz bu durumdayken bile zevk aldığınız ilişkileri korkularınızdan sıyrılmış olarak yaşayabilirsiniz. Kendinize dürüst davranırsanız, hayatınızdaki mutsuz anları mutluluğa çevirmek için burada bulunduğunuzu kendinize itiraf etmekte zorluk yaşamadan ilişkilere girmeye başlayabilirsiniz. Ben kendime karşı hep dürüst olmaya çalıştım ve bir seks erkeği olduğumu çözdüğümde zaman kaybetmeden bu hususta bir şeyler yapmam gerektiğini anlamaya başladım ve bu günlere bir şekilde ulaşmayı başardım.

Seksteki felsefem, her zaman zafere giden yolda her şey mubahtır tarzında olduğu için, sevişirken her şeyi göze alarak ilişki kurmaya çalıştım. Psikolojik ya da bedenen en zayıf olduğum anlarda bile bu felsefeyle sahip olduğum enerjiden çok daha fazlasını sarf etmeyi başardım ve kadınımı tatmin edebildim. Bu durum bile profesyonel olmanın bir göstergesidir, profesyonel olmayan bir partner enerjisinin üzerinde bir efor ortaya çıkaramaz ama bir profesyonel her zaman deneyimleriyle, geliştirdiği tekniklerle ve enerjisini etkili kullanmasıyla farkını ortaya koyar ve kadınını memnun etmeyi başarır. Bir Partnerin ne kadar etkileyici biri olduğuna ancak o kişiden hizmet alan bayan kendi değerlerine göre karar verebilir. Partnerin kendiyle ilgili değerlendirmelerinin jigolo randevularında hiçbir önemi yoktur, Partnerin profesyonelliği hakkındaki son kararı verecek olan kişi her zaman görüşmeden çıkan kadının kendisidir. Bolu jigolo ilanları profesyonelliğiyle övünen birçok partnerle sizi buluşturacak bu kişilerden sizin standartlarınıza uyan kişiyi ancak siz seçiminizle belirleyebilirsiniz.

Tüm Akdeniz’e Ulaşan Burdur Jigolo Siteleri Ve Profesyonel Partnerleri

Zevk alınacak olaylarda bazen ne saatlerin önemi kalır ne de mesafelerin, şayet koşullar uygunsa gecenin bir vaktinde yola çıkılarak yüzlerce kilometre uzaklıktaki bir zevke ulaşmaya çalışılabilir. Bu bir sahil sefası da olabilir, kaliteli bir yemek keyfide ya da ateşli bir seks ilişkisi de. Burada önemli olan bu mesafelere ve zamana değecek bir zevk yaşanıyor olmasıdır. Bundan emin olduktan sonra ne zamanın ne de mesafenin bir önemi kalmaz, büyük istekle mesafeler kısalır, zaman hiç akmayacakmış gibi hissedilir ve oraya ulaşılarak bu hazza ulaşılır. Tüm Akdeniz’e ulaşan Burdur jigolo siteleri ve profesyonel partnerleri bunu ispatlayan gecelerin mimarlarıdırlar. Ben kendimce sabah Antalya’da bir randevuya katıldıktan sonra akşam yemeğinde Mersin’de Mezitli’de hoş bir bayanla akşam yemeğinde baş başa takılabiliyorum. Bana göre seksen bir ilde tek bir şehir gibidir, Antalya’dan Trabzon’a, İzmir’den Van’a kadar her arayana ulaşabilirim.

Yıllarca pazarlamacı olarak çalıştığım için hayran olduğum ülkemin neredeyse her ilinde az ya da çok zaman geçirme imkanım oldu. Gezmeyi dolaşmayı da seven biri olduğum için pazarlamacı olarak çalışırken sürekli yollarda olmak bana hiç yük olarak gelmedi, aksine gittiğim her yeni şehirden zevk alıyor o şehirde bir süre takıldıktan sonra, gece hayatını ve kadınlarını keşfettikten sonra farklı bir şehre geçiyordum. Mesleğim kitap pazarlamacılığıydı, güzel kazanıyor, güzel harcıyordum ama internet yaygınlaşmaya başlayınca her şey tepe taklak olmaya başladı, kitapların bir değeri kalmadı, tüm araştırmalar internetten yapılıyor, romanlar bile internetten okunuyordu.  Sadece birkaç aylık sürede artık hiç gelirim kalmamıştı, tüm geziler boşa çıkıyor herkes bilgisayarlardan ve internetten bahsediyordu. Artık bu mesleğin sonu gelmişti ve kendime yeni bir meslek bulmam gerektiğini düşünmeye başlamıştım. Yaşım 25 civarındaydı, Burdur jigolo siteleri daha yeni açılmaya başlamıştı.

