Para karşılığı jigolo istiyorum

Para karşılığı jigolo istiyorum

Para Karşılığı Jigolo İstiyorum

Ben Bursa’da yaşayan ve maddi anlamda bir sorunu olmayan güzel bir kadınım. Yaşım ise 45. Kocam uzun bir süre önce öldü. Bundan dolayı yalnız yaşıyorum. Çocuğum yok. Oldukça rahat bir bayanım. İşim iyi. Bir holdingim var. Kocamdan kalan bu büyük holdingi yönetiyorum. Ancak tek başına yaşamak her zaman tat vermiyor. Bir erkeğe ihtiyacım var. Bu yüzden para karşılığı benimle ilişkiye girecek olan bir jigolo arıyorum. Bu arada benim ismim Gözde.

Seks Anlamında Beni Doyursun

Sekse çok büyük bir önem veriyorum. Zaten uzun süredir erkeksizim. Bundan dolayı tam anlamı ile açım. Tatmin olmak istiyorum. Sonuna ve köküne kadar bunu bana hissettirecek bir bey ile anlaşabilirim. Fantezi sahibi bir kadınım. Sıradan ve tek düze cinsel ilişkiler sevmiyorum. Genellikle yatakta yeni şeyler denemekten büyük bir memnuniyet duyarım. Anlaştığım erkeğin de buna uyum sağlaması çok önemli.

Bakım ise bir diğer kriterim. Erkeğin hem yakışıklı hem de bakımlı olması şart. Özellikle kilolu olan beylerin hiç bir şekilde şanslarının olmadığını rahatlıkla ifade edebilirim. Fit vücut arıyorum. Mümkünse kaslı olsun. Beni tatmin etsin. Hijyen konusunda hassas olması çok önemli. Çünkü temizlik benim için olmazsa olmazlardan. Bu yüzden erkeğin de aynı anlayışa sahip olması lazım. Kaslı, güçlü kolları olan ve sürekli sekse aç bir bey, benim için harika bir deneyim ve tercih olacak. Böyle bir jigolo ile görüşebilirim. Ona hak ettiği parayı sonuna kadar vermeye hazırım.

Güzel ve Seksi Bir Kadınım.

Beni merak eden erkekler için kendimi tanıtmak istiyorum. Kilolu ya da zayıf değilim. Türk erkeğinin istediği beden ölçülerindeyim. Yani balık etliyim. Bunun yanı sıra sporumu hiç bir şekilde aksatmam. Hem yememe hem de içmeme dikkat ederim. Zevk sahibiyim. Vücudum diridir. Dolgun kalçalarım, iri göğüslerim ve sütun gibi bacaklarım var. Anlaştığım jigolo tüm bunların tadına bakabilir. Beni doyurabilir. Mutlaka bulutların üzerine çıkarması gerekmekte. Bu şekilde harika bir deneyim yaşayabiliriz. Karşılıklı olarak büyük bir zevk almamız çok zor olmayacaktır.

0 thoughts on “Para karşılığı jigolo istiyorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir