Jigolo Şirketleri

Jigolo Şirketleri Edinmenin İş Dünyasındaki Etkileri

Çoğu işadamı yurtdışı veya yurtiçi iş gezilerinde yanında yönetici sekreteri görünümünde bir seks partneri götürerek, sıkıcı toplantıları ve iş seyahatini mükemmel geçirecek yöntemleri tercih eder. İşkadını olarak sizde yakışıklı bir jigoloyu kendinize yardımcı eleman olarak belirleyebilirsiniz. VİP Jigoloların çoğu yüksek eğitim almış kültürlü kişilerdir. Yabancı dil bilmeleri, kültürlü olmaları yanınızda kusursuz kavalye olmalarını sağlar. Jigolo edinmenin iş dünyasındaki etkileri defalarca kanıtlanmıştır. İş gezilerinde kişiler daha keyifli ve rahat oldukları için kendinden emin görüşmeler yapmaya başlarlar ve başarılı görüşmeler gerçekleştirdikleri için işlerinde başarı oranını arttırırlar. Jigololar VİP hizmet vermeye başladıklarında kendilerini bu konularda geliştirmeye devam ederler. Kıyafet tercihlerini VİP ortamlara uygun seçmeye başlarlar, balolarda ve toplantılarda davranışlarıyla göze batmazlar.

Jigolo gündüz toplantı saatlerinde tam bir yardımcı eleman gibi görevini yaparken, akşam saatlerinde rahatlamanıza yardımcı olan etkili bir sevgiliye dönmeyi başarıyla gerçekleştirir. Rolleri arasında geçiş yaparken hiç zorluk yaşamaz ve rollerini karıştırarak sizi zor durumlara düşürmez. Jigolo ajansı kataloglarında sayısız VİP jigolo ile tanışabilirsiniz, hepsi de gideceğiniz toplantılarda size tam bir kusursuzlukla hizmet edebilirler. Kavalye olmaları gereken yerlerde kavalye, sevgili olmaları gereken yerlerde ateşli bir sevgili, yönetici asistanı olmaları gereken yerde ise profesyonel bir asistan olarak işlerini yaparlar. Gerekli eğitimleri alan erkekleri dilerseniz sadece bir günlüğüne, gerekli durumlarda ise çok daha uzun sürelerle kendinize başlayabilirsiniz.

Jigolo Şirketleri Asla Sizi Arayarak Zor Duruma Düşürmezler

Çoğunlukla jigoloların olur olmadık anlarda sizi aramalarından hoşlanmazsınız. Yanınızda eşiniz ya da sevgiliniz olabilir, bir toplantının orta yerinde olabilirsiniz ve bu istenmeyen telefonla sinirlerinizi bozabilirsiniz. Ciddi olan ve düşünceli olan hiçbir jigolo sizi böyle bir duruma düşürmek istemez. Profesyonel jigololar ve jigolo şirketleri asla sizi arayarak zor duruma düşürmezler. Sadece siz bir erkeğe ihtiyaç duyduğunuz zaman jigolonuzu arayabilirsiniz ya da jigolo şirketinizle bağlantıya geçebilirsiniz. Bir jigolonun sizi araması için, ancak sizin ona ulaşamadığınız durumda mesajla beni ara mesajı bırakmanız gerekir. Böyle bir mesaj alan kişi size dönüş yapmak zorundadır.

Jigolo ilanları onlarca seks erkeğinin numarasına ulaşmanızı sağlar, sizinle ilişkiye giren bu erkekler numaranızı telefonuna kaydedecektir ve artık onun sabit müşterisi konumunda olacağınız için randevularda bir önceliğe sahip olacaksınız. Bu şekilde sürekli randevular yaşadığınız bir jigoloyu aradığınızda telefonu kapalıysa, büyük olasılıkla jigolonuz başka bir bayanı mutlu etmeye çalışıyordur. Eğer jigolonuz size dönüş yapsın ve size bir randevu versin istiyorsanız kendisine bir mesaj bırakmalısınız ki; sizi aradığı zaman zor duruma düşürmeyeceğini bilsin ve sizi gönül rahatlığıyla arayabilsin. Sadece cevapsız arama gören deneyimli jigololar, sorun yaşatmamak için asla size dönüş yapmayacaklardır.

Jigolo Arayan Bayanlar Titremekten Kendinize Gelemeyeceksiniz

Seksin ödülü yaşanan orgazmın kalitesidir. Kaliteli seksin yaşattığı orgazmları ise titremenin şiddeti ortaya çıkarır. Nadir kadın her postada orgazmı titreyerek yaşama şansına sahiptir, genelde erkek maalesef önce orgazm olur, bayan onu geriden takip eder. Profesyonel yaşanan cinsel ilişkilerde ise bayanlar her zaman önce orgazm yaşarlar ya da erkekler aynı anda yaşanan orgazmlar tadarlar. Jigolo arayan bayanlar bu erkeklerle titremekten kendinize gelemeyeceksiniz. Aldığınız hazlarla yaşayacağınız orgazmların arası o kadar kısa olacak ki; daha bir önceki orgazmın sarhoşluğunu üzerinizden artamamışken, bir yenisinin zevkine varmaya başlayacaksınız ve sürekli zevk sarhoşu halinde olacaksınız. Deneyimli seks kaçamaklarını bir sevgili ile yaşama imkanı olmadığını bilen kadınlar her zaman bir jigolo ile ilişki kurmayı tercih ederler.

 

0 thoughts on “Jigolo Şirketleri

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir