jigolo şirketleri 2

Jigolo Arayan Bayanlar

Jigolo Arayan Bayanlar Mükemmel Seksle Tanışırlar

Jigolo neden diğer erkeklerden daha üstün durumdalar hiç düşündünüz mü? Bakımlı, bakımsız her kadın istedikten sonra erkeksiz kalmaz ve bir şekilde cinsel yaşamını sürdürmeye devam etme imkanı varken, neden ücretli erkekleri tercih eder. Cevabı biliyorsunuz, jigolo arayan bayanlar mükemmel seksle tanışırlar. Bu yüzden çevrelerinde o kadar erkek dururken kadınların bazıları sadece profesyonellerle ilişkilerde bulunurlar. Profesyonel kişilerden zevkleri almanın heyecanıyla tanışanların hepsi artık sıradan ilişkilerden kopmaya başlarlar ya da sadece laf olsun, hayatlarında biraz daha hareket olsun diye devam ederler. önemli nokta bu ilişkilere girecek cesarete sahip olmaktır, cesaret bazen doğuştan sahip olunan bir durumken, bazıları için biraz motivasyon gerektirir. Motivasyonunuz ve cesaretiniz az olabilir ve biraz daha desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz diye bu yazılarla size destek oluyoruz.

Her şeyin özgürce yaşanabildiği bu ortamda erkeklerde, bayanlarda hayallerini yaşayabilirler. Hayallere ulaşamamak bu dünyada görülmemiş bir durumdur. Burası neredeyse imkansızın bulunmadığı bir ortamdır. Bazen mantığı aşan durumları yaşatan partnerlere bile rastlarsınız. Jigololara ya kaliteli gecelere ihtiyacı olanlar ya da sınırsız ilişkiler arayanlar başvurmazlar, ilgi bekleyen, sadece eğlenmeye ihtiyaç duyanlar ya da tatilini yalnız geçirmek zorunda kalanlar da sıklıkla bir partnere ihtiyaç duyarlar. Jigolo olmak bir tek kadınların boşalmalarına yardım etmek değildir, ruhsal ve fiziksel tüm ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarabilmektir. Jigololuğun bir tek cinsel ilişkiye girmek olduğunu düşünenlerin bir noktadan itibaren ilerleyememelerinin sebebi bu yanlış düşüncelerin dışına çıkamamalarıdır. Geniş düşünen, gelişime açık olanlarsa kolayca farklı görüşmelerde yaşamaya başlarlar ve sürekli ilerlerler.

Jigololuğu seks olarak algılayan ve bayanlardan seks yaşanmadan bir toplantı veya yemek randevusu istekleri geldiğinde şaşkınlık yaşıyorlar ve bu görüşmeler tuhaf geldiği için kabul etmiyorlar. Aslında bu tekliflerle gelen bayanlar kaliteyi seven ve kendilerine değer veren kadınlardır, böyle bayanlarla yeri geldiğinde seks ilişkilerinin de mükemmel olacağını ve o randevuların her zaman uzun geçeceğini hiç düşünmezler. Jigololarına esnek olmaları gerekir, bir randevunun ortasında gelecek tekliflere şaşırmamalılar ve düşünmeden yerine getirmeliler. Jigolo arayanlar, karşılarında bir profesyonel görmeyi isterler, eğer aradıkları profesyonelliği sizde bulamazlar ve mutsuz hissederlerse tercihlerini tekrardan gözden geçirmeye başlarlar ve farklı kişilere gidebilirler. Jigolonun başarısı, hizmet kalitesiyle doğru orantılıdır, hizmetler ne kadar kaliteli verilirse, jigolonun başarısı da o kadar hızlı gerçekleşir.

VİP Hizmetiyle Samsun Jigolo Haydar

Merhaba VİP gecelerle ancak kendini bulan özel bayanlar, VİP hizmetler kişiye özel değişir, herkesin kalite anlayışı bir diğerinden farklıdır, bir kişinin inanılmaz kaliteli bulduğu bir olayı, diğer kişi beş para etmez görebilir. Bir profesyonelse mesleğinde müşterilerine her koşulda en mükemmeli vererek herkese VİP hissettirmeye başarmalıdır. Ben VİP hizmetiyle Samsun jigolo Haydar, yaşam şeklimle lüksten kaçınan mütevazi biriyim ama randevularımda bayanlar kalite görmek istiyorlarsa, en mükemmelini de yaşatacak kadar VİP olmayı bilirim. Önceleri yaşam tarzımla da oldukça lükse önem veren biriydim, lüks hayatın mutluluğa yetmediğini gördüğümde diğer zevklere daha fazla önem vermeye başlayarak, lüks yaşamdan vazgeçtim. İki farklı evim var, biri oldukça minimalist sadece bana yetecek kadar bir yaşam alanına ve eşyaya sahip küçük bir daire, diğeri ise VİP ilişki arayan bayanlar tüm konforu sağlayacak ultra lüks bir daire.

Tek olduğumda ve eğlenmeye ihtiyacım olduğunda bile sıradan bir bara ya da bir kulübe gider birkaç saat geçirir ve dönerim, VİP eğlenmek isteyen bayanlarla ise şehirdeki on numara yerlerde eğlenir, yemek yerim ama bu konuda bir zorlamam yoktur, hepsi bütçeniz oranında yaşanır. Bütçeniz ne durumda olursa olsun, seksi ise hep VİP yaşarsınız. Sekste sınıf ayrımı olmamalı bu doğal ihtiyacı herkes eşit yaşamalı. Aslında bu hazza ulaşmak için para ödemek zorunda olmanızdan da mutlu değilim, keşke diğer erkeklerde azmetseler ve bizim gibi sevişmeyi öğrenerek kadınlarını mutlu etmeyi başarabilseler de her çift mutlu bir cinsel hayata kavuşabilse. Bu tabi savaşsız bir dünya dilemek gibi gerçekleşebilmesi imkansız bir ütopya olduğu için bize ihtiyaç duyuluyor ama bunu düşünmek bile güzel. Samsun jigolo siteleri ulaşabildiğim bayanların bu ütopik hayallerini gerçekleştirmesini ve mutlu olma rüyalarına kavuşmalarını sağlıyor.

Hırs yapmak her zaman iyi değildir, hırsımla çok hızlı yükselmiştim ve müşteri yönünden ve maddi yönden muazzam bir birikim, bunu sadece bir iki senede başarmıştım ve tüm hayat standardımı yükseltmiştim. Samsun jigolo sitesi bir dakika bile boş kalmama izin vermeyecek kadar müşteri bağlantısı yapmamı sağlıyordu. Ücretim yükseldikçe müşterim artıyordu. Hırsım doymak bilmeyen bir canavardan farksızdı ve kazandıkça daha çoğuna ulaşmaya çalışıyordum, sonunda yorgunluk belirtileri göstermeye başladığımda, yavaşlamam gerektiğini anladım. Bana zaman kalsın bir miktar görüşmem azalsın diyerek her fiyat arttırdığımda, daha da yoğun çalışmaya başlıyordum. Görüşmelerime ve saatlere ayarlamalar yaparak, koyacağım kuralların dışında görüşme yapmaya karar verdiğimde biraz nefes alabilmiştim.

Geceleri sadece tek VİP görüşmesi yapıyordum, gündüzleriyse sadece dört saatlik bir görüşme yaparak günümü dolduruyordum. Bayan farkında olmasalar da aslında çok randevuya girmek kalitemi çok düşürüyordu ama adım Samsun’un en muhteşem jigolosuna çıktığı için bayanlar bunu göremiyorlardı ama bu beni rahatsız ediyordu. Hırsımı frenlememe bir bakıma da bu neden olmuştu. Benim kalitemdeki düşüşü önemsediğim kadar bayanlarda önemsemiş olsalardı, zirveye çıkmak yerine dibe vururdum, bu yüzden jigolo ol, sıradan biri ol, hırs yapacaksanız bir sınırı olmalı yoksa aşırı hırs yıkıma sebep olabilir. Ben yıkımın eşiğinden döndükten sonra yaşadıklarım yeter diyerek minimalist olmaya karar verdim. Şimdi sadece VİP hayatı, lüks geceler isteyen bayanlarla tekrardan yaşıyorum ve onlarında bu düşüncelerden kurtulmalarını umut ediyorum.

Dünyanın Sekizinci Harikası Niğde Jigolo Ozan’da Saklı

Dünyanın normalde yedi harikası vardır ve sekizinci harikası kişinin kendine özel harikasıdır. Bu bazen harika bir kadına kavuşmak ve o kadını sekizinci harika olarak görmektir, bazen de muhteşem bir variyete kavuşarak muhteşem bir hayat yaşamaktır. Bu tamamen kişisel bir harikadır. Bazıları içinse harika olan, sekste alınan hazlardır. Sekizinci harikayı seksteki zevklerde arıyorsanız, dünyanın sekizinci harikası Niğde jigolo Ozan’da saklı, bu harikayı bulmak için sadece beni bulmak yeterli. Beni bulduğunuz zamanda yıllarca aradığınız harikanızı görmüş olacaksınız. Benim sekizinci harikam bir kadındı, bu kadın bana seksteki harikaları da öğreten kadındı. Hayatımda sadece iki sene kaldı ama bu iki sene tüm hayatımda yaşadığımdan daha çok eğlendim ve daha çok keyif aldım, iki sene de hiç sevişmediğim kadar çok seviştim ve çok şey görüp öğrendim. İki sene sadece eğlenmeye ve sevişmeye gitmişti ve sonunda bittiğinde bu harikadan öğrendiklerimi paylaşmaya karar verdim.

İki senelik muhteşem bir ilişki neden sona erdi bunu sizinle paylaşmayacağım, benim kişisel sırrım olarak kalmaya devam edecek ama diğer yaşadıklarımızı ve paylaştığımız her şeyi sizinle paylaşabilirim. Seks deneyimlerini paylaşmanın en kolay yolu Niğde jigolo sitesi bence, burada herkes deneyimlerini birbiriyle paylaşıyor. Fantezilerde aldığım heyecanları ben deneyimlerimle daha da geliştirdim ve hazlarını da arttırdım. Şu an benimle yaşadığınız bir fantezide aslında birden çok fantezinin birleşmiş halini ve hayal gücünü yaşamış oluyorsunuz. Jigoloların belirledikleri çoğu hedefe ben yıllar öncesinde ulaştığım için çok beklentisi olan biri değilim. Seks deneyiminden, ekonomik refaha kadar her şeyimi jigololuktan önce tamamlamıştım ve dört dörtlük bu hayata atılmıştım. Bu durumda bana özgüven ve rahatlık verdiği için ilişkilerimde gerilmeden, huzurla randevular verebiliyordum. Elbette ilk randevularımda bir miktar acemiliğim oldu, sonuçta yüzlerce, binlerce defa seks yapsam bile, ücretli ilişkiye ilk kez giriyordum.

Seks yapacağımızı bildiğim ama tanımadığım bir kadınla neler yapacağımı, neler konuşacağımı tam kestiremiyordum. Bir hafta kadar bu bocalama devam etti ama sonunda rahatlayarak, profesyonellerden farksız ilişkiler kurmaya başladım. Niğde jigolo siteleri benimle gurur duyabilirdi, en kısa sürede profesyoneller arasına çıkmayı başarmış bir jigolo olmuştum. Kadınlar gerçekten randevularımda cinsel hazları dünyanın sekizinci harikasını görmüş gibi kabul ediyorlardı. Zaten benim derdim, para değil, zevk dolu bir cinsellik yaşamaktı ve şu an bunu yapıyorum, randevularımdan sadece zevk alıyorum ve adet yerine gelsin de kimse ses etmesin diye makul ücretlerle ilişkiye giriyorum. Normalde nadir şeyler pahalı olur, seksin kalitelisi bu nedenle seans ücreti olarak en pahalı seanslardır ama ben nadir hazları, elimde olsa bedava bile yaşatmak isterdim ama bu etik iş ahlakına yakışmayacağı için yapamıyorum.

Yalamayı erkekler severler ama her kadında kendilerini rahat hissetmezler, ben tüm kadınları rahatlıkla yalarım. Göğüs uçlarından, parmak uçlarına kadar yalamaya doyamam. Kadınların bana karşı yalanmaktan keyif almadıkları bir durum olmadı, aksine daha çok yalamam için ısrar edenler oluyor. Özellikle amcıklarını yaladığımda bu ritüele bazen bir saat dayanan ve iki defa boşalanlar oluyor. Orgazm titremelerinde bile başıma bastırarak durma devam et yala diyenler çıkıyor, çığlıklarla arkası arkasına boşalmayı sürdürüyorlar, bazen o kadar çok başıma bastırıyorlar ki; nefes alamayıp boğulacağımı hissettiğimde oluyor. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ucuz jigololara gittiklerinde benim yeteneklerimle karşılaştıklarında mutluluktan ayakları yerden kesiliyor. Sizin de ayağınızı yerden kesebilir miyim? Sizi bulutlarının üstüne çıkarabilir miyim? Ne dersiniz? Bu heyecana dayanabilecek misiniz?

Bu jigolo Size Her Hazzı Tattırır

Jigololuğu küçümseyen insanlara açıyorum aslında. Bu meslek dünyanın en değerli ve en zor işlerinden bir tanesi girenlerin sadece çok azının başarıya ulaşabildiğini bilmedikleri için kolaylıkla küçümseyebiliyorlar. Oysa jigolo ihtiyacı olanların yeri geldiğinde sırdaşıdır, yeri geldiğinde sevgilisidir, binlerce farklı karakteri ve ruh halini memnun eden bir erkeğin her takdiri alması gerekir. Jigolo deneyimlerini arttırmayı başardıkça farklı hazları da tattırmayı başarır, ben Serdar jigoloyum ve mesleğimde ilerlemeyi seviyorum ve geldiğim nokta itibari ile bu jigolo size her hazzı tattırır. Kadınlar erkeklere baktıklarında bazı özellikler ararlar ama bu özelliklerden biri bir erkekte, diğerini farklı bir erkekte, diğer bir özelliği ise başka birinde görürler. Bu kadın aradığı özelliklere ulaşmak için ya kendine üç dört tane sevgili yapmak zorunda kalacaktır ya da en güzeli tüm özellikle kendinde barındıran bir jigolo bulmaya çalışacaktır. Emin olun o jigoloya ulaşması da çok kolay olacaktır ve aradığı her özelliği tek erkekte tatma imkanına kavuşacaktır.

Cinsel açlığın neden olduğu azgınlıkla kadınlar ya da azgın erkekler aceleyle biriyle yiyişme ihtiyacı duyarlar ve bunu önlerine çıkan ilk Partnerlerle denemeye kalkarlar ve bunu rahat yapmak içinde bazen alkole başvururlar ama sabah ayıldıklarında hüsran hissederler. Jigoloların hiç hüsran yaşatmadıklarını biliyor muydunuz? Sadece nadiren böyle bir şey yaşanabilir ona da örnek verirsem mesela ben BDSM yapmadığım için bu randevuları hiç kabul etmedim ama siz bana bu söylemeden randevuma gelirseniz ve ilerleyen saatlerde hadi serdar BDSM yapalım derseniz. Cevabım üzgünüm, bende her şey var ama o yok derim ve size hüsran duygusunu hissettirebilirim. Bu hatanın kaynağı tabi ki ben değilim, bayanın açık olmayışı ve iletişim kopukluğudur. Böyle olaylar yaşanmadığında jigoloların kadınları mutsuz etmeleri imkansızdır.

Erkeklerin seks ilişkilerini ücretli ilişkiye çevirmelerindeki ilk neden daha fazla sekstir. Bu istek önceler çok ağır basar ve jigololar azgın birer boğa gibi çiftleşmeye hazır halde olurlar. Bir süre sonraysa bu azgınlık biraz yatışmaya başlar ve jigololar kadınların diğer ihtiyaçlarını da fark ederler ve bu sefer o ihtiyaçları nasıl giderebileceklerini araştırmaya girerler. Zamanla jigolo ilgili ve kibar bir erkeğe dönüşür, kadınları yakından tanımaya başladıklarından ruhlarına hitap etmesini de öğrenirler. Sekslerini geliştirirler cinsel ihtiyaçlara daha fazla hitap ederler, romantikleşirler, gerektiğinde de hard sevişebilirler, kültürleri artar, sohbetleri ve espri yetenekleri de gelişir ve sonunda tüm özellikleri üstünde taşımaya başlamış mükemmel erkek olurlar. Bu noktada artık cinsellikten çok kadınların duyguları önemli olmaya başlar jigolo için. Jigolo nedir kısaca düşünüyorsanız, jigolo mutsuz kadınlar için her şey demektir, yanında gerçekten mutlu hissedebildikleri her ihtiyaçlarını karşılayabildikleri tek erkek demektir.

Günlük hayatlarında partnerlerininkinden farklı isteklere sahip olup bunları yaşayamayanlar, mecburen ya sevgiliye ya jigololara koşarlar. Bazı kişiler o kadar dar görüşlüdürler ki; ilişkilerinde jigolo porno izlemeye karşıdırlar, Partnerinin buna ihtiyacı olduğunu hiç düşünmeden buna karşı çıkarlar ve partneri mutsuz ederler. Jigololarsa görüşlere ve isteklere hep saygı duyarlar ve hizmetleri dahilinde bu isteklerde bulunuyorsa hiç düşünmeden gerçekleştirmeye başlarlar. Profesyonel erkekler her zaman diğer erkeklerden daha fazla birikime sahiptirler, bu hem deneyim olarak böyledir, hem yaşanmışlık olarak. Ben daha 26 yaşında biriyim ama kırkındaki biri benim yaşanmışlığımın daha yarısına ulaşamamıştır, isterse gece hayatının en aktif erkeklerinden biri bile olsa bu yaşanmışlığa ulaşması mümkün değildir. Jigolosu olan kadınların ısrarlı şekilde randevuya gitmelerindeki nedende bu yaşanmışlıktan gelen tecrübelerdir.

Ten uyumunu, zevk noktalarına, baskı gücüne dikkat etmeyen erkek kesinlikle kadınını yüksek yoğunlukta bir orgazmla tatmin edemeyecektir. Ten uyumuna zaman tanımak gerekir ve bu ön sevişmeyle mümkündür, ön sevişmede etkili olabilmek içinse zevk noktalarını tam olarak bilmek gerekir, zevk noktalarını tam bilseniz dahi bu seferde buralara nasıl dokunacağınız parmağınızla mı yoksa dilinizle mi dokunacağınızı bilmelisiniz. Jigolo arayanlar bu yetenekleri geliştirmiş erkekleri koyunlarında gördükten sonra sıradan bir erkekten nasıl tatmin olmayı bekleyebilir? Emin olun beklemiyorlar da zaten, ateşlendikleri zaman yeniden benim gibilere koşuyorlar. Eğer gerçekten ihtiyacı olan bir kadın jigolo hizmetlerinin güzelliklerini tatsa ve bu yaşamı tanısa eski yaşantısında defalarca boşuna soyunup seviştiğini düşünmeye başlar. Seksin en güzel hazlarıyla heyecanı hayatta iki defa tadabilirsiniz, ilki ilk seviştiğinizde yaşanır, ikincisiyse bir jigolonun koynuna girdiğinizde yaşanır. İlk seferin etkisini yıllar geçtikçe unutmaya başlasanız da, aldığınız hazlar daima sizinle olacaktır, jigololardan aldığınız hazlarıysa, telefon açtıkça tazeleyebilir ve aynı canlı hatıraları korumayı sürdürebilirsiniz. Binlerce fanteziyle her randevudan apayrı heyecanlarla ayrılabilir ve yaşamadıklarınızı yaşarsınız.

Kusursuz Zevklere Ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder

İlginçtir ki; bazı kişiler kusursuz şeylere ulaşmaya takıntılıdırlar ama kendi kusurlarını bir türlü göremezler. Hayat her aynanın tek yönünü gören insanlarla dolu, o aynanın birde arka yüzü olduğunu kimse aklına getirmez döndürüp bakmaz. İnsanlar her konuda nereyse böyle davranırlar, erkeklerde sekste mükemmel orgazm yaşatmak övünmekte ustadırlar ama bunu birde kadından dinlemek gerekir. Kadın gerçekten o orgazmdan yoğun zevkler almış mı? İliklerine kadar boşalabilmiş mi? eminim işin aslı öyle değildir. Belki de erkek on dakikada boşaldı ve ancak ikinci orgazmından kadını boşaltabildi ve bununla övünüyordu. Oysa kadından önce erkek boşaldığında kadınların sinirleri ayağa kalkar. Tüm şehvetini kaybeder ve ilişkiye yeniden konsantre olmak zorunda kalır, bu durumda da orgazmı daha geç yaşar ve etkisi azalır. Kusursuz zevklere ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder, size hazır, korkmayın siz orgazm tatmadıkça Önder orgazm yaşamayacak kadar düşünceli bir Partnerdir.

Şaka gibi gelse de, konu cinsellikle erkeklerin çoğunluğu gerçekte olmayan olaylarla övünerek çevrelerine hava atmaya çalışırlar, oysa bu davranış kadınlarda hiç görülmez. Kadınlar sadece en yakın oldukları ve çok güvendikleri arkadaşlarıyla ancak gerçekten muhteşem bir ilişkiye geçmişse bunu paylaşabilir, kadınların sırları hep gerçeklere dayanan paylaşımlar olur, belki çok az abartma olabilir, onu da yaşadıkları heyecana vermek lazım. Bartın jigolo sitesi arkadaşlarınızla paylaşacağınız inanılmaz sırlar kazandıracak. Bu sırrınızı anlatırken dahi vajinanız sulanacak ve acil işim çıktı diyerek bana koşacaksınız. Geldiğinizdeyse, yolda yüzlerce fantezi düşlemiş ve vajinanız aşırı ıslanmış halde olacaksınız, anında üzerinizdekilerden kurtularak vajinanızı ağzıma, aletimi ağzınıza alacak ve 69 yapmaya başlayacaksınız, dilim malum dudakların arasından malum yere değmeye başladığında titreyecek ve ağzıma boşalacaksınız. Titremeniz sakinleştiğindeyse aletimin üstüne oturmaktan kendinizi alamayacaksınız.

Bartın jigolo ilanları bir süreliğine hiç işinize yaramayacak çünkü hayatınızdaki tüm boşlukları ben doldurmuş olacağım. Kadınlar benimle mutlu olduklarını hissettikleri zamanlarda her şeyin kusursuz bir halde yaşandığını düşünmeye başlarlar ama bunun tam olarak doğru olduğu konusunda sizinle tartışabilirim çünkü bana göre bu mükemmellik değildir, benim standartlarımdaki mükemmellikte iki gün yataktan çıkmadan size sayısız heyecanı yoğun olarak yaşatmam gerekiyor. Size göreyse gecelik randevumdaki heyecanlar bile normal hayattan daha yoğun yaşandığından size mükemmel hissi uyandırıyor. Önceden mükemmel kadınlarla ilişkilerimde hissettiklerimin mükemmellik olduğunu düşünüyordum ama profesyonel yönüm öne çıkmaya başladığında bu hazların sadece bir aperatif olduğunu anladım meğerse daha ara sıcak, ana yemek ve meyve kısmı varmışta haberdar değilmişim, içecekleri de unutmayalım. Yüzlerce pozisyondan, yüzlerce muameleden bir gecede kaçını deneyimleyebilirsiniz ve buna mükemmel diyebilirsiniz. Şahsen ben diyemiyorum, ancak dediğim şartlarda yaşadığım ilişkilere mükemmel yakıştırmasını takabilirim.

Jigolo ajansları heyecanlarımı ve eğlencelerimi gerçekleştirebildiğim bir platform, sosyal ağlara meraklı değilim. Evimdeki konforla ilgili sıkıntı yaşamayacaksınız hatta genellikle beş yıldız bir otelde daha çok sıkıntı yaşarsınız evimde yaşamazsınız. Evim müstakil bir dubleks, yüzme havuzu, bar, ses sistemi, jakuzi ve spor odası vardır. Evimde ilişkimizi otel konforunda ve aynı zamanda güvenle yaşayacağız. Bartın ufacık bir şehir ve birazda dedikoducu yönü ağır basıyor, bu sorunlardan uzaklaşmak için, şehir değiştirmeye ya da ilçelere geçmeye gerek yok, sadece birkaç kilometre yol kat ederek bana gelebilirsiniz. Bunu evli bayanlarını rahatını düşündüğüm için söylüyorum, sizin buluşmamıza yönelik farklı düşünceleriniz varsa, elbette son söz sizin siz ne istiyorsanız o olacak, aksi değil. Prezervatifsiz sevişebilirim, ben sağlıklıyım, sizin de sağlığınızda bir sorun yaşadığınızı düşünmüyorum. Dilerseniz bundan sonraki sohbetime de telefonda devam edelim, ne dersiniz? Daha iyi olmaz mı?

Sıra Dışı Partnerleriyle Muğla Jigolo Siteleri

Jigolo ilanlarında çoğu Partner zamanla sıradan ve beceriksiz görünme başlar, kendini yenileyemeyen, ilanında az dahi olsa bir değişiklik yapmayan, geliştiğini sergilemeyi başaramayan her Partner sıradan görünmeye mahkumdur. Sıra dışı partnerleriyle Muğla jigolo siteleri adeta bir karnaval yeri gibidir, siteye her ziyaretinizde Partnerlerin yenilik yaptıklarını ve ilanlarını değiştirdiklerini görürsünüz. Kadınlarda her seferinde bu şahıs yeni mi gelmiş diye merakla ilanlara bakması bu yüzdendir. Ben sanıyorum üç yılda en azından otuz defa ilanımı değiştirmiş olmalıyım. İlanımı değiştirdiğimde hep yeni bir bayanla tanışıyorum, tabi bu sadece lafın gelişi tanıştığım yeni bayan sayısı sadece bir değil tabi ki daha fazla. Önceki resimlerimde belki bayanlar saç sitilimden ya da fotoğrafımda verdiğim pozdan hoşlanmıyorlar veya yazdığım yazıda bir cümlemden rahatsız oldukları için akıllarından çıkarıyorlar ama yeni ilanla beni yeniden değerlendiriyorlar ve bana ulaşıyorlar. İlan değiştirmek benim en fazla on beş dakikamı alıyor ve bir zarar görmüyorum.

Toplamda beş senedir seks Partneriyim. İki senemi boşa geçen yıllar olarak değerlendiririm çünkü bu yıllarda gelişmeye yönelik hiç adım atmadan sadece azgın duygularımı dizginlemek için randevular veriyordum. Sıradan bir sitede, sıradan bir ilanla ulaşabildiğim bayanlarla sadece erotizm yaşıyordum. İki senede bir arpa boyu ilerleyemeyince, Muğla jigolo sitesi daha iyi bir site olduğu için oraya geçmeye karar verdim. Öncelikle burada bazı bilgilerin paylaşıldığını gördüm ve ilan verdiğimde bunları da gözden geçirmeye başladım. O okuduklarımla kendi ellerimle zeminini hazırladığım her hatayı gördüm. Şayet akıllı davranır ve kendimi biraz toparlayarak işime odaklanırsam eskisinden daha iyi bir hayatımın olacağını zaten biliyordum ama iki yıl bu konuda hiçbir şey yapmadan beklemiştim.  Sonunda bir fırsatım daha vardı önümde, bu sefer hata yapmaya niyetim yoktu ve önce ilanımı mükemmelleştirerek işe koyuldum, sonrasında da ilişkilerime daha çok özen göstermeye başladım. Hayatımda yaptığım değişiklikler bu site için önemli değildi ama benim için önemi büyüktü, randevular başladığında, kendimi geliştirmeye süreklilik kazandırdım.

Yeni bir site, yeni bir hayat diye bakıyordum, bu yüzden öncekinden farklıydım. Kendimi baştan sona yeniden yaratıyordum. Muğla jigolo hayatımın daha yeni başladığını hissediyordum, önceki deneyimlerimi hiç yaşanmamış kabul ederek, her şeye adeta sıfırdan başlamıştım. Artık ilan yenilemek benim için bir alışkanlığa dönüşüyordu, yorumları incelediğimde, fotoğrafıma gözüm takılıyordu ve eğer sıkıcı geldiyse hemen değiştiriyordum, bazen yazımı okuyor ve hatalar buluyordum, hemen yeni bir yazımla eskisini değiştiriyordum. Eğer bunları ben bu şekilde görüyorsam, bayanlarda bu şekilde görüyordu. Bayanlara mükemmel bir erke olduğumu kanıtlayabilmemim ilk adımı fotoğraflarımdan ve yazılarımdan geçiyordu, onlar ne kadar mükemmelse, bayanların benimle ilgili fikirleri de o kadar mükemmel olacaktır. Düşündüklerimin tamamında az çok haklı olduğumu son üç senedir görüyorum, sürekli daha iyisiyle hizmet veriyorum, daha güzel heyecanlarla kadınları mutlulukla zevkten uçurmayı başarıyorum.

Jigololuğumun birinci evresini gerçekten hiç yaşanmamış olarak görmeyi tercih ediyorum çünkü o zamanki benden utanıyorum, bencil ve çıkarcılığını her fırsatta belli eden bir adamdım ve şu an seksini mükemmelleştirmiş Sabri olarak buradayım. Ben ilk evreyi değil, jigolo olmak nedir anladığım ikinci evreyi iş başlangıcım olarak görüyorum. Benim için ikinci evre hayatımın dönüm noktasıydı, öncesiyse cahillik dönemiydi. Karanlıktan aydınlığa geçen hiç kimse yeniden karanlığa dönmek istemez. Bende bir daha karanlık günlere ve karanlık zihniyetime geri dönmek istemiyordum. Hayatımın karanlık günlerinden size neden söz ettiğimi bilmiyorum, herhalde kendimle ilgili yaptığım değişikliklerin sadece dış görünüşümle ilgili değil, aynı zamanda kişiliğimle de ilgili olduğunu görmeniz için yapıyorum. Bendeki değişiklikleri net şekilde gördüğünüzde tercihlerinizde beni daha huzurlu arayacaksınız. Sizi bekliyor ve yaşayacaklarımızın heyecanıyla şimdiden şehvete kapılıyorum.

Kaçamaklarınızda Titremekten Yorulacağınız Şanlıurfa Jigolo Ali

Kaçamak ilişkilerde zevkin, şehvetin ve kalitesinin düşmesini iki tarafta istemez, bu itinalı düşünceyi maalesef ancak ücretli ilişkilerde görebiliyoruz, normal ilişkilerdeyse kim önce orgazma ulaşırsa ilişki canlılığını yitirmeye başlıyor genellikle. Genelde erkek hep önce gelir, ilişkiyi soğutan hep erkek olur, kadınların ısrarıyla belki biraz moladan sonra ikinciye erkek ikna olur ya da kadını muameleyle boşaltmaya çalışır. Profesyonel ilişkilerde, yeni başlayan ilişkilerdeyse bu böyle yaşanmadığından ilişki daha şehvetle yürür. Yeni başlayan her ilişki maalesef eskimeye mahkumdur ve ilişki eskidikçe ilişkinin yönü tek tarafın mutluluğuna doğru dönmeye başlar, jigololardaysa ilişki hep tazeliğini korur ve şehvetle yaşanmaya devam eder. Böyle heyecanların randevularında sürekli yaşandığı bir jigolo olarak kendimi size tanıtmaktan mutluyum, ben kaçamaklarınızda titremekten yorulacağınız Şanlıurfa jigolo Ali, heyecanı ekşitmeyen, şehveti arttıran muamelelerimle hizmetteyim.

Kaçamaklarda Urfalı erkeklerin sorunları olmaz ama Urfalı kadınlarında bu hususta çok rahat olacaklarını ölsem aklıma getiremezdim, ben daha ziyade, dışarıdan gelmiş, geçici göreve gelmiş ya da farklı şehirlerde sıkılıp, buraya yeni bir hayata başlamaya kararını vermiş kadınlara ulaşacağıma eminken, her kesimden kadından isteklerle karşılaşmaya başladım. İlginç, ilginç olduğu kadarda şaşırtıcı bir deneyim olmaya başlamıştı Şanlıurfa jigolo siteleri. Beklenenin ötesinde bir kitleye hitap ettiğinden hiç haberim yoktu. Yerel bayanlar benimle iletişime geçmeye başladıklarında sıkıcı randevuların beni beklediğini düşünüyordum ve bir defa daha yanıldığımı randevularda anında anladım. Yerel bayanlar eşlerinden çekinerek gizledikleri arzularını benimle yaşayabilmek uğruna birbirleriyle yarışmaya başlamışlardı. Aralarında anal isteyenlerden tutunda, fetiş yaşamaya çalışanlara kadar aklınıza gelmeyecek şaşırtıcı teklifler oluyordu. Yanlış anlaşılmasın, müşterilerimde ayrımcılık yapmam sadece beklemediğim bir kesimden gelen ilgiye şaşırdığımı belirtmek istiyorum.

Kısa süren şaşkınlığım ardından işime bildiğiniz dört elle sarılmaya başladım. Sorun ortadan kalkmıştı, az sayıda bir kitleye hitap etmeye bile razıyken tüm Urfa’daki tüm ateşli kadınlara hizmet veriyordum. İstekler bazen beklediklerimden daha zorlu oluyordu, bende bir porno eşliğinde sevişmeyi teklif ederek çözüm buluyordum. Şimdi o filmlere de gerek kalmadı, her istek anında yerine gelir ve kadınlar anından hedeflerine ulaşır. Urfa jigolo sitesi heyecanlı kadınların deneyimlerini de paylaştıkları bir yorum sitesi gibi adeta. Farklı isimler seçerek neredeyse her kadın jigolosuyla yaşadığı ilişkisini yorumlarda anlatıyor, bu durumda diğer kadınların heyecanlanmasına ve jigololara ilgi duymasına neden oluyor. Tahmin edeceğiniz gibi en çok olumlu yorumun yapıldığı partner sitede benim, bu durumda da en fazla randevuya gitmek zorunda kalan partnerde ben oluyorum. Bu bel mi dayanır? Dayanmıyor zaten uykuya daldığımda artık adımımı atacak halde olmuyorum.

Bundan gocunmuyorum, işimden memnunum. Hatta işimden normalinden fazla zevk alıyorum, sadece bu yoğunlukta bayanlara randevumum kalmadığını söylediğimde bana tepki göstermelerine üzülüyorum. Benim uykuya ayırdığım zaman günde sadece dört saat, geri kalan yirmi saatimin, yirmi saatini de randevularda geçiriyorum. Jigolo ajansı bir sendikaya bağlı olsaydı, herhalde grev hakkım olsun isterdim. Umarım şaka yaptığımı anlıyor ve bana kızmıyorsunuz, elbette keşke uyumak zoruna olmasam da, kalan dört saati de sizinle geçirsem ama maalesef aranızdan hiç biri bu parayı al yanımda dört saat uyu demiyor, yanında olduğum her kadın her saniye içinde olmam için çabalıyor. Her zaman bir randevuda bir bayanın ya üstünde ya altında ya da arkasında olduğum için telefonumu açmakta zorlanıyorum ama benden mesajla bilgi isteyebilirsiniz, müsait olduğunuz saat aralıklarını yazarsınız, size o saatler aralığında ulaşırım ve hemen anlaşabiliriz.

Zevk Sularınızla Yıkanan Bilecik Jigolo Barış

Azgınlığın ve beraberinde tahrik olmanın etkisiyle vajinanın ıslanıp sizi zevke getirmesi normaldir. Özellikle arzuladığınız bir erkeği hayal ettiğiniz zamanlarda ya da o erkekle buluşacaksanız bu etki daha yoğun olmaya başlar ve iç çamaşırınızı bile ıslatacak yoğunlukta olabilir. Bu ıslanmayı kadınlar her erkekte farklı yoğunlukta yaşarlar, bazen ıslanmaları çok uzun sürer, bazense sadece birkaç saniye, bunu erkeğe karşı olan arzulama duygusu sağlar. Benim hayatıma soktuğum bayanlarda ıslanma sorunları olduğunu hiç görmedim, her bayan gereğinden fazla ıslanır ve sekste kendini kaybeder. Ben zevk sularınızla yıkanan Bilecik jigolo Barış, 24 yaşındayım, 176 boyunda, 68 kiloda, kumral bir beyim. Vajinanın durumunu iki ayrı durumda değerlendirebilirim, ıslanmadan önce ve ıslandıktan sonra, bu iki durum seksin kalitesini ölçen bir ölçü aleti gibidir. Islaklık durumundan, ıslanmanın süresinden ve yoğunluğundan bayanın ne yoğunlukta tahrik olduğunu, sizden zevk alıp almadığını kolayca anlarsınız.

Kadınlar hayatlarını birleştirdikleri ya da çevrelerinde bulunan erkeklerden bu şehvetli duyguya ulaşamadıkları için gözlerini daha uzaklarındaki erkeklere çevirmeye başlarlar. Bilecik jigolo siteleri erkekleriyle karşılaşan bayanların resimleri dakikalarca izleyim, ıslanma durumlarını kontrol etmeleri bundandır, fotoğraflara bakarak biraz hayal kurup, şehvetli duyguların yoğunluğunu test ederler ce ıslanma durumlarını gözden geçirirler. Tabi bu tamamen benim düşüncem ve beni arayanların beni seçme yöntemi olarak söylediklerinden çıkardığım bir sonuç sadece. Gelen bayanlar fotoğraflarımdaki görünümümle ve telefondaki ses tonumla bile sularını bir şelale gibi akıtmaya başladığımı söylüyorlar, temasımla birlikte bunun daha da arttığını ve seks süresince hiç azalmadığını anlatıyorlar, bu hissi özlediklerini, bu hisleri yaşattığım sürece benden başka birine gitmeyeceklerini belirtiyorlar. Bu güzel sözleri bayanlardan jigolo da olsa her erkek duyamıyor maalesef, bu yüzden söylenen bu sözler beni mutlu etmeyi bırakın havalara uçuruyor ve beni daha iyisini yapma yönünde teşvik ediyor.

Ergen zamanlarımda yaşıtlarımla takılırken olgun bayanlara hiç ulaşamayacağımı düşünürdüm, olgun kadınlara baktığımda hissettiklerimle, yaşıtım olan kızlara baktığımda hissettiklerim arasında çok fark vardı. Yaşıtlarımı arzuluyordum ama olgun bir kadın gördüğüm zamanda resmen azıyor, duvarlara tırmanacak hale geldiğimi hissediyordum, çoğu zaman eve koşarak gidiyordum, gördüğüm kadının görüntüsü daha zihnimde taptazeyken mastürbasyon yapıyordum. Güzel hatlarıyla olgun bayanlara asla ulaşamayacakmışım gibi geliyordu bana, üniversitede Bilecik jigolo sitesi karşıma çıkana dekte böyle düşünmekteydim. Jigololara baktığımda daha ziyade olgunlara yönelik hizmetleriyle ünlendiklerini gördüğümde, bu olumsuz düşüncelerden sıyrılarak içimde bir umut ışığı belirmeye başladı. Sonunda yaşıtlarımdan kurtularak, gerçek kadınlarla birlikte olabilirdim. Erkekler çoğunlukla Çıtır kızlara meraklıdırlar, neymiş diri hatları varmış, vajinaları sıkıymış, iyide teknikleri yok, şehvetleri yok, sevişmeyi daha yeni öğreniyorlar, adeta iki çıplak bir hamamda gibi bir ilişki yürütmeye çalışıyorum yaşıtlarımla ama olgun bayanlardaysa teknik var, hatları mükemmel, sekste ileri seviye bir deneyimleri var, on tane Çıtır ile ilişkim olacağına Bir olgun kadınla ilişkide olayım bana yeter.

Sohbeti çekilmez, sürekli kendinden bahseden birisi değilim, burada mecburen kendimi anlatma zorunluluğum var, yoksa beni tanıyamazsınız. Normaldeki sohbetlerimde siz merak etmedikçe ne kendimi ne de geçmişimi anlatırım, eğlenceye yönelik esprili sohbetlerimle, neşemle gecenizi güzelleştiriyorum. Bir yıldır Çıtır kızlardan çok olgun bayanlarla cinsellik yaşamaya başladığım için, deneyimlerimin artık yeterince arttığına inanıyorum ama yine de sizlerle görüştükçe yeni şeylerde göreceğime inanıyorum. Enerjim yüksektir, haftada üç günümü birkaç saat spora ayırıyorum, bu yüzden vücudum epey sıkıdır. Evim var, korunarak ilişki isteyenlere korunmalı seks yapabilirim. Jigolo ajans ilişkimizin hep gizli kalacağından ve güvenli yaşanacağından emin olun, sır küpü gibi biriyim, çevremde de bu özelliğim nedeniyle arkadaşlarımın dert ortağı gibiyimdir, sorunu olan, sırrı olan herkes soluğu yanımda alır ve yüklerini benimle hafifletirler, zamanla sizde ban çok güvenecek ve beni sevgilininiz dışında sırdaşınız olarak görmeye başlayacaksınız.

Oral Yaparken Boşaltan Bursa Jigolo Saadettin

Oral seks acemilerde de, profesyonellerde de seksim vazgeçilmeyen parçasıdır. Ücretli, ücretsiz her cinsel ilişkide en azından partnerlerden biri diğerine mutlaka oral yapmaya başlar. Bazen bayanlar oral için izin vermeyen tarafta olurlar çünkü durumlarının uygun olmadığını düşünürler ve mahcup olmak istemezler ama erkekler oral yaptırmak ve yapmak için her zaman hazırdırlar. Oral sekste cinsiyet ve seks türünün hiçbir önemi yoktur, her pozisyonda ara verilebilir ve oral sekse geçilebilir, sekste partnerlerin cinsiyetleri isterse aynı olsun isterse iki karşı cins aynı yatağı paylaşsın yine kolaylıkla oral seksi partnerler birbirlerine yaparlar. Ben Oral yaparken boşaltan Bursa jigolo Saadettin, ağzıma boşalan kadının, titremesini dudaklarımda ve dilimde hissetmeyi seviyorum. Bazen de bayanlar bana oral çekmeye başladıklarında ağızlarına boşalmamı ya da yüzlerine ve göğüslerine boşalmamı istiyorlar, bu fazla alışık olmadığım bir durum olduğu için biraz çekinerek olsa da dileklerini gerçekleştiriyorum ve istedikleri bölgeye boşalıyorum.

Cim cif her kadının hoşlanmadığı bir durum, hatta çok az kadın bu fanteziyi arzuluyor, ben kadınların zevk sularıyla ıslanmaya doyamam. Oral yapmadığım bir Bursa jigolo siteleri ilişkisine daha girmedim, kadınların bu konudaki çekinmelerine gerek yok, benim gözlemlediğim kadarıyla bütün kadınlar randevularına gelirlerken bir çiçek kadar güzel kokarak ve tertemiz geliyorlar, inanın erkekler sizin gösterdiğiniz hassasiyetin yarısını göstermiyorlar, bazen bayan meslektaşlarıma acıyorum. Adamlar yiyorlar içiyorlar eğleniyorlar, ayakta duracak halleri yokken, leş gibi içki, sarımsak ve ter kokarken bayan meslektaşlarımın yanına gidiyorlar ve seks istiyorlar. Benim müşterilerimse yanıma bir çiçek kadar narin ve temiz şekilde benimle sevişmeye geliyorlar. Benim müşterilerim içeceklerse benimle birlikte içiyorlar, eğleneceklerse benimle birlikte eğlenmek istiyorlar, hiçbir şeyi benden ayrı yapmak istemiyorlar, bazen sabaha erken saatlerde benimle buluşuyorlar ve ertesi güne dek benimle her şeylerini paylaşıyorlar.

Bayanların özenle hazırlanarak yanıma gelmeleri bana ve gecemize verdikleri değeri gösteriyor, bende aynı özenle duşumu almadan tıraşımı olmadan ve en iyi şekilde giyinmeden hiçbir kadının karşısına çıkmam, olabileceğimim en iyisi olarak kadınımın karşısına mükemmel bir Partner olarak karşılarına çıkarım. Bursa jigolo sitesi Bursa gecelerinde imza atmamıza yardımcı olan ciddi bir platform, burada kadınlar özlem duydukları her duyguya ve her fanteziye kavuşurlarken, erkeklerde inanın aynı ihtiyaçlarını sizinle karşılıyorlar. Sadece maddiyat kaygısını hedefleyerek bu hayata girenlerin uzun ömürlü iş hayatları olamıyor, bu hayatta maddiyat son sırada öneme sahip olması lazım, ancak o düşüncelerle başarıya ulaşılıyor. Benim anladığınız gibi oral seksle daha fazla haşır neşir olmaktı, seks muhteşem ama oral seksli, seks ise daha da muhteşem. Oral heyecanına karşı çıkan, ben oral ilişkiden zevk alamıyorum diyenler bence gerçekleri inkar etmeyi seven insanlar ya da hayatlarında gerçekten beceriksiz birileri var ve bu zevki vermeyi beceremiyorlar.

Partneriniz mükemmelse ve oral yapmada da tecrübeliyse sizi kolayca diliyle tatmin edebilmeli, benimle pozisyon aralarında, ön sevişmede, gecemizin sonunda oral sekse doyduğunuzu ve farklı zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Yeteneklerim diğer muamelelerde de geliştiği için ön sevişmemim hayatınıza soktuğunuz tüm beylerden daha şehvetli anlar yaşatacağını bilmelisiniz. Sanırım Bursa’daki jigolo şirketleri farklı heyecanlar aradığınız bir merkez. Ben aşırı ilişkilerden çok daha romantizm ağırlıklı bir Partnerim, yemeklerde, tatillerde, gecelik kaçamaklarda ya da iş gezilerinde kaliteli takılmak istiyorsanız beni arayabilirsiniz.

Felsefesi Zevk Olan Sakarya Jigolo Muammer


Merhabalar, biri çok konuştuğunda ve düşüncelerini anlatmaya başladığında genelde karşı taraf kızdığında tamam kısa kes, felsefe yapma diye karşı çıkılır. Felsefe hayatın her adımında bizimle birlikte olan bir düşüncedir. Bir düşüncenizi karşı tarafa aktarmak istediğinizde anlatım şeklinizle bir nevi felsefe yapar ve düşüncelerinizi karşıya empoze etmeye çalışırsınız. Benim hayattaki tek felsefem zevktir, ismim felsefesi zevk olan Sakarya jigolo Muammer, hayattaki felsefeniz ne olursa olsun, zevk eksik olduğunda hiçbirinin önemi olmaz. Zevk olmazsa en başta mutluluk olmaz, mutluluk olmadığında ise sahip olduğunuz her şey önemsiz gibi görünmeye başlar, demek ki, her şeyin başı öncelikle zevk almak ve zevk vermektir. Zevke sahip olduğunuzda, mutlu olursunuz, mutlu olduğunuzda ise sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilir ve sahip çıkarsınız.

Buna inanmayabilirsiniz ama bunu test etmek oldukça kolaydır, pazartesi günlerini düşünün, sabah kalkıyorsunuz ve yorucu bir haftanın sizi beklediğini düşünerek tüm motivasyonunuzu kaybediyorsunuz. Hafta içi sürekli saate bakmaktan günleri saymaktan yoruluyorsunuz. İşten çıktığınızda bile ertesi günü aklınızdan atamıyorsunuz, çünkü ertesi gün sizi yine yorucu bir gün bekliyor bunu biliyorsunuz ama sevgiliniz yorucu günün sonunda size bir yemek sürprizi yaptığında ya da evde özel bir gece hazırladığında, tüm yorgunluk, ertesi günün kaygısı aklınızdan uçup gidiyor, sadece geceye odaklanıyorsunuz. Yapılan bu jestle gece sizin için zevkli geçmeye başlıyor ve dünyadan soyutlanıyorsunuz, sabah kalktığınızda gecenin size yaşattığı zevkle sahip olduğunuz mutluluk, sizi bekleyen yorucu günü hafifletmeye yetiyor. Bunu size yaşatan profesyonel olmayan bir erkeğin gösterdiği incelik ve ufacık bir jestti sadece. Birde o geceyi hazırlayanın Sakarya jigolo siteleri profesyonellerinden biri olduğunu düşünün. Bir profesyonelin hazırlayacağı gece, tüm haftanızı mutlu geçirmenize yardım eder.

Moral depolayacağınız, size küçük jestler yapacak biri hayatınızda bulunmayabilir, bu durumun mutluluğa ve zevklere ulaşmanızda sorun olacağını düşünmeyin. Sakarya jigolo sitesi mutluluğa giden anahtarınız ve ben romantik gecelerin prensi olarak bu platformda sizi bekleyen yakışıklı bir erkeğim. Yaşım 23, 180 boyundayım, esmer sırım gibi biriyim, 70 kiloyum. İkinci bir üniversite okuyorum. Bu yıl başladım ve dört yıl devam edeceğim. Önceki okulum iki yıllıktı ve o iki yılda da aynı mesleği yapıyordum, okula devam edince jigololuğa da devam edeyim dedim. Sakarya farklı heyecanların yaşanabileceği farklı bir il, buraya alışmam biraz zaman aldı ama şimdi girip çıkmadığım sokağı, girmediğim alemi kalmadı. Sınırsızım, fantezi veya neşe veren seks oyunlarını merak edenlerle, anal seks gibi normalde yaşamaya çekindikleri şeyleri yaşamaya niyetlenen bayanlara özel gecelerde zevk veriyorum. Randevusuz görüşme yapamıyorum çünkü günün yarısı okulda geçiyor, evime gelmeye niyetlendiğinizde önceden bir telefon açarsanız daha iyi olacaktır. Evime geldiğinizde, okulda veya bir randevuda olabileceğim için evde olmama ihtimalim yüksek.

One thought on “Jigolo Arayan Bayanlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir