Jigolo Olmak İçin Gereken Özellikler

Jigolo olmak için gereken özellikler birçok kesimden erkekler tarafından merak edilmektedir. Çünkü mesleğe ilk kez adım atmak isteyenler ne gibi yolu izlemesi gerektiği konusunda fikir sahibi olmak istemektedir. Öncelikli olarak seks dünyası içerisinde aktif şekilde kalabilmek adına yoğun tempoyu kaldırabilmek gerekir. Yani yatağın içerisine geldiğinde kadının istemiş olduğu tüm fantezileri soluksuz şekilde uygulamak önemlidir. Çünkü her bir partner arayan bayan erkeğine ödediği ücret karşılığını sonuna kadar almak ister. Sadece meslek haline getirme şansınız bulunmaktadır. Spor yapılarak bedenin fit kalması daima artı bir yön olarak dönecektir. Çünkü fiziki açıdan düzgün olan erkeklere her yaş kesiminden kadınlar tarafından daha çok teklif gelecektir. Yani sektör içerisindeki hem cinsleriniz olan rakiplerinizden bir adım daha ön planda yer alırsınız. Sohbetlerde daima pozitif bir havanın esmesi son derece önemlidir. Oldubitti şeklinde yapılan görüşmelere karşı pek sıcak bakılmaz.

Güvenilir jigolo sitesi sizlerin jigolo olma noktasında neleri yapmanız gerektiği konusunda fikirler vermektedir. Zaten kayıt esnasında verilecek olan bilgiler dahilinde gerekli olan yol izlenecektir. Kendi bilgilerinizi eksiksiz şekilde belirtmeniz durumunda kadınlar ile tanışma şansı başlar. Tabi ki siteler tarafından makul seviyede ücret talep edilebilir. Bu tamamen site gelirlerini karşılamak bakımından üyelerden istenmektedir. Görüşmelerin başlamasından sonra jigolo arayan bayanlar ödemiş olduğu ücret daha üzerinde seviyede bulunacağı için sorun ortadan kalkar. Sevişmeler çok zevkli şekilde devam etmektedir. Erkekler görüşmeye geldiği zaman tepeden tırnağa kadar temiz olmalıdır. Çünkü tek vücut olacak sevişmelerde kendisine karşı kötü bir koku gelmesini kadınlar istemeyecektir. Genelde kendi evlerinde görüşmeler yapanlar olsa da, otel odasını tercih edenler ile de karşılaşılabilir. Tüm masraflar kadınlar tarafından karşılanacak olması sizleri gönül rahatlığı içinde hareket ettirecektir. Yani jigolo kayıt ücreti dışında fazla bir masrafa girmeyeceksiniz.

Jigolo başvurusu yapılması bakımından bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlar rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü mobil uyumlu şekilde tasarlanmış olması sitenin kolay bir ara yüz ile kullanılmasının önünü açmıştır. Günün her saatinde kayıt yaptırmak mümkündür. Gecenin ilerleyen saatlerinde dahi bir görüşme teklifi tarafınıza gelecektir. Aynı şehrin içerisinde kendisine partner arayan kadınlarla irtibata geçebileceksiniz. Hem seks açısından kendinizi tatmin edecek hem de bu zevkli dakikalardan ücretler kazanabileceksiniz. Dağılmış olan cinsel hayatlar bu şekilde yapılacak görüşmeler ile toparlanma etkisiyle karşılaşacaktır. Etkileşimlerin de çok sıcak şekilde yapılması uyumlu bir çift halini aldırır. Zaten belirli bir süreden sonra sevgili havasında sohbetler eşliğinde görüşme devam edecektir. Problemler ile karşılaşmak mümkün değildir. Çok profesyonel şekilde bakılmaya devam edilir. Ortamın havasını hemen değiştirebilecek konuşmalar hemen gelebilmektedir.

Jigolo ajansları konusunda uzman kişilerin yer aldığı kişiler tarafından yönetilmektedir. Konu hakkında fikir sahibi olmasından dolayı problem ile karşılaşılmamaktadır. Daha özenli ve özel bir hayatın izlerine doğru kavuşturulma her kesimden insanlar için sağlanır. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen kadınların erkekler ile bir araya gelmesine bir aracı kurum haline gelmiştir. Üyelik gerçekleştiren hiç bir jigolo diğerinden üstün tutulabilmesi söz konusu değildir. Çünkü yapılacak olan seçimler tamamen kadınların tercihlerine bırakılmıştır. Bundan dolayı jigolo ajansları suçlanması doğru bir hareket olmayacaktır. Merak edilenlerin hepsine de açıklık getirilebilmektedir. Verilen her şey tamamen manevi açıdan etki göstermektedir. Maddi açıdan da sarsılmadan çıkılabilmektedir. Aranmış olan zevkleri mükemmel şekilde götürülmektedir. Baş döndüren kadınlar ile bir araya gelecek erkekler gecenin iliklerine kadar boşalacak fantezileri ile taçlandırabilmektedir. Görsellik açısından önemli bir izlenim bırakılarak çıkılmaktadır.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir