Jigolo Olmak

Jigolo Olmak Ayrıcalıklı Bir Yaşama Kavuşturur

Her mesleğin kendince bir kariyeri vardır. Bazı görüşlere göre jigololuk aşağılayıcı bir meslek gibi gelebilir ama çoğunlukla bu kıskançlıktan gelen tepkilerdir, aynen kedinin uzanamadığı ete mundar demesi gibi bir durumdur, jigololukla ilgili negatif görüşler. Jigolo olmak ayrıcalıklı bir yaşama kavuşturur. Bu mesleği beğenmeyen dünya kadar yakıştırma yapan erkeklere bile fırsat verilse anında bu işi yapmaya başlarlardı ama maalesef her erkek bu mesleğe uygun değildir. Belirli özellikleri taşıyorsanız ancak kalıcı olarak jigolo mesleğinde ilerleme imkanı bulabilirsiniz. Burada sahip olmanız gereken bu özelliklerden biraz bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuyunca ve kendinizi gözden geçirince, kendinizde bu potansiyeli görürseniz bizimle görüşebilirsiniz.

Anlatacağımız özelliklerin yüzde yüzüne sahip olmanız gerekmiyor, bu özelliklerin çoğunluğuna sahipseniz ve “evet ben jigolo olmak istiyorum” derseniz görüşebiliriz. Nedir bu özellikler? Aslında kafası çalışan herkes bunları az çok tahmin edebilir, jigololukta amaç nedir? Seks yapmaktır, seks performansınız yüksekse, standart dışına çıkarak seks yapabiliyorsanız, bakımlıysanız ve kendinizi seviyorsanız, kültürlü, oturup kalkmayı biliyor ve sohbet edebiliyorsanız, birazda yakışıklılık varsa aranan özellikleri taşıyorsunuz demektir. Mutlaka sizin tipinizden hoşlanacak bayanlar olacaktır, önemli olan görüşmelere başladığınızda o bayanları elinizde tutmayı başarabilmenizdir. Bunu da hizmet kalitenizle başaracaksınız. Kalitesiz hizmetler verirseniz, sohbetinizle bayanları sıkarsanız, kültürsüz muhabbetlere girer ve saçmalarsanız, her görüşmeniz o bayanla yapacağınız son görüşmeniz olacaktır ve sonunda sizi arayacak bir bayan kalmamış olur.

Jigolo Şirketleri Reklamınızı Yapabilirler

Sektörde hızla ilerlemenin çeşitli yolarını deneyerek hızla yükselişe geçebilir ve görüşmelere hemen başlayabilirsiniz, bunun için bir jigolo şirketiyle görüşmeye başlayabilirsiniz, jigolo şirketleri reklamınızı yapabilirler, ilanlarınızı nasıl hazırlayacağınız konusunda sizi yönlendirirler ve fotoğrafların nasıl olması gerektiği konusunda sizi bilgilendirirler. Arkanızda şirket desteğiyle piyasaya girdiğinizde daha sağlam görüşmeler yapmaya başlarsınız. Jigolo şirketleriyle genellikle kalburüstü bayanlar bağlantı kurarlar. İstedikleri özellikleri anlatırlar, şirket bayanın aradığı özelliklere göre bir jigolo yönlendirir ve görüşme gizli kapaklı gerçekleşir. İlk başlarda bir otel odasına gidip tanımadığınız bir bayanla doğru düzgün sohbet bile etmeden sekse başlamak zor gelecektir ama zamanla bu zorluğu aşarak profesyonel bir seks erkeği olmaya başlarsınız.

Her görüşeniz böyle soğuk geçmeyecek, bazen eğlence mekanlarının çivisini çıkaracaksınız, bir gecede birkaç mekanda eğlenerek, şehrin en lüks otellerinde sevişeceksiniz, bazen otel odalarında görenlerin kıskanacağı alemlere gireceksiniz. Her açıdan muhteşem olaylar yaşamaya başlayacaksınız. Ufak tefek sorunlarıysa görmezden gelmeyi öğrenmelisiniz, her işin can sıkan sorunları olabilir. Burada da bazen canınızı sıkacak olaylar gelişebilir. Bu durumlarda mesleğinizin olumlu yönlerini görerek kendinizi motive etmelisiniz. Mesleğinizin olumlu yönleri, olumsuz yönlerinden çok daha fazladır. Normal hayatlarda tanıdığınız herkes dört dörtlük işlerde mi çalışıyorlar? Tanıdığınız kişiler çalışırken hiç mi sorun yaşamıyorlar? Yaşadıkları sorunlarda hemen işlerinden mi ayrılıyorlar? Elbette hayır, ne yaşarlarsa yaşasınlar, hayat devam ediyor, onlarda sorunların üzerine bir çizgi çizerek hayata devam ediyorlar.

Jigolo Hayatına Çok Kolay Alışacaksınız

Sizin hayatınız çevrenizdeki herkesin hayatından daha renkli ve daha lüks olacağı için bu olayların üzerinden daha kolay gelmelisiniz. Avantajlarıyla jigolo hayatına çok kolay alışacaksınız ve bu hayatı terk etmek istemeyeceksiniz ama ilk başlarda azıcık sabır göstermeniz şart. Hayatta emeklemeden koşmak olmaz, iş hayatlarında da aniden yükselişe geçmek olmaz, önceleri birkaç günde bir görüşme derken zamanla her gece bir görüşmeye gitmeye başlayacaksınız ve tanındıkça günde birkaç görüşme yapayım derken, zamanla randevuları sıraya sokmaya başlayacaksınız.

0 thoughts on “Jigolo Olmak

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir