Jigoluluk Gerçekten Var Mı?

Cinsel hayatın farklı bir şekilde yaşanmasına kolaylık sağlayan jigololuk hakkında birçok kesimden beyler araştırmalar yapmaktadır. Jigololuk gerçekten var mı sorusuna en doğru cevapları ise çalışmalarını uzun bir dönemdir gerçekleştiren jigolo ajansları vermektedir. Üyelik üzerinden çalışan firmalar aracılığı ile her kesimden bayanlar ile tanışma gerçekleştirilmektedir. Sorumluluk bilinci ile yakınlık gösterilmesi halinde uzun soluklu görüşmeler yapılabilmektedir. Birlikte olunan partnerin isteklerine duyarlı bir görüşme yapılmalıdır. Soluksuz geçen sevişmeler içerisinde alınan zevkler ise bambaşka bir dünyada olunduğu konusunda bir fikir uyandırmaktadır. Hafta sonu tatillerinizi değerlendirirken hem eğlenmek hem de para kazanmak isterseniz bir beyefendi olarak sizlerde jigolo ajans sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayar ve cep telefonu vasıtası ile sitelere giriş oldukça kolaydır. Aynı zamanda günün 24 saati üyelik işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Gerekli olan yönlendirmeler site çalışanlarınca sizlere yapılmaktadır.

Jigolo ajans çalışanları daima alanında uzman kişilerden seçilmektedir. Diksiyon düzgün olduğu ise konuşma yaptığınız sırada net şekilde anlaşılmaktadır. Telefon ile iletişim kurulduğu vakit sizlerde kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olmalısınız. Çünkü jigolo arayan bayanlar tamamı karşısındaki erkeğin sözlerine çok önem vermektedir. En nezih ortam içerisinde yer almış olsa dahi partnerinden kendisini temsil etmesini beklemektedir. Göz açıp kapayıncaya kadar daha sonrasında ateşli sevişmeler uygulanabilir. Herhangi bir şekilde çocuksu hareketler üzerinden görüşmeler yapılamaz. Uygun bir ücret dilimini ise üyelik ücretlerinde belirlenmiştir. Sorumluluk bilinci ile görüşmelere yaklaşılır. Sadece kendisini düşünecek olanlar ile görüşmeler çok sağlıklı gitmemektedir. Bir yatağın içerisinde kadına köle olabilecek kadar seks konusunda istekli olduğunuzu düşünüyorsanız hemen telefonlarınıza sarılarak ajans sitelerine başvuruda bulunmalısınız. Çok özel bir görüşme için ilk adım site yetkileri tarafından sizlere yaptırılacaktır.

Cinselliği Farklı Yaşatabilen Jigolo Ajans Kayıt

Jigolo ajans kayıt aşamasında sizlerden herhangi bir belge talep edilmemektedir. Sadece kişisel ve iletişim bilgileriniz üzerinden kayıt gerçekleşir. Site ana sayfasında hemen üyelik formu yer almaktadır. Tıklandığı vakit ilgili sayfaya yönlendirilme gerçekleştirilir. 5 dakika gibi kısa bir sürede üyelik tamamlanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gerekenlerin başında kendi adınıza bir cep telefonu bilgisini girmenizdir. Çünkü bu telefon üzerinden gerekli olan dönüşler sağlanacaktır. Kayıt yaptırılan aynı gün içerisinde ya da ilerleyen günlerde kendinize uygun bir kadın ile tanışma şansını yakalayabileceksiniz. Hiçbir ajans bayanlar ile erkekler arasındaki ücretler konusunda pazarlık aşamasına geçmemektedir. Her bayan ile jigolo görevini üstlenecek erkek kendi arasında belirlemektedir. Aynı zamanda yaşanacak olan her ne var ise de hepsi gizli bir şekilde kalacaktır. Bir kere birlikte olduktan sonra bağımlılık etkisi de gösterilebilmektedir.

Jigolo ajans başvuru formu tecrübeli ya da tecrübesiz olan tüm beyefendilere açık bir şekilde sunulmaktadır. Yani seks konusunda kendinizi deneyimsiz hissetmiş olsanız da şansınızı denemeye geçebilirsiniz. Kendinize uygun özelliklere sahip olan bir bayan ile hayatınızı paylaşmaya geçebilirsiniz. Mutlu sonla bitirilen görüşmelerin içerisinde mükemmel zevkler alınmaktadır. Sıradan bir hayat ileri sürülmesi gibi bir durum söz konusu değildir. İlişkilerinde çok önemli bir orgazm ile taçlandırılmadıktan sonra ödenen ücrette boşa gittiği düşünülmektedir. Stratejik anlamda gelişim kat etmeye her görüşme yapılacaktır. Ismarlama şekilde bir görüşmelerin yapılması da söz konusu değildir. Seks açısından da en doğru pozisyon alınmaya geçilmelidir. Daha önceki yaşanan her şey bu görüşmelerden sonra unutulmaya başlanır. Tarzı ile erkeğini cezp edebilecek olan bayanlar ile uzun soluklu görüşmeler yapılabilir. Rakipsiz bir seks hayatına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız uzun sürecek görüşme zeminlerini oluşturabilirsiniz. Her geçen gün daha renkli bir gidecek hayat sahibi olunacaktır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir