jigolo

Jigolo Arayan Kadınlar

Hayatının sıkıcılığını gidermek isteyen kadınlar jigolo arayışına geçiyor. Genelde maddi geliri iyi olan ve sekste sınır tanımayan kadınların tercihi bu yönde. Jigolo arayan kadınlar farklı fiziksel özellikleri dikkate alır ve seçimini yapar. Mesela çoğu kendinden yaşça küçük olanları tercih eder. Haricinde:

  • Seksi ve karizmatik erkeklerin sık sık davet edildiği görülüyor.
  • Sağlıklı, güçlü ve kaslı erkekler de kadınların dikkatinden kaçmaz.
  • Kadınlarla iyi anlaşan ve isteklerini yerine getirenler talep görür.

Jigolo olmak isteyen beylerin bu özellikleri dikkate almaları gerekir. Sonrasında ajanslara başvurarak hizmet verilebilir. Öyle ki ajanslar üzerinden hizmet verenler daha güvenilir gelir ve tercih edilir.

Ajansa Bağlı Jigolo Erkekler

Yukarıda belirttiğimiz gibi jigolo ajansı üzerinden hizmet veren beyler talep görmekte. Bireysel olanlar çok fazla güven vermediği için tercih edilmez. Bayanlar da ilk etapta güvenliği ve gizliliği dikkate alınır. Bu yolla:

-Siteler: Jigolo arayan kadınlar ilanların yer aldığı siteleri ziyaret eder. Yasal siteler ilanlara göz atmak isteyenlerin kayıt olmalarını ister. Gizlilik bu aşamada devreye girer ve kayıt olanlar profilleri değerlendirebilir.

-İletişim: Profillerden fotoğraflara ve kısa açıklamalara yer verilir. Bu şekilde beyleri tanıyan ve beğenen kadınlar iletişime geçmek ister. Neyse ki hepsinin numaraları belirtilir ve iletişim sağlamanız mümkün hale gelir.

Jigolo Erkeklerin Telefon Numaraları

Numaralar sayesinde görüşmeye geçen kadınlar akıllarına takılanları anında sorabilir. Mesela cinsellikle alakalı bilgi ve birikimler test edilebilir. Jigolo arayan kadınlar tecrübeli olanları tercih eder. Bunun için:

  • Seks hayatını öğrenmek ister ve bu konuda görüşme sağlanır.
  • İletişim halindeyken diksiyon, saygı ve kibarlık ele alınır.
  • İsteklere karşılık veren ve kadınları anlayan beyler tercih edilir.

Tercihler neticesinde gerçek görüşmeler gerçekleşir. Yani güne ve saate karar verilir. Bu yolla cinsel birliktelik yaşanır ve tarafların mutlu olması sağlanır.

En Karizmatik Jigolo Profilleri

Karizmatik erkekler kadınların rüyalarını süslüyor. Artık rüyaların gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız jigolo sitelerini ziyaret etmelisiniz. Çünkü en yakışıklı ve karizmatik erkekler bu yolla kadınları karşılar. Ve de seks deneyimlerini sunarak kadınları kendilerine hayran bırakır.

 

0 thoughts on “Jigolo Arayan Kadınlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir