Jigolo Sivas

Jigolo Siteleri

Azgın Erkeğiniz Davut Jigolo Siteleri İlanlarında

Seks olayında birlikteliklerin uzaması ilişkiyi zamanla monotonlaştırmaya başlar, seks ilişkisinde çift birbirini daha az arzu etmeye başlar, birbirini daha az çekici bulmaya başlar ve çift birbirinden uzaklaşmaya başlar. Zamanla erkek veya kadın artık o ilişkiyi yetersiz bulmaya başlayarak arzularını farklı biriyle tatmin etmenin arayışına girer. Azgın erkeğiniz Davut jigolo siteleri ilanlarında arayıştaki her hanıma azgın duygularla yaklaşıyor. Bizim ilişkilerimizde de bir çift olacağız ama bizim oluşturduğumuz takımda iki tarafta hem mutlu olacak, hem doyum yaşayacak. Kimse kimseden sıkılmayacak, hep birbirini arzulu gözlerle isteyecek. Ben azgınlık konusunda çok rakibim olabileceğine inanmıyorum, gördüğünüz erkeklerin çoğu üç dört dedikten sonra nefes nefese kalmaya başlar ama ben altı yedi desem bile, devam etmiyor muyuz diye size sormaya devam ederim. Ben doymuyorum, normal ilişkilerimde de bu nedenle bana kadın dayanmıyordu, her gece beş altı posta atınca ertesi gün sevgilim hayalet gibi ortalarda dolaşıyor ve gün içinde kendine gelemiyordu. Bir gün, üç gün, beş gün böyle devam eden ilişki sonunda sevgilimin bana dayanamaması nedeniyle son buluyordu.

Karşıma sayısız azgın bayan çıktı ama en şehvetliyim diyenin bile her gece yaşadığı tempolu ilişkiye enerjisi yetmiyordu. Bu nedenle hayatımda artık sabit bir bayanın varlığına yer olmadığına karar verdim, benim hayatımda her gece farklı bir kadın olmalıydı ve görüştüğüm bayanlarla her gece değil arada bir ilişki yaşamalıydım. Her gece ilişkiye girmeye kimsenin canı dayanmıyordu. Böylece Aydın jigolo siteleri yeni heyecanlara yelken açtığım bir okyanus haline geldi. Burada gecelik ilişkilerde her gece değişik bir kadını tanıyor ve bir sonraki gün yine farklı bir bayanı tanıyordum, ancak günler sonra tekrar önceden görüştüğüm bir hanıma denk geliyordum ve bayan yine enerjisini toplamış şekilde benimle sevişmeye devam edebiliyordu. Ben galiba sevişirken bayanları fazla hırpalıyor ve yoruyorum, bu kanıya varma nedenimi sorarsanız seviştiğim bayanlar sabahları kalktıklarında adım atacak halde olamıyorlar, ne güçleri oluyor ve yürüyecek takatleri oluyor.

Bu tempoya hiç alışık olmayan kadınlar böyle bir hareketlilikle karşılaştıklarında neye uğradıklarını anlamıyorlar, enerjimin kaynağına yanıt bulmak için, bu bir tesadüf ya da doping ilacı almış olmalı diyorlar ama enerjimin tek kaynağı, damarlarımdaki azgınlık ateşinden başka bir şey değil. Azgınlığım ve şehvetimin ateşi bana tükenmeyen bir enerji veriyor.  Aydın jigolo sitesi tanıtımlarımın hiç birinde enerjimden bahsetmiyordum, bunu benim yerime bayanlar yorumlarında yapıyorlardı ve enerjimin başa çıkılamaz bir enerji olduğunu anlatıyorlardı. Bu ilanımda en güzeli enerjimden bahsedeyim ve sabaha kadar üzerinizden inmeyeceğimi size bildirmek için ilanda bir değişiklik yapayım dedim. Çoğu bayan ilanları okuyor ama yorumlarda zaman kaybetmek istemiyor ve enerjim konusunda bilgi alamıyor. Enerjimden bahsettiğim bir ilan verirsem, bayanlar artık azgınlıklarına gem vuracak azgın erkeğe daha hızlı ulaşabilirler dedim ve bu yazıyı enerjimi ispatlamaya ayırdım. Profesyonel kişiler için zor iş diye bir iş yoktur, profesyoneller sektörlerindeki her işte başarıya ulaşırlar, sizin isteklerinizde bana asla zor ya da başa çıkılamaz gelmeyecek çünkü bende30 yaşında bir profesyonelim.

Sevişirken Enerji Patlaması Yaşayan Aydın Jigolo siteleri Davut

Seks başladığında çoğu kişi dingin bir ruh haliyle ilişkiye başlarlar ama ben birden bir enerji patlaması yaşarım ve yerime sığmamaya başlarım. On odalı bir villada yaşasam, her odasına iki posta sevişebilecek enerjiyle dolarım. Sevişirken enerji patlaması yaşayan Aydın jigolo Davut için bu yüzden mekanlar sorun olmuyor, istek kapalı alanlarda, ister açık alanlarda ilişkiye hazır olabiliyorum. Aletimin sekse hazır duruma geçmesi için bana sadece dokunmanız yeterli anında hazır duruma geçerim ve sabaha kadarda hiç durmadan pompalama yapabilirim. Tabi bu kadar enerji için kondisyonda olması şart, bende kondisyonumu formda tutmak için her gün koşuyorum. Çoğu kişi enerjisini korumak için mümkün olduğu kadar az hareket yapmak ister ama ben çok hareketli bir gecenin ardından sizden ayrıldıktan sonra eve geçerim, güzelce duşumu yapar ve beş kilometre koşmaya başlarım sonra eve gelir ve birkaç saat uyurum. Günlük gereken uyku ihtiyacım üç saat ve üç saati kesinlikle aşmam.

Üç saat uyuduktan sonra sanki günlerdir uyumuş kadar enerji depolamış olarak uyanırım ve enerjimi harcayacağım bayanlarla buluşmaya başlarım. Günümün üç saati uykuda, bir saati sporda geri kalan kısmıysa duşta ya da sizin koynunuzda geçer. Aydın jigolo ilanları enerjimle başa çıkacağına inanan bayanların ziyaretleriyle dolar ama benim randevularımda benim ilişkime üst üste iki gün dayanmayı göze alacak birini daha göremedim. Birkaç defa bunu denemeye çalışan bayanlar benimle hafta sonlarını geçirmek istediler ve Cuma gecesi başladığımız maratona Pazar sabahı son vererek, Pazar gününü dinlenerek geçirdiler. Pazartesi olduğunda bile bayanlar halen kendileri gelmiş değillerdi. Sahip olduğum bu özelliğin çok eşsiz olduğunu düşünüyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir