dul bayan bilecik

Zonguldak Jigolo

Anal Sekte İnleten Zonguldak Jigolo Tarık

Merhaba güzel kalpli özel bayanlar, arayışa girmek ve bu arayış içerisinde aradığını bulabilmek cidden oldukça zor gibi gelebilir ama siz ne istediğinizi bildikten sonra aslında aradığınıza ulaşmanız sadece beş dakikanızı ayırmayla tüm yaşantınızda karşılaştığınız her erkekten daha mükemmel olanıyla bir gece geçirirsiniz. Bir kadının çapkınlığında, seksi sadece zevk almaya yönelik yapan bir erkekten iyisi olmaz, kadından beklentisi olmayan, onu kullanmaya çalışmayacak bir erkekse sadece bir jigolo olabilir. 25 yaşındayım, aktif ve hareketli kişiliğimle gece yaşantısında Zonguldak sınırlarıyla yetinmeyen bir yakışıklıyım. Kısıtlı sayıda fotoğraf paylaşabildiğim için buradaki fotoğraflar yetmeyebilir ve aklınız rahat kararınızı vermek için daha fazla fotoğrafı benden talep edebilirsiniz ya da telefon sohbetimizi görüntülü sohbete çevirerek daha samimi bir telefon görüşmesi gerçekleştirebiliriz. Benimle buluşacak tüm bayanların akıllarında asla soru işaretlerinin olmasına izin vermiyorum, tüm görüşme aşamasını detaylıca konuşarak netleştirme taraftarıyım. Ters ilişki uzmanlığımla Anal sekste inleten Zonguldak jigolo Tarık, özel hayatınızdaki en değerli erkek olacak.

Seksi ayakta, yatakta, duşta, masada, mutfak tezgahında kısacası sizin isteyeceğiniz her ortamda, her saatte ve her pozisyonda yaparım. Anal seks hep aşırı ilgi duymuş olduğum ilişki çeşidi olarak yaşantımda başköşede duran fantezimdi ve hayatımdaki bayan bunu yapmama izin verdiğinde benim için iki kat daha da değerli hale gelirdi. Anal ilişkiye bayanların çoğunda hep bir korku vardır ve bu korkularını çoğu yenecek cesareti bulamadığı için ters ilişki ile orgazm yaşamanın keyfine varamaz. Anal ilişkiden korkan bir kadınla ilişki yaşadığımda ona anal ilişkinin korkulması gereken bir seks çeşidi olmadığını anlatmaya çalışırım ve sevişirken anal bölgesinden uyararak anal hazları az çok tatmalarına yardım ediyordum. Bazı bayanlar bu uyarılara olumlu yanıt vererek önce parmaklarımı ya da seks oyuncaklarından ince olanlarını arkalarında hissetmek istiyorlar ve daha sonrasında da anal ilişkiye gerçekten girmek istiyorlar. Zonguldak jigolo siteleri anal ilişkiye girmeyi seviyorsanız veya bu ilişkiden ne zevkler alacağınızı merak ediyorsanız sizi bana ulaştırdığı için şanslısınız. Anal ilişki için ilk deneyiminiz olacaksa, size bu zevki tattıracak erkeğin deneyimine muhakkak dikkat etmelisiniz,

İlk denemeniz, acemi partneriniz nedeniyle sonra anal ilişki deneyimleriniz için son denemeniz olabilir. Yaşanan olumsuz tecrübesizlik nedeniyle zevk birden acılı bir deneyim halini alır ve sizi bu zevklerden çok uzaklaştırarak hayatınızdaki zevkli bir bölümü erkenden kapayabilir. Seksi erkekler öncelikle kendilerini tatmin etmeye yarayacak şekilde yaşarlar veya profesyonel biri olduklarında ise genelde öncelikle maddi kaygılarıyla profesyonelliği tercih ederler veya seks istekleri yüzünden doyum aradıkları için profesyonelliğe geçerler. Zonguldak jigolo sitesi profesyonel olmaya çalışan erkeklere ve profesyonel olmayı başarmış kişilere bir yuva gibidir. Ücretli ilişkide hanımların kaygısı kaliteli hizmet alamamaktır, benim hizmet kalitem bayanların çapkınlık ilişkileri bakımından da her açısıyla dört dörtlüktür. Bayanlar ücretli ilişkilerinde belki sosyal yönden de biraz vakit geçirmeyi ve güzel bir eğlenceyi özlemiş olabilirler, partnerim hem bu durumlara hem seks olaylarına hakim bir erkek olması mutlak gerekliliktir. Bayan ücretli kavalyesi yanında olduğunda aklında nasıl eğleneceğim veya seks zevkli yaşanacak mı gibi konulara takılı olmadan gecesini geçirmelidir.

VİP Standartlara Sahip Erkeklerin Zonguldak jigolo İlanları

Bayan bedeni bana inanılmaz muhteşem hazlar yaşatıyor, özellikle ilişkiye gireceğim kadının bedenini çıplak gördüğüm saniyede tüm azgın hislerim hareketlenmeye başlar ve tüm dünyayla ilişiğimi keserek cinselliğe odaklanırım. Dilimin varlığını göğüs uçlarınızda, vajinanızda, baldırlarınızda, boynunuzda veya göbek deliğinizde mutlaka hissedeceksiniz, özellikle dilim klitorisiniz ile temasta olduğu dakikaları uzatmak için ya da tekrarını yaşamak için çıldıracaksınız. Bazen bayanların dilimle orgazma ulaşmayı sevdikleri için beni aramaya başladıklarından şüphem oluyor. Jigololukta kadınına tüm yönleriyle mükemmelliği yaşatmayı tüm ücretli erkekler arzular ama ancak deneyim yükseldiğinde bu gerçekleşebilir, ben o mücadeleyi başarıyla geride bırakan bir profesyonelim. VİP standartlara sahip erkeklerin Zonguldak jigolo ilanları mükemmellik isteyen kadınların ve iş kadınlarının özellikle aradıkları ilanlardır. Bir ilanımın da VİP ilanlarda bulunmasının sebebi tam teşekküllü bir erkek olduğum içindir.

Dört yıldan uzun zamandır jigolo arayan bayanlar açısından birçok problemin çözümü olarak görülen bir erkeğim, jigololukta ise beş senedir faal olarak hizmetteyim. Mükemmel hizmet, mükemmel seks, mükemmel eğlence ve mükemmel geceler özetle her olayın mükemmeli için bir erkeğe ihtiyacınız varsa bu erkek bu ilanla şu an size ulaşmaya çalışıyor. En çılgın cinsel fantezilerinizde, en hareketli eğlence mekanlarında, en ateşli sevişme olaylarında ben en iyisini yaşamaya alışan ve bunu daha da ileri taşıyan bir erkeğim. il sınırların dışında olmanızı kendinize sorun olarak görmeyin, hatta farklı bir şehirde bile yaşamanız problem değil, beni siz yine de arayarak benimle sohbet edin. Güvenilir ilişkimizde, anal seks, fantezileriniz ve özel eğlenceleriniz için First Class hizmetler alacaksınız.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir