Ücretsiz Bursa

Ücretsiz Bursa

Ücretsiz Bursa

Selam sevgili erkekler. Ben Bursa’da ikamet eden ve henüz 35 yaşında olan bir kadınım. Adım ise Hale. Geçtiğimiz yıl boşandım. Şiddetli geçimsizlik nedeni ile böyle bir karar alsam da, aslında temel neden beni tatmin etmemesiydi. Hem bana hem de sekse ilgisi yoktu. Genç bir bayan olarak seksi en uç doruklara kadar yaşamanın benim de hakkım olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı jigolo arayan bayanlar arasına katıldım. Bu konuda çok heyecanlıyım. Benimle beraber olacak erkekten istediğim şartlar var. Yalansız bir şekilde kendini ifade edecek ve kriterlerime uyacak beyler ile düzenli bir seks yaşayabiliriz. Para konusu problem değil.

Asil Bir Kadınım

Biraz kendi özelliklerimden bahsetmek istiyorum. Yaşımın büyük olduğunu düşünmüyorum. Bana göre bir kadının olabileceği en güzel yaştayım. Spor yapmayı çok seviyorum. Zaten düzenli olarak bir salona gidiyorum. Bu şekilde vücudum halen bir genç kız gibi. Dolgun dudaklarım var. Bacaklarım harika ve pürüzsüz. Kalçalarım ve göğüslerim asla sarkmış değiş. Jigolo olmak istiyorum diyen beyler için ben hazırım. Elit bir kadınım. Eğitimli ve kültürlüyüm. Ancak yatakta kendimden geçiyorum.

Beni Yatakta Çıldırtsın

Beraber olmak istediğim ve bana jigolo olarak hizmet verecek erkeğin genç olması ilk kuralım. Benden yaşlı olması. 20 ile 30 yaş arası idealdir. Bakımlı olması ise şart. Alkol kullanıp kullanması çok önemli değil. Zaman zaman içmeyi seviyorum. Kesinlikle kilo sorunu olmamalı. Atletik bir bey istiyorum. Özellikle kolları çok güçlü olsun. Beni yatakta sarsın.

Cinsellik konusunda çok farklı fantezilerim var.

 

Ücretsiz jigolo ile bunların hepsini yaşamak istiyorum. Çünkü bir tabu ve kuralım söz konusu değil. Amacım tamamen tatmin olmak. Onu sonuna kadar almak istiyorum. Bunu her pozisyonda yapabilirim.

Beni doyursun. Çıldırtsın ve bulutların üstüne uçursun. Seks sırasında hem altında hem de üstünde olabilirim. Tüm bunları benimle yapacak olan beye her şeyi vermeye hazırım. Çünkü tatmin olmak benim de hakkım. Bu şekilde bir erkek var ise hemen benimle iletişime geçebilir. Onunla çılgın saatler yaşayabiliriz.

0 thoughts on “Ücretsiz Bursa

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir