Kırıkkale Jigolo Osman

Aletini Hep Dik Tutan Kırıkkale Jigolo Osman

Görev adamı olan insanlar görev çıktığı zaman her zaman o görevi yerine getirmeye hazır olurlar, benim görevim kadınlarla eğlenmek ve cinsel ilişkilerin en muhteşemini yaşatmak olduğuna göre bu göreve hep hazır durumda olmalıyım. Görevim gereği en fazla kullandığım aletim doğal olarak penisim olduğuna göre penisimin de benim gibi işlemeye her zaman hazır olması gerekiyor. Aletini hep dik tutan Kırıkkale jigolo Osman olarak performansımı her zaman zirvede tutmalıyım. Beğenisini kazandığım bayanı gündüzde gelse akşam geç saatlerde de gelse hep mutlu edecek zindeliğe sahibim. Seksten ayrı kalamayan bir erkeğin yapabileceği tek işle meşgulüm sadece seks hizmetinde başarılı bir görev adamı olacağımı bilerek hiç düşünmeden adım attığım bu hayatta ilerliyorum. Günlük randevularım yedi gün aralıksız devam eder, saat sınırlaması, hizmet sınırlaması gibi sınırlamalar olmadan görüşeceğiniz biriyim. Dilediğiniz gibi seks hizmetine ulaşacağınız, dilediğiniz saatte arayıp görüşeceğiniz kaç erkek tanıdınız, tanımadıysanız hadi arayın güzel bir sohbetle yani dostluğumuzu başlatalım.

Yaşım 27, Kırıkkale jigolo siteleri yirmi iki yaşamdan başlayarak hayatımın her saniyesinde benimle bir olmaya başladı. Benim cinsel azgınlığımı dindirmeye öyle haftada birkaç ilişki yetmediği için çok erken bir kararla hayatımda farklı arayışa girdim. Bana günde yaşadığım bir iki saatlik ilişkiler bile yetmiyordu, bu nedenle acilen farkımı ortaya koyarak hızla yükselmem gerektiğini düşünerek, her şeyi araştırmaya başladım. Böylece inanılmaz bir sürede seks hakkındaki her konu hakkında az çok bir fikir edinmeye başladım. Bilgi açısından her bilgiyi topladığım halde birazda deneyim eklemem gerektiğinin bilincinde olarak seks ilişkilerine daha fazla ağırlık vermeye başladığımda adımlarımı hızlandırarak yükselmeye başladım. İki senede artık günün her saatinde bir randevuda olmayı başaran randevu alması çok zor olan bir seks erkeği durumuna geldim. Girdiğim tempo her erkeğin kaldırabileceği bir yük değildi, yirmi dört saatin her dakikasında bir kadını memnun etmeye çalışmak benimde bazen zorlanmama neden oluyordu sonunda gündüz randevularıma bir miktar esneklik vermeye başladım, birkaç gün dinlenmek için gündüz saatlerinde daha geç saatlerde randevular verip erken saatlerde biraz dinlenme molası verdim.

Bu molalar beni iyi yönde etkilemiş olacak ki; sonraki görülmelerde çok daha enerjik hissederek daha şehvetli bir erkek olarak kadınlarla ilişkiye girmeye başladım Kırıkkale jigolo sitesi maddi dertlere son veriyor ama benim isteklerim arasında maddiyat hiç olmamıştı. Zaten aileden gelen bir variyetim var çalışsam da olur, çalışmasam da olur tarzında bir hayatta sürdürebilirim. Bu nedenle ücret politikası olarak ben ucuz jigolo sisteminde hizmet vermeye başlamıştım ve aynı politikaya sahip şekilde görüşmeye devam ediyorum. Hizmetimde evimde sizde kendinizi inanılmaz rahat hissedip, konforun ve eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz. Beni evinize davet ediyorsanız mutlaka bekar bir bayan olmanız gerekiyor, müşterilerimin güvenliklerini sağlama bakımından evli olan yahut bir birliktelik içindeki bayanların evlerine gelmek yerine en kötüsü bir otele gitmeyi tercih ediyorum. Gizlilik bekar kişilerin çok dikkatli olmalarını gerektirmeyen bir durumken, birliktelik içindeki kişilerin hassasiyetle dikkat etmeleri bir durumdur. Ben bu hassasiyet gerektiren durumun farkında olarak böyle bir kararı ilk günlerde bir kural haline getirerek uygulamaya başladım ve en eski müşterilerimde bile bu kuralın dışına hiç çıkmadan uyguladım.

Osman’ın Kırıkkale Jigolo İlanları Sınırsız Geceler İsteyenler İçindir

Sınırsız cinselliğin tadını ben yine bu camiaya katıldıktan sonra öğrenebildim. Öncesinde artık hayatıma ne denk gelirse o ilişkiyle idare ederken burada fazlasını bulabileceğimi öğrendiğimde sevinmiştim ve sınırsızlığın tadını çıkararak öncelikle bu doğrultuda ilerlemiştim. Böylece Osman’ın Kırıkkale jigolo ilanları sınırsız geceler isteyenler içindir diye kendime bir slogan bile uydurmuştum. Sınırsız sevişmeyi uygun buluyorum sınırsız pozisyonlar, anal seks ve sınırsız muameleye de tamam diyorum ama kaldıramadığım bazı sınırlarımda var, örneğin grup seksin içine girmiyorum, hard sekse girecek kabalığa sahip değilim ya da BDSM öğrenecek çılgın kişiliğimde yok. Bunlar göz önüne alındığında ve sizde benimde bu gibi isteklerim yok diyorsanız tam istediğiniz yetenekleri taşıyan mükemmel erkeği bulmuş olursunuz.

Tabiri caizse ben jigolo ne demek daha hiç bilmeden ilan vermiş bir erkeğim bile diyebilirim, ilan verdim sonra asıl hedefimin ne olması gerektiğini öğrendim. Böyle gözü kara girenlerin çoğu başarılı olamaz ama ben bir şekilde başarılı oldum ve çoğu erkeğinde model aldığı bir ücretli sevgili konumuna bile geldim. Şımarık, kendini beğenmiş kişilikte biri olmadığım için, konumum nedeniyle asla böbürlenmedim, ücret yükseltme girişiminde bulunmadım, kendimi VİP statüsüne yükseltmedim. Aynı bildiğiniz, tanıdığınız sevgili Osman olarak yoluma devam ettim ve bu günden sonrada aynı yoldan ilerlemeyi sürdüreceğim. Alçak gönüllü, güler yüzlü, sempatik ve mütevazi kişiliğim olmasa sanıyorum bayanlarda bana karşı daha tepkili ve ön yargılı yaklaşmayı seçerler ve bu hızda beni yükseltecek görüşmeleri istemezlerdi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir