Van Jigolo olmak

Van Jigolo Hakan’ın Fantezileriyle Boşalın

Van Jigolo Hakan’ın Fantezileriyle Boşalın

Orgazm yaşarken içinde bulunduğunuz anın güzelliği orgazmın doyuruculuğuna da etki eder. Orgazm yaşarken anın güzelliğine nasıl ulaşırsınız? Doğal olarak buna ancak cinselliği mükemmel yaşayan ve eğlenmeyi bilen biriyle yapabilirsiniz. Cinselliği mükemmel yaşamayı başaran kişilerin ilişkilerinde fantezilerin küçümsenemeyecek ölçüde önemi vardır. Fanteziler çeşidine göre içlerinde hem heyecan, hem zevk barındıran bir macera gibidir. Fantezilerle tatmin olmanın farkını anlamanız için öncelikle bir ilişkinizde Van jigolo Hakan’ın fantezileriyle boşalın ve fanteziler hakkındaki yorumunuzu bundan sonra yapmaya başlayın. Fantezi yaşadığınız ilişkilerin etkisinin sihirli olduğunu düşünecek ve bir daha kendinizi fantezi olmayan bir ilişkide görmek istemeyeceksiniz. Fantezilerin yaşattığı özel hazlarda çok iddialıyım.

Önceleri verdiğim önem cinsellikte sadece pozisyonlara yönelikti, pozisyonları araştırır, her pozisyonda mükemmel olmaya çalışarak etkisini çoğaltmaya uğraşırdım. Bu çabalarımın aslında çok gereksiz bir uğraş olduğunu bunu daha kolay bir yöntem olan fantezilerle hiç uğraşmadan başarabileceğimi sonradan öğrenebildim. Van jigolo siteleri olmasaydı ve ben bu yolla jigololuğa geçiş yapmasaydım, sanıyorum sıradan ilişkilerde tatmin olmaya uğraşacaktım ve heyecanlı fantezileri yaşama imkanım olamayacaktı. İlk yaşadığım fantezide normalde zevk vermekte zorlandığım birkaç pozisyon vardı ve fantezinin etkisiyle bu pozisyonlarda ilişkiye girdiğim özel müşterimi kolayca tatmin etmeyi başardığımda bu etkiye hayran olmaya başlamıştım. Fanteziler artık radarıma girmişti ve bu konudaki araştırmalarımda, bu maceraların bir sonunun olmadığını tek gerekenin kuvvetli bir hayal gücü olduğunu gördüm. Hayal gücünü geliştirmek için eskisinden daha fazla kitap okumaya başlayarak, daha çok film izlemeye başladım. Doğal olarak okuduğum kitaplar ve filmler hep cinsel içerikli yayınlardı.

Okudukça ve izledikçe ufkum açılmaya başladı ve bir müddet geçtikten sonra artık kendi fantezilerimi kurgulamaya başlamıştım. Van jigolo sitesi fantezilerimle boşalmayı bekleyen bayanları her gece boşaltmamı sağlıyor. Randevularımın Van’daki en özel kaçamaklar olduğunu bilen özenli bayanlar, benim randevularımı beklemeyi göze alarak beni arıyorlar. Bense kimseyi bekletmeyi sevmediğim halde mecburen bunu yapmak zorunda kalıyorum. Bildiğiniz gibi fantezili ilişkiler genellikle uzun sürek ilişki çeşitleridir, fanteziye göre bir giriş, gelişme ve sonuç vardır ve her fantezi bir hikayeye dayalıdır. Bu hikayeler ne kadar benzersiz olursa, fantezinin etkilerinin boyutları da artar. Bir hikaye oluşturabilmek için belirli bir birikiminizin ve hayal gücünüzün olması şarttır. Sadece hayal gücüyle ya da sadece birikime sahip olarak bir fantezinin etkisini dört dörtlük hissedemezsiniz. Hikaye ne kadar güçlü olsa da, yaşatmayı başaramazsanız, etkisi minimuma iner ve beklenen doyumu veremez.

Bazen bir fantezi üzerinde günlerce düşünebilir ve defalarca gözden geçirebilirim. Bir bayanlar fantezimi yaşamaya başlamadan önce etkisinden tam olarak emin olmak isterim. Emin olduğumda ise ilk arayan bayana bu sürpriz fanteziyi yaşatarak kendinden geçirmeye başlarım. Her fantezimde çoğu kişinin denemeye çekineceği birkaç pozisyon ve gerçekle bağı olan bir konu vardır. Fantezilerimi ayrıca kostümlerle zenginleştirdiğim için etkiyi bir misli daha arttırıyorum. Kurguladığım tüm fantezilerin mutlaka kostümüne de sahibim, kostümü olmayan bir fantezimi sanki kostüm giyiyor gibi yaşatmam. Van jigolo ilanları kostümlü seks oyunlarını bayanlarla yaşayabildiğim tek iletişim yolum. Bu yol aktif olmasaydı, Van’da jigolo ilişkisine girebilmek oldukça zorlanacağımız bir eğlence olmaya başlayacaktı. İlanlardan aldığınız numaralarla herkesten habersiz erkeğinizle bağlantı kuruyor, buluşma saatinden, buluşma noktasına kadar gizlilikle anlaşmanızı yapıyorsunuz. Yaşananların daha etkisinden çıkamadan da evinize dönerek sakin yaşantınızda sanki hiç heyecan yaşamamış, hiç yeni zevkler tatmamış gibi devam mutlu hayatınıza devam rolü yapıyorsunuz. Oysa mutluluğunuzun tek nedenim benim ve bunu kimseyle paylaşamıyorsunuz.

Van Jigolo İç Çamaşırınızı Dişleriyle Çıkaran Uşak Jigolo Yunus

Merhabalar, erotik iç çamaşırlarıyla sevişen ateşli bayanlar. Kadın vücudunun çekiciliği artırıp azaltmayı en kolay başaran eşya iç çamaşırlarıdır. İç çamaşırlarının erkek üzerinde inanılmaz bir büyüsü vardır. Vücudu daha ateşli gösteren bir iç çamaşırı takımı şehveti misliyle arttırabilir ve erkeği azgınlaştırabilir, görüntüsünde bir çekicilik olmayan iç çamaşırları ise var olan şehveti azaltabilir ya da kaybolmasına yol açabilir. Bense iç çamaşırlarıyla çıplak bir kadının görüntüsünü gözlerimin önünde hayal etsem bile şehvetimi arttırabiliyorum, erotik iç çamaşırlarıyla bu çok daha kolay olabiliyor. Benim adım iç çamaşırlarınızı dişleriyle çıkaran Uşak jigolo Yunus, 23 yaşındayım, 179 boyunda, 71 kiloda, kumral bir seks erkeğiyim. İç çamaşırları beni öyle fazla azdırıyor ki; vücudunuzu okşayarak yalamaya başladığımda hepsini dişlerimle bedeninizden çıkarıyorum ve bun yaparken de hiç aceleci biri gibi davranmıyorum. Olabildiğince sakin ve zevk verecek şekilde bunu yapıyorum.

Seksin her aşamasında görebileceğiniz en sakin adam olarak sevişirim ama verdiğim heyecanları hiçte sakince almazsınız, içinizde bir zevk fırtınasına tutulmuşçasına heyecanlar hissetmeye başlarsınız. Deneyimlerim aceleci olmanın sekste hiç sağlıklı bir davranış olmadığını tespit etmiş durumdayım. Özellikle bazen özel yaşamımızdaki ilişkilerimde hızlı sevişiyorum, bazen yavaş sevişiyorum ve arada bir fark ortaya çıkıyor mu, çıkmıyor mu, onu gözlemliyorum. Uşak jigolo siteleri görüşmelerimdeyken bu türden riskler almıyorum, mantığımla hareket ediyor ve sakin takılıyorum. Yine de şüphelerimden kendimi arındırabilmek için özel hayatımdaki ilişkilerimi adeta bir sürüş testi gibi kullanarak deneyimlerimi yeniden sınavdan geçirerek hizmetimin kalite seviyesinden emin olmaya çalışıyorum. Hizmetimin bir kadın tarafından yeterli olmadığının söylenmesi her halde mesleği bırakmama yol açacak bir yıkım olacaktır. En iyisini vermeye çalışırken, aslında, hiçbir şeyi veremediğinizi öğrenmek tüm özgüvenimi yitirmeme neden olacaktır ve beni mesleğimde başarısız biri haline getirecektir.

Bu zor denilebilecek meslekte bir dağcının sabırla zirveye ulaştığı gibi zirveye ulaşmaya çalışırsınız, girdiğini yol bazen düz bir patikayken, bazen dik yamaçların ve uçurumların olduğu bir yola dönüşür ve bu anlarda yapılacak hata mesleğinizdeki geleceğinizi tayin eder. Uşak jigolo sitesi dert dinleyen bir Güzin abla değildir ama yine de partnerlerin dertlerine yardımcı olması için bazı makaleler yayınlamayı ihmal etmez, bu makalelerin halen en sıkı takipçilerinden biriyim çünkü bu yazılarda çoğunlukla yaşanmış olaylardan yola çıkılarak yazılar hazırlandığı için, gelecekte beni de bekleyen zorluklarla ilgili sırlar barındırır. Çoğu kişi jigolo yaşamındaki lüks ve büyülü hayatın etkisine girerek hayatı önemsemez tavırlar sergilemeye başlar. Her zaman mutlulukla bu hayatı sürdürebileceklerini düşünen kişiler tedbiri elden bıraktıklarında bir gün aniden ufak bir hatayla duvara toslarlar ve tüm hayatın çok kolay kazandığı gibi kaybedilebileceğini de anlayacakları mücadelelere girmeye başlarlar. Bu mücadele karşılaşılan son mücadele olmayacaktır, meslek hayatınızı bitirene dek bu türden olaylar hep sizi sınamaya devam edecektir.

Yaşım oldukça gençtir ama deneyim yaşa göre dağıtılan bir özellik olmadığı için bu konuda bir uzman olarak yorum yapabilme hakkını kendimde görüyorum. Otuzunda jigololuğa başlayan biriyle yirmisinde jigololuğa başlayan birinin iş deneyimi aynı seviyededir ve bu hayatta geçirilen süre ve yapılan görüşmelerde gerçekleşen her olayla deneyimler şekillenir. Benim yaptığım görüşmelerde geçirdiğim süre dört yıla yaklaştı, dört yılda toplamda iki bine yakın ilişki yaşayarak beş yüzden fazla bayanlar cinsel ilişki kurdum. Bu beş yüz bayanın her birinin aynı kişilikleri, ayrı istekleri ve zevk alma yolları vardı. Tanıştığım her yeni bayanın bana sağladığı katkı bu nedenle önemlidir. Her kadının farklı istekleriyle deneyimlerim şekillendi ve şu anki hizmet kalitemin oluşması sağlandı. Görüşme yaptığım çoğu kadın uzun süredir tanıdığım kişilerdir, ara sıra yeni birileri arıyor ve deneyimlerime yepyeni deneyimler eklememi sağlıyorlar. Uşak jigolo ilanları bayanlarında deneyimlerini profesyonellerin hizmetiyle arttırdıkları bir ortamdır.

Şanlıurfa Jigolo Yavuz’la Islak Rüyalar

Uykuya daldığınızda rüya görmemek imkansızdır, bu rüyalar bazen can sıkıcı olurlar, bazense keşke uyanmasaydım dedirtecek kadar zevkli ve mutlu edici olurlar. Özellikle mutlu hissettiren ıslak rüyalarda, kusursuz bir ilişkiyi yaşarken ve inanılmaz zevk alırken kendimizi görürüz ve uyanmak, gerçek dünyayla yüzleşmek çok can sıkıcı olur. Şayet kalkmak gerekmiyorsa, ısrarla yeniden uyumaya çalışarak, rüyanın devamını görmeye çalışırsınız. Rüyalar günlük olaylarda yaşananların yansıması olarak bilinçaltımızın bize bir hediyesidir. Etkilendiğimiz biri ya da çok zevk duyduğumuz bir ilişki yüzünden bu ıslak rüyalar ortaya çıkabilir. Bu etkilenmeyi sürekli hissedeceğiniz Şanlıurfa jigolo Yavuz’la ıslak rüyalar görmeye hiç ara vermeyeceksiniz. Hizmetlerimi etkisi günlerce değil, haftalarca geçmeyecek ve derin uykunuzda benimle ilişkiye girmeye, zevk alarak ıslanmaya devam edeceksiniz. Beni rüyalarım daha çok özlemini çektiğim konularla ilgili, ateşli ilişkileri hayatımın her gününde yaşayabildiğim için cinsellikle alakalı rüyaları nadiren görebiliyorum. Nadiren gördüğüm bu rüyalarda, en ateşli randevularımdaki kadar zevk aldığımı hissediyorum ve keşke daha fazla bu rüyaları görebilsem diyorum.

Sizlerle gerçekleştirdiğim cinsel ilişkiler o kadar doyurucu geçiyor ve bunu her gün hissedebildiğim için sizden daha az ıslak rüyalar görüyorum. Şanlıurfa jigolo siteleri seks ilişkilerindeki yoksulluk nedeniyle neredeyse her gece ıslak rüyalar görmekten dayanılmaz bir azgınlığa ulaşan bayanların ortamıdır diyordum ama bu grup sadece küçük bir kitleymiş. Sitedeki gruplarda evli bayanlar, bekarlar hatta eskort bayanlar bile alem yapmaya çalışırlar. Benimle görüşmeye gelen ilk eskort bayan çok ilgimi çekmişti. Kendine izin verdiği bir günde ücretli bir seks kadını neden yine seks yapmayı sitesin diyordum. Zaten her gece benim gibi bu kadında cinselliğe doyuyordu, benim yanımda ne işi vardı? Bunu kendisine sorduğumda, kaliteli seks için cevabını aldım. Eskort bayanların randevuları jigoloların randevuları gibi heyecanlı ve zevkle geçmiyormuş, gelen erkekler genellikle bir saatliğine geliyorlarmış ve oral seks yapıp, bir iki cinsel birleşme yaşayıp geldikleri gibi gidiyorlarmış. Çok nadiren orgazm yaşama şansları oluyormuş ve iyi bir orgazmı özledikleri için meslektaşlarına gidiyorlarmış.

Sonuçta eskortlar ile jigololarla farklı kitlelere hitap eden hizmetler verseler de aynı meslek kolunu paylaşıyorlar. Onlarda para alarak sevişiyorlar, bizde para alıp sevişiyorum ama aramızdaki fark onlar bunu yaparlarken neredeyse hiç zevk almıyor ve doyuma ulaşamıyorlar ama biz hem zevk alıyoruz, hem doyuma ulaşabiliyoruz, hem de çok fazla eğlenceli ana tanıklık edebiliyoruz. Bazen erkekler şayet kadın olsaydım, fahişe olurdum ve kendimi pahalıya satardım gibi meslek aşağılayan şakalar yaparlar. Bunu gerçekten dile getiriyor olsalar, gidip Şanlıurfa jigolo ilanları ile bu mesleğe başlayabilirlerdi, illaki bir kadın olmalarına gerek olmadığını aslında onlarda gayet iyi biliyorlar ama bunu sadece dillerinde istiyorlar, kalplerinde bu istekten yoksun oluyorlar. Kendilerinde bu cesaret olmadığı için hemcinslerinin yaptığı bu mesleği görmezden geliyorlar ve seks hizmetindeki bayanları aşağılamayı tercih ediyorlar. İşleri bu özel hizmetlerdeki bayanlara düştüğünde ise senin gibisini hiç tanımadım, sen mükemmelsin gibi sözleri utanmadan söylemeye başlıyorlar.

Bayanlar bu kadar nankör değiller ve kaliteyi yaşamak istedikleri için kaçamaklarında daha dikkatli oluyorlar. Şanlıurfa jigolo sitesi çok dikkatli olmanızı gerektirmeyen bir platformdur. Buradaki erkek seks işçilerinin hepsi kadınların hizmetinde olmaktan oldukça memnunlardır. Bayanların ilgisini kaybetmek istemedikleri içinde her şeye hazırlıklı olmaya çalışırlar sürekli kendilerini geliştirerek mükemmelliğe ulaşmaya çalışırlar. Bu partnerin kapasitesi oranında hızlı veya yavaş yaşanır, benim mükemmelliğe ulaşma sürem iki yılda tamamlanmıştı. İki yıl oldukça uzun bir süre bence ama benim seks geçmişim çok hareketli olmadığından birçok konuyu sıfırdan öğrendim ve geliştirmek zorunda kaldım. İlkokula başlayan birçoğunun doğrudan üniversiteye başlayamaması gibi bende ilk aylarımı ilkokula başlamış gibi görüyorum ve zamanla ortaokula, liseye ve üniversiteye geçtim, şimdiyse mesleğimde uzmanlığı okuyorum ya da buna sekste mastır yapıyorum diyebiliriz.

Açıkhava Seksinin Uzmanı Tunceli Jigolo Can

Bazı ilişkiler istediği kadar ateşli veya şehvetle yaşansın, bir fanteziden alınan doyumun yerini doldurabilecek kadar etkileyici olamaz. Fanteziler, çok özel olmalarına rağmen doğru kişilerle nadiren yaşanabilen güzelliklerdir. Çoğu kişi doğru partneri bulmayı boş verin fantezilerini paylaşabilecekleri ve deneyebilecekleri bir partneri bile bulamazlar ve hep içlerinde kalan bir istekle yaşamaya çalışırlar. Benim fantezilerimde her türlü açık alanda seks ilişkisine girmek ama bu içinizde biraz çılgınlığın ve cesaretin olmasını gerektiren bir fantezi. Bende cesarette, çılgınlıkta fazlasıyla bulunuyor ama bunlara sahip kız arkadaşlar edinmekte çok zorlandığım için buradayım, ben Açıkhava seksinin uzmanı Tunceli jigolo Can. Bazen seks hayatıma çılgınlık arayışında azgınlıkta sınır tanımayan kadınlar misafir olurlardı, onlarla bir süre bu fantezilerimi yaşayabilecek ortamlar kuruyordum, cesaretleri oranında bazı heyecanları yaşıyorduk ama bu yine de ayda yılda bir yaşandığı için yeterli tatmini vermiyordu.

Çılgınlık arayışındaki bayan arkadaşlarım bir zaman sonra hayatımdan geldikleri gibi aynı hızla çıkıyorlardı ve ben yine fantezilerimden uzakta ilişkilere devam ediyordum. Tunceli jigolo siteleri çılgınlığımı yaşayabileceğim bayanlara beni belki ulaştırabilecek kapasiteye sahiptir düşüncesiyle incelemeye başladığımda okuduklarımla yerimde duramaz şekilde heyecanlanmaya başlamıştım. Bu hayata balıklamasına dalabilirdim ama beni tek korkutan hadise diğer fantezilere ayak uydurmakta zorlanıp zorlanmayacağım konusuydu. Benim fantezilerimi yaşama isteğim gibi bayanlarında fantezilerini yaşama isteği olacaktı ve öncelik onlarda olduğu için benim fantezilerim belki yaşanacak, belki yaşanmayacaktı, bu bir nevi kumar gibi gelmişti ve sonucu belirsiz şeyler üzerine kumar oynamayı sevmeyen biri olduğum için ilk adımımı atacağımda inanılmaz zorlanmıştım. Biraz sakinleştiğimde fantezilerime ulaşma konusunda, bu yaşamda, normal yaşamımdan daha fazla şansım olduğunu anlamaya başladım. Fantezi yaşatacak bir erkekle görüşmeye çalışan kadınların toplamı normalde tanıdığım kadınlardan daha çok olduğu için şansın daha yüksek olacaktı.

Bu belki kendimi telkin etme yöntemi ile aklımın bana oynadığı bir oyundu o an için ama bu oyun işe yaramış ve ben Tunceli jigolo sitesi ilanımı çoktan yayına vermiştim. İlan hazırlarken hiç düşünmeden içimden gele her şeyi olduğunu gibi yazmış ve hedefimin çılgın bayanlarla fantezilere girmek olduğunu açıklamıştım. Bu kadar açıkça kendimi ifade ettiğim için bayanlarda diğer ilişkilere gireceklerinde beni armaya çekiniyorlardı ama bir şansımızı deneyelim diyerek bana ulaşıyorlardı. Bir müşteri portföyü oluşturabilmem için tük aramalara randevu vermek zorunda olduğumu hissediyordum. Önce bir portföyüm oluşsun sonrasında fantezilerimin ve bayanların fantezilerinin yaşanmaya başlayacağını biliyordum. Zaman sorunu oluşturacak bir mesleğim veya okulum olmadığı için sabırla beklemeye ve randevular vermeyi sürdürdüm. İlk gelen fantezi isteği orta yaşlarda çılgın bir hanımdan olmuştu. O da benim gibi Açıkhava da saatlerce çırılçıplak ilişkiye girmek istiyordu. Bunu rasgele bir ortamda yapma imkanımız olmadığı için yaklaşık bir saatlik bir yolculuk yaparak önceden belirlemiş olduğum bir ormanlık bölgeye gitmiştik.

Sık ağaçlar, piknik malzemeleri ve güzel bir kadınla dağ başında keyif çatıyordum. Issız bir dağ başına bu yalnız bayanın benimle gelmesine şaşırmış ve cesaretine hayran olmuştum. Her kadın kendinde bu cesareti bularak, dağ başında seks ilişkisi yaşamaya gitmeye cesaret edemezdi. Bu yönüyle tanıştığım bayan benim bakış açımla hayatımda tanıdığım en cesur ve özel kadınlardan biri durumundaydı. Onu hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmamalıydım. Piknik sepetimde alkol dahil, her türlü yiyecek ve içecek mevcuttu. Olgun bayanın sakinleşmeye hiç ihtiyacı yoktu ama benim kesinlikle birkaç kadeh içerek sakinleşmem ve kendimi toparlamam gerekiyordu. Baş başa birkaç saat boyunca yedik içtik ve sohbet ettik, ikimizin de kafası rahatlamıştı ve birbirimize davranışlarımız daha samimi olmaya başlamıştı. Bu samimiyet zamanla şehvete dönüşerek, çimlerin üzerinde yaşanan bir ilişkiye yöneldi. Tunceli jigolo ilanları sadece on günde beni isteğime ulaştırmış ve daha fazlasına ulaştıracağını ispatlamıştı. Şu an bana gelen çağrıların yüzde doksanı sadece fantezilere yönelik çağrılar olmaya başladı, sizde fantezilerinizde öncelikle beni görmeli ve benimle fantezi yaşamalısınız.

Trabzon Jigolo İlanları Ve Yaşanan Müthiş Heyecanlar

Trabzon insanı ve Karadeniz’de yaşayan insanların geneli çok heyecanlı kişiliklerdir. Eğlenmeyi severler, neşelidirler, komiktirler ve azgındırlar. Ben halis muhlis bir Trabzonluyum, 26 yaşındayım, Karadeniz şivesine sahibim, bu parçamı kaybetmek için hiç adım atmadım, bazen bana diksiyon dersleri almamı söyleyen meslektaşlarım oluyor ama kadınların beni bu halimle çok komik bulduklarını ve sevdiklerini bildiğim için diksiyon dersi almaya hiç niyetlenmedim. Bayanların kaçamaklarındaki önem rolüne rağmen Trabzon jigolo ilanları ve yaşanan müthiş heyecanlar yetersiz kalabiliyor ve birazda gülmeye ihtiyaçları oluyor, o zaman Jigolo Dursun komedi yeteneği ile geceleri neşelendiriyor. Komik olmak içten gelmesi gereken bir davranıştır, bu eğitimle kazanılacak bir yetenek olmadığını herkesin bilmesi lazım, komedyenler en zor yetişen kişilerdir. Bunu sinema sektöründe ve eğlence dünyasında kolayca görebilirsiniz. Rn zor bulunan sanatçılar komedi sanatçılarıdır ve yerleri çok zor doldurulur.

Mesleğimde baktığımızda, seksi çabalarıyla öğrenip güzelleştiren kişiler, kültürlerin ive diğer sorunlu yönlerini de çabalarıyla geliştirirler ama komedi yönlerini asla geliştiremezler sadece ufak tefek espriler yapmayı öğrenirler, bu gerçek anlamıyla komik olmak demek değildir, sadece esprili olmaktır. Trabzon jigolo siteleri bayanlara müthiş heyecanlar yaşayacaklarının garantisini veren bir topluluktur, bende bu topluluğun bir üyesi olduğuma göre bu garantiyi benimde size hiç düşünmeden vermem gerekli. Komik davranarak kimseyi heyecanlandırabileceğimi düşünmüyorum, komiklik yaparak ancak sizi neşelendirip güldürebilirim ama heyecanlanmak farklı duyguları harekete geçirir ve sekste bunu hissetmek gereklidir. Heyecan eksik olunca, istekte etkisini yitirmeye başlar, ben istekli kadınlar severim, bana sarılıp “uy Dursun’um ye benu” demelerini isterim. Bunu diyebilmeleri için bayanlara heyecan gerekiyorsa, gereken heyecanın fazlasını veririm. Ben heyecanı sevişmeye başladığımda, ateşli ön sevişmemle ve dozunda yaptığım okşayışlarla veriyorum. Heyecanlanmaya başlayan bayanlar dediğim kelimeleri kulağıma fısıldamaya başlayarak şehvete kapılıyorlar ve ben onları yiyeceğime, onlar beni yemeğe başlıyorlar.

İlanımı hazırlarken Karadeniz şivesi mi kullansam daha doğal olur yoksa herkesin kolayca okuyup anlayabileceği bir dille mi yazsam diye ikilemde kalmıştım. Karadenizli kanım ağır basınca ilanımı Laz şivesi ile hazırladım ve kadınların hiç ama hiç ilgisini çekemediğimi gördüm. Bir ayda sadece üç randevudan başka görüşme yapamamıştım. Trabzon jigolo sitesi ikinci ve bu sefer düzgün bir Türkçeyle yazılmış ilanımı yayınlayınca ilanlar bir seks partnerinin hayatında ne kadar önem taşıyor anlamaya başladım. Artık şivemi tamamen bulunduğum ortama ve kişiye göre belirliyorum, bazen şivem kaçabiliyor ve tepkilerimi doğal halimle veriyorum ama bu Karadeniz insanında her zaman görülen şeylerden biridir. Reşit olduğumda yayınladığım ilanla geleceğimle ilgili tercihimi yapmış oldum. İlk yıl üniversiteye gitmek yerine mesleğimi yaparak eğitimim için ihtiyacım olan maddi birikimi kazandım. İkinci yılımda okula başlayarak daha rahat eğitim alıp çalışacağımı düşünüyordum ama iki olayı birlikte yürütmek zaman açısından da, enerji açısından da oldukça zorlayıcı olmaya başlıyordu.

Görüşmelerimde ancak üçüncü senemde denge kurmaya başlayabilmiştim, sanıyorum bunda yaşımın da etkisi olmuştu. Yaşım ilerledikçe kararlarımı daha mantıklı almaya başlamış, daha programlı hale gelmiştim. Trabzon jigolo Dursun üç yıl içerisinde neredeyse mükemmel erkek olmaya başlamıştı. Bu gelişmeyi uzaktan gözlemleyen bayanlar bana ilgilerini esirgememeye başlamışlardı. İlgi gösterenler bende ilgi görüyor ve zevkli heyecanlar tadıyorlardı. Sevişmeye ayırdığım zamana değil de, uykuda boşa geçirdiğim zamana üzülüyorum. Enerjimin biraz daha çok olmasını ve günde birkaç saatlik dinlenmeyle hayatımı yaşayabilmeyi isterdim. Günlük uyku ihtiyacımı iki farklı saate uyuyarak tamamlıyorum, öğlene doğru kendime ayırdığım üç saat ve akşam üzere ayırdığım iki saatlik dilimlerde uyku ihtiyacımı da gidermeye çalışıyorum. Kısa süreli uyku seansları tüm enerjimi yenilemem için yeterli geliyor. Tekrar yenilenen enerjimle, tüm günümü ve gecemi son sürat yaşamaya başlayabiliyorum ve Trabzon gecelerini aydınlatıyorum.

Tokat Jigolo Anıl Seksi Kayganlaştırıcıyla Arkadan Seviyor

Sekste biraz teknik ve birazda kayganlaştırıcının çözemeyeceği sorun yoktur, kayganlaştırıcı sevişmekten, anal sekse varan kadar sekste çoğu olayda anları daha da güzel yaşatır ve zevk alan duyuları harekete geçirir. Tokat jigolo Anıl seksi kayganlaştırıcıyla arkadan seviyor ama sevişirken göğüslerinizi yağlayıp, daha kaygan hale getirerek okşamaya da doyamıyor. Kayganlaştırıcıyla ya da benzer yağlarla bedenlerinizin parıldamaya başlaması ve hassaslaşması beni bitirip azdıran anlardan birini oluşturuyor. Sekste kayganlaştırıcı kullanmayı bilmeyen biriydim, anal seks yüzünden kayganlaştırıcı hayatıma girdi, ters ilişkiye izin veren kız arkadaşlarımla kayganlaştırıcılar sayesinde acısız ve benim istediğim şekilde ilişkileri ancak böyle yaşayabiliyordum. Kayganlaştırıcıyı önce kadınların kalçalarında kullanmaya baladım, daha sonra bacaklarında ve göbeklerinde, sonrasında göğüslerde ve en sonunda tüm vücutta kullanmaya başlayarak ilişkilerimi yoğun zevklerle yaşanır hale getirmeye başladım.

Kader meşhur oyunlardan birini bana da oynayarak Tokat jigolo siteleri ve ilanlarını hiç beklemediğim bir anda karşıma çıkardı. Bana kadere karşı çıkılmaması öğretildiği için, bu tesadüfi durumu anında kabullenerek kaderimde bu varmış dedim ve ilan hazırladım. Kaderim karşıma hep seksteki uzmanlığı zirvedeki kadınları çıkarmaya başladığında, hakkımda iyi şeyler olacağını anlamaya başladım. Tersi durum olsaydı, görüşmelerimde hep sorun yaşayacağım kadınlar karşıma çıkardı ve beni bu yaşantıya başlamadan başka yöne itebilirlerdi ama tam aksi olmuş ve bu hayatı gelen bayanlarla daha fazla sevmeye başlamıştım. Gerçekleri açıklamam gerekirse ilanımı verdiğimde sadece birkaç ilanı incelemekten başka bir araştırma yapmamıştım. Bu kaderin bana çizdiği yolsa, çok detaylara bakmama gerek yok diye düşünmüştüm ve gözümü kapatarak bu hayata girmiştim. İlginç randevuların yaşandığı yılların ardından, kader halen benden yana ve karşıma sorunlu hiç kimseyi çıkarmıyor ya da ben seksi gerçekten harika yapıyorum, kadınları istedikleri kıvamda tatmin ediyor olmalıyım ki; bende bir sorun görmeden randevumdan ayrılıyorlar.

Bir anlığına kaderimin isteğine boyun eğerek girdiğim bu yaşantıdan anal seksle zevk almaktan farklı heyecanlarında olabileceğini keşfetmeye başladım. Yıllarca kendimi balta girmemiş, otantik ortamlarda maceraya ve keşfe çıkmış bir maceracı gibi hissediyordum. Tokat jigolo sitesi maceralı yolculuğumda bana mükemmel bir rehberlik hizmeti vererek keşiflerimi zevkle yapmamı sağlıyordu. Anal seksle başlayan ilişkilerimde sınırsız seksi keşfederek ilk heyecanlarımı yaşamaya başladım, ardından kostümlü ilişki istekleri yağmaya başladı ama ben bu konuda tam bir cahildim ve hiç hazırlığım yoktu. Randevu geri çevirmekten nefret ediyordum ve bu isteklerin tamamını geri çevirmek durumunda kalmıştım. Acil tarafından kostümleri araştırmalıydım, kostümlerle ne şekilde ilişki yaşanır, neler yapmayım hepsini öğrenmem lazımdı. İlk defa araştırma yapmadan bu hayata girdiğime pişmanlık hissetmiştim. Önceden biraz zaman ayırmış olsaydım, bu konuda bir miktar bilgim olabilirdi ve kendimi bu kadar cahil hissetmezdim.

Kostümleri tedarik etmeye başladığımda işimin bu kadar kolayca çözüleceğini düşünmediğimden, gereken araştırmayı tamamlamaya zaman ayırdım. Kostümlü ilişkiler, erotik hikayelerin canlandırıldığı bir tiyatro oyunu gibiydi. Bu gördüğümde kostümlü seksi, anal seks kadar seveceğimi düşünmeye başladım ve daha çok heyecanla hazırlığımı yapmaya devam ettim. Kostümlü heyecanlara bayanların daha fazla ilgileri olduğunu tespit etmek güzel bir gelişme olmuştu. Bu gelişme mesleki kariyerimde bir sıçramaya neden oldu ve kalitem bir kademe daha yükselmiş oldu. Kostümlü istekleri yanıtlayamamanın verdiği pişmanlıkla acaba başka neler bilmiyorum diye araştırmaya başladığımda, daha birkaç konuda eksiğimin olduğunu gördüm ve bu sefer bir pişmanlık hissetmeden hemen yeni şeyleri bilgi dağarcığıma eklemeye başladım. Bu sefer böyle isteklere karşı hazırlıklı hale gelmiştim ve bir daha aynı pişmanlık duygusunu yaşamadan hizmetimi vermeye çalışacaktım. Tokat jigolo ilanları tüm isteklerinize cevap vermeye hazırlanan erkekleri tanıtıyor, onlardan birisi olarak benim seanslarımda olduğunuzda da tüm arzular gerçekleşecek.

Tekirdağ Jigolo İlanları Eğlenceli Seks Seanslarının Merkezi

Trakyalılar eğlenmeyi ne kadar seviyorlarsa, bu eğlencenin de merkezi Tekirdağ’dır. Tekirdağ gecelerinde eğlenen insanlar kimsenin medeni durumuyla ilgilenmez, yanında kişi eşimi, sevgilisi mi yoksa ücretli bir partner mi diye umursamadan eğlenmeye devam eder. Burada herkes kendi aleminde olabildiğince çok eğlenin ve keyif almaya bakar. Tekirdağ jigolo ilanları yalnız bayanlar için eğlenceli seks seanslarının merkezi sayılabilir. Eğlenmek için hazırlandıktan sonra her çeşit eğlenceye akabileceğiniz bir şehirde olmak kaçamakları da, diğer ilişkileri de mükemmel yaşayabilmenizi sağlayacaktır. Ben jigolo Murat, Trakyalı bir gencim, 27 yaşındayım, sarışınım, 180 boyunda, renkli gözlü 66 kiloda, ince ve uzun bir erkeğim. Burada eğlence yediden yetmişe herkes için farklı işleyen bir aktivitedir. Bu yüzden görüştüğümüzde sizin yaşınızın ve benim yaşımın hiçbir önemi kalmadan dilediğimiz yerlerde eğlenebilir ve geceyi tam olarak Trakya tarzında geçirmeye başlayabiliriz.

Ben çevrenizdeki erkeklerden sıkıldığınızda arayabileceğiniz bir eğlence erkeğiyim. Yerim, içerim, gezerim ve eğlenirim, bunların hepsini tek başıma da yaşayabilirim ama yanımda bir kadın olduğunda bu çok daha harika bir deneyim olmaya başlar çünkü yalnız eğlendiğimde neler yaşayacağıma ben kendim karar veririm ama Tekirdağ jigolo siteleri ilişkilerimde benim açımdan her şey bir sürprizdir. Nerede yemek yiyeceğimi bilmem, nerede eğleneceğimi bilmem, çoğu zaman nasıl bir ortamda bile sevişeceğimi bilmem, hepsi birer sürpriz olarak gece boyunca yaşanır. Sürprizler kötü olmadıklarında her zaman eğlenceli şeylerdir ve iyi sürprizler yapıldığında, sürprizi yapan kişide, sürpriz yapılan kişide mutluluk hisseder. Bende size aynı hisleri verebilmek için elimden gelen tek yolla yani seksimle ufak sürprizler yaparım. Sürprizin ufağı büyüğü olmaz, benim sürprizlerimde, farklı bir pozisyonla ya da farklı bir Show ile veya daha farklı bir yöntemle bu mutluluğu verebilirim, şimdi bunu nasıl yapacağımı söylersem, bu bir sürpriz olmaktan çıkar.

Bu beklentiyle görüşmemize katıldığınızda, sürprizimin ne zaman yaşanacağınız asla bilemezsiniz, bu ya buluşacağımız kafede yaşanır ya da randevunun en son dakikalarında, siz bana geceyi baştan sona sürprizlerle dolu yaşatıyorsunuz, bende size ekstradan böyle küçük heyecanlar yaşatarak teşekkür etmeyi isterim. Tekirdağ jigolo sitesi eğlencenin tam merkezi bunu kelimelerle anlatmak oldukça basittir ama yaşamak Tekirdağ’ı bilmiyorsanız oldukça zordur. Bölgeyi bilen rehberler jigololardır ve bayanlar profesyonel seks uzmanlarının rehberliğinde Trakya gecelerinde eğlenceli anların mükemmeline ulaşırlar. Bir konuda genelleme yapmak her zaman yanıltıcı durumlara yol açar. Bir şehir için harika bir yer diyerek genelleme yapar ve herkesin o şehri harika olarak göreceğini düşünürsünüz ama farklı biri aynı şehirden nefretle söz etmeye başlayınca şaşırırsınız ya da herkes İskender yemeye bayılır dersiniz ama bir vegan sizinle aynı hisleri paylaşmaz. Eğlence içinde farklı değildir, bir ortam size harika gelir, başka bir bayan o ortamdan hiç keyif almayabilir ama yanınızda bir Trakyalı jigolo varsa her ortam mükemmeldir.

Sözlerimin sonuna yaklaşırken, sizinle biraz daha açık sözlü seslenmek istiyorum. Eğlence sevmeyecek kimse yoktur ama bizim sizinle buluşmamızdaki asıl hedefimiz sadece seksi tatmaktır, eğlence onunla yaşanan bir artıdan ibarettir. Benim cinsellikteki durumumu merak ediyorsunuz, o zaman o konuda da net birkaç şey belirtmeliyim. Tekirdağ jigolo Murat olarak eğlenceden çıktıktan sonra sizi öyle bir sikeceğim ki; zevkten baygınlık geçirecek en azından on dakika bacaklarınızın titremesinden ayağa kalkmadan uzanıp yatacaksınız. Şayet koynuma girdiğinizde sekste bana sürprizler yapmak yerine bu sürprizleri benim yapmama izin verirseniz, sınırsız cinselliğimle akıllara zarar heyecanları size tattıracağım. Azgınlığınızın deneyimlerimden daha üstün geleceğini hiç düşünmeyin, böyle bir şeyin olmasına imkan yok. Azgınlık genç kadınlarda da, olgun kadınlarda da bulunan içten gelen bir arzudur ama deneyim yaşanarak kazanacağınız bir bilgidir. Kadınların bu durumu erkekler içinde geçerlidir, ben bir erkeğim ve aşırı azgınım, şayet jigolo olmadan hayata devam etseydim bu deneyimin ancak onda birine sahip olarak ilişkilerimi gerçekleştirebilecektim ama şimdi muhteşem gecelerde yanımda bulunmanız için sizi bekliyorum.

Sivas Jigolo Uğur Kalın Penisiyle Kasıklarınızı Zorluyor

Peniste uzunluk ya da kalınlık önemsizdir, önemi olan sadece işlevdir diyenlere doğrudan züğürt tesellisi yapıyorlar ya da kedi ulaşamayacağı ete mundar der diyebilirsiniz, aletlerinin boyutundan rahatsızlık hisseden kişilerin kendilerini rahatlatma amacıyla çıkardıkları boş ve asılsız bir teoridir bu. Benim aletim kalın ve boyutça biraz uzundur, bu durum vajinanıza girişte kasıkları zorlar ama bu acı olarak hissedilmez sadece yoğun zevkler olarak algılanır. Sivas jigolo Uğur kalın penisiyle kasıklarınızı zorluyor ama asla acı yaşatmıyor, yaşattığı tek olay sadece zevktir. Penisimin boyutu jigolo olana dek hep başıma bela olmuştur, oral yapmakta zorlanan kızlar, vajinal sekste veya ters ilişkide de zorlanacaklarından korktukları için benimle sevişmekten daha öteye geçmeyi istemiyorlardı. Cinsel açlığımı bastırabileceğim tek yardımcım sadece mastürbasyon yardımıyla boşalmaktan geçiyordu. Bense bu tür orgazmdan keyif almıyor ve bir vajinanın sıcaklığını özlüyordum.

Bu duyguyu hiç tatmamış olsaydım, o sıcaklığı hiç hissetmemiş olsaydım, belki bu kadar özlemez ve mastürbasyonun verdiği rahatlıkla yetinebilirdim ama bu hazzı yaşadığım için bu alternatif benim için söz konusu değildi. Cinsel hayatımın bir şekilde canlanmasını sağlamalıydım, çevremdeki kızların bu sorunuma çözüm olacaklarını hiçbir şekilde düşünmüyordum çünkü hepsiyle çıkmış ve sevişmiştim, oral sekste penisimin boyutunu gördüklerinde daha fazlasını yaşatamamışlardı. Yaşadığım cinsele ilişkilerin hepsini eskort bayanlarla yaşamak zorundaydım. Bir akşam yine kendime Eskort bayan seçerken, aklıma erkeklerinde seks sektöründe çalıştıkları aklıma geliverdi. Kadın aramayı bırakıp, erkek seks işçilerinin ilanlarına bakmaya başladım. Açtığım Sivas jigolo siteleri bana ilanlardan fazlasını gösteriyordu. Sayısız bilgi veren makaleleri vardı, bu makalelerde benimde bir miktar şansla kendime bu ortamda bir yer edinebileceğimi görmeye başlamıştım. O gece kendime seks için kadın aradığım aklımdan tamamen çıkmıştı, tek odağım jigoloların hayatı olmaya başlamıştı.

Sabah güneşi gördüğümde hala araştırmaya devam ediyordum ve bir taraftan da, gördüğüm ilanların bazılarını örnek alarak kendime bir ilan hazırlamaya uğraşıyordum. Sivas jigolo sitesi ilgimi çekmeyi bırakın beni adeta büyüleyip etkisi altına almıştı. Eksikliklerim kafama takıldığı için ilanımı askıda tutarak kendime bir ev aramaya başladım. Bu arada birazda kıyafet almam gerekiyordu, okuduklarımdan bunları yapmamım şart olduğunu hissetmiştim, yazılanlarda zamanla eksiklerinizi tedarik edebilirsiniz dese de, ben gerekirse borç alarak dahi olsa bu eksikliklerimi tamamlamak istiyordum. Evimi bulamam bir haftadan fazla zamanıma mal olmuştu ama oldukça iyi bir konumda ve geniş bir daireye çıkmayı başarmıştım, eşyaları döşeyip, yeni giysilerimi dolabıma yerleştirip, bir tanede yeni bir hat alınca ilanımı yayınladım. Penisimin boyutlarını gösterecek bir fotoğraf paylaşamadığım için şekliyle etkileneceğiniz mayolu bir fotoğrafımı paylaşmak istedim.

Her kadın büyük bir penisten hoşlanmayabilir hatta kız arkadaşlarımın verdiği tepkiyi vererek ilişkiye girmeye korkabilir ama büyük bir penisin hayalini kuran kadınlarda var ve bu kadınlar için ne kadar büyükse o kadar iyidir diyorlar. Bende bu düşüncedeki bayanlara net olarak müjdeyi vereyim, elinize alabileceğiniz en büyük penisi görmeye hazırsanız benim penisimi görmeye gelebilirsiniz. Sivas jigolo ilanları doğunun en kalın penisiyle ilişkiye girmenizi sağlayacak. Penisim ne kadar kaba görünse de ben pamuk gibi yumuşacık bir erkeğim. Çok kibar, yüksek eğitim almış, her ortama uyum sağlayabilecek sosyal birikime sahip, 25 yıllık yaşamında tek eksiği ateşli seks ilişkileri olan bir erkeğim. Kalın ve normalin üstünde bir uzunluğa sahip penisleri seviyorsanız şimdiden heyecanlanmaya başlayabilirsiniz çünkü böylesini bir daha ömrünüzün sonuna kadar göremeyebilirsiniz. Bu açıdan ilişkimiz kesinlikle eşsiz bir görüşme olacak ve size unutulmayacak bir cinsel birleşme yaşatacak.

Tüm Birikimini Jigololuğa Harcayan Sinop Jigolo Davut Van Jigolo

Bir iş yapacaksanız, başarılı olmanız için belli bir miktar sermaye yatırmanız gerekir, bu sermaye ne kadar yüksek olursa, ilerleyişiniz o kadar hızlı olacaktır. İş hayatında başarıyı yakalayan bir erkektim ama hayatımı birazda kendimin de zevk alacağı bir şekilde yaşamaya karar vermiştim. Ticari mantığıyla hareket eden biri olduğumdan, gireceğim bu meslekte de gerekenleri maddi açıdan tereddütte kalmadan yapmaya çalışacaktım. Artık günümüzde görünüş çok önemli hale gelmeye başladı, normal bir kafede birkaç liraya çay içmek varken insanlar onlarca lira ödeyerek lüks kafelerde çay içmeyi tercih etmeye başladılar, oysa her iki çayda aynı sadece mekan farkına kat, kat fazla ödeme yapılıyor. Jigololukta da bir partnerin görünüşünden yaşadığı, eğlendiği ortama kadar her şeyiyle mükemmel görünmesi gerektiğini tespit ettim. Bende tüm birikimimi bir araya toplayarak hazırlanmaya başladım. Tüm birikimini jigololuğa harcayan Sinop jigolo Davut ismi diğer seks erkeklerine de başarısıyla örnek teşkil etsin istiyorum.

İşin gerçeği küçümsenmeyecek bir miktar biriktirmiştim ve büyük bir kumar oynayarak her şeyimi bu mesleğe yatırmaya karar vermiştim. Denize nazır harika bir eve geçtim, içini birinci kalite konforlu eşyalarla doldurdum, bu eşyaları seçerken hep sizin konforunuzu düşünerek hareket etmeye çalıştım ama bir bayan olmadığım için belki hata yaparım korkusuyla bazı bayan arkadaşlarımdan yardım aldım ve onların tavsiyelerine uyarak eşya seçimi yaptım. Tavsiyelere göre imajımı bile yeniledim, yeni kıyafetler, yepyeni bir saç modeli ve biraz daha gelişmiş bir vücut kazanmak için iyi bir salonda spor çalışmaları gibi harcamalar yaptım. Sinop jigolo siteleri artık beni ve hizmetlerimi tanıtmaya başlayabilirdi, kendimi dört dörtlük bu hayata hazırlanmış olarak hissediyordum. Cebimde sadece birkaç aylık geçinebileceğim miktarda bir para kalmıştı ama yaptığım her harcama içime sinmişti. Birikimim yetmese bile gerekirse kredi çeker daha fazlasını bile harcayabilirdim. Bunu yapmaya gerek kalmamıştı, borca girmeden her şeyim tastamam hazır olmuştu.

Maddi harcamalarla elde edemeyeceğiniz hazırlıklarda vardı, bunlar kültürel birikim, seks birikimi ve kişilik gibi konularda hazırlanmaktı. Sıradan bir genç için bunları tamamlamak zor olabilirdi ama başarılı bir iş adamının bu konuda hazırlık yapması gerekmezdi, zaten yeterli birikime sahipti. Bende başarılı iş adamlarından biriydim ve kültür, kişilik, eğitim gibi özellikleri zirvede biriyim. Fark ettiyseniz bu yüksek özellikler arasında seksi koymadım çünkü sekste eksiklerimin olduğunu biliyorum. Yüzde yüzüne hakim olamadığım hiçbir konuya egolu şekilde yaklaşmam. Sekste kötü müyüm? Bunu kesinlikle kabul edemem, aksine cinsellikte mükemmelim ama bazı çeşitlerini yaşamaya fırsatım hiç olmadığı için kusursuzum diyemem. Benim tarzım teke tek ilişkilerden yöne olduğundan ilişkilerim hem karşı cinsle ve teke tek yaşanmıştır, deneyimlerimde hep bu çerçeve dahilinde şekillendi. Bende hizmetlerimi öncelikle romantik bir partner olarak Sinop jigolo sitesi ilanımla vermeye başladım.

Yüksek ücretliyim ve hafta içindeki ücretimle, hafta sonundaki ücretimi farklı tutuyorum. Hafta içi seanslarım biraz daha uygundur ama hafta sonları seanslarım hem geceliktir, hem de ücreti daha yüksektir. Kendimi VİP bir seks partneri olarak değerlendirdiğim için bu yöntemi seçtim. İsterseniz sizde ilişkilerime bir gece konuk olabilir ve VİP olup olmadığımı görebilirsiniz. Sinop jigolo ilanları geçmişiyle de, geleceğiyle de VİP bir erkeği tanıtmaya başladı. Sinop’taki her jigolo seven kadın sonunda benimle en az bir kere görüşmüş olacak ve çoğu bu ilişkide bulunduğu için mutluluk hissedecek. Başarılı bir iş adamı geçmişim olduğu için gece hayatında çok tanınmış biriyim, gittiğimiz her kulüpte bana gösterilen ilgiye sizde tanık olacaksınız. Bu sizi rahatsız edecekse, merkezin biraz dışına uzanarak tanınmadığım ortamlara da gidebiliriz. Evime gelip gelemeyeceğinizi sormanıza hiç gerek yok, o lüks evi sadece sizin rahatınız için hazırladım. Burada bulunmak ve konforundan yararlanmak en çok sizin hakkınız.

Siirt Jigolo Ömer Ayakta Seksle Geceye Başlıyor

Sekse nerede başlanacağını kısıtlayacak bir kural yok, bazı kişiler bir koltukta oturup film izlerken aniden sevişmeye başlayabilir ve orada cinsel birleşmeye girebilirler, bazen yatakta uzanmış uyumaya çalışırlarken, ufacık bir temasla şehvete kapılarak sevişmeye başlayabilirler ya da benim gibi bayana arkasından sarılarak ayakta sevişerek ilişkiye başlamayı seçebilirler. Benim hizmet tarzım bu, Siirt jigolo Ömer ayakta seksle geceye başlıyor. Tabi bunu yapabilmem için öncelikle sizin onayınıza ihtiyacım var, ilişkilerimde sizin istemeyeceğiniz bir olayın yaşanması söz konusu değildir. Ben sadece kendi tercihimi belirttim, bu şekilde zaman kazandığımızı ve asıl hedefimize hemen geçebildiğimizi düşünüyorum. Yaşım 28, esmerim, 182 boyundayım ve kilom 80, kısa saçlıyım, geniş omuzluyum, sporu hiç sevmeyen, mümkünse izlemeyi tercih eden biriyim. Seks dışında yorucu olan her şeyden uzak dururum, tüm performansımı sadece randevularıma saklıyorum.

Bunu performansımın düşük olmasından ya da çabuk tükenmesinden dolayı yapmıyorum, ödenen paranın karşılığının misliyle verilmesini sağlamaya çalıştığım için enerjimi sadece size saklıyorum. Siirt jigolo siteleri heyecanımın zirve noktasında olduğu bir dönemde hayatıma girmişti. Yaptığım görüşmelerde hiç performansıma dikkat etmiyordum, enerjimi nasıl idareli kullanacağımı düşünmüyordum, nasıl olsa altından kalkarım diyordum ve çoğunlukla alkolün etkisinden ve yorgunluktan güneşi göremeden enerjimi tüketiyordum. Bir seks işçisinin hiç yapmaması gereken hataların en önemlisini aylarca yapmaya devam etmiştim. İnsanlar ateşli çağlarında yaptıkları hataları görmezden gelmeyi çok iyi başarırlar, bende öyleydim, hatta bu hareketlerimin hata olduğunu bildiğim halde sadece hoşuma gitti için yapmaya devam ediyordum. Bu hareketlerimin geleceğimi de etkileyeceğinin farkında olmama rağmen bu yılı atlatayım seneye kendime biraz çeki düzen veririm diyordum ama seneye de aynı şekilde hatalar üstüne hatlar yapmaya devam ettim ve iki yılda kariyerimde bir arpa boyu kadar bile yol kat edemedim.

Üçüncü yılımda Siirt jigolo sitesi görüşmelerimde artık hata yapmaya çalışmaktan vazgeçtim. Mükemmelliğe ulaşmak isteyen birine dönüşüyordum. Bunun neden bende geliştiğini hiç bilmiyorum, sanki bir gece yattım ve sabah uyandığımda aklım başıma gelmişti. Kalkıp yatakta oturmuştum ve son iki senede yaptıklarımı baştan sona gözden geçirmeye başladım ve resmen kendimden utandım. Bayanların yanında çok ukala, şımarık hareketleri olan, konuşmasına dikkat etmeyen bir partner olarak yer alıyordum ve bu kadınların beni neden iki seferden fazla aramadıklarını açıklıyordu. Kadınlar daha oturaklı, seviyeli ve eğlenebildikleri erkekleri isterlerdi, bendeyse bunların hiç birini göremiyorlardı. Dikkatimi tekrar toplayarak, mesleğime sıfırdan başlıyor gibi davranmalıydım. İlk adımım kendimi baştan yaratmayı düşündüğümü açıklayan ve hatalarımın farkında olduğumu anlatan bir itiraf niteliğindeki ilan yayınlamaktı. İkinci adımda ise beni arayacakların benden memnun kalmalarını sağlamaya başlamaktı. Artık önceki kadar rahat davranmayacak, enerjimi daha dikkatli kullanacak ve mesleğimin yüz akı olmaya çalışacaktım.

Beş yıldır Siirt jigolo ilanları hizmetlerine yakışır kalitede görüşmeler yaşıyorum. Sadece davranışlarımla bir örnek değilim aynı zamanda hizmetimdeki geniş yelpazeyle de artık örnek bir jigoloyum. Kadınlar artık beni mecburiyetten değil, gerçekten arzuladıkları için aramaya başladılar. Önceleri jigolo bulamadıkça son çare, son seçenek olarak beni aramak zorunda kalıyorlardı. Şimdiyse o görevi bir başkası üstenmiş olacak ki; ben ilk aranılan jigololar arasında yer almaya başladım. Hizmetlerimde vücut yalama, 69, cim cif, ters ilişki, fetiş, fanteziler ve kostümle gerçekleşen heyecanlar gibi sayısız teknik gerektiren hizmetler bulunuyor. Tüm hizmetlerimi ek ödeme yapılmadan alabiliyorsunuz, sınırsız hizmetleri verdiğimde, aniden çıkabilecek isteklerinizi de yerine getiriyorum. Otellerde, motellerde, bekarsanız evinizde ve kendi dairemde jigolo ilişkilerine girebilirsiniz. Korunma, gizlilik ve önem taşıyan diğer konularda da emin olun sizin kadar düşünceli davranırım.

Cim Cif Seviyorsanız Samsun Jigolo Cavit Zevkle Bedeninize Boşalıyor

Fantezilere ulaşmak doğru kişiyle çok kolaydır ama doğru kişiye ulaşmak en zorudur. Kolayca doğru partnere ulaşmak mümkün olabilseydi, her fantezi kolayca yaşanabilirdi ve bu kolaylık nedeniyle bir özelliği kalmazdı. Fantezilerde kadınlar içinde, erkekler içinde en zor olanı vücuda idrar yapmak ve cim cif fantezisidir. Bu iki tarafı da zorlayan ve bazı tabularını aşmalarını gerektiren bir fetiştir. Cim cif seviyorsanız Samsun jigolo Cavit zevkle bedeninize boşalıyor ve fetiş olayınızda doğru adam olduğunu kanıtlıyor. Duysanız da inanmayacağınız kadar yetenekliyim, fetişte bir tek şişman olmadığım için şişman fantezisinde rol oynayamadığım için birkaç bayanın fetiş hizmetini veremiyorum. Fetişleri ve fetiş ilişkilerde kullanılan her malzemeyi seviyorum, bir fantezi düşlerken her bir oyuncağı teker, teker elime alıyorum ve o oyuncakla müşterilerime neler yaptığımı hatırlamaya çalışıyorum. Daha farklı nasıl kullanabileceğimi hayal ediyorum ve fetiş yanları ağır basan yeni bir fanteziyle karşınıza çıkıyorum.

Evimde yüzlerce seks oyuncağı var, ilişkimizde seks oyuncağınızı seçerseniz doğaçlama heyecanlarda yaşayabilirsiniz. Samsun jigolo siteleri her jigoloya yer verdiği halde çok az kişi fetiş veya BDSM sanatlarda seks hizmetleri veriyor. Sadece birkaç kişi olduğumuz için hafta sonu geldiğinde gelen talebe yetişmemiz imkansız hale geliyor o yüzden hafta içi daha rahat randevu alabileceğinizi bilmelisiniz. Bayanların isteklerini saat sınırlaması yapmadan karşılıyorum, gecenizde veya gündüzünüzde size hizmet vermekten mutluluk hissediyorum. Bazen fetiş isteklerin yoğunluğundan başımı kaldıramaz hale gelirken, bir bakıyorum bir hafta süresince tek bir bayan bile fetiş ilişkiye girme isteğinde bulunmuyor ve normal seanslar vermek mecburiyetinde kalıyorum. Alışkanlıktan olsa gerek, en romantik ilişkilerde bile o seks oyuncaklarından biri mutlaka bir elimde bulunuyor ve size zevk vermeye ara vermiyor. Bence sınırsız sekten sonraki her sek türü bir sanat olarak değerlendirilmeli.

Herkesin vermeyi veya yaşamayı arzu etmediği bir ilişki çeşidini yaşatıyorum gibi düşüneceksiniz ama inanın sizde bir fetişsiniz ve siz bunu bilmiyorsunuz. Benimle takılmaya başladıkça, birer, birer kendi fetişlerinizi keşfetmeye başlayacaksınız. Samsun jigolo ilanları fetiş uzmanlığımı serbestçe yaşayabildiğim ve kimse tarafından yadırganmadığım bir ortam sunuyor. Bu ortamda size çılgınlıklarınızı düşünmeden yaşayabileceksiniz. Bunları size ben yaşatacağım ve en mükemmel şekliyle yaşatacağım. Randevularımda tek kural kendinizi kısıtlamayın kuralıdır, kendinizi özgür hissedin, sınırsız ve cesur hissedin ve fetiş zevkleri teker, teker keşfederek yeni bir dünyanın kaşifi olun.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir