trabzon jigolo olmak

Sevişmenin Heyecanını Yaşatan Trabzon Jigolo Deniz

Sevişmenin Heyecanını Yaşatan Trabzon Jigolo Deniz

Mükemmel bir akşamdan sonra jigolosuna parasını veren kadın karşısındaki erkeği kurtarıcısı gibi görür. O erkek en güzel ilişkiyi yaşatmıştır ve bu son olmayacaktır. İyi ile kötüyü birbirinden ayırt etme becerisine sahip olan herkes en iyisine ulaşmanın yolunu arar. Heyecan hissettiren erkeklerde erkeğin en iyilerinden oldukları için bayanların her zamanki favorileri olurlar. Ben sevişmenin heyecanını yaşatan Trabzon jigolo Deniz, 23 yaşındayım. Seksin tatmin duygusunu hiçbir olayda bulamadığımdan sürekli seks yapmayı hayal ederdim ve bunun için bir seks işçisi olmak en akıllıca tercih olur. Seks işçisinin görevi bolca seks yapmak olduğundan tatmin duygusunu her zaman yaşayabiliyorlar, benim açlığımda sürekli tatmin olduğu için bu hayata hemen girdim. Yüksek hızda bir başlangıç temennim vardı ama biraz daha ağırdan görüşmelerle hayatım başladı.

İyiden de öte yeteneklerim olduğunu biliyordum ve keşfedilmem an meselesiydi. Trabzon jigolo siteleri keşfedilmeme yardım edecekti. Görüşmelerim birer ikişer başladığında, bu işin nerelere varacağını kestirmeye başlamıştım, randevularım mükemmeldi ve süreklilik gösteriyordu. Tüm açıklamalarda bunun anlatıldığını görüyordum ve seviniyordum. Seksi benim için ilginç kılan nokta, o sırada beynin hiçbir şey düşünmemesi, sadece o anlara odaklanması ve tüm zevkleri sömürmesidir. Bu duygular, insanda sadece seks sırasında yaşanabiliyor, işte ben bu duygulara bağlıyım. Sizde sevişmenin heyecanını duymaya başlayacağınız bir partneri geri çevirmeyeceksiniz sanıyorum. Bu özel anların mimarı olabilmem için benimle buluşacak uygun bir vakit ayarlamalısınız. Sevişmenin heyecanını seksten sonrada hissetmeye devam edeceksiniz, tabi benimle sevişirseniz.

Seks yapmayı önünüze gelecek her erkekle yapmayı deneyebilirsiniz ama iyisini hangi erkekle yapabileceğinizi bildiğinizde, aradan sayısız erkeği çıkararak boş ilişkilerden uzak durmaya başlarsınız. Trabzon jigolo sitesi iyi erkeğe ulaşabileceğiniz bir noktadır. Sitelerdeki ilişkilerde çiftlerin birbirlerini mutlu etme oranı normal ilişkilerden çok daha yüksek gerçekleşir. Ben sekse daha fazla önem verdiğimden diğer partnerler gibi içkiye ya da gece hayatına düşkün sayılmam, daha çok seks için bu aktiviteleri daha seyrek yaşarım. Bu sebeple saatlik bir jigoloyum, prezervatif kullanıyorum, evimde görüşmeler yapıyorum.

Bingöl Jigolo Siteleri Muhteşem Erkekler Ve Muhteşem Geceler

Kadınlar hovardalığa başladıklarında kimse buna mani olamaz, kadınların bu azimleri ve detaycı kişilikleri bir erkeğin yapacağı hovardalıktan daha etkili bir gece yaşanmasını sağlar. Çoğu sitenin aksine Bingöl jigolo siteleri muhteşem erkekler ve muhteşem geceler bayanlarla bir araya gelsin diye hizmette. Yakışıklılık ve cazibeden oluşan bir bileşimle kadınların hizmetindeyim. Hizmetimi almak seks hayatınızdaki önemli bir dönüm noktası olacaktır. Her insanın yaşantısında başından geçen bir dönüm noktası vardır. Bu dönüm noktasında insanlar o noktadan ileri gitmeyi seçebilirler ya da korkuya kapılarak eski yaşamlarına dönebilirler. İleri gidenler için hayat yepyeni heyecanlar içermeye başlar ve sürekli yeni şeyler yaşarlar. Bu sanki hayatın sil baştan yaşamaya başlamak gibidir, her şeyi yeniden öğrendiğinizi hissedersiniz.

Benim hayatımı değiştiren dönem noktam bu hayatı seçmeme neden olmuştu. Yaşadığım olayda arkadaşımın sevgilisi başrol oynamıştı. Ara sıra onunla yasak ilişki yaşıyorduk, arkadaşım öğreninceye kadarda oldukça ateşli bir ilişkimiz vardı, arkadaşımla aramız bozulunca bir ara sıra seksimizi yapmaya devam ediyorduk. Çılgınlık yapmaya meraklı olması ilişkimizi hep canlı tutuyordu ve devamını yaşamamızı sağlıyordu. Bir gün kafede sohbetimizde gecemizi nasıl renklendireceğimizi konuşurken, ben bir escor t bayanı davet edelim dedim. Kabul etti üçlü seks ikimiz içinde bir ilkti ve mükemmel bir değişiklik olmuştu. Bir sonrakinde de arkadaşım bu sefer jigolo çağıralım dedi, Bingöl jigolo sitesi ilanlarındaki deneyimlilerden birini aradık ve davet ettik. Gece bir ilki daha deneyimlemeye başladık ve ben hayran hayran profesyonel erkeğin kız arkadaşımı nasıl inlettiğini izledim, sanki araya girsem gecenin kalitesini düşüreceğimden korktum ve sadece izledim, ancak bir saat izledikten sonra kendimi toparladım ve ilişkiye ortak oldum.

Ertesi gün çağırdığımız jigolonun yaşattığı gece hep aklımdaydı, adamın tekniğine ve her şeyi çok doğalmış gibi yapmasına hayran olmuştum, sanki onun yanında ben seksin ilk günlerindeki bir çömez gibi hissetmiştim.  Kız arkadaşımın önünde çok değersiz biri gibi hissetmiştim kendimi. Bu aşağılanmayı atlatabilmem için, kendimi geliştirmeli ve bende Bingöl jigolo olmalıydım. O seviyede bir jigoloya dönüşmem kaç yılımı alacak bilemiyordum ama bu önemli değildi, hedefim belirlenmişti artık, önümde idol olarak belirlediğim bir örnek vardı. Bir idol olarak belirlediğim jigoloyu birkaç defa daha davet ettik ve hem tekniğini daha dikkatli inceleme fırsatı buldum, hem ne şekilde başvuru yapabileceğim hakkında bilgiler topladım. Sorularım onu meraklandırmıştı ve nedenini sormasına neden olmuştu, bende sadece merak ettiğimi güzel bir hayat olduğu için dikkatimi çektiğini söyledim.

Öğrendiklerimin ışığında bir ilan düzenleyerek jigolo başvurusu kısmını kimseye belli etmeden tamamladım. Sürekli görüşmeye çağırdığım jigoloyu aradım ve benimde artık onunla aynı mesleği yapmaya başladığımı söyledim ve kabul ederse grup isteklerde onunla çalışmak istediğimi söyledim. Şaşırmıştı ama kabul etmekten de geri durmadı ve o şekilde iş hayatım başladı. İlanda hızlı biri olduğum ortadaydı, grup yapıyordum, eşlerin arasına giriyordum, olgunlar ya da gençlerle herkese hizmet veriyordum. Yeni birinin sektöre bu kadar hızlı ve iddialı girmesi kadınları da şaşırtmıştı ve çağrılar hızlı başlamıştı. Çılgınlık arayan tüm eşler, olgunlar ve özellikle fetiş gençler doğruca beni aramaya başlamışlardı. Bu coşkuyla hizmetlerimin mükemmelliğe ulaşabilmesi için daha da fazla özen göstermeye başladım ve gördüğünüz kaliteye ulaşabildim.

Jigololukta Her Sınırı Zorlayan Çanakkale Jigolo Adem

Bir insanın hayatı, yüzlerce serisi olan roman gibidir, her hayatta bir giriş, gelişme ve sonuç vardır. Kimse sayfaları çevirmedikçe neyin olacağını bilmez. Ben jigololukta her sınırı zorlayan Çanakkale jigolo Adem, 33 yaşında, kumral, 180 boyunda ve 77 kiloda, yapılı biriyim. Bazen insanlar yaptıkları hareketlerle ve verdikleri kararlarla, kendi romanlarını kendileri yazmaya başlarlar. Her adımını bilinçli atan kişiler, bir yazar titizliğinde geleceklerini şekillendirmeye başlarlar. Benimde önümde seçebileceğim çeşitli yollar bulunuyordu ama ben bana sunulan her seçeneği es geçerek, kendi çizgimi kendim belirlemek istiyordum. Kaderin beni yönlendirmesini değil, ben kaderimi yönlendirmek istiyordum. Kaderimi belirleyebileceğim yolları aramaya başlamıştım, bazı seçenekler kafamda netleştiğinde onlar arasında bana en fazla göz kırpan iki seçenek arasında kalmıştım.

Bu iki seçenekten biri seçtiğimde Çanakkale jigolo siteleri kaderimi çizeceğim kararım olmuştu. İnanılmaz istekli ve kararlı olarak mesleğe başlamak için iyice kendimi motive etmişti. Tam bir kurumsal çalışma yaparak girmek istemiştim ve sosyal medya sayfalarımla birlikte ilanımı, fotoğraflarımı her şeyi kusursuz hazırlayarak aynı anda yayınlamıştım. Kadınlar hakkımda anında her bilgiye ulaşabilecekleri için talepte daha yoğun olacaktı. Çoğu partnerin, deneyimlerinin artmasından sonra yaptıkları reklam çalışmalarını ben ilk günümde yapmaya başlamıştım ve bunlar sahte anlatımlarda değildi hepsi gerçekti ve yaşanmışlıklar vardı. Fotoğraflarımda bu yaşanmışlıklardan ve gece hayatımdan da örnekler paylaşıyordum. Kadınlar bu bilgilere baktıklarında beni A’dan Z’ye tanıyacaklardı. Böyle bir çalışmayla mesleğe girince, kadınların hakkımdaki düşüncelerinde farklı bir yerde bu meslekte çalışmış olduğum ve burada yeniden başlangıç yapmak isteyen biri olduğum yönünde oluyor. Aslında daha önceden hiçbir şehirde bu m eslekle uzaktan ya da yakından ilgilenmemiştim

Haklı oldukları tek konu gece hayatımın çok hızlı olduğuydu, gece hayatım sıra dışı olduğu içinde seks hayatım hareketli ve ilginç heyecanlarla doluydu. Bu mesleğim için en iyi birikimdi, çok yararını gördüğümü belirtmeliyim. Çanakkale jigolo sitesi sisteme giren bayanlara yepyeni bir heyecan sunmuştu, bu heyecanlı karakter kadınlarında heyecanlanmasına neden oldu ve benimle görüşmeye başladılar. Kendi hikayemi güzel bir başlangıçla yazmaya başlamıştım, ilk günde ve daha sonrasında atmam gerekecek olan her adımı kafamda planlamıştım. Ara sıra planlarım dışında sorunlarla karşılaşacağımdan emindim ama bu pürüzleri atlatmak benim için kolay olacaktı. Önümde sadece sadistliğe girdiğini düşündüğüm isteklerde çözümsüz kalacaktım. Beni bu açıdan kısıtlı hizmetler verecek bir partner gibi değerlendireceksiniz ama temelde sınırsızım, üstelik sınırda son noktaya dek gelirim, sadece sadizm kişiliğime uymuyor.

Hayatımın en değerli yıllarını jigolo olmak ile yaşamaya başladım. Kaderime boyun eğmiş olsaydım ve bana sunulan imkanları farklı tercihlerle tüketseydim, bu mutluluğu diğer tercihlerimde bulamayacağımdan eminim. Sizde doğru oturup doğru kararlar vererek gecelerinizde kendi kaderinizi kendiniz belirleyin, rasgele arama yapmayın ve erkeğin mükemmeliyle ilişkilerinizi yaşayın. Ben yaptım istediğimi aldım, sizde cesaretle hislerinize güvenin ve istediğinizi alın. Kaçamak yapmanın tüm heyecanını hak ettiğiniz güzellikte yaşayın, ben bunu sizin gibi heyecanlı bayanlarla yaşamaktan onur duyarım.

Jigolo Arayanlar Banu Hanımla Gerçekleri Görün Trabzon Jigolo

Sitelerde jigololarla yaşadıklarını cesaretle anlatan kadınlar çok görülmez, kadınlar yaşananları hep saklı tutma taraftarıdırlar ama Banu hanım gibi bayanlar, yaşadıkları deneyimlerden öyle etkilenirler ki: bunları paylaşmadan rahatlayamazlar. Bazen jigoloların yaşattıkları özel deneyimlerin asılsız olduğunu, normal bir seksten çok farklı olmadığını düşünürler, o yüzden jigolo arayanlar Banu hanımla gerçekleri görün ve anlatılanların gerçek olduğunu sizde görün ve bir jigoloyla gerçek zevklere ulaşabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Zevk sizce neyi ifade eder, sizce doyuma ulaştıracak zevkli bir ilişkinin gözünüzdeki değeri nedir? Bu hazlara ulaşmak istediğinizde ne yapmak gerektiğini biliyor musunuz? Şayet jigolo deneyimlerine hiç girmediyseniz, kaçırdıklarınızdan habersiz ve ne yapacağınızı tam bilmiyorsunuz demektir. Şimdi söz Banu hanımda, bakalım bize neler anlatacak.

Merhaba kızlar, ben 52 yaşında, 10 senedir Tekirdağ jigolo siteleri ilanlarına bakarak,  jigololardan başka erkeği hayatına sokmayan bir kadınım. Önceden evliydim ve eşimi aldatmak gibi bir düşünceye hiç kapılmamıştım, ta ki; o beni aldatmaya başlayana kadar. Renkli bir hayatımız vardı, seks hayatımızda oldukça heyecanlı ve cesurdu ama herhalde yetmemiş olacağım ki; farklı kadınlarında tadına bakmaya başladı. Bana bunu fark ettirmesi uzun sürmedi, bir süre sineme çekmeye çalıştım ama içim kaynıyordu ve artık onunla ilişkiye girmek istemiyordum. İş yerimde sürekli bana ilgi gösteren ve birkaç kez çıkma teklif olan yakışıklı bir iş arkadaşım vardı. Tekrar çıkma teklif ettiğinde bu sefer olumlu yanıt verdim. Heyecanlı olacağımı düşünüyordum ama hiç heyecanım yoktu. Normal bir arkadaşla yemeğe çıkmış gibi hissetmiştim, yatak olayına ise üçüncü görüşmede geçmiştik ama çok sıradan şeyler yaşayınca bir daha görüşmek istememiştim.

Sonradan sevgili yapmaya devam ettim, Tekirdağ jigolo sitesi hala hayatımda olmadığı için sevgililerimi çevremden bulmak zorundaydım. Artık sevgililerimi daha dikkatli seçmeye başlamıştım, eğlenceli ve hızlı yaşamayı seven erkekleri gözüme kestiriyordum. Artık eşimle hiç alakam kalmamıştı ve gece hayatında da takılmaya başlamıştım, o da bana karışmıyor, sevgilisiyle aynı eve taşınmak için ondan ayrılmamı bekliyordu. Bende ısrarla ayrılmadan kendi hayatımı yaşamaya devam ediyordum. Gece hayatına takılmaya başlayınca ilişkilerimi biraz daha heyecanlı yaşamaya başlamıştım ama tam olarak istediğimi seviyede değildi. Hala erkeğin kalitelisini neren bulacağımı bilmediğim için durmadan farklı erkeklerde şansımı denemeye devam ediyordum. Bazen ufak heyecanlar yaşadığım için şükür ediyordum, bunları tadamayan kadınlarda var diye düşünüyordum ama bundan iyisini yaşayan kadınlarında olduğuna emindim ve o kadınların yaşadıkları heyecanlarda gözüm vardı. Kulüplerde bu kadınları görüyordum ama tanımadığım için yaklaşıp, nasıl yaptıklarını öğrenemiyordum.

İlişkilerimde heyecan duyabilmek için lezbiyenlerle bile görüşmüştüm, sonunda bir gece kulüpte takıldığım bir lezbiyenle sohbetimde adam gibi erkek bulamadığımdan şikayetçi oldum. Bayansa güldü ve zor değil ki diyerek bana bir erkeği gösterdi “bak şu gördüğün Tekirdağ jigolo ondan iyi sevişenini sokakta bulamazsın” dedi. O gece sitelerdeki arayışım başlamış oldu. Baktığımda çıktığım erkeklerden farklı olmayan bir sürü erkek vardı. Benim çıktıklarımda kaslıydı, yakışıklıydı, kibarlardı, bu adamlarda öyle olduklarını söylüyordu ve bana ne vereceklerinden şüphelerim vardı. Bir gecede neredeyse her ilana girdim çıktım. Okuduklarım bazen ıslanmama neden oluyordu, bazen güldürüyordu. O gece hiçbir jigoloyu aramayacaktım, okumaya ve incelemeye devam edecektim. Sabaha dek sitelerde gezdim. Yatağa girdiğimde sabah bir jigoloyu aramaya karar vermiştim, arayacağım adam net olarak aklımdaydı.

Öğlen ancak uyanabilmiştim ve uyanır uyanmaz jigoloyu aramıştım, jigolom neler yaşamak istediğimi sordu, verdiği hizmetleri detaylıca anlattı ve buluşma yerini belirtti. Ücret konusunda da hemen anlaşmıştık ve gecelik randevuma hazırlanmaya başlamayım diyerek yerimden kalktım. Gece normalden farklı bir heyecan vardı içimde, bu erkekten beklentilerim büyüktü. Jigolo şirketleri durmadan kaliteli cinsellikten bahsediyorlardı, bakalım bana da bunu yaşatabilecekler miydi? Görüştüğüm erkek çok kültürlü ve yaşı benimle aynı biriydi. Çok gençlerde beklediğim karşılanmaz diye biraz daha yaşı büyük birini seçmiştim. Randevumuz başladığında anında gecenin kalitesi ortaya çıkmaya başlamıştı, boş muhabbetler etmiyordu, ruhuma dokunmayı başarıyordu ve beni sürekli şımartacak küçük jestlere yer veriyordu. Derdim bir an önce otele gidip ilişkiye girmek olsa da, adamın bu davranışları nedeniyle bende ağırdan almaya başlamıştım. Otele geçtiğimizdeyse asıl zevklerin şimdi başladığını gördüm. Eşimle ilişkime renkli diyordum ama bu adamla seksimde eski ilişkilerimi hepsi siyah beyaz kalmıştı. O geceden sonraysa artık hayatımda tecrübesiz tek erkeğe yer vermedim. Eşimden de ayrılarak artık canımın çektiği anlarda rahatça jigololarımdan biriyle görüşüyorum ve keyfime bakıyorum.

Masör Jigololarıyla Adana Jigolo Siteleri

Masaj sırasında tahrik olmayan çok az insan vardır, yabancı birinin yağlı bedeninize dokunmasıyla özellikle zevk noktalarında bir süre dolaşması, tahrik olmaya neden olur. Masaj salonlarında ya da özel masaj hizmetlerinde bazen seks hizmetlerinin de erkekler için verildiğini bilirsiniz ve ben neden bu keyfi yaşayamıyorum diye içinizden geçirebilirsiniz oysa birçok masör erkek masaj hizmetlerinin beraberinde seks hizmeti de verir. Masör jigololarıyla Adana jigolo siteleri masajlı seksin keyfine varmanızı sağlar. Serbest çalışan jigoloların hizmetlerine dair bir yorumda bulunamayız ama sitemizdeki masör beylerin birinci sınıf hizmetlerle karşınıza çıkacaklarına emin olabilirsiniz. Her jigoloya verdiğimiz imkanları masör beylere de veriyoruz ve gecelerinizi daha farklı geçirmenizi sağlıyoruz. Masörlerimizden biri olan Masör Yusuf hakkında daha çok detay almak isterseniz yazının devamına bakabilirsiniz.

Merhaba bayanlar, ben Yavuz profesyonel seks ve masör hizmetimle buradayım. Jigololuğu önceden çalıştığım otellerde ve özel masaj randevularımda vermeye başlamıştım. Özellikle otellerde çalışırken yurtdışından gelen bayanlarla çok defa seksli hizmetler verdim. Seks hizmeti isteyen bayanlar masajı odalarına istiyorlardı ve odada saatlerce zaman geçiriyorduk. Yine de otel bünyesinde olduğum için çok rahat olduğum söylenemezdi. Bu nedenle sezon dışında özel seanslara girmeye başlamıştım ve bu özgürlüğü tadınca otellere geri dönmek istememiştim. Özel masaj hizmetimle kıt kanaat geçinebiliyordum ve sadece masaj hizmeti olduğunda da çok para bırakmıyordu. Bende seksle birlikte hizmet vermekten hoşlanıyordum ama bu hizmetimi sadece beni tanıyanlar alıyordu. Bir şekilde bayanlara ulaşacak yol aramaya başladığımda Adana jigolo sitesi bana da yer verir diye düşünmüştüm, sonuçta bende ücretli ilişkilere giriyordum. Bir nevi jigolo sayılırdım, hatta yeni bir jigolodan çok daha iyi bile olabilirdim çünkü insan bedenindeki tüm zevk noktalarından haberdardım.

Yetkililerle görüştüğümde ilanımı yayınlayacaklarını söylediler ve hemen dediklerini yaptılar. O sırada sitedeki tek masör jigolo ben vardım. Adana Jigolo Yusuf bu şekilde sektöre girmiş oldu. Farklı hizmetimin ve masajdan tüm bayanların keyif aldığını bildiğimden dönüşlerin çabuk olacağına emindim. Önceden çoğunlukla masaj yaptırmak isteyen bayanlar beni ararken, şimdi seks yapmak isteyen bayanlar kısa ilişkiler için arıyorlardı. Masaj hizmetimin çok etkisi olmayacak sanıştım ama ara sıra masaj yaptırıp, sevişmek isteyenlerde armaya başladı. Hizmete masaj girince zevkin daha yoğun olduğunu gören kadınlar giderek iki hizmeti birlikte istemeye başladılar. Sonunda mesleğimi yapmaya başlamıştım. Bazen ben komple bedenimi yağlıyorum, hem bayanların bedenlerini yağlıyorum ve o şekilde sevişiyoruz. Bu gerçekten çok şehvetli bir manzara ortaya çıkarıyor, bu düşünceyi benimle paylaşan bayanlardan bazıları ilişkimizi tüm detaylarıyla kameraya kaydediyorlar. Önceden seanslarımda çekim yapmak isteyende olmamıştı, burada sürekli benim açımdan da ilk olan deneyimler yaşadığım halde hizmetimin çok zevkli olduğunu bilmelisiniz.

Bazen masajın bedendeki olumlu etkilerinden bahsetmek zorunda kalabiliyorum ve bayanları masaja yönlendirmeye çalışıyorum, bayanların en sevdikleri çoğunlukla erotik masaj yaptığım anlardır, erotik masajımdaki dokunuşlarımla yaşattığım orgazmlar eşsizdir. Ajanslardaki jigoloların o ajansa bağlı çalıştığını düşünebilirsiniz ama jigolo arayan bayanlar sahibinden partner ilanlarına bu şekilde ulaşıyorlar, bu ilanlar ajans ilanları değildir, partnerlerin kendi hazırlamış oldukları ilanlardır. Beni masaj hizmetimde var diye ücretini abartan Partnerlerle bir tutmamalısınız, yıllarca profesyonel ortamlarda çalıştığım için bana ve hizmetlerimin kalitesine güvenebilirsiniz. Benimle bedeninizdeki her hücrenin rahatladığını hissedeceksiniz ve sonunda masajla başlayan mükemmel ilişkilere girmek için beni arayacaksınız.

Gecelerin Kalitesini Belirleyen Muğla Jigolo Bülent

Bir ilişkide gece hayatı en önemli zamanı oluşturur, ilişki gece farklı yaşanır, gündüz farklı. Geceleri heyecan daha fazla hissedilir. Gecelerde yaşananlar daha hareketli ve daha eğlencelidir. Bunu etkileyen geceleri eğlenilecek ortamların daha kalabalık ve daha fazla olmasıdır. Ben hizmetleriyle gecelerin kalitesini belirleyen Muğla jigolo Bülent, 24 yaşındayım, bir dansçı değilim ama bir profesyonel dansçı kadar iyi dans eder ve erotik gösteriler hazırlarım. Görüşmelerimi ilginçleştiren fantezilerimde görülmesi gereken ayrı bir boyut oluşturur. Seksin pornolardakinden daha kaliteli olduğunu size tattıracağım. Filmlerde baktığınızda karışık ve kesik sahneler görürsünüz ve seksi buna göre yapmaya çalıştığınızda sizde ne yaşadığınızı anlamayabilirsiniz. Oysa pozisyonlar arasında bir süre sevişmeye ayırırsanız ve pozisyonlara gereken süreyi tanıdığınızda zevki inanılmaz şekilde daha heyecanlı hissedersiniz ve orgazmlarınızı yoğunlaştırırsınız.

Önceleri renkli ilişkilere dalmak için bende film eşliğinde taklit ederek seks yapmanın heyecanlı olduğunu düşünürdüm ama bunların bana kalitesiz heyecanlar getirdiğini fark etmezdim. Bir ilişki yürütürken, bir başkasını yaşamaktan çekinmezdim ve yeni ilişkimde heyecanı daha çok hissettiysem hem öncekini sona erdirirdim ama yine de filmleri izlemekten geri durmazdım. Daldan dala konmanın hayatımı çok heyecanlandırdığını savunamam, çoğunlukla daha zevksiz ilişkilere bu nedenle sürüklendim ve Muğla jigolo siteleri istikrarı yakalayacağım konusunda beni aydınlattı. Film arşivimi defalarca izlediğim için pratikte fazlasıyla deneyimliydim. Kısa molalarla daha çok ilişkiye girebiliyorum ve bu şekilde bir randevuda daha çok orgazma ulaşıyorsunuz. Geçmişimde ne kadar zevksiz ilişkiler yaşasam da, her birinden bir miktar bir şeyler kapmış olacağım ki; randevularımda tüm kadınların isteklerini bir şekilde yaşatmayı başarmıştım ve tutunabilmiştim.

İlan verdiğim tek site olan Muğla jigolo sitesi, bilinçsiz olarak yaptığım bir siteydi. İyi araştırılmadan ya da bilinçsiz verilen kararlardan genelde pişmanlık duyulur ama benim şansıma ben en doğru kararı vermiştim ve zirveye hızla yaklaşmıştım. İstekler arasında bilmediğim konularda yine filmlerden yardım almaya devam ediyorum. Seksin neredeyse tüm pozisyonlarına en az bir kere girmişimdir ama bayanların istekleri karşısında bazen kendimi cahil hissediyorum ve daha fazlasını öğrenmeye çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum. Öğrenmekten zarar gelmez ama bazen bunun sonu gelmeyecek gibi hissediyorum. Fantezilerin heyecanlarını yaşamasam bunaldığım anlarda bu hayattan çıkabilirdim ama fanteziler sayesinde devam etme gücü buldum ve ilişkilere devam edebildim. Beni kendimden geçirten görüşmelerin heyecanını da atmamam gerekiyor, bu görüşmelerde şehvetin gerçek ateşini hissediyorum ve yaşıyorum.

Normal yaşantımda hayatıma giren kadınların şehvetle seviştiklerine kendimi inandırmıştım ama burada gerçek şehveti gördüm, bu şehvete sahip bayanlarla daha çok görüştükçe artık bu hayat vaz geçilmez hale geldi benim için, işin maddi yönlerini artık aklıma bile getirmiyorum, her telefonda göreceğim şehvetli kadını hayal ediyorum ve şehvetini tatmak istiyorum. Jigolo porno filmleri olduğu sürece de öğrenmeye devam ediyorum. Bana gösterilen şehvetin karşılıksız kalmaması için bende elimden geleni yapıyorum. Dans yeteneğimi bazen göstermeyi bile unutuyoruz, şehvetli kadınların koyunlarına girdiğimde. Oysa erotik dansımla bir bayanın azgınlaşmasını izlemek en büyük hobilerimdendir. Konuklarımı evimde erotik kostümlerimle karşılayabilirim, otellerde rahatsanız otele gelirim ama bekar bayanların dışında hiçbir bayanın evine gelmem. Gizlilik koruması olarak bu kuralım nettir. Hizmette sınır yoktur deyiminin gerçekliğini size yaşatırım.

Erotik Sohbetlerde Isparta Jigolo Selim En İyisi

Farklı sohbetlerin farklı hisleri olur, bazı sohbetler insanı neşelendirir, bazıları hüzünlendirir, bazıları sinirlendirir ama bazı sohbetler vardır, her şeyi unutmanızı sağlar sizi azdırır. Bu sohbetler erotik sohbetlerdir ve sohbeti yapmayı başaranla yapmalıdır. Erotik sohbet seviyorsanız, erotik sohbetlerde Isparta jigolo Selim en iyisi. Erotik sohbetin yerini ve zamanı iyi ayarlamak önemlidir. Rasgele ortamlarda ve zamanda yaparsanız etkisini yitirir ve çekicilikten çok itici olmaya başlar. Jigoloysanız erotik sohbetler önemli silahlarınızdan biri olmakla beraber, bu sohbetin her bayana yapılmaması gerektiğini de bilmelisiniz. Ben samimiyet kurmadan sadece cinsellik yaşamak isteyen birkaç bayanda bu problemi yaşamıştım. O zamanlar daha yeniydim ve insan psikolojisini çözmekte yetersizdim, bayanların istediklerini ve kişiliklerini çözmeden içimden geleni söyler ve yapardım. Bunun hatalı davranışlar arasında olduğunu duvara tosladığımda anladım. Olgun bir müşterim beni terslediğinde ve daha ciddi olmamı istediğinde anladım ve utancını yaşadım.

Sonradan görüşmelerimde sohbetlere nabız yoklayarak girmeye başladım, ufak şakalar ve dokundurmalarla bayanın tepkilerini ölçüyor ve tepkilere bakarak sohbeti derinleştiriyordum, daha sonra bu tekniği sekste de yapmaya başladım. Muamelelerimde yaptıklarımda bayanların kasılmalarını hissetmeye çalışıyor, nefeslerini dinliyordum, ritimde azalma olmasına ya da yükselişe göre tekniğimi ya değiştiriyor ya aynı yolda devam ediyordum. Isparta jigolo siteleri sohbetlerimle daha şehvetli gecelere kavuştu. Sohbetlerimle ateşlenip, hizmetlerimle rahatlamak hayatınızda oldukça kaliteli bir dönem başlatmış olacak. Erotik sohbet sevmiyor olsanız da, seviyeli ve kültürlü sohbetimle yine de sohbetlerimden her şekilde keyif alacaksınız. Sohbetime bu kadar güvendiğim için zayıf yönlerimi bu yönümle kapattığımı düşünmeyin. Bir partnerdeki tüm gerekenlere VİP kalitede sahibim.

Sohbetler sadece kuvvetli yönlerimden bir tanesi ve bende kişiliğimle sohbet seven bir karakterim. Sohbetlerde kültürümle her konudan sohbete girebilirim, seksteyse her görüşe saygım vardır ve uyumlu olarak her görüşe eşlik ederim. Isparta jigolo sitesi sadece bir yılda yuvam gibi oldu. Yuvasını seven insan mutlu olurmuş ya; ben burada mutlu hissettiğim için hizmetimde de mutlu olmanın keyfiyle randevularıma katılıyorum ve her saniye keyif aldığımı hissediyorum. Bayanlarında genelde belirli fırsatları değerlendirerek yaşayabildikleri bu görüşmelerde istekleriyle buluşmaları gerektiğini düşünerek meslekteyim. Jigoloların kolay zengin olmaya çalıştıkları için sizinle görüştüklerini düşünmemelisiniz. Emin olun onlarında sizinle aynı istekleri ve hedefleri olduğu için bu macerayı yaşıyorlar. Kazanılan meblağların, inanın abartılacak yanı yok, çoğu masrafa ve mecburi sürdürülmek sorunda olan lüks hayata gidiyor.

Lüks hayat derken, evinde görüşmek istediğiniz bir partnerin evi varoş bir mahallede olsa oraya gitmek istemezdiniz, bu yüzden jigolonun evi iyi semtlerden birinde olmalı ve evin konforundan, ikramlara kadar her şeyin mükemmel olması gerekir. Sizi mekanlarda mahcup etmemeleri için her zaman kılık kıyafetleriyle yanınıza yakışan bir erkek olduklarını göstermek zorundadırlar. Kendilerini eğitmek ve vücutlarını korumak için daha görülmeyen bir sürü masraf yapmaları gerekir. Yani jigololuk, zevk almak uğruna baştan sona mücadele gerektiren bir meslektir.  Önceden o kadar vasat bir sitede kendimi tanıtmaya çalışmışım ki; jigolo Twitter hesabımdan daha çok arayan oluyordu beni. Size yaşatmak istediğim lüksün yarısını bile yaşatamıyordum. Doğru siteyi bulunca da daha çok ilişkiye başlayarak, daha lüks hizmetlerle size hak ettiğiniz kaliteyi yaşatmaya başlayabildim.

Burdur Jigolo Metin Tüm Akdeniz’in Heyecanı

Burdur konumuyla bir seks erkeğinin yaşamayı isteyeceği güzel şehirlerden biri. Burası çevresindeki illere yakınlığıyla bir merkeze benziyor, her yana kısa sürede ulaşabilecek bir konumda olduğum için bir sayıda şehre hizmet veriyorum. Bu güzel avantajlarla Burdur jigolo Metin tüm Akdeniz’in heyecanı konumunda, hatta buna Ege ve İç Anadolu’da eklenebilir. Mütevazi hayatımla sadece Buradaki kadınlara hizmet vereceğimi düşünüyordum, hedefim zirve değil, keyifli geceler görmekti ama önce Isparta ve Antalya’dan gelen davetlerle bende şaşırmış ve duruma adapte olmak istemiştim. Önceleri tesadüftür, tekrarı olmaz derken, belirli dönemlerde telefon gelmeye devam etti. Şehir dışı randevulara gittikçe duruma alışmaya başladım ve ilk işim daha hızlı bir araba almak oldu. Şehir dışındaki randevuların tek dezavantajlı yönü, bir randevunun bir gün almasıydı, bu dezavantaj yüzünden şehir dışına farklı ücretler söylemek zorundaydım. Buna rağmen istekler gelmeye devam ediyordu.

Bu randevular, ilk başlardaki hedeflerimin değişmesine neden oldu, önceleri mütevazi bir hizmet verirken, artık özel bir arazide, gözlerden uzakta güvenli hizmetler vermenin peşindeydim. Bunla ilgili hemen gözden uzakta bir arazi almak için birikim yaptım ve kısa sürede araziyi aldım. Etrafı yüksek duvarlarla çevrili, içinde havuzu da olan lüks bir ev yaptırdım. Konuklarım burada beş yıldıza sahip bir oteldeki konforu bulabileceklerdi. Burdur jigolo siteleri tüm hedeflerimin yeniden belirlenmesini ve gerçekleşmesini sağladı. Hedeflerim yükseldikçe, hizmet kalitemin de yükselmesi gerektiğini biliyordum. Bende gerekenleri yapmaya kararlıydım. Kadınların benimle sadece istekli seviştiğim ve birçok tabuya takılmadığım için birlikte olduklarını çözmüştüm ama hedeflerimin yükselmesiyle limitimi burada tutmanın yetmeyeceğini biliyordum, gelen bütün isteklerin gecelerimde karşılanması gerekirdi. Sınırsız isteklerinin her koşulda karşılanacağından emin olan kadınlar görmek istiyordum karşımda.

Gelen istekleri incelediğimde Burdur jigolo sitesi romantik ruhlu bayanlardan başlayarak, tüm seks tercihlerine ulaşmak isteyen kadınlara göre bir ortamdı. Bense sadece bu kadınların yarısına ulaşabileceğim hizmete sahiptim. Durumu düzeltmem ve yüzde yüze ulaşmam gerekiyordu ve bu uzun bir yol olacaktı. Grup isteyenlere, kostümlü isteklere ve özellikle fetişlere hitap etmeye başlamam lazımdı ama hepsinin aynı anda geliştirilmesi imkansız olacağı için bende kademeli şekilde hizmetimi geliştirmeye başlamıştım. En kolay seks çeşidinden başladım gelişmeye, bu grup seksle, evli çiftlere yönelik hizmetleri geliştirmekti, bu hizmette herhangi bir ekipmana ve aksesuara gerek yoktu, sadece teknik öğrenmek yeterliydi. Bu aşama kısa sürdü ve sırasıyla diğer aşamaları da atlattım. Bu aşamalar süre almış olsa da, sonunda yüzde yüze hizmet verecek seviyede bir partnere dönüştüm.

Bu gelişmeyle çevre illerden çok yaşadığım şehirden istekler almaya başladım, meğer seks hayatlarında sorunları olan ve renk için heyecan arayışında ne çok kişi varmış? Bu güzel olmuştu, bende zevkle yeni heyecanlarda yeniden keyifle yeni hedeflerle randevularda yerimdeydim. Jigolo başvurusu yaptığımdan beri kendimi ilk kez tam olarak bir partner olarak görmeye başlamıştım çünkü artık geri çevireceğim kimse yoktu, sadece randevularım doluysa bir kadını geri çevirecektim. Bir partnerin ulaşmayı isteyebileceği en üst seviyeye ulaştığım için ve hedeflerimdeki her şeyi gerçekleştirdiğim için bu mesleği seviyorum, sevmekten öte bu mesleğe aşığım. Burdurlu bekar bayanların hayallerini süsleyen bir erkektim, olgun bayanların ateşlerini alan bir erkektim, evli bayanların x aşkıydım, daha ne olsun, sizin medeni durumunuza göre sizin de istediğiniz erkek olmak isterim.

Azgınlığını Sitelerde Dindiren Uşak Jigolo Caner

Azgın duyguları dizginleyemediğinizde işiniz gerçekten çok zorlaşır, karşılaştığınız herkesi seks objesi gibi görmeye başlarsınız, bu kadınlarda ve erkeklerde de aynıdır. Kadınlar azgınlıklarını atlatamadıklarında her erkeğe yanaşmaya çalışırlarken, erkeklerde azdıkları dönemlerde tüm kadınların peşinde dolanmaya başlarlar. Bu duyguların ağır bastığı dönemlerde ilişkilerde en fazla hataların yapıldığı döneme girmiş olursunuz çünkü azgınlıktan karşınızdaki kişinin bir çok hatasını görmezden gelmeye başlarsınız. Bir kadınsanız erkek size yakışıklı olmasa bile çekici görünmeye başlar, onunla hayaller kurmaya başlarsınız, erkekseniz de durum aynıdır, kadının göğüsleri çekici gelir, yüzü bebek gibi görünür ama bu duygular ilişkiye girip azgınlığınız azalıncaya kadar hissedilen sahte duygulardır. Ben bir türlü azgınlığımı dindirebileceğim birini bulamamıştım ve sonunda azgınlığını sitelerde dindiren Uşak jigolo Caner olarak azgınlığımdan nispeten kurtulmayı başardım, nispeten diyorum çünkü her gün ateşimi söndürecek kadar yoğun görüşmelere daha başlamadım.

Duygusal ilişkilere çok inanan biri değilim, daha çok gecelik aşklarda hayat buluyordum ve sürekli azgındım. Ne kadar çapkınlık, o kadar rahatlama olarak düşünüyordum ve gece hayatından dışarı çıkmıyordum. Güneş battıktan sonra kulüplerde takılmaya başlıyordum ve kapanıncaya kadar orada takılarak, kapanışta kolumda bir kadınla oradan ayrılıyordum. Seks ve alem derken sabah yatıyor ve akşamına yine aynı hayata devam ediyordum. Bu hıza rağmen azgınlığımın bir miktar bile azalmaması beni şaşırtıyordu, gözüm her gece kadınlarda olmaya devam ediyordu. Uşak jigolo siteleri azgınlığımın çaresi olur diye bir düşüncem olmadığı için hiç araştırmıyordum ve bu hayatı yaşamayı sürdürüyordum.  Her gece mekanların Playboy erkeği olarak dikkat çekiyordum, erkeklerin çoğunluğu kıskançlıktan, kadınların çoğu hayranlıktan bana bakıyordu. İlgi güzel bir şeydi ama derdime çağe olamıyordu.

Mekanda kadınlar kadar erkeklerde bana yakın olup, çevremdeki kadınlardan yararlanmak istiyordu ve bu arkadaşlardan bazıları da işin boyutunu abartacak kadar cıvık hareketler yapıyorlardı. Sonunda farklı yolları da gözden geçirmenin zamanı geldi diyerek, Uşak jigolo sitesi dünyasının özelliklerini araştırmaya başladım. Jigololar, yüzlerce kadın, ilanlar, fotoğraflar, sanal bir ortam bana ne kazandıracak diye düşündüm ama sonradan yorumlara takılınca işin iç yüzünü görmeye başladım. Aslında burası inanılmaz hareket yaşanan bir ortamdı, sadece sanal bir ara yüzde insanlar birbirlerine ulaşacakları bilgileri gördükleri için asıl hareket telefon görüşmelerinde yaşanıyordu. Kadınlar erkekleri burada bulabiliyorlardı, erkeklerse kadınlara özgürce kendi tanıtımlarını yapabiliyorlardı.

Denemekten bir zarar gelir mi diye aklımda kısa bir muhakeme yaptım. Jigolo olmanın cezası yokmuş bunu da öğrendim ve rahatladım, o zaman başka ne gibi sorunlar yaşanabilirdi ki? İlan hazırladım, ilanlara baktım, fotoğrafa seçtim ve benim fotoğraflarımla diğer fotoğrafları karşılaştırdım, bence gayet pozitif bir ilan hazırlamış ve yayınlamıştım. İncelemelerimde arayıştaki bayanlarında en azından benim seviyemde bir azgınlığa sahip olduklarını hissetmiştim, o zaman o bayanlarla benim ilişkilerim normalinden daha ateşli yaşanacaktı çünkü ateşle barut bir araya gelecekti. Hayaller ve gerçekler her zaman aynı zamanda kişiyi bulmuyor, hayaller ve ümitler ne kadar canlı olsa da, bunların gerçeğe dönmesi zaman alabiliyor. Burada bununda öyle olduğunu ilk haftada öğrenmiş oldum. Öncelikle bayanların bir miktar güvenlerini sağlamam gerektiğini es geçmiştim. Güvende öyle yazıp çizmeyle kazanılacak bir duygu olmadığından bunu zamana yaymam gerekecekti.

Azgınlığınız olduğunda zaman en büyük düşmanınız hale geliyor ve sizi ele geçirerek tüm duyguları ve hareketlerinizi ele geçirmeye başlıyor. Bu durumda olduğum için içgüdüsel olarak panik olmaya başlamıştım ve hareketlerimle davranışlarımı kontrol edemez durumdaydı, agresif davranıyor ve bazen kırıcı olabiliyordum. Jigolo başvuru detaylarını hallettiğimde sorunlarım çözülür diye beklentideydim ama hayaller hüsrana dönüşecek gibi hissediyordum. Bir ay psikolojim bozuk şekilde randevulara devam ettim. Bir ay işkenceden beterdi ama güven sağlanmaya başlayınca, neşem geri dönmeye başladı ve azgınlığım hafifledi. Şimdi azgınların seks randevuları sizin de sorunlarınızın çözümü olacak. Sizde azgın ve çaresiz hissediyorsanız, benim azgınlığımda sürdüreceğimiz bir ilişkide azgınlığınızı atabilirsiniz.

Konya Jigolo Siteleri VİP Hizmetlerin Öncüsü Trabzon Jigolo

Kalitenin öncüsü sektörlerin hepsinde kullanılan alışıla gelmiş bir terimdir, artık iyi olan, olmayan her firma, firma isminin altına bunu yazar ve beklentiye girer. İnternet dünyasında da buna benzer sloganlara sıklıkla rastlanır ve kişilerin gelmesi beklenir. Bazı firmalarsa gerçekten bu sloganı hak edecek hizmetleriyle yıldız gibi sektörlerinde parlarlar. Jigolo sitelerinde de içeriğiyle, kullanım tarzıyla Konya jigolo siteleri VİP hizmetlerin öncüsü ve örneği bir sitedir. Eğer bir site bu sloganı hak edecekse bence bu site sonuna kadar bunu hak ediyor, benim düşüncem bu. Böyle düşünmüyor olsaydım, çok farklı bir platformdan size yazıyor olurdum ama inceleyince gördüklerimden sonra, VİP bir sitede, VİP partnerlerin olması şart diyerek bende bu siteye yerleştim.

Evet! Ben Konyalı değilim ama yakınlardan bir şehirde olduğumuz için kültürel açıdan aynı kültüre sahibiz. O yüzden burada yabancılık çekmiyorum. Kolayca şehre adapte oldum ve zamanımızı kaybetmeden buluşmaya başladım. Sözün başladığı noktada VİP sitelerden ve partnerlerinden bahsetmiştik, Geldiğim şehirde VİP randevuların mimarı bir erkek olarak buluşmalara katılırdım, burada da VİP hizmetlerimle gecelere ay gibi doğacağımdan şüpheniz olmasın. Konya jigolo sitesi beklediğimden kaliteli bir ortam çıktı, bazı siteler birinci sınıf partnerle dolar taşar ama ziyaretçileri sorunlu kişiler olur ama burada sitesinden, partnerleri ve ziyaretçi bayanlarına kadar mükemmel bir ortam var. Bu ilişkileri her acıdan olumlu etkileyen bir ayrıntıdır. Site, müşteriler ve jigololar birinci sınıf olduğunda sorun çıkaracak hiçbir konuda kalmamış oluyor, her şey daha da mükemmel yaşanıyor.

Hizmetlerimi belirli şartlar altında gerçekleştirdiğimi belirtmem lazım. Geceye iyi başlamak için uykuya dikkat ediyorum ve öğlenleri telefonumu açıyorum, 30 yaşındayım, evimdeki hizmetlerimde göreceğiniz konfor ve ilgiye hayran olacaksınız. Evime sadece kendini zora sokmak istemeyen bayanları davet ediyorum. Evlere gelme huyum hiç olmadı. Bu kuralı herhangi bir bayanla bozarsam zamanla diğer bayanlarda da bozmaya başlayacağımı ve risklere açık hale geleceğimi düşündüğüm için bozamıyorum. İsmim Konya Jigolo Namık, prezervatif koşulunu belirlemek size kalıyor, ben yanımda getiriyorum, isterseniz kullanıyorum. Yer konusunda iki seçeneği değerlendirebilirsiniz ya evim ya oteller. Fantezi isteklerinde ise durum daha da genişler, asansör, otopark, piknik alanları gibi mevkilerde de sekse girerim. Bu ortamlardan korkmanıza gerek yok, belirlediğim güvenli ortamlar var fantezileri yaşamanız için buralarda dilediğiniz gibi kendinizi kaptırabilir ve fantezileriniz canlandırabilirsiniz. Fantezilerinizin sınırsız zevkleri arasında benimde ara sıra katkım olacağından ve bu fantezileri de ilk defa göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Fantezilerdeki deneyimlerim mesleki kariyerimdeki yeri apayrıdır, fanteziler mesleğim öncesinden beri ilgi duyduğum bir seks çeşidiydi. Sıradan ilişkilerde bile mutlaka partnerlerimle sevişirken araya ufacıkta olsa bir fantezi sıkıştırmaya çalışarak eğlenirdim. Zamanla bu sekste vazgeçemediğim tutkuma dönüşmeye başladı. Fantezinin eklenmediği ilişkilerde artık sanki sadece sevişiyormuşum gibi hisler almaya başlamıştım. Jigolo nedir fantezi arayışımda öğrendiğim bir konu oldu. İlk bakışta bile jigololuğun heyecanını hissetmeye başlamıştım ve benim fantezilerimle, bayanların fantezilerini birlikte yaşama ihtimalim çok yüksekti. Keyiflenerek başvuru sayfasına girdim ve tanıtım yazıma başladım. Edebiyat mezunu olduğum için harika bir tanıtım hazırlayabildim. Diğer ilanların arasında benimki ben buradayım diyordu. Fantezi hizmetimin de olduğuna sevinen bayanların heyecanıyla bende neşeyle ilişkilerimi yaşamaya başlamıştım.

Fantezilerin renkleriyle yaşanan her ilişki beni daha farklı fantezilerde aramaya yöneltmeye başladı ama şehvetli bayanlarla görüştüğüm içinde normal sekste de zevk alıyordum. Öncesinde normal randevularda ayaklarım geri gidiyordu ama şimdi hiç ayrımım yoktu. Bunu yaşamaya alıştıkça, daha çoğu arzulamaya başladım. Arzuların bir insanı ne kadar etkilediğini ve hırslandırdığını da burada anladım. Hırs beni karşı konulamaz bir istekler ateşlemişti ve görüşmelere daha kanlı canlı ve heyecanlı koşmaya başladım. Zamanın hızlanmasına ve zamanın her anından zevk duymanın da farkını ilk defa jigololukta deneyimledim. Net söyleyeyim bir erkek gerçekten hayattan zevk almayı arzuluyorsa benim önerim her erkeğe jigolo ol hayatın tadını çıkar yönünde olacaktır. Bu hayatın renklerini keşfeden tüm erkeklerin yaptığı gibi sizde bu hayata sahip çıkacak ve mükemmel hayata ulaşmanın keyfiyle seksinizi de eğlenceni de yaşayacaksınız. Kadınların tatmin olduklarını izledikçe, bu hayata iyi ki girmişim ve bu kadınlarla iyi ki görüşüyorum diyeceksiniz. Ben diyorum, diyorum ama bende bu yaşamı tanımadan önce bu tatlardan habersizdim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir