Jigolo Nasıl Bir Meslek

Jigolo mesleği, son yıllarda internet üzerinden hakkında araştırma yapılan meslekler arasında yer almaktadır. Özellikle genç yaştaki erkekler tarafından yoğun ilgi gören jigololuk, cazip şartlara sahip olması bakımından pek çok erkeğin de hayalini süslemektedir. Nitekim erkekler jigololuk yaparak hem pek çok kadınla birlikte keyfili zaman geçirebilmekte hem de yüksek tutarlarda para kazanabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgiler sunmak için jigolo nasıl bir meslek sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Jigolo Nedir?

Öncelikle jigolo kavramından başlamak gerekmektedir. Jigolo tanımı itibarıyla zengin ve varlıklı kadınları cinsel ilişki yönünden doyuma ulaştırarak karşılığında yüklü miktarda para kazanan kişilere denmektedir. Dolayısıyla jigololuk bir nevi cinsel ilişki ile para kazanılan bir meslektir. Jigololar her yaştan zengin kadınlarla evde veya otel gibi randevu noktalarında bir araya gelerek cinsel ilişki yaşarlar. Bunun akabinde de cinsel ilişki konusunda yüksek tecrübeye sahip olan jigololar, kadınları bu tecrübeleriyle memnun ederek yüklü miktarda para kazanabilmektedir.

Jigolo Nasıl Olunur ?

Erkekler kadar kadınların da araştırma yaptığı jigololuk mesleği ülkemizde belirli platformlar üzerinden icra edilmektedir. Bu anlamda sektörde faaliyetlerini sürdüren jigolo şirketleri, deneyimli jigololar ile zengin kadınları bir araya getiren bir işleve sahiptir. Jigolo firmalarının sitesinde yer alan ilanlar arasında zevklerine ve beğenilerine göre jigolo tercihinde bulunan zengin kadınlar, jigoloların iletişim bilgilerini görüntüleyerek onlarla randevulaşa bilmektedir.

Dolayısıyla jigolo olmak için öncelikle bu işleve sahip firmaların bünyesine dahil olmak gerekmektedir. Jigolo arayan bayanlar ile jigoloları ortak platformda buluşturan bu sitelere kayıt olmak önemlidir. Firmamız da bu alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Genç ve cinsel ilişki konusunda deneyim sahibiyseniz firmamızla iletişime geçerek jigolo kaydınızı oluşturabilir böylece hemen yüklü miktarda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

One thought on “Jigolo Nasıl Bir Meslek

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir