Jigolo başvurusu

Jigolo Başvurusu Yapmaya Hazır Mısınız?

Jigololuğun çağımızın en keyifli mesleği olduğunu kabul etmelisiniz. Yüzyıllardır fahişelik gibi jigololukta zengin kesime hitap eden bir hizmet çeşidiydi. Gerçi eskiden jigololar genelde kraliyete mensup bayanlara hizmet ederlerdi ve yakalandıkları zaman jigololar açısından sonuçları hiç hoş olmazdı ama neyse ki artık o çağlarda yaşamıyoruz. Günümüzde de jigololara ilgiyi varlıklı bayanlar daha çok gösterirler. Ekonomik özgürlüğe sahip bayanlarda belirli günlerde veya heyecan aradıklarında jigoloları ararlar. Jigololuk ilgini çekiyorsa bu mesleği araştırmalısın ve yapabileceğine inandığında hemen bize ulaşmalısın. Belki aranızda araştırmasını tamamlayan jigolo adayları vardır, sende araştırmasını tamamlayan bir adaysan Jigolo başvurusu yapmaya hazır mısın?

Jigolo başvuru kategorimize girdiğinizde işleminiz birkaç dakikanızı almayacaktır. Kısa bir süre sonra sizde bulunduğunuz ilde çiçeği burnunda bir jigolo olarak göreve başlayabilirsiniz. İlk zamanlarda kazanacağınız paranın çoğunluğu görünüşünüzü düzeltmeye gideceği için moraliniz bozulmasın, karizmanız ne kadar yerinde olursa bayanları o kadar fazla cezbedersiniz. Bayanlar bakımlı karakterlerden hoşlanırlar, düzgün giyiminizle bir mekana girdiğinizde bayanların sizi gizlice takip ettiklerini hiç fark etmediniz mi? Aynı durum bu meslekte de görülür. Bakımlı ve kendine güveni olan erkekler kadınları büyüler ve kadınlar o jigoloyla yatmak için gerekirse bir hafta beklemeye, sıraya girmeye razı olurlar. Kadınlar erkekler gibi önüne gelen herkesle yatağa girmezler, seçici olurlar.

Jigolo Olmanın Cezası Kafanıza Takılmasın

Jigololuk ücretli seks ilişkilerinde kendini kiralayan erkektir, çoğu erkek bu işin bir cezası vardır diye düşünür ama bu düşünce asılsızdır. Jigolo olmanın cezası kafanıza takılmasın çünkü uygulanan böyle bir ceza yoktur. Arzulayan her erkek canı istediği zaman jigololuğa başlayabilir ve özgürce pazarlık yaparak, parasını alır ve seksini satabilir. Seks hizmetlerinde sadece aracılık yapanlara ya da mekan ayarlayanlara belirli yaptırımlar vardır, bunun dışında bir jigolo bu mesleği sürdürdüğü için ceza almaz. İsterseniz bunu sizde kolayca arama motoruna yazarak araştırabilirsiniz, böylece bu konuda içiniz rahat eder ve kolayca jigolo olmak için adımlarınızı atmaya başlarsınız.

Jigolo Olacaksanız Sağlığınızı Korumalısınız

Seks ilişkilerinde seks hizmeti verenleri sayısız risk bekler, ilişkiye gireceğiniz kişilerin sağlık durumlarını bilmezsiniz, bulaşıcı bir hastalığı var mı? Cinsel hastalık taşıyor mu? Bunlar hep bilinmezler arasındadır. Yeni başlayanlar bu risklere daha açık olurlar çünkü kimseyi tanımazlar. Bu nedenle jigolo olacaksanız sağlığınızı korumalısınız, gereken önlemlerinizi alarak ilişkiye girmelisiniz. Zamanla müşterinizi tanımaya başlarsınız ve sağlığından emin olursunuz o zaman önlemlerinizi gevşetmeye başlayabilirsiniz. Bu meslek insana çok şey öğretir, hayatı ne kadar biliyorum derseniz deyin, her gün yeni bir şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Ben insan sarrafı oldum diyen kişiler bile bu mesleğe başladıktan sonra “ben kimseyi tanımıyormuşum” derler.

Jigolo Olmak Hayatı Kolaylaştırır

Bazı mesleklerde ekstra avantajlar vardır, jigololukta da avantajların arkası kesilmez, jigolo olmak hayatı kolaylaştırır. Sizi muhteşem bir çevreye sokar, her tabakadan insanla dost olmaya başlarsınız ve bir problem yaşadığınızda kolayca meselenizi çözecek doğru kişilere ulaşmayı başarırsınız. Maddi açıdan da artık kaygılanacak bir hayattan çok uzakta yepyeni bir hayata başlamış olursunuz. Yaşadığınız çevre, giyim kuşamınız, eşiniz dostunuz komple değişir. Her şeyin en iyisini yaşamaya tatmaya başlarsınız. Bu hayata alıştıkça çıkmakta zorlaşacaktır. Önemli olan bu büyüleyici dünyada karakterinizi bozmadan ilerleyebilmek ve yerinizi koruyabilmektir. Eğer kötü alışklanlıklar edinir, yoldan çıkar ve sapıtmaya başlarsanız bu çevre sizi kolayca kabul ettiği gibi kolayca yok etmeyi de bilir.

0 thoughts on “Jigolo başvurusu

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.