İnternet ekmeğimi elimden almıştı o zaman bende internete ayak uydurayım ve net üzerinden para kazanayım diyerek Burdur jigolo sitesi üzerinden bir jigolo ilanın yayınlamıştım. Burdur benim esas memleketim olduğu için farklı bir şehir düşünmemiştim zaten farklı bir şehirde daimi olarak kalmayı düşünecek kadar uzun sürede kalmadığım için burası kendimi güvende hissettiğim bir şehirdi. Ayrıca burada kendi evim vardı ve jigolo randevuları için buradan birçok şehre de kolayca ulaşabilirdim. Antalya’ya bir buçuk saatte, Isparta’ya yarım saatte, Denizli’ye iki saatte, Afyon’a iki saatte ulaşabilirdim. Diğer şehirlerde bana çok uzak sayılmazdı, telefon geldikten birkaç saat sonra her yere ulaşabilirdim. O günlerde bile hizmetimi sadece Burdur için vermeye niyetli değildim, gezmeyi sevdiğim için aklım yine seyahat etmekteydi.

Jigolo olduğumda ve Burdur jigolo ilanları yayınlanmaya başladığında ilk istekler beklediğim gibi Burdur içinden gelmeye başlamıştı. Burdurlu bayanlar kendilerinden biri olduğum için benimle görüşmekten çekinirler demiştim ama onların bakış açısıyla onlardan biriyle ilişkiye girmek herhalde daha rahatlatıcı gelmiş olacak ki; anında beni aramaya başladılar. Birkaç ay geçtiğinde ilk şehirlerarası randevu talebim Antalya’dan gelmişti. Daha doğrusu farklı bir şehirden Antalya’ya bir haftalığına tatile gelecek olan bir iş kadını beni aramıştı ve bir haftalığına kendisine eşlik etmemi istemişti. Antalya’da beş yıldızlı harika bir tatil köyünde mükemmel bir hafta geçirmek bana da çok iyi gelecekti çünkü uzun süredir kendime zaman ayırmaya vaktim olmamıştı. Bayanla telefonda sadece sesli konuştun ne ben onu gördüm ne de o beni fotoğraflarım haricinde gördü. Bayanı elimde bir pankartla Antalya havalimanından karşılayacaktım ve doğruca otele geçecektim. Gelirken birde lüks bir araba kiralamamı istemişti, burada bulunduğu sürede Antalya’nın ve Burdur’un turistik yerlerini ve ören yerlerini gezmek istiyordu.

Arabayı kiraladım, havalimanına gittim ve elimde pankart beklemeye başladım. Bu kadar başarılı bir iş kadının kırklarının üzerinde olacağını düşünürken karşıma daha otuna bile gelmemiş çok hoş ve bakımlı bir kadın çıkmıştı. Bir hafta sadece otelde eğlendik, yedik içtik ve farklı ortamlarda durmadan seks yaptık. Tatili bir haftalıktı ama bir hafta daha uzatmak isteyince benimde randevum bir hafta daha uzamış oldu. İkinci haftamızda, şelalelerden başlayarak tüm çevreyi dolaşmaya başladık. Gittiğimiz her yerde piknik yapıyor, gezip eğleniyor ve tenha bir yer gördüğümüzde hemen sevişiyorduk. Bizi görenler asla jigolo müşteri ilişkisi yaşadığımızı düşünemezlerdi, adeta her saniye yeni aşıklar gibi kol kola dudak dudağa dolaşıyorduk. On beş gün göz açıp kapayana dek bitmişti, bayan benden ayrılırken ağlamaya başlamıştı ve en kısa sürede beni davet edeceğini söylemişti. Bayanın o davranışlarıyla jigolo olmak sadece beş dakikalar zevkler tattırmak demek olmadığını bana göstermişti.

Burdur’a döndüğümde on beş gündür randevuya girmediğim için birçok müşterim beni terk etmişti, birçok ilişkimi yeniden düzen koymam ve bu bayanların gönüllerini almam gerekiyordu. Ben olmayınca Jigolo ajansları yerime onlarca partner sunmuş ve hemen yerime biri geçmişti. Bende böyle olmasını bekliyordum ama ilişkilerimi yeniden düzene koymanın bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. Bu zorlanma nedeniyle bir daha üç günün üzerindeki isteklere gitmemeye başladım. On beş gün tatil yaptığımda tekrar eski düzenime gelebilmem iki ayımı alıyordu. Sadece o bayan aradan geçen on seneye rağmen her yaz bu taraflarda bir otele gelerek on beş gününü benimle geçirmeyi sürdürüyor, sadece onunla uzun ilişkilere giriyorum. Bu bayan defalarca benimle evlenmek istedi ama ben hep geri çevirdim, eğer bu senede gelirse, belki bu sene teklifini kabul ederim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir