Nasıl Jigolo Olabilirim?

Jigolo nasıl olabilirim merakı içerisinde olan beyefendilerin sayısı her geçen gün daha da artmaya devam etmektedir. İlk bakışta bir iş olarak görülse de, daha sonrasında alınan zevkler ile bambaşka duygular ile karşılaşmaya gidilir. Dışlanmış olan seks hayatlarının değiştirilmesi başarılı şekilde tamamlanır. Yerine getirilecek seks fantezileri sonrasında mutlu olmak isteyen kadınlar kendisine jigolo seçiminde bulunmaktadır. Her kesimden beylerin yapabileceği bir meslek haline gelmiştir. Tabi ki belirli kriterlerin de sağlanması kadınlar bakımından son derece önemlidir. İlklerin yaşanması bu dünya içerisinde mümkündür. Aynı zamanda yaşanan her şey gizli bir şekilde tutulmaktadır. Son derece zaman hızlı şekilde akıp gittiği düşünülür. Alınacak zevkler gecenin temposunu daha ileri seviyeye çekebilir. Jigolo sitesi beylerin kendilerine gerekli olan yolu bulmasında kolaylık sağlamaktadır. Etkileyici olan sevişmeleri içerisinden gelir elde etmek isteyen beyefendiler hemen kayıt sonrasında arzu ettiklerine geçiş yapabilir.

Jigolo başvuru formu adından da anlaşılacağı üzere jigolo olmak isteyen beyefendiler tarafından doldurulması gerekir. Kendi adınıza form üzerindeki bilgileri doldurmanız ile birlikte kayıt gerçekleşir. Tabi ki kayıtların en güzel şekilde tamamlanabilmesi için kendi adınıza bilgiler verilmelidir. Kalıcı bir şekilde etkili performansta sevişmeler yapılabilir. Görüşmelerdeki süre ise karşılıklı şekilde sohbetlerde belirlenmektedir. Uzun süreli şekilde bir görüşme yerine gelir. Bambaşka bir dünya ile hayatın devam ettirilmesi sağlanır. Hayata artı kazandırmak isteyen bayanların arzularına heyecan katmanız sürekli olarak aralarında tavsiye edilecek hale de getirilmektedir. Mevcut deneyimler üzerine ise bir yenisi eklenerek ilerlemesi gerekir. Çok çalışkan bir ruh yapısı ile görüşmeler yerine gelir. Özlem duyulanlar mükemmel şekilde uygulanır. Her dakikasını zevke boğarak ilerlenme yapılır. Parasal konular üzerinde tartışmalara gitmeden katkı sağlayacak şekilde bulunmak önemlidir.

Cinsel Yaşamdan Para Kazandıran Jigolo Kayıt

Jigolo kayıt sadece erkeklerin değil kadınlarında mutlu olacağı bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Çünkü kendi fantezilerini gerçekleştirmek isteyen kadınlar jigolo ajanslarına kayıt yaptırmış beyler ile iletişime geçmektedir. Cinsellikte arzuları kabardığı zaman hemen gerekli olan yanıt verilmesi beklenir. Otel odasında ya da evlerdeki temaslar ile sıcak bir sevişme yapılır. İyimser şekilde yakınlaşmalar görülebilir. İlişkilerde yer alma zorunluluğu yoktur. Ancak beraberlik yapılmıyor olur ise kaçıracakların duyulması halinde pişmanlık hali alınabilir. Soğuk bir davranış geceler içerisinde ancak ortaya konulmamalıdır. Motive edilmesi noktasında ise süper sohbetler gerçekleştirilir. Evin içerisindeki her noktada bir sevişme yerine getirilerek ilerlenir. Kapris yapmadan tam bir ılımlı bir hava içinde görüşme devam ettirilir.

Jigolo arayan bayanlar seks kaçamaklarını koşulsuz şekilde yerine getirmek istemektedir. Tabi ki her bir yerine getirilecek fantezi karşısında ise ücret talep edilmesinden hoşlanmaz. İlişkilerinde amaçsız kalmak gibi bir durumlar karşılaşılmaz. Kendi adına yerine getirilmesi gerekenlerin arkasında durmaktadır. Bir takım beklentiler içerisinde ise mide bulandıran hallerden uzak kalınmalıdır. Neden yatağı içerisinde bulunması gerektiğini beyefendiler bilmektedir. Açık seçik konuşmalar eşliğinde sevişmeler devam ettirilir. Özelliklerini sergilediğinde ise erkekler kendisini bambaşka duygularda hissedilir. Pozisyon zenginliğini alarak erkekler kendisini huzura kadını ile birlikte ulaştırır. Seksin bambaşka şekilde bir ruh halinde yapılması sağlanır. Özgür şekilde dokunuşlar uygulanmalıdır. Kısıtlayıcı olan hareketlerin dışında iştah kabartan danslarda yerine getirilebilir. Görüşme süresi öncesinde belirlenerek sadık kalınır. Riske edilmemiş özel hayatların dışında yapılacak bu görüşmeler çok etkili şekilde iz bırakır. En kaliteli şekilde kimlik yapısı ile görüşmeler yerine gelir. Fikir ayrılıklarına düşürülmeden görüşmeler yapılır. Sendelemeden arzular yerine geldiğinde ise mutluluk bulunacaktır. Merak edilen dünyaya doğru geçmek isteyenler ise çevresine toplanmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir