jigolo şirketleri 2

Jigolo Şirketleri

İnlerken Aşkım Diyeceğiniz Sakarya Jigolo Şirketleri

Kadınlar sevişirlerken zevk aldıklarında ağızlarından beklenmeyen sözcükler dökülmeye başlar, bu kelimelerden bazıları çok kaba ve küfür içeren kelimeler döküleceği gibi bazıları romantik sözlerde olabilir. Bana genellikle sevişirken bayanlar romantik sözler söylemeye başlarlar ve sonrasında öyle yoğun hazları hissetmeye başlarlar ki; hard olayları istediklerini belirten sözleri sıralamaya başlarlar. İnlerken aşkım diyeceğiniz Sakarya jigolo şirketleri Levent ben, aşkım kelimesini içten gelerek hayatınızı kaç erkeğe duyurdunuz bilmem ama bana içinizden gelerek ve kalbinizde hissederek bu kelimeyi söyleyeceksiniz. Kadınlara yaklaşımlarında hiç bencil davranışlara sahip bir erkek olmayı başaramadım, hep kadınlara ilgili, onları şımartmayı seven erkek modeli oldum. Kadınlarda bu yaklaşım tarzımdan etkilenmeden duramadılar ve ilişkilerim hep duygusal boyuta taşındı. Normal bir arkadaş gözüyle baktığım bayanlar bile biraz yakınlıkla benimle farklı arkadaşlıklar kurmak istediler, bende onların isteklerini hep kabul ederek yoğun bir ilişki durumuna sahip oldum. Üniversite çağım kendi adıma altın çağımdı, okulda tanışmadığım kadın, kız kalmamıştı, okul sınırlarını bile aşan ilişkilerle okuduğum şehirde şehrin çapkını rakipsiz bir erkek durumundaydım.

Okulum bitince bir gün bile orada durmadan Sakarya’ya geri geldim, okuldan önceki bayan arkadaşlarımla hemen ilişkilerime kaldığım noktadan devam etmeye çalıştım ama ben artık onlardan misliyle daha deneyimli ve artık farklı heyecanların peşinden giden biri haline gelmiştim ve onlardan aşkım sözlerini duymak bile artık beni tatmin etmiyordu. Böylece farklılığa kolayca ulaşacağım Sakarya jigolo siteleri serüvenim başladı. Doğrudan ilanımda çılgın kişiliğimi anlatmaya başladım, üniversitedeki çılgın ilişkilerimden, deneyimlediğim fetiş heyecanlardan ve BDSM denemelerinden bahsetmeye başladım. Bu kadar heyecandan sonra artık romantizm bana yeterli gelmiyor ve beni sadece çılgınlar arasın demiştim. Bu ilk ilan için çok acımasız bir hata olmuştu çünkü yeni bir partnerin kariyerini oturtuncaya kadar seçim yapmasının imkansız olduğunu gözden kaçırmıştım. Bunu bir ayda aldığım üç randevuyla sertçe anlamıştım ve ilanımı yumuşatma kararı verdim. Hemen kendimi sitelerde zamanını geçiren bir bayanın yerine koyarak düşünmeye başladım, daha dün siteye gelen ve yeteneklerini zirvedeymiş gibi yazan bir erkeğe ne kadar güvenebilirdim. Açık olayım ben olsam hiç güvenmez aksine bu yalancı der bir daha da ilanına dönüp bakmazdım.

Böylece Sakarya jigolo sitesi ilanımda keskin bir dönüş yaparak bu defa bayanlara gösterdiğim ilgiden, nazik kişiliğimden ve özel hayatımda önceden başımdan geçen romantik ilişkilerden ve etkilerinden bahsetmeye başladım. Bu ilanım etkisi çok daha farklıydı anında etki etmiş ve günlük görüşmelerim başlamıştı, romantizm ağırlıklı randevulardan başlamıştım mesleğime ama bu şaşırtıcı derecede bana zevkli geliyordu çünkü burada karşılaştığım bayanlar özel hayatımdaki hatunlardan onlarca kat deneyimli ve istekli kadınlardı. Bu rahatlatıcı görüşmelerle Fetiş sekse ihtiyacımı bile unutmaya başlamıştım tekrar o romantik erkek ruhunu yakalamaya başlamış ve bayanlara eskiden olduğu şekilde çok ilgili olmaya başlamıştım. İlgili davranışlarım arttıkça bayanlar eskiden olduğu şekilde bana aşkım, hayatım, erkeğim gibi lakaplarla seslenmeye başlamışlardı. Bazıları benimle aylık anlaşmalar yapmaya çalışıyor, bazıları sadece onlara özel hizmet vermem için bana ev kiralamayı, tüm ihtiyaçlarımı karşılamayı, dolgun bir maaş vermeyi teklif ediyorlardı. Gelen teklifler baş döndürücüydü ama benim bir kadının tekelinde olmam hayal edilemezdi, bu kişiliğime aykırıydı. Kendimi birine adam hep beni korkutmuş o yüzden hep kısa zamanlı ilişkilerden keyif alır olmuştum.

İdeal Erkek Arayanlar Sakarya Jigolo Şirketleri İlanları İle Aradıklarını Bulurlar

Kadından kadına fark vardır, hepsinin isteği değişir, özellikle erkek aradıklarında istekleri birbirinden daha da farklı hale gelir. Normal hayatta bir erkeği tanımak zaman ister, sürekli buluşmak, her buluşmadan erkeği daha çok tanımak ve yatağa girecek özelliklere sahip olup olmadığına bakmak gerekir. Seçici bayanların işi özel hayatlarında daha zordur ama jigolo sitelerinde ilişki en fazla gecelik ya da birkaç gün süreceği için çok detay gerekmez, önemli olan yanınıza yakışan bir erkek mi? deneyimleri hangi seviyede? Kültürlü mü? Kibar mı? Gibi konulara bakılır. Bunlara sahip her jigolo ideal erkeğe en yakın konumdaki erkek olur.  Bu nedenle özel hayatlarında bir ideal erkeği özleyenler yani ideal erkek arayanlar Sakarya jigolo ilanları ile aradıklarını bulurlar.

Jigolo arayan bayanlar ideal erkeklerine ulaştıklarında gecelerini de hafta sonlarındaki kısa tatillerini de artık sorunsuzca yaşamaya başlayabilirler. Yaşadıklarımı kısmen bahsettiğim için seks tecrübelerim ve diğer hizmetlerimi madde, madde sıralayarak can sıkmak istemedim yine de aklınızda bir şey kalmaması için özet geçebilirim. Hizmetlerimde Romantik ilişkiler, kostümlü ilişkiler, hayallerinizden yeşeren fanteziler, BDSM ayrıca bazı fetişler yaşanıyor. Seks hizmetimin türüne göre farklı sevişme tekniklerimle ön sevişme benzersiz boyutlarda heyecan ulaşmanızı sağlıyor. Ön sevişmede tam bir sunum yapıyorum, muamelede çekindiğim tiksindiğim hiçbir olay olmadığı için benimle tüm özel isteklerini de paylaşanız mümkün oluyor. Böyle kapsamlı biriyle gecenizi geçirerek seks yaşantınızda olmak istediğiniz boyuta sizde çıkabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir