Adana Jigolo Arayan Bayan

Muğla Jigolo

Hizmetiyle Zevk Sularınızı Coşturan Muğla Jigolo Cumhur

Erkeklerin bir kadından kalabalık bir ortamda ya da olmadık bir yerde tahrik olması ve o kadını arzulamaya başlaması sorun olur çünkü erkeğin aleti hemen uyanmaya ve kendini belli etmeye başlar. Kadınlar gerçekten bu yönden erkeklere kıyasla çok şanslar çünkü göğüs uçları dışında kabaran bir yerleri yoktur, en fazla vajinaları ıslanır, o durumu da çoğunlukla kimse anlamaz. Kadınların zevk suları salgılamasına her erkek sebep olamaz, bu erkeğin tam olarak kadının aradığı erkek modeli olması gerekir. Hizmetiyle zevk sularınızı coşturan Muğla jigolo Cumhur, sizi ıslatmaya daha ilk görüşte görünüşü ve yaklaşımlarıyla başlayacak. Bir bayanın gördüğü erkekten etkilenerek o erkeği cinsel yönden hayal etmesi için birçok bilişenin bir arya gelmesi gerekir. Sadece yakışıklı bir suratla bu iş olmaz, kadının istediği vücut hatları, hoşlandığı ses tonu ya da daha farklı şeylerinde erkeğin taşıması gerekiyor. Kadın bu şekilde bir erkeği her nerde görürse görsün o kişiyi aklında çılgın fantezilerle hayal etmeye başlayacaktır ve kimseye belli etmeden azarak bacak arasındaki ıslaklığı hissedecektir.

Muğla jigolo siteleri fotoğraflarımı gördüğünüzde veya tesadüfen bir noktada karşılaştığımızda anında benden etkilenmeye başlayacaksınız ve arzulayacaksınız, tabi aklınızda cinsel fanteziler dolaşmaya başladığı içinde anında ıslaklık hissedecek ve daha çok beni isteyeceksiniz. Ben bir kadına teklifte en son bulunduğumda on sekiz yaşımdaydım, o yaştan itibaren kimseye ne çıkma teklif ettim ne de bir birliktelik yaşamak için teklifte bulundum. Tek gecelik birliktelikler içinde, duygusal ilişkiler içinde her zaman teklifler hep bayanlardan ban gelmiştir. Bende elimden ne kadar gelirse o tekliflere evet yanıtını vermekten mutlu olmuşumdur. Benim yaşım 27, sporla yakın temasta olan, beyaz tenli, renkli gözlü, 80 kiloda, 180 boyunda, kadınların izlemekten keyif aldıkları bir erkeğim. Erotik masajı hizmetlerimde biraz daha vajinanızı ıslatmak için yaparım, muamelelerim başladığındaysa artık vajinanızdan adeta Manavgat şelalesi gibi orgazm ve zevk suları fışkırmaya başlar. Çoğu kadın profesyonel bir model olduğumu düşünür ve beni bu konuda sorgular, oysa ben hiç modellik falan yapmadım, jigololuk dışında hiçbir iş deneyimimde olmadı, reşit olunca yapmaya başladığım tek meslek bu oldu ve farklı bir sektörde hiç deneyimim olsun istemedim.

Güçlü, enerjisi yüksek, kültürlü, ses tonu pürüzsüz, esprili, eğlenmeyi bilen, seksin kitabını yazmayı bırakın, yaptıklarım ve yaşadıklarımla size seks ansiklopedisi bile yazabilirim. Seks günlük hayatta çoğunlukla sadece erkeklerin aradıkları bir dünyadır ama Muğla jigolo ilanları ile artık kadınlarda gizli ilişkileriyle aradıklarını yaşamayı başarabiliyorlar. Az önce söylediğim on sekiz yaşından başlayarak kadınlara ilişki teklifinde bulunmama nedenim, bu sektöre başlamış olmamdı. Bu sektöre girince cinsel ilişki teklifleri aralıksız gelmeye başlamıştı, özel hayatımda da hatunlar beni zaten rahat bırakmıyorlardı, bu nedenle kendimi sayısız erkekten daha şanslı görüyorum. Bazı erkeklerse gerek yaşadıkları bölge nedeniyle, gerek doğru ortamlara giremedikleri için çok kısır bir cinsel hayatın içinde mücadele veriyorlar. Bazıları ilk tanıştıkları kadınla ya da erkekle evleniyor ve bir daha başka bir erkeğin veya kadının tadını almadan hayat geçiriyor. Bu bence zevk dünyasında yaşanabilecek en üzücü durum. Bu kadar zevk duruyorken her gece aynı tadı alarak hayat geçirmek çok bunaltıcı olurdu herhalde. Kısır bir cinsel yaşam nedeniyle belki ilk günler çok heyecanlı geçecektir ama kısa zamanda her şey monotonlaşıp tatsız gelmeye başlayacaktır.

Ateşli Erkeklerle Sevişmek İçin Muğla Jigolo Sitesi  

Bazı kadınların gözleri evlendikten sonra açılıyor ve diğer heyecanları da yaşamak istiyorlar ve çoğunlukla bu ilişkileri gizlice yaşamayı ve birlikteliklerini korumayı seçiyorlar. Bazılarıysa özgürlüğü seçiyor ve ayrılarak her tür çılgınlığı yaşamayı seçiyorlar. Bir kısım hanım ateşli erkeklerle sevişmek için Muğla jigolo sitesi beylerine ulaşıyor, bir kısım hanımsa çapkınlık yolunu deneyip sayısız ilişkiyle kaliteli ilişki armaya başlıyor. Seksin güzel olanlarını yaşayan kadınlara sorarsanız bunun nedeni olarak profesyonelleri aradıklarını söylerler, çünkü profesyoneller sevişmeyi bilirler, kadınları tanırlar ve kadın nasıl rahatlatılır bilirler. Doğru sevişmek gerçekten cinsel ilişkinin kalitesini Nirvana’ya çıkaracak tek yoldur, erkek isterse dünyadaki en yakışıklı erkek olsun sevişmeyi beceremiyorsa sadece güzel bir ambalaj kağıdı kadar değeri olur ama erkek yakışıklığı kadar, sevişmek konusunda da mükemmelse o zaman o ambalaj kağıdının içinde çok değerli bir hediye varmış gibi olur. Hediyenin paketini açan her kadın havalara uçar.

Hizmetlerime gerçekten çok gençken başladığım için bu söylediklerimin ancak yarısında başarılı olabiliyordum ama zamanla tüm anlattıklarımda ustalaşarak harika biri olmayı başardım. Artık kadınların dünyalarını çok daha iyi anlayabiliyor ve isteklerinin hem nedenlerini, hem nasıl karşılanması gerektiğini biliyordum. Jigolo olmak istediğimde kendimde böyle bir gelişme yaşayacağımı düşünmemiştim, hep istenen, arzulanan bir erkek olduğum için eksik yönlerim olduğunun bile farkında değildim. Şimdiyse hepinize arzuladığınız hazları verebilen bir ücretli sevgiliyim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir