jigolo olmak istiyorum

Jigolo Olmak

Jigolo Olmak Geçici Bir Heves Değil Hedeftir

Aktif seks hayatı isteyen beyler jigololuğa girerken bu farkı düşünmeden başvuruları yapmaya kalkışırlar. Jigolo olmak geçici bir heves değil hedeftir, eğer bir hevesle bu mesleğe soyunmaya kalkarsanız, hevesiniz kaçana kadar var olursunuz ama hedef hakine getirirseniz o zaman yükselirsiniz. Hevesli olmak sizi cesaretlendirir ama sadece heves ettiğiniz için her olaya atlarsanız da hep yarım bıraktığınız heveslerle dolu bir geçmişiniz olur, sonrada size sürekli farklı şeylere heves ettiğiniz için maymun iştahlı denmeye başlanır. Oysa heves ettiğiniz şeyde birde hedef belirlerseniz, o hedefe ulaştığınızda bile hevesiniz kaçmaz aksine hedefe ulaştığınız için egolarınız tatmin olur, daha fazlasına ulaşmaya çalışır ve hedefi yükseltirsiniz. Jigololuğu kendine hedef belirleyenlerle, heves edenler hemen belli olurlar, heves edenler tamamen keyfi amaçlarla jigololuk yaparlar, memnuniyet çok önemli değildir, adamın gönlü hoş onun için yeter ama heves değil de, hedef belirleyerek randevuya çıkan jigololarda daima farklılıklar hem gözle hem ruhla hissedilir. Hedefi olan biri daima gelişir, daima farklı olmak için arayışta olur, hep dahi ileriyi ve daha fazlasını merak ederek, her gününü verimli geçirir. Hedefi olan kişini bir hafta öncesiyle, bir hafta sonrasında dağlar kadar farklar olur. Hizmeti de, kendisi de sürekli kadınların lehine değişir ve güzelleşir.

Jigolo olmanın cezası olmaması, herkesin beş dakika bile düşünüp düşünmeden hemen başvuru sayfasına girmesine neden oluyor. Jigolo dünyası çok hassas bir zemindir, burada yaşanan kötü olaylarda her jigoloyu etkiler, iyi olaylarda etkiler. Bir kişinin davranışları anlatılarken söze jigololar diye başlanır. Mesleğin geleceğini tehlikeye atmamak için tüm Partnerlerin her davranışını ölçüp biçerek yapması gerekir. Şehvet düşkünlerinin sadece kendi egolarını doyurması için bu mesleği kullanmalarına izin verilmemeli fırsatçı davranışlar tespit edildiğinde hemen uyarılmalıdır. Neyse ki; iyi sitelerde böyle tipler barınamıyorlar sistem içinde kendiliğinden silinip gidiyorlar. Böylece bayanlar iyi sitelerin yararlarını bir defa daha yaşamış oluyorlar, hep en iyilerle görüşmenin tadını çıkarıyorlar. Kaliteli sitelerde en iyilere ulaşmak şans eseri olmaz, asıl böyle bir sitede iyi olmayan birine denk gelmek şansızlığın en büyüdür. Yüzlerce iyi erkek dururken aradan, iyi olmayan siteye sızan tek kişiyi yakalamak şansızlıktan başka bir şey değildir.  Böyle bir şansızlığı yaşadığınızda anında yorumlarla rahatsızlığınızı dile getirin, ilanda muhteşemliğini anlatan ama bir şey bilmeyen birinin başkalarını kandırmasına izin vermeyin. Acemi olduğundan dürüstçe bahseden bir jigolo ile görüşmeden çıktıysanız ve memnun kalmadım diyorsanız, o zaman beklentiniz yüksek olduğu içinde siz hatalı sayılırsınız, partnerin yanıltıcı tanıtımlarında hata partnerde olur.

Jigolo arayan bayanlar genellikle yukarıdaki hataya düşerler, mükemmel fotoğrafın büyüsüne kapılırlar ve ilanı üstünkörü okuduktan sonra alev almış şekilde erkeğe ulaşırlar, telefonda bile doğru düzgün sorular sormazlar. Fotoğrafın etkisinde artık o yakışıklı bir damızlık boğadır ve bayan acilen o erkeğin altına yatmaya heveslidir, bu nedenle önemli tüm konular aniden önemsizleşir. Hızla anlaşılır ve ilişkiye girilir, sonuç ise beklentiler zirvede ama alınan hizmet yerlerdedir. Doğal olarak rahatlayamadığı için sinir küpüne dönen müşteri yorumlarda partnere hiç acımadan verip veriştir, oysa bu arkadaş açıkça ilanda belirtmiş ben daha 19 yaşındayım bir şey bilmem demiş. Dürüstlüğün ödülü ceza olmamalı, burada hata sadece doğru okumadığı için hatalı arama yapan ve kapasitenin fazlasını almaya çalışan kadındadır. Bir uyarıda bayanlara gelsin tam bu noktada, unutmayın bayanlar yapılan bir yorum jigoloyu zirveye taşımaya yardım edeceği gibi dibe vurmasına da enden olabilir, sizden kaynaklı hatalar nedeniyle bir erkeğin geleceğiyle oynamak düzgün bir hareket olmaz. Her ilanın tam okunması, okuduğunuz halde bir defada jigolodan sorularınızla bunları tasdik etmeniz sorunsuz birliktelik şansınızı yüzde yüze taşıyacaktır. İlanlarda yazılanlar ve sorularınıza aldığınız cevaplara rağmen gittiğinizde alakasız bir hizmet aldığınızdaysa atış serbest bayanlar yağdırın.

Hizmeti verenden kaynaklı her sorunda şikayet etme hakkınız doğar, bunun yanında aldığınız her mükemmel hizmette de hizmeti verini takdir etmeyi bilmektir. Jigolo arayanlar siteye tekrar girip yorum yapmaya üşendikleri için iyi hizmeti çok ödüllendirmezler ama şikayet etme söz konusu olduğunda hiç üşenmezler ve yorumları yaparlar. Her sektördeki davranış böyledir, restoranlarda harika yemekler yeriz ama memnuniyetimizi gidip şefe bildirmeyiz ya da bir teşekkür mektubu yazmayız ama yemek bozuk gelirse anında şefi çağırtırız, patrona sesleniriz. Bunu herkes yapıyor, bu genel olarak toplumsan bir davranış hatasıdır. Ücretli ilişkilerde herkes yorumlarla teşekkür etmiyor olsa da, randevuları sürekli tekrarlayarak randevulardan memnun kaldıklarını en azından gösteriyorlar. Arka arkaya aynı erkeği bir kadın aramayı sürdürüyorsa halinden memnun demektir. Hizmette hiçbir problem yaşanmadığı, her şeyin kusursuz yürüdüğü kabul edilebilir. Jigolo ajansları kusursuz ilişkiler yürütmede yetenekli erkeklerin her yönlerini açıkladıkları ilanlarla doludur. Bu ilanlardan ilk birkaç denemede hayallerinde erkeğe sende kavuşmuş olacaksın. Belki biraz şansının da yardımıyla daha ilk randevunda ideal erkeğinle bir araya gelme ihtimalinde var.

Yılların eskitemediği profesyonel jigololardan, daha dün sektöre girme cesaretini göstermiş taze jigololara kadar yüzlerce yakışıklı jigolo onlarla yatağa girmen için aletlerini sertleştirmiş halde bekliyor. Sertleşen aletler içinizde gezindikçe inlemeye doymayacaksınız. Aktif geçirdiğiniz geceler çok geride kaldı diye düşünüyor ve eski anılarla kendinizi mi rahatlatıyorsunuz? Yanınızdaki erkek bir jigoloysa, eski günlerdeki şehvetli anılarınız gölgeleyecek yeni anılara kavuşursunuz. Jigolo şirketleri size günün dilediğiniz bir saatinde dilediğiniz bir jigoloya ulaşmanızı sağlıyor. Siteye herhangi bir üyelik yapmadan, özel bilgi vermeden girerek, ilanlarda gezersiniz, siteye girip çıktığınızı hangi ilana baktığınızı jigololarda dahil kimse bilmez, sakince girer çıkarsınız. Siteden aldığınız numarayı aradığınızda numaranın gerçek olduğunu görürsünüz ve kolay bir anlaşmayla detayların üzerinden bir defa daha geçip, randevuyu sağlamlaştırırsınız. Her gecenizi tatmin olmuş gülen bir yüzle geçirme şansınız olmayabilir ama bazı geceleri kendinizi şımartmaya ayırarak, aynı gizlilikte dilediğiniz bir ortamda kaçamağınızı yapabilirsiniz. Bayanlar ücretli seksi başlarda benimsemekte zorlanırlar ama bir defa alıştıklarındaysa artık diğer erkeklerin hiçbir şansları kalmaz, bayanlar sadece jigololarıyla takılmayı isteyerek diğer erkekleri görmezden gelirler.

Burdur Jigolo Yağız Yağlı Güreş Sever

Yatakta kadınımla hiç sıradan bir sevişme sahnesi yaşamam, sevişirken dondurmalar, çikolata soslar ve birazda yağlanmış bedenler daha şehvetli seks yaşatıyor. Seksi çocuk yapmak için yapmıyorsanız, eğlenmek ve rahatlama nedeniyle sevişiyorsanız o zaman çocuk yapar gibi gir çık boşal tarzında yaşamamak lazım, oynamak, eğlenmek, farklı denemelerle heyecanlanmak seksi sıra dışı yaşamanın yollarında bazılarıdır. Daha da sıra dışı olsun derseniz, sekse kostümler eklenebilir, fanteziler hayal edilebilir ve yaşanabilir, seks oyuncakları zevkinizi çoğaltabilir yani sekte öncelikle sekiş yapanların sıra dışı olmaları ve sıra dışı şeyler düşünmeleri gerekir. Ben masaj yağlarını severim, profesyonel masör olarak masaj yağları masaj hizmetimde de, seks hizmetimde de birincil malzememdir. Masajın sonuna geldiğimde yağı daha bol kullanmaya başlarım ve sonunda bedeninizde yağlanmayan nokta kalmaz, sevişmeye başladığımızda artık bedenlerimiz buz üstündeki paten gibi kaymaya başlar. Yağlı bedenlerle sevişmek, duşta sevişmekten daha zevklidir ya da Burdur jigolo Yağız yağlı güreş sever, o yüzden bana öyle geliyor olabilir. Fetişlerime sadık biriyim, her ilişkimde yemek fetişi gibi fetişlerimi yaşamaya çalışırım. Yemek fetişi hiç yapmadıysanız penisine çikolata sos döktüğümde nasıl olduğunu deneyebilirsiniz.

Hep benim hoşlandığım şeylerden bahsedip durdum ama asıl deneyeceğimiz şeyler sizin hoşlandığınız şeyler olacak, o yüzden sizi dinlemeyi ve fantezilerini öğrenmeyi çok isterim. Yeter ki bana ben yatayım, sen sade bir şekilde üstümde gidip gel demeyin, o tür bir cinsellik benim için kabus gibidir. İnsanlar öpüşürler, okşarlar meme ucu emerler, sevişmede genelde bunlar yapılır, ben onlarda bile sıra dışı davranmaya çalışırım ve dilimi bedeninizin tüm noktalarında kullanmayı severim, vücudunuzda ağzımı dolduracak her bölgeyi ağzıma doldurup emerim. Burdur jigolo siteleri ziyaretçilerinin ancak yüzde yirmi beşine hitap ediyorum. Şaka söylediğimi sanıyorsunuz ama gerçekten arayanların sıradan isteklerini kesinlikle kabul etmiyorum. Niyetim tüm bu bölgede ve çevresinde yaşayan ürkek ve çekingen bayanlara sıra dışı seksi benimsetmek hatta daha da ötesine geçecek cesaret sahip olmalarını sağlamaktır. Jigoloların belirledikleri hedefleri listelesek, en zor hedefi benim seçtiğimi söylersiniz. Ulaşılması imkansız bir hedef belirledim çünkü hedefim kolay ulaşılır olsaydı belki hedefime ulaştığımda artık amacımı kaybetmiş hissedebilir ve tutkumu yitirebilirdim ama hedefim hep bana uzaklardan el sallayacak ve bana gel diyecek bende hedefime ulaşmak için çaba harcamaya durmadan devam edeceğim.

Tam otuz yaşındayım, dokuz senedir fetişi benimsemiş bir partnerim. İlk senelerde fetiş yaşamak için müşterilerimin istemeleri beklemezdim çünkü isteyen olmazdı, mecburen ende fetiş eskortlara giderdim. Ancak beş yıl önce fetiş istekler birer ikişer gelmeye başladı. Haftada bir bazen iki fetiş randevu almak beni şaşırtıyordu. Dört senede bir tane dahi fetiş randevu vermeden, birden en azından haftada bir fetiş tadabiliyordum. Burdur jigolo sitesi yıllarca beni geçindirmiş ve sonunda gerçek amacımı harekete geçirmeyi başlamıştı. Bayanların evleri kırmızıçizgimdir. Belirlediğiniz kırmızıçizgileri geçmediğinizde başınıza da iş almamış olursunuz. Çoğu ücretli bey biraz ünlendiğinde kapıldıkları rehavetle kendi çizgilerini çiğnemeleri sorunlar yaşamalarına neden olur. Bayanların evlerindeki riskler sadece eş ya da erkek sevgili sıkıntısı değil, konu komşu onlardan daha da tehlikelidir, beni size gelip gitmeye başladığımı gördükleri anda hemen komşular dedikodu gazetesini basmaya başlarlar ve iki günde sağır sultan bile benimle yatmaya başladığınızı duyar. Oysa geldiğiniz ev benim evim olursa, komşular sizi tanımadıkları için sizi evime gelen herhangi bir bayan olarak görürler ve ne fazla yapacakları dedikodu Yağız’a yine masaj müşterisi gelmiş olur. Sizin seksle ilgili beni ziyarete geldiğinizi komşularım bilemez, seks hizmetimden sadece sizin haberiniz var.

Özel masaj salonumda kişiye özel masaj randevuları da veriyorum. Salonumda tek çalışıyorum, masaj randevularımı sadece haftada iki güne ayarlıyorum. Geri kalan her randevum seks randevusudur. Burdur jigolo ilanları tek kanaldan beni tanıtıyor. Başka ortamlarda, sosyal ortamlarda ne masaj hizmetim, ne seks hizmetim ön plandadır. Sosyal medyadaki hesabında bile bu konulara girmem, sadece özel hayatımdan paylaşımlar yaparım. Masaj salonum aynı zamanda evimdir, bulunduğu konum şehirdeki en mevki yerlerden biridir. Burdur sınırlarında yabancı biriyle barlarda takılmaya çekinen bayanlara olacaktır, sorun yok anında arabama atlarız kestirmeden yarım saatte Isparta’ya geçer orada eğlenir döneriz. Oraya gidip gelirken harcadığımız süreden ücret almam, geceye birazda benim katkım olsun isterim. Romantik kadınların daha telefonda ne istediklerini anlarım ve hemen aradıkları erkeğin ben olmadığımı anlatmaya başlarım, ben ruhen evet romantik biriyim ama yatağa geçtiğimde azgın kişiliğimin kişiliğimi ele geçirmesine izin veririm. Bazen bayanlar bunları anlattığım halde tamam derler, bendeki değişimi merak ederler ve gelirler, en romantik gecelerini yatağa girince kadar doyasıya yaşarlar ama yatağa girdiğimizde hard sekse doğru maceralı bir geceye başlarlar.

Romantizm bir noktaya varana dek beni de rahatlatır ama her şeyi yaşadığımı hissetmek daha da rahatlatıcı oluyor. Bir insan sadece romantizm koşturursa, fantezilerin tadına nasıl bakacak ya da fetişleri nasıl keşfedecek? Eğer yemekte ve eğlencede romantik takılıp sonrasında farklı heyecanları test etmeye uğraşırsanız gece ilginçleşmeye başlar ve farklı yaşandığı içinde özel anınız bile olabilir. Bir arada tam tersiniz yaparsınız örneğin yemeği romantik yiyeceğinize bir ocak başına giderek orada yemekle birlikte içebilir sonra hareketli bir gece kulübüne uğrayıp seksi romantik hale çevirebilirsiniz, böyle kombinasyonlarla hem istediğiniz romantizmi bazı bölümlerde yaşarken kalan bölümlerde de yeni deneyimleriniz olmuş olur. Jigolo nedir? Nasıl yaşar? Neler yapar? Aslında bunlara dikkat etmem gerekiyor ama beni rahatsız edecek konuların sizi de rahat sız edeceğini düşündüğüm için ben genelde mantığımla, mantığımın işlemediği noktalarda ise duygularımla harekete geçiyorum. Doğallığımı seviyorsunuz, açık sözlü olmamı ve çok inatçı olmamı da seviyorsunuz, beni ilişkilerde size şımarıklık yapan diğer kişilerle bir tutmadığınızı fark ediyorum. Müşterilerinin her zaman haklı olduklarını düşünen jigololardan olmadığım için ve sertlikten zevk aldığınız için beni arıyorsunuz.

Giresun Geceleri Giresun Jigolo Siteleri İle Parlar

Geceden geceye fark olduğunu herkes bilir, bir pazartesi gecesiyle Cuma gecesi arasında dağlar vardır. Pazartesi geceleri her mekan sıkıcı ve boşken, Cuma gecelerinde tüm şehir gece hayatına eğlenmeye gider. Bütün kulüpler, barlar, restoranlar hınca hınç insan dolar. Her köşede öpüşenler, sevişenler içenler ve eğleneler göze çarpar. Sizde bu kalabalıkta bir köşede arkadaşa grubunuzla eğlenen milleti izleyip sıkıntıdan patlayabilir ya da bir jigoloyla şehrin gecelerinde parlamaya başlayabilirsiniz. Giresun geceleri Giresun jigolo siteleri ile parlar.  İnsan bedeni bir makine gibidir, bazı ihtiyaçları vardır ve siz bu ihtiyaçları karşılamak zorundasınız. İnsan doğasına karşı çıkmak, çok zor bir davranıştır çünkü içgüdülerin başlattığı bir istekli duygular giderek artar, arttıkça da daha da rahatsız edici olur ta ki bu istekler giderilinceye kadar. İnsan doğasının isteklerini karşıladığınızda aniden rahatladığınızı ve huzura ulaştığınızı fark edersiniz. Doğasına engel olmaya çalışmayan kişiler genellikle bu baskıyı hissettikleri zaman hemen birlikte oldukları insanlarla ilişkiye girerler, peki! Ya ilişkiye gireceğiniz bir seks birlikteliğiniz yoksa ne yaparsınız? Tabi ki hemen ücretli ilişkilere yönelerek en iyi seks arkadaşlarından biriyle görüşmeye başlarsınız. En iyi yatak arkadaşını bulduğunuzda artık doğal istekleriniz birinci kalite gecelerde karşılanmış olur.

Ben standartlardan biraz daha üstün bir erkeğim. Yüksek eğitimliyim, çapkınlık benim için sanattır, hayatımda yalnız yaşadığım üç gün üst üste olmamıştır, her zaman bir ilişkiden diğerine atlayıp durdum. Çapkın olmanın bazı koşulları vardır, örneğin çok iyi görünmelisiniz, çok iyi konuşmalısını ve kadına koruyucu bir erkek olduğunuzu göstermelisiniz. Kadınlar kendilerine kol kanat geren erkeklere dayanamazlar. Çapkınlıklarımda bayanları kendime bayan arkadaş yapma sürecim on beş dakikayı geçmez, sadece bir selam ve zevkli bir sohbetle arkadaşlığımız başlar. Yine de bu süreç beni sıkan bir zaman dilimiydi. Ben hızla olayı yatakta bitirmek isterdim ama bayanlar güvenene ve kendilerini hazır hissedene kadar bu olaya yanaşmazlardı. Giresun jigolo sitesi kendilerini sekse hazır hisseden ve benim gibi zaman kaybetmeden ilişkiye girmeye çalışan kadınları görebildiğim bir yer. Günde bir iki bağlantı bana yeterli diyerek bu hayattaki potansiyeli keşfetmek için ilan anlaşması yaptım. Artık çapkınlıktaki yaşantımdan daha hızlı bağlantılar yapmaya başlamıştım, arayan kadınlarla telefonda hemen beş dakikada kendimi tanıtıyor, yeri belirliyor ve bayana uygun saatte hemen yatağa giriyorduk. Benim için en güzel ilişki türüydü, zaman kaybı sadece randevu saatini beklemek ve randevuya gitmekle sınırlıydı. O sürede zaten en fazla bir veya iki saati aşmıyordu. Ben hazırlanıp evden çıkana kadar zaten aradaki süre doluyordu ve hemen cinsel ilişkime geçebiliyordum.

Zamanla sürekli seks sıkmaya başladı, biraz eğlenerek hayatımı daha da elit yaşamayı özlemiştim, çapkınlıklarımdaki eğlenceli geceleri özlemeye başlamıştım. Eğlenmekte doğal bir ihtiyaç ve artık bu ihtiyacımın baskısı beni rahatsız etmeye başlamıştı. Gecelik randevulara cidden eğilme vaktim geldi dedim ve yavaşça gündüz seanslarımı, gecelik randevulara yönlendirmeye başladım. Bazen kadınların geceleri çıkmaları imkansız olduğu için o bayanlarla yine öğlenden itibaren görüşmeye devam ederken, gece sorun yaşamayacak kadınlarla artık geceleri buluşmaya başladım. Gecelik Giresun jigolo randevularımda eğlenmeyi özlediğim hemen belli oluyordu. Eğlenmeyi seven kadınlar, eğlenmeyi özlemiş bir adamın yanında oldukları için çok şanslıydılar aslında. Eğlenmeyi o kadar özlemiştim ki; geceleri tek mekan beni kesmiyordu. Bu hareket bazı bayanların bütçelerinin kaldıracağı türden olmadığı için, mekanlarda çoğunlukla faturaları ben öderdim, sonuçta bu benim açlığımda ve bayanlara bu fatura edersem etik olmazdı. Bir ay sonra artık açlığım normal seyrine döndüğünde herkesin bildiği gecelik ilişkiler temposuna dönebildim. Artık bayanlarda benim tempoma yetişmeye çalışmakla uğraşmıyorlar, sonunda ben onların temposuna ayak uydurmayı öğrendim. Banim avantajım eğlence ortamlarıyla ilgili sabit fikirli biri olmamam, her ortamda kolaylıkla eğlenebilen neşeli bir yapıdayım. Bu yüzden bayanlar aradıklarında gidilecek ortamları benimle konuşmadan kendileri kolayca belirleyebilirler ve rahatça eğlenebilirler.

Beş yıllık ücretli seks yaşantımda onlarca Giresun jigolo ilanları yayınladım. Bu ilanlarda önceleri hep kendi isteklerim karşılansın diye uğraştığım yazılar vardı ama birinci yıl dolduğunda ben doğal isteklerimi karşılamaya başladığım için sırada sizin doğal isteklerinizi önemseme vardı. O döneme girdiğimde çapkınlık hayatımda girmediğim bir döneme başlamış oldum. Önceden de kadınları çok sever ve ilgi gösterirdim ama istekleri hep ikinci planda benim isteklerimin gölgesinde kalırdı ama şimdi kadınların istekleri benim isteklerimin önüne geçmişti ve fark ettiğim bundan zevk almamdı. Normalde kadınların isteklerinden zevk alan biri değildim, herhalde geçmişte öyle davranıyor olmam birlikte olduğum kadınlardan kaynaklanıyordu. Galiba onların istekleri bana sığ ve kalitesiz geliyordu ama burada hiçbir kadının isteği sıradan değil, sıradan kadınların ağızlarını açık bıraktıracak türden istekler. Bu döneme girdiğimde artık jigololuğu da benimsemeye başladığımı anladım, o güne gelmeden önce jigololuk gözümde bir fırsattı, beni sekse daha kolay ulaştıran bir araçtı ama son gelişmeyle artık jigololuk gözümde bir göreve dönüşmüştü, bayanları mutluluğa ulaştırma göreviydi bu görev. Ben aradığımı bulmuştum ve rahattım ama dışarıda halen aradıklarına ulaşamayan sayısız kadın vardı, bir kısmına hizmetimle yardımcı olabilirsem daha da rahatlayacaktım.

Tam kadınların arzulayacağı erkek olabilmem bir yılın üstünde vakte mal olmuştu, sonunda kadınlar bekledikleri gibi bir jigolo görmeye başlamışlardı hatta daha da fazlasını görüyorlardı. Sonuçta eski bir çapkındım ve halen kadınlar ne ister, neden hoşlanırlar unutmuş değildim. Randevularımda ilk etaptaki eğlence ve sohbet gibi bölümlerde zaten kadınların benimle sorunları hiç olmamıştı. Sekste de aslında sorun yoktu, çok iyi geceler geçiriyorlar ve doyuyorlardı ama istediklerinden farklı yönde yaşanıyordu bu aşama. Şimdiyse o bölümde tam onların istedikleri gibi ilişkiye girip orgazma ulaştıkları için değerim artmıştı. Jigolo başvurusu ilginç anılarıma çok daha ilginç anıları ekledi ama o anılar mahremiyet nedeniyle açıklanamaz. Sizin mahremiyetiniz hep bende güvendedir, farklı bir randevudaki, farklı bir bayana örnek olarak bile anlatmam, özel hayatımda bile kimseye bahsetmem. Gizlilik çapkınlığın birinci kurallarındandır çünkü çapkın kişiler evli bekar gözetmeden hoşlandıkları her kadına iliği gösterirler, çapkınlık dönemlerinde gizli ilişkilerde bulunmayı öğrendiğim için şimdi de gizliliği korumakta ve sağlamakta zorlanmıyorum. Evet! Bayanlar artık A’dan ‘ye aklınızdaki ilişkiyi yaşamak sonunda benimle mümkün olacak, gelin ikimizin birleşiminden ortaya harika bir gece çıkaralım, birbirimizin şehvetli bedenlerinden yepyeni heyecanları tadalım.

Her Delikte Hissettiğiniz Mardin Jigolo Nursal

Erotik hayallere dalıp, düşledikleriyle zevke gelen ateşli hatunlar, hepinize merhabalar. Erotik hayallerini insanlar paylaşmayı hiç sevmezler, insanların bu çekingenlikleri bazen onlara çok engel olur, birçok fırsatı kaçırmalarına neden olur. Erotik hayaller tabi ki, ulu orta anlatılacak sohbet konuları değildir ama sevişirken ya da sevişeceğiniz insanla sohbet ederken anlatabileceğiniz en iyi sohbet konusudur. Erotik sohbetler ilişkiyi hararetlendiren ve karşı tarafın sizi daha da fazla arzulamasına yarayan özel bir takviyedir. Sohbetlerinizde bu gücünüzü kullanırsanız erkeğinizi her deliğinizde hissedebilirsiniz, bazı erkeklerinse azarak her deliğinizde kendisini hissetmeniz için ilave takviyeye gerek duymazlar, onların kendi ateşleri size de yeter kendilerine de. Ben her delikte hissedeceğiniz Mardin jigolo Nursal, 28 yaşındayım, beyaz tenliyim. İnsanlar doğuluların genellikle esmer kişiler düşünürler ama gerçek farklıdır, ben beyazım ve renkli gözlüyüm, sarışınım. Aynı anda her deliğinizi doldurmayı seviyorum, nasıl mı? Penisim bir deliğinizi doldururken dilim ve parmaklarımsa diğer delikleri doldurur, seksimde her deliğinizde aynı anda zevk alarak zevk sarhoşluğunun üst sınırını zorlarsınız. En romantik sevişme anlarında bile kendimi zorlasam da parmaklarımın sizi taciz etmesine engel olamam, anal yapmayan bayanların bile anal yönden zorlamaya çalışırım.

Parmaklarımın anal girişe girip çıkması bazı kadınları beklenmedik türden şevke getirir ve tek parmaktan iki hatta üç parmağa çıkmamı isterler, içten içe artık anal istemeye başlarlar ve ilk anal deneyimlerini hiç acı hissetmeden benimle tadarlar. Mardin jigolo siteleri randevudayken ilk anal deneyimlerini benimle yaşayanların birbirleriyle yorumlarda paslaştıkları bir yer olmaya başladı. Anal deneyimin sarhoşluğundan kurtularak titrer halde geceyi tamamlayan kadınlar yorumlarında hemen bu özel deneyimi paylaşmaya başlarlar. Bazen görüşmeler artık sadece anal ilişkiye ve sevişmeye dayanır. Kadınlara vajinal orgazmı dilimle bile yaşatsam, anal orgazmı illaki penisimle yaşamak istiyorlar. Hayatlarında hiç anal yapmamış kadınların benden sonra anal sekse bu kadar tutkuyla sarılmaları ve vajinal orgazmdan vazgeçerek anal orgazmların kölesi olmalarına şaşırıyorum, bence ikisinin de yaşattığı sarhoşluk çok başkadır ve ikisini birlikte tattığınızda zevkleri bir bütün olarak tatmış olursunuz. Elinizin altında her zevki alabileceğiniz bir adam varken sadece anal hazlarla veya vajinal hazlarla yetinerek gecenizi olabileceğinden daha düşük kalitede yaşamayın. Benim gibi biriyle aklın alabileceği tüm zevkleri kolayca yaşama imkanınız var. Ben siz olsaydım ve burada birini arıyor olsaydım ve beni arasaydım, ilk görüşmeden o potansiyeli fark ederdim ve ikinci görüşmede ilişkiye her şeyi yaşamak için randevuya giderdim.

Erkeklerinde, bayanlarında yaşları ilerledikçe her olaya bakış açıları daha farklı olmaya başlıyor, önceden çok detaylı düşünmeden, her şeyi olduğu gibi kabul ederlerken, yaş ilerlediğinde artık daha detaycı olmaya başlayarak yaşadıkları olayların hem sorunsuz olmasını hem kaliteli olmasına dikkat ediyorlar. Rasgele olaylara girmek yerine daha planlı programlı hareket etmeye çalışıyorlar. Planlı olmak iyidir ama olayların gelişiminin rasgele gerçekleşmesinin de ayrı bir güzelliği vardır, planlayamadığınız olayları yaşamak içinde hep sürpriz faktörü taşır ve sürprizler her zaman eğlendiricidir. Çapkınlıklarınızdaki niyetinizde eğlenmek olduğu için bırakın ara sıra olaylar rasgele gelişsin, bakarsınız inanılmaz eğleneceğiniz olaylar gerçekleşebilir. Mardin jigolo sitesi hayatımdaki en tuhaf rasgele gelişen olay olmuştur. Tamamen plansız programsız, aniden ortaya çıkan bir durumdu, bende üstünde çok durmamıştım ve ne kaybederim diyerek girmiştim bu hayata. Girdim ve hiçbir günümde pişman olduğumu hatırlayamıyorum. Her günüm eğlenerek geçiyor, her gün en az iki hanımla zaman geçiriyorum. Randevularımda bile çoğu planlamayı randevu sırasında yapmaya çalışırım, kimseyle görüşmeden önce randevuyu nasıl yürüteceğim hakkında bir planlama yapmam. Kendimi akışa bırakıp ilerleyişe göre seçimler yapmaya uğraşırım.

Jigolo hayatındakilerin hepsinin zamanla kişiliklerine uygun oturttukları hizmet tarzları oluşuyor. Bayanlarda profesyonel aradıklarında bu oturmuş hizmet çeşitlerinde tam aradıklarını buluyorlar. Bende artık kendi hizmet çeşidimi belirli bir standarda oturttuğuma inanıyorum. Zaman içinde farklı şeyler denediğim için Mardin jigolo ilanları bazı dönemlerde bu değişiklikler için değişmek zorunda kalmıştı. Yaptığım değişikliklerin bazılarından bayanlar hoşlanmamışlardı, onları hemen devre dışı bırakmıştım ama bazı hizmetlerde bayanlar iki gruba ayrılmışlardı, bir grup bu çok iyi oldu derken diğer grup keşke buna hiç girmeseydim demeye başlamıştı. Bu şekilde bir gelişmeyle karşılaştığımda ise bende iki arada bir derede kalıyordum. Hizmeti vermekten vazgeçsem beğenenler üzülecekti, hizmeti vermeye devam ettiğimde ise beğenmeyenler üzülecekti. Bazen üzerek, bazen sevindirerek sonunda belirli bir kalıpta hizmet vermeye başladım, dediğim gibi randevu içinde de artık gelişmelere göre doğaçla yaparak anın gerektirdiği hizmetleri de randevuya ekleyip geceyi güzelleştiriyorum. O anda bize gereken anal sekse anala giriyorum, gecenin getirdiği durumda gereken fetiş seks ise hemen fetişe yöneliyorum, gece içinde bir bu tür gelişmeler olduğunda normalde bayanların istemedikleri olaylar bile yaşanabiliyor.

Randevular bazen dedektiflik olayları gibide ilerleyebilir. Bayan çok gergindir ya da ilk denemesidir, sır vermez, sohbette çekingendir, ne istediğini açıklamaz, nelerden zevk aldığından hiç bahsetmez, artık burada tüm birikimleriyle jigolo bayandan cımbızla ipuçları toplamak zorunda kalır. Jigololukta hep kolay ilişkiler yaşanacak diye bir taahhüt yok, kolayın yanında zorlarda gelecek ki heyecan artsın. Ben zor kadınları severim. Onları adım, adım çözmek, birkaç yoklamayla neleri seveceklerini tahmin etmek ve bunların doğru oldukları görerek doğru yolda ilerlemeyi sürdürmek keyif veriyor.  Geldiğinde keman yayı gibi gergin olan bir kadının giderken gevşeyip kıkırdayarak evden çıkması ise ayrı bir güzelliktir. Ayrıca zor görüşmelerin beni daha da çok geliştirdiğini düşünüyorum. Hem geliştiriyor hem de her zaman zor durumlara karşı tetikte kalmamı sağlıyor. Tedbiri elden bıraktığımda bu durumlarla başa çıkamayacağımı biliyorum. Jigolo ne demek kimse aslında bilmiyor, bence jigolo her koşulda müşterisine yardımcı olabilen bir refakatçi, etkili bir Partnerdir. Mutlaka cinsel tatminle bağdaştırılan bir meslek değil ama çoğu kişinin algılarına bu hayat öyle işlenmiş.

Sınırları Çiğneyeceğiniz Sakarya Jigolo Olmak Sinan

Sınırlınızı ne zaman kaldırırsınız ya da herkese sınırlarınızı kaldırır mısınız? Bunu yapmanız için size ne kadar süre gerekir? Bir erkekle tanıştığınızda ilişki zamanla şehvet kokmaya başlar ve duygusal yakınlaşma cinsel çekime döner. Cinsel çekimin etkisine çoğunlukla iki tarafta karşı koymak istemez ve yatak ilişkisi başlar. Yatak ilişkisi başladığında en başta hareketler çok rahat değildir. İlk ilişki ten uyumundan birbirinden zevk almaya kadar farklı konuların ortaya çıkmasını sağlar. Bu ilk birliktelik pişmanlıkla sonuçlanma ihtimalinin yanında memnuniyetle de sonuçlanabilir, sonuçta özel hayatta karşınıza çıkmış sıradan bir erkekle yatağa girmişsiniz her sonuca hazırlıklı olmalısınız. Profesyonel biriyle tanışıp ilişkiye başlasaydınız, bu kadar yazıya da gerek olmayacaktı, hemen size sonucu yazacaktım.  Yüzde yüz memnuniyet, yüzde yüz huzur, yüzde yüz doyum, profesyonellerin etkisi bu kelimelerle anlatılır. Ben hemen sınırları çiğneyeceğiniz Sakarya jigolo Sinan, 29 yaşındayım, kumralım, 185 boyumla ve üçgen yapıdaki şekilli, geniş omuzlu bedenimle yakışıklı kavalyenizim. Yakışıklılığım, eğlenceli kişiliğim, neşelendiren sohbetlerim ve gece hayatına özel geliştirdiğim kültürümle bayanlar beni seksten başka olaylarda da görmek istiyorlar.

Az önce bir erkeğe karşı sınırlarınızı kaldırmanız için size ne kadar sürenin gerektiğinden sohbet etmiştik, özel hayatınıza giren bir erkeğin bunu başarması için çok çabalaması gerekecektir ama benim gibi birinin bunu başarması için yatakta geçirilecek yarım saat yeterlidir. O yarım saatlik zamanda sizi artık her şeyinizle benim olmaya ikna edebilirim, anal istesem anal sekse de evet dersiniz, hard seks istesem ona da evet dersiniz. Artık size ne yaparsam yapayım, her yaptığımdan çok zevk duyacağınız için dediğim her şeyi kabul edersiniz. Bu bir ukalalık değil, bu profesyonel olduğunun farkında olan birinin, kendine güvenen bir uzmanın sözleri, Sakarya jigolo siteleri en acemi dönemlerime de şahit oldu, zirveye yükseldiğim günlerde de hep yanımdaydı. İlk dönemlerimi yakından gören bazı bayanlarda halen siteleri ziyaretlere devam ediyorlar ve arada birde benimle eskileri anıyorlar. Her geldiklerinde de halen eski ateşli, yaramaz Sinan’sın hiç değişmedin, hiç bozulmadın diyorlar. Altı, yedi senedir beni tanıyan ve gelişimime birebir tanık olan bayanlardan bunları duymak güzel oluyor.

Acemilikteki sayısız sorunla karşılaştım bazen erken boşalma problemleri bile yaşadım. Nasıl yaşamayayım ki? Hayatıma giren en ateşli kadınlarla Sakarya jigolo siteleri görüşmelerimde karşılaştım. Bomba gibi bedenleri olan, ateşleriyle kavuranlar, geldikçe ben zıvanadan çıkıyordum, benimle öyle ateşli ilişkiye giriyorlardı ki; daha önceden buna yakın bir deneyimim olmadığı için anında tahrik olarak boşalıyordum. Deneyimlendikçe artık kendimi tutmayı da öğrendim, artık erken boşalmıyorum ama hala sizden tahrik oluyorum, özellikle olgun bayanların sevişirken yaptıkları beni mahvediyor, aklımı alıyor. Olgun kadınlardaki deneyimlerin onda biri gençlerde yok ama kendilerini olgunlardan daha üstün görürler. Belki dirilik bakımından haklılıkları vardır ama sekste dirilik, gençlik erkeğe zevk vermez, sadece deneyimlerini kullanmayı bilen istekli bir kadın zevk verir. Jigoloların olgun hanımlara ilgilerinin nedeni de bu. Seksteki doyumu gerçekten yaşadıklarını hissettikleri kadınlar hep olgun bayanlar olurlar. Olgun bayanlarla takıldığımda arada büyük yaş farkı bile olsa bu aklımın ucuna gelmez, kültürel farkları hiç hissetmem, karşımdakine de hissettirmem, ellisindeki bir bayanlarda çok güzel sohbetler edip eğlenebilirim, yirmilerindeki bir kadınlara gece geçirdiğimde aynı etkiyi veririm.

Bazen olgun hanımlar yaş farkını psikolojik olarak sorun yapabiliyorlar ve kendilerine yakın yaştaki erkekleri aramak istiyorlar. Aslında bunu içten istemiyorlar, akıllarında hep toplumun bakışlarını görmemek olduğu için mecburi olduklarını hissederek böyle davranıyorlar ama beni arasalar, böyle bakışlara maruz kalmayacakları ortamlarda benimle çok eğlenebilirler. Onlarca olgun müşterim beni Sakarya jigolo ilanları ile buldular ve artık hep benimle eğlenmeye gidiyorlar, gittikleri ortamlarda da hiç rahatsızlık hissetmiyorlar. Olgun erkeklerin gencecik Çıtırlarla takılmaları sorun olmuyor da, bayanların genç erkeklerle takılmaları mı sorun oluyor? Bu konuda tabularınız varsa bunu ancak siz düşüncelerinizi değiştirerek yıkabilirsiniz, ben sizi özel ortamlara götürebilirim, sizi kimsenin tanımayacağı, kimsenin sizinle ilgilenmeyeceği, sadece benim size ilgi göstererek birlikte eğleneceğimiz sayısız mekan var. Olgun bayanlarla vaktimin asla boşa geçtiğini düşünmem, bayanlarda bana zamanlarını verdikleri için aksini düşündüklerini sanmam.

İnsanların zamanla birbirlerine alıştıkları için bazı yönlerini daha kolay keşfettiklerini öğrendim, görüşmelerim artık tutulmaya başladığında sürekli müşterilerimde oluşmaya başlamıştı, sürekli müşteriler başladığında zaten bu ayrıntıyı fark etmiştim. Görüşmeler arttıkça, görüştüğüm bayanın farklı yerlerinden de zevk aldıklarını görmeye başlamıştım, zamanla da bedenlerinin her noktasını tanıyıp keşfettiğim için hoşlandıkları randevularım daha da hoşlandıkları ve vazgeçemedikleri ilişkiler haline geliyordu. Sürekli görüştüğümüzde artık her şeyi de yapmaya başlıyoruz, evden çıkmak istemediğimizde jigolo porno izleyip, tüm günü yatakta geçirebiliyoruz, evde farklı fantezileri denemeye doyamıyoruz, hafta sonlarına özel programlar düzenleyebiliyoruz, her şeyi çok daha kolay birbirimize açıklamaya başlıyoruz. Müşterilerimle aramızda duygusal bir çekim olmayabilir ama cinsel çekimimizin en güçlü mıknatıslardakinden fazla olduğunu söyleyebilirim, ben onları istiyorum, onlarda beni. Mesleğimle mutluyum, sizinle olmaktan da mutluyum, Sakarya’da hizmet verdiğim içinde mutluyum, mesleğimi burada öğrenmeye başladım ve burada son noktayı koymayı düşünüyorum, bir yere gideceksem ancak emekli olduktan sonra giderim.

Kocaeli Jigolo Uğur Kostümlü Fantezileri Oyuna Çeviriyor

Gördüğüm sayısız cinsel ilişki deneyiminde iki tarafında kendisini kaptırdığı ve uzun süre konsantrasyonlarının bozulmadığı tek bir olay var o da fanteziler. İyi bir fantezide saatlerde geçirilse iki tarafta saatler boyunca rollerini eğlenerek sürdürebiliyorlar ve hiç sıkılmıyorlar. Ben bir tiyatrocuyum, birçok sahne deneyimim var, aynı zamanda da oyun yazarıyım. Seks sektöründe bulunmam ilginç bir tesadüfle oldu, bunu ayrıca anlatırım ama normal mesleğimin sevdiğiniz fantezileri daha da çok sevmenize ve eğlenerek oynayacağınıza neden olacağını hiç düşünmezdim. Fantezilere uygun çok güzel senaryolar hazırlarım, bunları sizin ezberlemeniz gerekmiyor, benim davranışlarıma göre hareket etmeniz v benim konuşmalarıma göre uygun şekilde cevaplar vermenizle doğaçlama olarak çok güzel bir seks oyunu sergilemeye başlarız.  Kocaeli jigolo Uğur kostümlü fantezileri oyuna çeviriyor derken, gerçek bir sahne oyunundan bahsediyorum. Hiçbirinizin alışık olduğu bir fantezi türü değil bu, ilk anlarda belki azıcık tuhaf geleceği için adapte olamayacaksınız ama kısa sürede fantezinin mantığını çözerek kendinizi fanteziye verecek ve oynamaktan zevk alacaksınız.

Kendiniz vermeye başladığınızda artık biraz daha geçince yaşadıklarınız bir oyun gibi gelmemeye başlayacak, kendinizi iyice kaptırarak, rolünüze bürünecek ve gerçekten o rolü yaşamaya başlayacaksınız. Kostümlere uygun senaryolar ve seks pozisyonlarıyla olayı yaşarız. İsterseniz sizin fantezilerine göre de senaryolar hazırlayabilirim ama bana bir hafta zaman tanımanız gerekiyor, uygun kostümlerin hazırlanması ve senaryonun tam oturması için bu süre bana yeterli.  Kocaeli jigolo siteleri doktor jigolo, mühendis jigolo, öğretmen jigolo mutlaka görmüştür ama yazar jigolo hiç gördü mü emin değilim. Normalde fantezileri bu şekilde yaşamak gibi bir niyetim hiç yoktu, randevumum birinde, bayanın fantezisi oynadığım bir oyundaki sahneye çok benziyordu, o an sahnedeki rolümü yaparak kadını eğlendirmek istedim. Oynadığım oyundaki o sahne hem sözleriyle, hem rolüyle oldukça erotik bir aşk sahnesiydi, oyundaki gibi davranmaya başladığımda, müşterim önce ne yaptığımı çözmedi ve biraz şaşırdı ama fanteziye renk kattığımı fark edince o da kendince bana eşlik etmeye başladı. İlk senaryolu fantezi çalışmamız aniden doğaçlama olmuştu ama sonuç mükemmeldi. Bayan ayrılırken hafta yine aynı saatte ama bu sefer bir fantezi de senden istiyorum diyerek ayrıldı. Önümde bir haftam vardı ve mutluluktan nasıl bir şey hazırlayacağımı bilemiyordum.

Bir hafta dolduğunda bayan gelmişti ve geldiğinde iki tane kostümle kapıda onu karşılamıştım, kostümleri görünce gülümsemişti, kostümler varsa fantezi hazır demekti. Randevu iki saatti ama gece başka bir randevum olmadığı içinde sabahı kostümlerle sevişerek ve rolümüze girerek ettik. Sonraki hafta yine iki saat ve yeni bir randevu ve fantezi hazırdı ama bu sefer sonrasında bir randevum vardı. İki saatimiz dolduğunda üzgün olduğumu belirtim ve yataktan çıkmak zorunda kaldım. Bayan çok sinirlenmişti ama ben daha doymadım ki dedi, gitmiyorum diye ağlamaya başladı. Sonraki randevum bir saatti ve dışarıda olacaktı. Bende bayana tamam beni bekle iki saat sonra geldiğimde devam edelim dedim. Kısmen mutlu olmuştu, geri geldiğimde tekrar fanteziye devam ettik. Sabah olduğunda müşterimin canı halen sıkkındı ve ayrılırken haftaya yine ama bundan sonra hep gecelik geleceğim kimseye randevu verme dedi ve beni öptü. Sonraki haftalarda artık hiçbir fantezimiz yarım yaşanmadı, geceden başlayıp sabaha kadar seviştik, oynadık, eğlendik, sonrada artık bu benim hizmet şeklim olmaya başladı. Bir gün o müşterim yaşadığımız olayları yorumlarında bahsetmeye başlayınca ilgi görmeye başlamıştım, benim hiç aklıma gelmemişti Kocaeli jigolo sitesi ilanımda bu olayı anlatmak.

Yorumlarda artık her hafta bir tane o bayanın yorumunu okumaya başlamıştım, başımıza gelen o yarım kalan fantezi olayını da anlatmıştı ve sonrasında artık gecelik ilişki isteyerek kendini nasıl garantilediğini de anlatıyordu. Kocaeli jigolo ilanları yorumlarının etkisi hızlı ve hissedilir olmuştu, iki üç gün sonra her gecem birkaç gün öncesinden dolmaya başlamıştı. Bu kadar fanteziye rol yazmak kolay değildi doğal olarak bende eski senaryoları yaşatmaya başladım, sonuçta izlemeyenler için her film yeni film sayılırdı. Hep fantezilerden oyunlardan bahsettik, hep evde geçen geceleri konuştuk ama bu herkesin tarzı değil tabi ki; bende biliyorum bazılarınız eğlence düşkünüsünüz, geceyi tam yaşamaktan yanasınız, sorun yok bana uyar, ben her alemin adamıyım, her yola gelir ve uyarım. Bu hayatı nasıl seçtiğimi anlatsam hak verirdiniz, ağır başlı biri olmadığım için benden her çılgınlığı bekleyebilirsiniz, senaryolarımda da çılgın kişiliğimin esintilerini aslında hissedersiniz. Kolay, kolay hayal edilemeyecek fanteziler üretirim, zor pozisyonları eklerim, zor rolleri herkes oynayamaz, zor roller artık mesleğinde başarısını ispatlamış aktörlere verilir, sekste de zor pozisyonlar figüranların değil üstatların işidir.

Tiyatrodan elimi ayağımı çekince arkadaşlarım meraklanmaya başladılar, neden aniden mesleğimi bırakmıştım, üstelik çok başarılıydım, hem yazıyor, hem oynuyordum ve gittiğimiz her şehirde de inanılmaz ilgi görüyordum, tiyatronun altın çağını yaşıyorken aniden ben bırakıyorum dedim be ayrıldım. Arkadaşlarım önceleri farklı bir ekiple çalışacağımı, farklı bir şehirden teklif aldığımı düşündüler ama aylar geçtiği halde tek bir defa sahneye çıkmamıştım, tek bir eser yazmamıştım. Arkadaşlarımdan biri pasif biriydi ve pasif kimliğini sadece en güvendiği kişiler bilirdi, o arkadaşım kendine bir partner ararken tesadüfen benim ilanımı da görmüş ve soluğu ne olup bittiğini öğrenmek için bende almış. Şaşkınlığından yapmak istediği seksi bile unutmuş. Geldiğinde gözleri fal taşı gibi açıktı ve durmadan bana sorular yağdırıyor benden açıklama istiyordu, arkadaşın pasif kimliğini bilen az sayıda insandan biri bendim. Sakince sizden sakladığım olayı ona anlattım ve anlamasını istedim, artık tiyatroda memnun değildim, jigolo olmak mutlu olmamı sağlıyordu, olmak istediğim kişiydim ve bunu en iyide senin anlıyor olman gerekir dedim. O son söz onu can evinden vurmuştu haklısın demiş ama sırrımı tutmayı becerememişti. Sonrasında arkadaşlarımın akınına uğramıştım. Artık rahatlıkla sevdiğim meslekte potansiyelimi sergiliyorum ve sizinle heyecanlı oyunlar oynuyorum.

Barmen Okan Antalya Jigolo Gecelerinde

Merhaba bayanlar, ücretli ilişkilerdeki insanların geçmişlerinde hep belirli meslekleri vardır. Bu mesleklerden bazılarından gelen insanlar ücretli ilişkilerde daha başarılı olurlar ve çok daha kolay yükselirler. Eskort bayanlar örneğin konsomatris, dansöz, masöz ya da dansçı olduklarında ücretli ilişkilerde daha kolay başarıya ulaşır, erkeklerdeyse yine benzer mesleklerden gelenler aynı avantaja sahip olurlar. Barmen, DJ, dansçı, masör olanlar gece hayatı denen bilinmez dünyada her ortamı yakından tanırlar ve kolayca seks sektöründeki en eğlenceli tipler olarak kendilerini gösterirler. Barmen Okan Antalya jigolo gecelerinde boy göstermeye başladığında rakiplerim hiç beni ciddiye almamıştı. Alıp almamaları çok umurumda değildi ama içlerinden birkaç tanesi bana ulaşmıştı ve burada gelecek yapmakla fazla ümitlenmememi, bayanların onlardan başkalarına gitmeyeceklerini söylemişti. Burada sana ekmek yok sen yoluna bak, başka kapıya git gibi konuşanlarda olmuştu. Bu tepkileri verenler şu an burada yoklar, erken şımarmanın cezasını çabuk tektiler ve yok oldular, bense halen buradayım ve yerimi sağlam şekilde oturtuyorum.

O sözlerin sahipleri beni nasıl tanımadılar ayrıca ona şaşıyorum, Antalya’nın en ünlü kulüplerinde bar Show yapan çok ünlü bir barmenin jigolo olan ve gece hayatında iyi eğlenen bir kişinin mutlaka benim çalıştığım kulüplere sıklıkla geliyor olması ve benim gösterilerimi defalarca izlemiş olması gerekirdi. Ama bu arkadaşlar beni hiç tanımıyorlardı bende düşünmüştüm acaba bu arkadaşlar bayanları nerelerde eğlendiriyorlar diye. Çalıştığım kulüpler özel VİP kulüp olduğu için buraya gelen kişiler ciddi rakamlar harcarlardı, bende barda dikkat çeken bir barmen olunca, barımda sadece yalnız bayanlar sıraya dizilirler ve gösterilerimin tadını çıkarırlardı, peçelere yazılan telefon numaraları, açık davetler ve paralı teklifler gece boyu sürerdi. Bende işime gelen en uygununu seçerek geceyi zengin müşterilerim evlerinde sona erdirirdim.  Antalya jigolo siteleri herhalde barmenliğimden üç yıl sonra hayatıma girmiş ve beni farklı yola sürüklemişti. Üç yıl boyunca bir siteye bağlı olmadan sadece bar çevremle iş yaptım, zaten haftada üç gece barda çalışıyordum ve dört günde peçelerle gelen tekliflere koşuyordum. Aslında bardaki bahşişler, maaşım çok çılgındı. Normalde ücretli ilişki kurmaya ihtiyacım yoktu ama kadınları kolay bir erkek olduğuma alıştırmak istemiyordum.

Bayanlarla takılmak, iş çıkışı eğlenceye onlarla devam etmek iyi oluyordu, mesleğim eğlenceliydi, en iyi kulüpte çalışıyordum ama o saatlerde sonuçta yaptığım şey mesleğimi sergilemekti, herkes eğleniyor ama ben eğlenemiyordum, benim eğlencem mesaim bittikten sonra bir kadına sarılmaya başladığım anda başlıyordu. Barın arkasında birçok hareketimi de dizginlemek zorunda kalıyordum, dans falan ediyordum ama bir kadına sarılacağıma şişelere taklalar attırarak dans ediyordum, yani içi kan ağlayan bir palyaçoyu oynuyordum aslında, herkes gülüp eğlenirken ben dakikaları sayıyordum. Haftada üç gün çalıştığım için şanslıydım ama bu bile bana yük gibi gelmeye başlamıştı. Peçetelerdeki tekliflerle gelen mutluluğu durmadan düşünüyordum ve bunu sürekli hale getirerek barmenlikten beni uzaklaştıracak yolu arıyorken Antalya jigolo sitesi devreye girdi. Peçete toplamaktansa bir ilan ve telefon numarası olayı çözecekti. Bu şekilde hayatıma düzen verebilirsem de artık barın arkasında olmaktan da kendimi kurtarabilirdim. Böylece yepyeni bir maceraya başlamış oldum. Beni şahsen tanıyanların dışında kimse bilmiyordu dört dörtlük hazır olduğumu ve zaten normalde siteden bağımsız çalışır jigolo olduğumu. İlk geldiğimde bana takılan beylere baktığımda geçmişlerinin daha bir yıl bile olmadığını gördüğümde ne olduğunu anlamıştım.

Gelen herkesi böyle tacizlerle yıldırarak kendilerini korumaya çalışıyorlardı aslında hiçbir potansiyelleri ya da bilgileri yoktu, bir çete gibi olmuşlardı ama ömürleri kısa olmuştu, gerek site yönetiminin olaya el koymasıyla, gerekse bayanların tepkileriyle kendileri silinip gitmişti. Antalya jigolo ilanları müşterileri yollamaya başlasın diye bir kasıntım yoktu, bardaki bağlantılarımla görüşmelerim sürüyordu, ilanların hızlanması sadece bana bardan kurtulmak için yarayacaktı. Bu yüzden bir bakıma da ilanlara arada bir bakmadan edemiyordum. İlginç olan ilanlardan ilk hafta kimse aramamıştı ama ilanımın altında yorumlar çoğalmaya başlamıştı. Bu yorumları kimler yapıyor merak etmeye başlamıştım. Meğer bardaki müşterilerimin sıklıkla burayı ziyaret ettiklerini ve arada birde buradaki jigololarla takıldıklarını bilmiyordum, o bayanlarda özel numaram olduğu için sitedeki numarama ihtiyaçları yoktu, bende siteden kimse bana gelmiyor sanıyordum ama gelenlerin bazıları da aslında sitede gördüklerinde hatırladıkları için arayan kişilermiş. Yorumları da onlar yapıyorlarmış, yorumlar bir haftada on taneden fazla olunca ikinci telefonum aranmaya başladı.

Siteden tanıştıklarım ilanlarıma güvenerek benimle hemen uzun seanslarda görüşmeye başladılar. Antalya’nın gece hayatında da o zaman gerecekten eğlenmeye başladılar. Çalıştığım kulübe çok takılmıyorduk çünkü orada ödenen rakamlara acıyordum, daha uygun ve aynı kalitede daha sayısız mekan vardı, oralardan birini seçiyor ve bayanlara gece hayatının tadını yaşatıyordum. Antalya’daki hayat altı ayda bir değişir, sezon ve ölü sezon diye hayat ikiye ayrılır. Ölü sezon kış aylarıdır ve çoğunlukla gece hayatı yerli halka kalır ve yerli halk uzun aradan sonra ilk defa sakin şehrin tadına varır, sıcak dönemde yani sezon dönemindeyse dünya Antalya’ya akar ve gece hayatı turistlerin istilasına uğrar. Değişen sezonla birlikte de bazı ücretli kişilerde buraya sezonluk çalışmaya gelirler. Jigolo arayan kişiler içinde tehlikeli dönem o zaman başlamış olur.

Dışarıdan gelen bayanlar buradaki jigoloları tanımadıkları için tehlikeye daha açık olurlar ama yerli bayanlar için risk daha azdır ancak bazen meraklananlar bu yeni arkadaşları tanımak isterler ve bir gidelim derler. Sezonluk fırsatlar için buraya gelen jigololardan ağzı yanan bayanlar artık korumam altından çıkmak istemezler ve dışarıdan gelen hiçbir jigoloya bir daha gitmezler. Önceleri bu konuda bayanları uyarmaya çalışırdım, barmen olduğum için çoğu jigolo kadınlara ulaşmak için beni kullanabileceklerini düşünürler ve bana komisyon teklif ederlerdi ama zaten bende bu meslekte olduğum için tekliflerini kabul etmezdim. O sayede dışarıdan gelen her jigoloyu tanırdım ve bayanları hep uyarırdım ama merak tehlikeli bir duygudur, özelliklede çok meraklıysanız bazen zarar göreceğinizi bilerek merakınızı gidermek istersiniz, bayanlarda burada en fazla zamanımı, paramı biraz kaybederim, anılarıma birde kötü anı eklerim diye olayı küçümseyerek kendilerine ters psikoloji uygularlar. Jigolo arayan bayanlar bu kadar cesaretli olmasalardı zaten evlerinden dışarı çıkmazlardı, o yüzden artık bazı şeylerin yaşanması gerektiğini düşünerek kimseye karışmıyorum.

 

 

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir