Jigolo Arayanlar İçin Püf Noktaları

Jigolo Arayanlar İçin Püf Noktaları

Bu yazımızı seks partneri ararken size en güzel geceyi geçirtecek kişilere ulaşmanızı sağlayacak önemli noktaları açıklamaya ayırdık. Jigolo arayanlar için püf noktaları gerçekten önemlidir, aklınızdaki geceyi geçirmenizde bu püf noktalarının çok yararı olur. Örneklendirirsek, esmer erkeklerle daha rahat hissediyorsanız, sarışın bir erkeğin teninden arzuladığınız elektriği alamazsınız ve zaman kaybı diyebileceğimiz görüşmeler yaşamak zorunda kalırsınız. Kimse boşa zaman kaybetmeyi arzu etmez, özellikle de seks kaçamaklarında zaman kaybetmek, hem moral bozucu olur, hem para kaybettirir. Sizin hatalı tercih yapmanız ve zevk almayışınız jigolonun hatası değildir, bu yüzden jigolo parasını alır ve gider, siz ise sinir olmuş halde kalırsınız.
Jigolo arayan bayanlar arama yapmadan net olarak her aşamayı gözden geçirmeliler. Araştıracağınız en önemli konu, seks olaydı ne arzu ettiğinizdir. Her zaman ki; zevksiz pozisyonlara girmek için bir jigolo tutmanıza gerek yok ama amacınızda özel anları bir profesyonelle paylaşmak varsa, arzularınızı tam olarak netleştirmelisiniz. Belki yıllar öncesindeki gibi defalarca ilişkiye girmeyi çok özlediniz ve o şehvetli günleri tekrar yaşamanın özlemiyle dolup taşıyorsunuz. Bir jigolo yardımıyla yine sabaha kadar aralıksız seksle orgazmlara ulaşmanız mümkün. Bir filmde izlediğiniz fantezinin etkilerini çok merak ediyorsunuz ama bunları paylaşabileceğiniz bir partnere sahip olmayabilirsiniz, yine yardımınıza bir jigolo yetişir. Arayacağınız jigolo ile sadece merak ettiğiniz fanteziyi değil, tüm fantezileri mükemmel olarak yaşarsınız.

Jigolo Olmak Her Şeye Hazırlıklı Olmayı Gerektirir

Sekste hayal gücünün sınırı yoktur, hayal gücünüzün zenginliğiyle geceler çok daha ateşli yaşanacaktır. Jigolo olmak her şeye hazırlıklı olmayı gerektirir, bu nedenle zamanınızı paylaşacağınız jigolonuz ile her fantezinizi paylaşabilirsiniz, jigolonuz sizden gelecek tüm isteklere yanıt verecek deneyimde ve profesyonellikte bir erkektir. Bir jigolo sizin daha ilk kez deneyimleyeceğiniz bir fanteziyi defalarca deneyimlediği için çok ustaca iş çıkarır ve sizin başınızı döndürür. Bir jigolo tüm ortamlarda rahat davranmayı ve yatakta sınırsız olmayı bilen kişidir. Jigoloların bazıları sadece bayanlara hizmet vermez, cinsiyet ayırmadan biseksüel ilişkilerde de seanslar düzenleyen jigololar deneyimlerini bu ilişkilerle kazanırlar.

Bu deneyimleri paylaştıkları bayanlar ise hayatlarındaki en kaliteli cinselliği bir jigolo sayesinde tatmış olurlar. Jigoloların tatmin edemeyecek tek bir kadın dahi yoktur, önemli olan kadının doğru tercih yapmış olmasıdır, deneyim isteyen fantezilere uygun olmayan bir partnerle bile muhteşem hazlar alsanız da, fantezilerinizi gerçekleştiremediğiniz için asıl amaca ulaşmadan gece geçirmiş olursunuz. Jigolo ne demek? Para karşılığında kusursuz seks hizmeti veren erkek demek değil mi? Sizde kusursuz seksi jigololarla her zaman yaşayabilirsiniz. Paranız çok olmasa bile ayda bir, birkaç ayda bir bu deneyimi tatmalısınız ve normal hayatınızdaki seks hayatınızın ne kadar tatsız geçtiğini keşfetmelisiniz.

Sosyal Medyada Jigolo Kovalamak

Çoğu jigolonun, kendini tanıtmak için sosyal medya hesabı vardır ama jigololar bu hesaplardan gelen taleplerin çoğunu ciddiye almazlar. Sadece twitter jigolo hesapları daha ciddiye alınır. Twitter kullanıcı yapısı olarak daha olgun kişilerin kullandığı bir platform olduğu için buradan gelen taleplerde daha gerçekçi tekliflerdir. Sizde sosyal medyada jigolo kovalamak isterseniz twitter gibi daha ciddi platformları tercih etmelisiniz. Sizin de bir sosyal hesabınız varsa; sizde sosyal medyada dünyasındaki ciddiyetsiz kişilerle haşır neşir oluyorsunuz demektir, gelen saçma sapan teklifler ve arkadaşlık istekleri sizi de canınızdan bezdiriyordur. Jigololarda bu türden saçmalıklarla uğraşmamak için ciddi platformlar dışındaki ortamlarda tanıştıkları kişilere çok güvenmezler ve ciddiye almazlar.

0 thoughts on “Jigolo Arayanlar İçin Püf Noktaları

  • Fatih Kısaparmak says:

    Dul ve azgın bayanlarla görüşmek istiyorum
    İstanbul’dan fatih 32 yaşındayım 1.80 boy sabahalara
    Kadar ulaşın bana 546*******

  • Jigolo olmak istiyorum yardımcı olur musunuz bana tecrübeli kişilerden akıl almak istiyorum 22 yaşındayım
    İzmir’de yaşıyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir